banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 287 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Maj 2021, 16:47 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1152
Jugoslav napustio N1, kao i Jelena Zoric. Ona ce vjerovatno na buduci Insajder TV Brankice Stankovic, a za njega se ne zna, mozda Euronews.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2022, 16:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
ovi smecari bas otvoreno navijaju za ukrajinu, smucili su mi se ovih dana ko niko. pa ni al jazeera ne navija toliko. ovi su najgori. majmuni.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2022, 00:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Ne znam čemu se čudiš, pa valjda je jasno čiji su aflijent i gdje im je sjedište. Smećari su uvijek bili. I biće. ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2022, 10:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
ma sve ok, to je nas cnn i to sve govori, ali su brate pretjerali, samo jedna strana im je u prici a qurce se nekim nezavisnim novinarstvom. sramotno je ovih dana gledati njihov program. vjerujem da je sramota i onima koji ga prave.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2022, 18:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
И за то постоји једноставно решење,даљински у руке и пребациш на канал који говоре "истину" која теби одговара.
Ја се и не сећам када сам погледао Н1 а и друге инфо канале из региона.
Јер нема независних медија уопштено а посебно у рату.
А мало људи и интересује истина него већина има своју.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2022, 18:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Što bi rekao Nebojša Čović svojevremeno, svako ima informacija onoliko koliko ih sam želi. :D Ali da je N1 najgori ovih dana i da su dotakli dno - jesu. Bez konkurencije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2022, 16:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
svi mi imamo svoju istinu, ali ako puno uravnotezenije o svemu izvjestavaju bht hrt i ostali regionalni mediji, zapitaj se gdje si jbm li ga, u kojoj si ilovaci zaglibio? sramno. bas sramno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2022, 11:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Šta čovjek može očekivati od televizije čiji su mentori strpali Srbiju u Mađarsku. :D

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2022, 11:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Meni se više sviđa "Mađarsku u Srbiju" :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2022, 14:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
znaci puste na srpskoj verziji n1, prilog sa hrvatskog n1 u kojem poptuno popljuju ruse, te zlocinci iz moskve, te putin kasapin, da li je moguce da tako nesto prodje na srpskoj verziji n1. kakvi smecari majko moja. pa i hrt je umjereniji od ovih majmuna. dodje ti da se ispovracas.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2022, 18:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 21 Dec 2012, 16:36
Postovi: 453
Zar si očekivao nešto drugo od nato televizije?

_________________
Volim zenske grudi, vise velike. Volim Salernitanu, Srbiju, Kinu i evropski dio Rusije. Volim jafu, bijelu kafu i seks jutarnji.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2022, 11:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
pa makar malo uvazavanja realnosti u zemlji u kojoj poslujes. pretjerali su. takvo jednostrano izvjestavanje u vezi rata u ukrajini nije zabiljezeno u istoriji covjecanstva. sramno, sramotno. jadno. nista bolje nije ni sa n1 u bih . isto sramota. ovo je zemlja u kojoj zive i srbi, majka mu stara, ne samo bosnjaci, pa daj onda izbalansiraj nacin rada sukladno slozenosti drzavne zajednice u kojoj poslujes. zanima me samo kako ljude koji rade u bih i srpskoj verziji n1, a srpske su nacionalnosti, nije nimalo sramota u vezi uredjivacke politike medija u kojem su zaposleni. fuj.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2022, 18:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Ti si baš smiješan, majke mi. Kao što reče pinturichio, šta očekuješ od televizije koja od samom početka "igra pod diktatu američke ambasade u Srbiji. Nađi sebi neki drugi izvor informacija, iole relevantniji, ili bar onaj koji ćete manje nervirati :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Maj 2022, 18:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
@babic Imaš i drugu stranu izvještavanja,odnosno Euronews Srbija,ako ti N1 ne odgovara.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Maj 2022, 05:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Познато је гдје је сједиште власника Н1 и каква је политика ЕУ према Русији.
Био би изненађен да другачије извештавају.
Али бар код нас има гомила информативних канала па нека свако гледа оно што му одговара.
А не да овде понавља те једно исто.
Ја имам све три верзије Н1,не знам када сам задњи пут погледао нешто на њима.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Maj 2022, 11:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
markopd je napisao:
@babic Imaš i drugu stranu izvještavanja,odnosno Euronews Srbija,ako ti N1 ne odgovara.


euronews i n1 jesu mozda na razlicitim stranama kada je u pitanju srbija, ali kada je u pitanju rat u ukrajini, na istoj su strani. na zuto-plavoj strani, odnosno izvan srpske realnosti.

boban1982 je napisao:
Познато је гдје је сједиште власника Н1 и каква је политика ЕУ према Русији.
Био би изненађен да другачије извештавају.


poznato je gdje je sjediste te nato televizije, ali je poznato da ta nato televizija radi u srbiji, a ne u zanzibaru. meni je zao ako sam nekome na forumu s tim smijesan, ali sam u svom komentaru bio smrtno ozbiljan, a to je da je potpuno neprihvatljivo na ovakav nacin izvjestavato o ratu u ukrajini, bez ijednog izvjestaja s ruske strane, ja ne pamtim da sam vidio ijedan izvjestaj ijednog novinara s ruske strane fronta. kakvo je to novinarstvo? to je smece. e ako je smece, nemoj mi onda ti, urednice te nato televizije, ti "druze vasingtonski" srati o slobodi medija, nezavisnom novinarstvu i ostalim sranjima koje puse jos samo glupani. i da se razumijemo, ovo nije kritika bobanu, vec televiziji i svima onima koji velicaju ovo govno od tv.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Maj 2022, 12:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
babic je napisao:
poznato je gdje je sjediste te nato televizije, ali je poznato da ta nato televizija radi u srbiji, a ne u zanzibaru. meni je zao ako sam nekome na forumu s tim smijesan, ali sam u svom komentaru bio smrtno ozbiljan, a to je da je potpuno neprihvatljivo na ovakav nacin izvjestavato o ratu u ukrajini, bez ijednog izvjestaja s ruske strane, ja ne pamtim da sam vidio ijedan izvjestaj ijednog novinara s ruske strane fronta. kakvo je to novinarstvo? to je smece. e ako je smece, nemoj mi onda ti, urednice te nato televizije, ti "druze vasingtonski" srati o slobodi medija, nezavisnom novinarstvu i ostalim sranjima koje puse jos samo glupani. i da se razumijemo, ovo nije kritika bobanu, vec televiziji i svima onima koji velicaju ovo govno od tv.


Sve to nažalost zavisi od politike koju vodi država gdje neki kanal posluje,a najmanje je do sjedišta gdje se nalazi.Koliko sam primjetio od svih TV kanala sa Balkana,niko nema stalnog reportera sa ruske strane.Čak sam vidio prije neki dan,da onaj novinar RTRS iz Ukrajine često bude reporter i za neke druge televizije u regionu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Maj 2022, 17:09 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 994
što gledate nešto što vas toliko nervira, to je čisti mazohizam.... Ne postoji objektivan medij već samo medij čija vam strana priče više odgovara


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Maj 2022, 20:39 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1152
i tabloidi su dobili naredbu s vrha da okrenu plocu

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2022, 15:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
ovi pretjerase do kraja. ovo sa lavrovim zvacu vec treci dan izivljavajuci se nad Srbijom i gledaocima. da sam vlast oduzeo bih im dozvolu za emitovanju na tlu Srbije, majke mi. kakav divljacki neprofsionalizam i navijacko tzv novinarstvo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 287 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs