banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 22:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 248 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Okt 2022, 21:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23490
Da ne bude kao nekada sa "WDSL"-om. Super dok se nije povećao broj korisnika :) Možda je i na toj strani ograničenje.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Okt 2022, 21:37 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2014, 09:06
Postovi: 53
Metheny je napisao:
Danas me je zvala ljubazna djevojka iz Telemach kontakt centra u SA, da vidi kako sam bio zadovoljan EonTV uslugom koju su pustili besplatno u promo periodu za vrijeme prvenstva u košarci... Ispričali smo se, pitala je da li sam (ne)zadovoljan trenutnim provajderom, a usput sam saznao da je njihova (tj. Trion.telova) optika stigla na početak ulice, nekih 150 m od moje zgrade, pa je obećala da će vidjeti sa kolegama kakve su tehničke mogućnosti da se optika "pruži" u našu ulicu (u kojoj ima dosta zgrada i stanova).

Ovo sa besplatnim promo EonTV im je bio dobar potez, očito su mogli dobiti reprezentativne podatke gdje u BL (i BiH) nema njihovih korisnika i gdje fali Sport Kluba :) , tako da vjerujem da će te ankete iskoristiti za planiranje daljeg širenja mreže po gradu.

I mene je zvao neki njihov decko,zamisli prvi sam kome nude nevjerovatan popust totala prvih 10 mjeseci po 1 km. Pitao ga imaju li Gusle TV. Malo ga zbunjivao jos rekao da se salim da ne treba nista i zahvalio se na pozivu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2022, 12:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1694
Metheny je napisao:
Iskreno ne čekam, pomirio sam se sa sudbinom :) Imam Mtel kojim sam kao i većina ovdje nezadvoljan (prvenstveno cijenom i činjenicom da imaju praktično monopol nad većim dijelom grada).
Gornji post sam napisao kao nadu nešto možda i kreće i kao primjer kako firme mogu pametnim pristupom i dobrim promo akcijama pokupiti podatke gdje imaju najviše interesenata, pa te dijelove grada ili područja uzeti kao prioritet u razvoju mreže.


jeste i navalili da dajete pare solaku i djilasu? sta vam je za tim hahahaha


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2022, 20:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
Ajde polako. Nisam ništa navalio, već samo gledam kako da u ovom, grubom vremenu, uštinem koju marku, kao i svako normalan. Ponuda Trion Tel-a po pitanju optičkog neta je kud i kamo prihvatljivija i povoljnija od mtel-ova, zato sam i pisao. Iskreno zaboli me južnije od duše ko će profitirati, ali mi je bitno da sa što manje uloženog novca dobijem što više. Logika je prosta.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2022, 21:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Ma naravno. Svako gleda da prodje povoljnije i da ima kvalitetniju uslugu. Babic proziva, a gleda isto da prodje jeftinije. Koristi i dalje Polaris, a zna da je sada u Šolakovom vlasnistvu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2022, 23:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
Ma naravno. Zna on to sigurno, ali eto kad je on u pitanju, onda može Šolak, a ako je nekome ovdje stalo da dobije Trion optiku 100 / 50 za 30 KM ili 30/15 za 20 KM onda je to svetogrđe. To je puno bolje ( povoljnije ) nego što nudi mtel sa svojom optikom.Zato mi i jeste krivo što smo tako blizu, a tako daleko. :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Okt 2022, 09:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1694
ma ne moze, pa da se on nije upetljao u polaris, mi bi jos deset godina bili pretplatnici. ne treba meni njegov muljavi sk kada gotovo sve to imamo na bugarima, i to u hd. po meni najbolje bi za polaris bilo da je sve ostalo kao i ranije, dok smo imali arene i bugare. to je bila najbolja opcija. ovako gdje god se telemach upetljao napravio je s_anje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Okt 2022, 20:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
@babic Vlasnik Polarisa je navodno UG. Još u septembru su najavljivali da će svi korisnici preći na Total ili SBB ili šta li već ko uzme. E sad ja nisam korisnik, ti jesi pa nam kaži da li je tako. Da li bi bilo bolje, da se SBB nije upetljao u utakmicu, diskutabilno je, jer je opet navodno, izbacivanjem Arenasport paketa iz ponude krenuo veliki odliv korisnika iz Polarisa. Ubacivanjem SK paketa, donekle je spašena stvar. Da li je to bio prvi korak ka vlasničkoj transformaciji, vjerovatno jeste, ali treba sačekati rasplet, uostalom ti ćeš prvi saznati.

I napiši nam, ako hoćeš, kako si na kraju prošao.

Što se tiče Trion Tel ponude, mene njihov EON ne zanima. Dobio sam baš prije neki dan EON za android telefone, u razmjeni, pa ću ga instalirati na boxu, jer valja uvijek imati više izvora, za svaki slučaj. Zanima me internet, jer je ponuda Trion Tel-a, kada je optika u pitanju i više nego primamljiva. A sad šta je čije, to me ne zanima, bitno mi je, odnosno najbitnijemi je, da mi završava posao i da budem zadovoljan uslugom.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 248 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 59 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs