banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 62 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Feb 2013, 00:02 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
Amadeus radi u Elti, ne u Aneksu...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2013, 08:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1852
Lokacija: Transilvanija
Ne bi zgoreg bilo pronaci i jednog "amadeusa" i u Aneksu. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2013, 10:52 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 12 Maj 2009, 09:26
Postovi: 5
Ako sam dobro razumio, problem je do kabl operatera tj. na njih treba galamiti. I to je vec od pomoci, samo ako moze neko da potvrdi da ne napadam ljude bez razloga, jer mi je vec muka od njihovog pranja ruku za sve sto ne valja, a do njih je. Zelim da sa sigurnoscu da znam, jer onda i ima sanse da se nesto promijeni.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2013, 12:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
amadeus je napisao:
Provjericu i ako bude problema rijesicemo... Obicni Cinestar je u pitanju?

Jeste obični Cinestar TV. Nije Action & Thriller.
Ali izgleda da ste to popravili. Evo baš sam prebacio na analogiji i nema frke sve je ok. Hvala :thumbright:

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2013, 11:46 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 12 Maj 2009, 09:26
Postovi: 5
A evo i na Aneks-blic kablu, od jutros titl ide uredno. Je li koincidencija ili ne, nisam siguran, ali niko se ne javi da kaze, OK, bice rijeseno, ili ovo, ili ono... Ali nema veze. U svakom slucaju hvala i nadam se da nece vise biti problema po ovom pitanju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2013, 18:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1852
Lokacija: Transilvanija
Potvdjujem da je na blicTV sve ok sa cinestarima, ali zato na univerzalu titlovi idu jedno 2 sekunde brze.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Maj 2013, 12:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2012, 14:47
Postovi: 1820
2 nova Cinestara ;-)
http://teve.ba/article/14752/od-jeseni- ... a-u-regiji

_________________
ПРАВДА ЗА ГРОБАРЕ

http://www.youtube.com/watch?v=zZ-pJJy71Rw

Све остало је историја!

ПРАВДА ЗА СОРY-A

ИСТИНА ЗА dzonija !!! :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Maj 2013, 14:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 12 Avg 2011, 17:31
Postovi: 137
Citiraj:
...Kanali će biti emitirani u High Definition 1080p...


Cisto sumnjam ali hajde da vidimo i to....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2013, 11:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jan 2007, 13:38
Postovi: 625
Lokacija: tu i tamo
promo koji se počeo prikazivati za Cinestar Premiere kanale 1 & 2, na fb stranici kažu da kreću uskoro (kroz medije se priča - jesen, najvjerojatnije već u devetom mjesecu)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jvpj_H7b_HA[/youtube]

Citiraj:
PREMIJERNI KINO HITOVI U PRVOM PERIODU PRIKAZIVANJA

Od premijernih kino hitova koji će se emitirati u prvom periodu prikazivanja izdvajamo posljednji nastavak svjetskog fenomena i box office rekordera The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 , napetu akciju sa Liamom Neesonom Taken 2, originalnu ekranizaciju svjetskog bestsellera Hunger Games, neponovljivu Meryl Streep i Tommya Lee Jonesa u komediji Hope Springs, SF triler sa Bruceom Willisom Looper, romantičnu komediju Silver Linings Playbook za koju je Jenifer Lawrence osvojila nagradu Oscar, Olympus has Fallen s odličnim i odlučnim Geraldom Butlerom, neuništive akcijske heroje u filmu Expandables 2 (Sylvester Stallone, Jason Statham, Chuck Norris), posljednji film originalnog Stevena Soderbergha Side Effects, te animirane hitove Sammy 2 i Zambezia koji su oduševili djecu u kinima.

Tu su još i uspješnice Parker (Jason Statham i Jennifer Lopez), Zero Dark Thirty (Jessica Chastain, Mark Strong, Joel Edgerton), Scary Movie 5 (Ashley Tisdale, Simon Rex, Charlie Sheen), Scream 4 (Neve Campbell, Courteney Cox), Broken City (Mark Wahlberg, Russell Crowe), Bullet to the Head (Sylvester Stallone, Jason Momoa), The Last Stand (Arnold Schwarzenegger, Forest Whitaker), Gambit (Colin Firth, Cameron Diaz), Stolen (Nicolas Cage), Get the Gringo (Mel Gibson), Killing Them Softly (Brad Pitt, Ray Liotta) i mnoge druge.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2013, 11:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1852
Lokacija: Transilvanija
Sto se tice postojecih Cinestara, ja i dalje tvrdim da su to k.... kanali. Otkako ih imam, ne znam da sam pogledao 5 filmova na njima. Nadam se da ce ti novi kanali biti bolji.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2013, 14:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Apr 2010, 16:00
Postovi: 1518
drakula je napisao:
Sto se tice postojecih Cinestara, ja i dalje tvrdim da su to k.... kanali. Otkako ih imam, ne znam da sam pogledao 5 filmova na njima. Nadam se da ce ti novi kanali biti bolji.


I ja vala kad god prebacim neki z(zaba)nj filmovi...

_________________
Zaradite iznoseći svoje mišljenje! ;)
JaZnam online panel za popunjavanje anketa.
Registrujte se ovde


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2013, 15:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
Ma dobri su Cinestari ali svjetu se nemože ugoditi. Da ne budem eksplicitan i da ne kažem kome dlake smetaju. Baš ima dobrih filmova i raznih žanrova samo treba pogledati film a ne ko na LSD-u samo tražiti akciju i brzu radnju.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2013, 20:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1852
Lokacija: Transilvanija
Ja se STVARNO trudim da pronadjem kvalitetan film na tim kanalima, ali ne uspijevam.

Upravo ide "Pogresno skretanje" i to je jedan od boljih. Takodje, bio je dobar i "Parfem". Vide ne mogu da se sjetim uz najbolju volju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2013, 22:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
Evo npr sutra na Cinestar A&T:
Slika Slika

I Cinestar TV-u:

Slika Slika

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2013, 23:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
Memento odličan film... Iskreno, meni se čini da su donekle podigli kvalitet filmova... Ipak se osjeti konkurencija..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2013, 17:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
DEPO INTERVJU/ADNAN KOMARICA, DIREKTOR CINEMA TV-A: Prvi bh. filmski kanal počinje sa radom: Bit ćemo kućni bioskop i kinoteka zajedno...
Ponedjeljak | 12.08.2013.

Slika
Cinema TV je prvi i zasad orginalni filmski tv kanal u BiH; njegovo emitiranje u punom programskom formatu starta 18. augusta ove godine. Adnan Komarica je mladi direktor ovoga zanimljivog i u BiH jedinstvenog medijskog projekta. Za njega je, nakon rada na BHRT-u, ovo veliki profesionalni izazov. On za DEPO PORTAL predstavlja ovaj novi tv kanal

Cinema TV je prvi i zasad orginalni filmski tv kanal u BiH; njegovo emitiranje u punom programskom formatu starta 18. augusta ove godine. Adnan Komarica je mladi direktor ovoga zanimljivog i u BiH jedinstvenog medijskog projekta. Za njega je, nakon rada na BHRT-u, ovo veliki profesionalni izazov. On za DEPO PORTAL predstavlja ovaj novi tv kanal

Gospodine Komarica, kakav će biti programski profil Cinema TV-a? Po čemu će se ovaj kanal razlikovati od drugih sličnih i šta će ga preporučiti ovdašnjoj publici?

Cinema TV je po svojoj osnovnoj ideji jedinstven projekat u BiH. Naime, dok u Hrvatskoj i Srbiji već postoje tv kanali ove vrste, kod nas u BiH toga nema. Doduše, emitiraju se ti kanali iz ovih susjednih zemalja, ali niti jedan ovdje nije zvanično registrovan. Cinema TV je dobila licencu u RAK-u za emitovanje u BiH, iza nje stoji bh. firma i sve poreze će plaćati državi BiH, za razliku od nekih drugih koje ovu teritoriju koriste u klasičnom kolonijalnom smislu…

Ali to publiku ne zanima, nju će zanimati kakve će filmove tu gledati?

Mislim da je greška kada nas ne zanima da li neko plaća porez ovoj državi, koliko ima zaposlenih i da li filmove gledamo sa titlovima na našim jezicima, a ne srbijanske ekavske obrade stranih filmova... A kada su u pitanju filmovi, tu imamo šta da ponudimo. Cinema TV će emitirati filmove velike major američke kompanije Warner Bross, kao i drugih američkih major i neazavisnih komapanija. Imat će dosta i evropskog art filma, kao i filmova iz BiH i našeg regiona – Hrvatska, Srbija, Slovenija… Prikazivat ćemo i stare klasične filmove, kao i produkciju dokumentarnog filma. Naša deviza je važno je da je film dobar, bez ozbzira da li dolazi iz Hollywooda ili Evrope i drugih krajeva svijeta. Mi ćemo biti i kućni bioskop i kinoteka na jednom mjestu.

Naša programska šema bit će prilagođena potrebama današnje publike, ali ne bih sada da otkrivamo sve detalje…

Ko čini ekipu koja će voditi i određivati programski sadržaj ovoga tv kanala?

Oko nas je mlada ekipa koja voli film. Tu je također, kao partner i jedan od pokretača projekta, Andreja Sertić, vlasnica jedne od najvećih regionalnih distributerskih kuća u regionu, koja se brine oko nabavke filmova za ovaj kanal, te kao konsultant programa Jasmin Duraković, naš filmski reditelj i nekadašnji filmski kritičar, ali i čovjek sa golemim televizijskim iskustvom kao bivši generalni direktor RTVFBiH. Tu je i DEPO koji je sa svojom filmskom produkcijom i online medijima jedan od glavnih partnera projekta.

Da li će Cinema TV imati svoju produkciju ili će poput ostalih samo emitirati program?

Ne, mi ćemo imati svoju vlastitu produkciju programa, svoj mali tv studio, te niz drugih interaktivnih projekata putem kojih ćemo aktivno sarađivati sa našom publikom. Također, Cinema TV koristi najsavremeniju digitalnu opremu što nam omogućuje da sadržaje emitujemo u, za naše prilike, veoma visokom kvalitetu.

Zanimljivost našeg kanala biće i partnerstvo sa najstarijom muzičkom kućom u BiH – Sarajevodisk, koja će pripremati jedan dio programa za naš kanal. Naime, 70 posto vremena na kanalu trošit ćemo na filmske sadržaje, dok će 30 puniti Sarajevodisk sa pretežno bh. muzičkom produkcijom. Dakle, red dobrih filmova i malo dobre bosanske muzike – to je naša formula za planirani uspjeh Cinema TV-a kod publike.

Ostajete li samo bh. proizvod ili ima planova za širenje u regionu?

Ima planova za širenje, ali o tome još nije vrijeme da se govori.

Hoće li i u kojoj mjeri Cinema TV pratiti bh. kinematografiju?

Da, naš plan je da budemo dio naše kinematografije, kako u području produkcije, tako i u sferi promocije bh. filma, filmske industrije, pa čak i da djelujemo edukativno kada je u pitanju filmska umjetnost u BiH. Mi želimo biti jedna od platformi bh. kinematografije; zato pozivamo ovdašnje autore i producente na saradnju.

Kada kanal zvanično starta sa radom?

Cinema TV će, nakon testne faze emitiranja, startati sa programom u nedjelju,18. avgusta ove godine.

(DEPO PORTAL/BLIN MAGAZIN/ak)


Slika

Do prije par mjeseci filmskih kanala nije bilo ni za lijeka, a sada nećeš moći opstati od njih.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2013, 19:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Meni se ovaj kanal čini sasvim normalnim za osnovni paket.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2013, 17:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4850
http://teve.ba/article/16630/cinestar-t ... ova-kanala Startovali novi Cinestar Kanali u Hrvatskoj :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2015, 19:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4850
Novi Cinestarov kanal :)

http://www.tportal.hr/lifestyle/promo/3 ... -ikad.html


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2020, 11:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Ako je nekome dosadno upravo ide Kursk Prokletstvo dubina na Cinestar Premiere HD 2


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 62 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs