banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 42 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Glas Srpske
PostPoslato: 07 Sep 2006, 09:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2003, 23:39
Postovi: 533
Da li je neko u zadnje vrijeme uspio zadržati u rukama Glas Srpske više od pola minute?
Prosto je nevjerovatno kako se obezvrijeđuju novine, kako se besramno i očito odrađuje predizborna kampanja SNSD-a preko državne novine... Valjda je postalo normalno na ovim prostorima da se to radi, ali na ovakav način - to dosad nisam vidio, čak ni u najgorim momentima SDS vlasti.
Da bar imaju malo pameti da to maskiraju i uviju, da se čovjek može malo i zadržati u listanju. Ali ne, sa svake moguće stranice se smiješe Dodik, Jelić i Radmanović, što u ulozi funkcionera, što u stranačkim ulogama i, naravno, sve je divno, krasno, firme rade, otvaraju se nove, otkriva se samo kriminal iz ranijeg perioda, zdravstvo cvijeta uz novu opremu, penzioneri zadovoljni, sva moguća istraživanja ukazuju na ubjedljivu pobjedu jedne stranke... i prosto čovjeku dođe muka listati ovakav Glas.
Ovo je izgleda jedno totalno obezvrijeđivanje novina, nakon kojeg Nezavisne i Euro Blic dođu kao vrhunski informativne i nezavisne novine.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Sep 2006, 16:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2005, 01:35
Postovi: 1237
Ne mozes obezvrijediti novine koje u sebi imaju toliko stamparskih gresaka.
Nikad necu zaboraviti kad sam u najavi programa procitao da pocinje ciklus filmova o Denisu Bondu.

_________________
-I cant take his money, I cant print my own money, I have to work for my money. Why dont I just lay down and die
-I believe children are our future, unless we stop them now
-Einstein didnt speak until he was 3 and even then he could only speak German


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Sep 2006, 17:26 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2006, 00:40
Postovi: 79
Lokacija: Svuda pomalo...
Glas gotivim iz prostog razloga, jer su jedni od rijetkih koji jos se zanimaju oko sporta i sportskih kolektiva u Bl, pa tako uvijek imate izvjestaj ne samo Borca vec i prve lige RS, plus jos uvijek mnostvo informacija oko ovih "nebitnih" sportova i ljudi iz Bl...
Za razliku od njih, u nezavisnim obavezno procitajte o zelji, sarajevu zenici itako dalje, mladim nadama BiH...I ostale furaju ovaj primjer...

_________________
nema nista dok nesto ne smislim...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Sep 2006, 21:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Maj 2006, 14:27
Postovi: 190
Najshit novine na nasim prostorima.Da "Glas" ne kupuju firme,zbog tendera ili po sluzbenoj duznosti,odavno bi propao.

_________________
Glasali ste-gladujte!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Sep 2006, 00:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2005, 16:26
Postovi: 302
Afrika_paprika je napisao:
Glas gotivim iz prostog razloga, jer su jedni od rijetkih koji jos se zanimaju oko sporta i sportskih kolektiva u Bl, pa tako uvijek imate izvjestaj ne samo Borca vec i prve lige RS, plus jos uvijek mnostvo informacija oko ovih "nebitnih" sportova i ljudi iz Bl...

x


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Sep 2006, 01:00 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Avg 2006, 08:26
Postovi: 26
Pa čitajte Oslobođenje, Nezavisne i Dnevni Avaz. Bez zeze.

_________________
* Entiteti postoje samo u glavama ljudi, a te podjele su najjače ali i najkratkotrajnije * Da entiteti valjaju i Njemačka bi ih imala *


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Sep 2006, 10:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2003, 23:39
Postovi: 533
BudimoRealni je napisao:
Pa čitajte Oslobođenje, Nezavisne i Dnevni Avaz. Bez zeze.

Ne kontaš... Glas Srpske živi od pomoći države, odnosno od novca poreskih obveznika. Ako se taj novac baca u neke megalomanske stranačke promocije, čemu onda svrha ove dnevne novine?
Nezavisne su privatne novine, same se finansiraju i tvoje je da ih kupiš ili ne. Ali Glas je "svačiji" i imaš pravo da reaguješ ako nisi zadovoljan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Sep 2006, 13:38 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2006, 00:40
Postovi: 79
Lokacija: Svuda pomalo...
elixir je napisao:
BudimoRealni je napisao:
Pa čitajte Oslobođenje, Nezavisne i Dnevni Avaz. Bez zeze.

Ne kontaš... Glas Srpske živi od pomoći države, odnosno od novca poreskih obveznika. Ako se taj novac baca u neke megalomanske stranačke promocije, čemu onda svrha ove dnevne novine?
Nezavisne su privatne novine, same se finansiraju i tvoje je da ih kupiš ili ne. Ali Glas je "svačiji" i imaš pravo da reaguješ ako nisi zadovoljan.


e ovo nisam znao, onda je druga prica...
kontao sam da se i glas sam finansira!!!

_________________
nema nista dok nesto ne smislim...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Sep 2006, 15:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
to 'svaciji' znaci od trenutne vlasti, jer oni su ti koji nas novac poreznika dodijeljuju, tako da ti to dodje na isto....vlast ga placa i diktira sadrzaj....pobune li se- nema parica...


kad ste kod novina, u danasnjem broju onoga smeca od fouksa hahah .....tema je zarade politicara nasih......... :roll: :roll: :lol: :lol:

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Sep 2006, 16:39 
DELETED


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Sep 2006, 19:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Citiraj:
i prosto čovjeku dođe muka listati ovakav Glas


Da dodje mi muka zato sto Glas u zadnje vrijeme nevidjeno smrdi... Ko' da ga stampaju u od pregoreklog ulja...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Sep 2006, 19:42 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Avg 2006, 08:26
Postovi: 26
E to nama rade entiteti i glupe podjele, odnosno političari koji se bogate na nama. Novine, mediji, ministri, kci, palci, direktori, entiteta i kantona,... a samo pare mlate.

Tako nam i treba. Davaćemo pare za sve to, da nam obećavaju lažne države i politike, a dobićemo srednjak.

_________________
* Entiteti postoje samo u glavama ljudi, a te podjele su najjače ali i najkratkotrajnije * Da entiteti valjaju i Njemačka bi ih imala *


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Sep 2006, 20:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2005, 01:35
Postovi: 1237
:fist:

_________________
-I cant take his money, I cant print my own money, I have to work for my money. Why dont I just lay down and die
-I believe children are our future, unless we stop them now
-Einstein didnt speak until he was 3 and even then he could only speak German


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Sep 2006, 10:31 
Ja chitam blic...kakav glas...ne bih saa njim ni guzi*u obrisao... :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Sep 2006, 11:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2005, 19:36
Postovi: 643
Lokacija: Jamaica/Bih/Rs/Banjaluka
psyborg je napisao:
Ja chitam blic...kakav glas...ne bih saa njim ni guzi*u obrisao... :lol:


blic RULAAAAA

Glas samo crna hronika da vidim ima li ko poznat hehehehe


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Sep 2006, 12:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
blic mi je previše "žut"!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Sep 2006, 13:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2005, 19:36
Postovi: 643
Lokacija: Jamaica/Bih/Rs/Banjaluka
acrobatico je napisao:
blic mi je previše "žut"!!!


pa ti onda NIN samo pazi da se ne navuces hehehe :drinking:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Glas Srpske
PostPoslato: 11 Sep 2006, 14:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Avg 2004, 18:56
Postovi: 527
elixir je napisao:
Da li je neko u zadnje vrijeme uspio zadržati u rukama Glas Srpske više od pola minute?
Prosto je nevjerovatno kako se obezvrijeđuju novine, kako se besramno i očito odrađuje predizborna kampanja SNSD-a preko državne novine... Valjda je postalo normalno na ovim prostorima da se to radi, ali na ovakav način - to dosad nisam vidio, čak ni u najgorim momentima SDS vlasti.
Da bar imaju malo pameti da to maskiraju i uviju, da se čovjek može malo i zadržati u listanju. Ali ne, sa svake moguće stranice se smiješe Dodik, Jelić i Radmanović, što u ulozi funkcionera, što u stranačkim ulogama i, naravno, sve je divno, krasno, firme rade, otvaraju se nove, otkriva se samo kriminal iz ranijeg perioda, zdravstvo cvijeta uz novu opremu, penzioneri zadovoljni, sva moguća istraživanja ukazuju na ubjedljivu pobjedu jedne stranke... i prosto čovjeku dođe muka listati ovakav Glas.
Ovo je izgleda jedno totalno obezvrijeđivanje novina, nakon kojeg Nezavisne i Euro Blic dođu kao vrhunski informativne i nezavisne novine.




Mjesecima me to nervira i dovodi do ludila sve su mjere prekardasili,mada mislim kad bi burdu otvorio na drugoj strani bi mi se Dodik smijao.

_________________
http://i153.photobucket.com/albums/s213 ... onix88.gif


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2006, 22:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
Ako zelite da citate kvalitetne novine, kupite beogradsku Politiku. Ako se nesto i desava u RS i BiH, to ionako ne zna niko da isprati od nasih novinara. Glas uvijek radi za trenutnu vlast, dodje nova vlast i samo zamjeni glavnog urednika, on smijeni urednike rubrika i postavi sebi lojalne sa "pravim" politickim ubjedjenjem i imate novu uredjivacku politiku, za nove vlasti. Blic je potpuno nezanimljiv, tu se nema sta procitati, Nezavisne su isto tako suvise sture i banalne, tako da od ovih domacih nema se sta citati.

Mejdan je napisao:
Mjesecima me to nervira i dovodi do ludila sve su mjere prekardasili,mada mislim kad bi burdu otvorio na drugoj strani bi mi se Dodik smijao.

Zar nije Dodik bas sik tip, rodjeni maneken? Kamo te srece da se pojavljuje samo u Burdi, bilo bi bolje za sve nas.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Sep 2006, 10:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Avg 2004, 18:56
Postovi: 527
fantomacan je napisao:
Ako zelite da citate kvalitetne novine, kupite beogradsku Politiku. Ako se nesto i desava u RS i BiH, to ionako ne zna niko da isprati od nasih novinara. Glas uvijek radi za trenutnu vlast, dodje nova vlast i samo zamjeni glavnog urednika, on smijeni urednike rubrika i postavi sebi lojalne sa "pravim" politickim ubjedjenjem i imate novu uredjivacku politiku, za nove vlasti. Blic je potpuno nezanimljiv, tu se nema sta procitati, Nezavisne su isto tako suvise sture i banalne, tako da od ovih domacih nema se sta citati.

Mejdan je napisao:
Mjesecima me to nervira i dovodi do ludila sve su mjere prekardasili,mada mislim kad bi burdu otvorio na drugoj strani bi mi se Dodik smijao.

Zar nije Dodik bas sik tip, rodjeni maneken? Kamo te srece da se pojavljuje samo u Burdi, bilo bi bolje za sve nas.



:D :D :D :D

Kako ga vidjam svugde sanjao sam da sam otvorio rernu kad ono on.

_________________
http://i153.photobucket.com/albums/s213 ... onix88.gif


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 42 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: dejann i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs