banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 406 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Feb 2012, 13:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Ако тема није контра форумских правила у вези (и)легалности садржаја, мислим да је ред да се потенцијалним корисницима објасни гдје, чиме, како и зашто... :)

Ако није ок, под кључ је одма'.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Feb 2012, 16:36 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Avg 2011, 20:18
Postovi: 777
Ja podržavam, a ako ima zabrane, a ti udri na PP. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Feb 2012, 17:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Ако се до сутра поподне нико не буде жалио из форумске управе, качим мали туторијал, тј. објашњење за почетнике. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2012, 11:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2008, 14:27
Postovi: 4285
Lokacija: ту поред Ленке
Савјет мудраца је засједао!

Хаику закључак:

Citiraj:
neka teme u vidu tutoriala i razmjene iskustava, ali bez ilegalnih linkova.

_________________
Shoole on tour
Новинар: Шта можете рећи о утакмици? Шеле: Могу да кажем само две речи: Звезда, Звезда и само Звезда!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2012, 12:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Благодарим савјету мудраца на њиховој премудрој одлуци, која ће да буде испоштована. :)

Форумаши, очекујте неки уводни туторијал поподне/вечерас.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2012, 17:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Свима вама којима је доqрчило да се акате са Елтом или м:тел-овим ИПТВ-ом, не свиђа вам се избор локалних "земаљских" програма а имате нешто мало лове и још евентуално знате неки страни језик... Дошло је и ваших 5 минута. :)

Пред вама је:

Кардшеринг за тоталне почетнике ( да не кажем "for dummies") :)


Потребни састојци са цијенама:
1. САТ пријемник (или рИсивер за оне којима је енглески милији од српског, пажња, НЕ рЕсивер) базиран на Линукс оперативном систему, обично Дримбокс 500С - око 100КМ
2. САТ антена (тањир) 120 цм (може и 90, али онда ћете бити к'о Елта, код првог снијега или јачег пљуска фале канали) - око 40КМ (мора да има поглед према југу)
3. Носач за више конвертера (ЛНБ-ова), до 10КМ (за три ковертера)
4. Дајсек (Diseq switch) преклопник 4 у 1 - до 10КМ
5. Коаксијални кабл 75 ома одговарајуће дужине и квалитете (што дужи кабл то боље квалитете мора да буде, ако је преко 10 м заџебите каблове са пијаце и онај кабл за вјешање веша што Елта уграђује) - до 1КМ по метру
6. Конвертер (ЛНБ) онолико комада колико сателита хоћете да пратите - око 10КМ по комаду
7. Одговарајућа количина Ф конектора (два за пријемник - преклопник кабл + по два за сваки конвертер) - мање од пола КМ комад

Горња комбинација (носач за више конвертера + конвертери + дајсек преклопник) може да се замјени мотором тако да добијете моторизовани систем.
Предност - можете да хватате више сателита него фиксним системом
Мане - скупљи и треба да чекате да мотор изврти антену до жељеног сателита што мене неописиво нервира :)

8. Прикључак на интернет, брзина није битна, стабилност и што мањи пинг ЈЕСТЕ - то већ плаћате чим читате ову поруку :)
9. Мрежни (УТП) кабл од пријемника до рутера/модема - до 1КМ по метру плус 2 конектора, ЦАТ5 је довољан
10. Лик коме ћете да плаћате за услугу - 10 до 20КМ мјесечно, погледати http://www.pik.ba тамо можете да купите и већ подешене Дримбоксове.
11. Нема једанаест. :)

Шта НЕ МОЖЕТЕ да гледате: Тотал ТВ и "Плати па гледај" (Pay per View) канале. ХД канале ако немате ХД пријемник (Дримбокс 500С НИЈЕ ХД)
Шта МОЖЕТЕ да гледате: скоро све остало

Рецимо, Скај британски, Скај њемачки, Скај италијански, Диги (РТС1 и 2, РТЛ, Нова, домаћи и остала екс-Ју), ДигитАЛБ, Све Јуроспортове, гомилу порњаве, неколико ВХ1 и МТВ канала и М6 музичке канале, све спортске канале Ал Ђазире, ХБО, ХБО2, ХБО Комеди, Хисторије, Нешнел Џиографике и Дискаверије у неколико варијанти, СајФај у неколико варијанти, ХРТ1, ХРТ2, ХРТ Плус, Полсат, Ц+, Спортклуб пољски... у ствари нисам још похватао шта све могу да гледам па ако кога интересује нешто конкретно нека пита. Напомињем да је код мене комбинација 3 сателита 19+16+13 степени.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2012, 17:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2012, 09:14
Postovi: 335
koliko vidim ti nemas digi sa tom konfiguracijom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2012, 17:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
А сад мало о пријемнику. Значи треба вам Линукс базиран пријемник, обично Дримбокс 500С мада их има и других произвођача а 500С је пријемник "за масе". Ако имате мало више пара "испрсите се" за 800С ХД и добијате и ХД канале и пријемник у који можете да убаците хард диск и снимате програме. Битно је да пријемник има на себи ЛАН прикључак и да подржава кард шеринг.
Ако купујете Дримбокс у продавници, вјероватно ће да дође са фабричким оперативним системом који баш и не ради оно што вама треба. Срећом па оно што вама треба има да се скине бесплатно са нета, тзв "имиџ" који се уписује у Дримбокс уз помоћ нулмодем кабла. Имиџа има мала гомила. Ја користим Набило Даркстар и ЦЦЦам 2.2.1 (Nabilo Darkstar и CCCam 2.2.1 све има да се нађе на нету, гуглајте мало). Ако купујете пријемник од истог лика који ће да вам да и кардшеринг, добићете све већ подешено па не морате да се смарате уписивањем имиџа. Ако хоћете да се смарате - вичите ако вам шта не буде јасно.
Ако већ имате пријемник па купујете кардшеринг ОБАВЕЗНО тражите тзв. пробну линију од лика који продаје шеринг да видите како ради (или не ради). Има их разних, НЕ ВЈЕРУЈТЕ НИКОМЕ НА РИЈЕЧ. :) Ако неће да вам да линију на пробу (даје се на 24 сата), нађите другог ко хоће. Обавезно питајте да ли прихвата мјесечно плаћање или тражи за 2-3 мјесеца унапријед.

ПРОБЛЕМИ: Могући и дешаваће се. Ако се смрзне пријемник (то је ипак компјутер) искључите га из струје, сачекајте 30так секунди па укључите. Ако се мрзне слика могуће је да вас зеза нет или једноставно има неких проблема у дијељењу јер су све картице физички смјештене у западној Европи. :) Ако траје дуже, гњавите лика који вам је продао услугу. :) Скај канали су нарочито џебени за дијељење, имајте то у виду.

Питања - слободно. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2012, 17:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
No13 je napisao:
koliko vidim ti nemas digi sa tom konfiguracijom

Немам јер је Диги на 1 степен западно па треба малчице другачији носач конвертера. И овако се двоумим да ли да идем на Диги или на 28 источно гдје је британски Скај. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2012, 17:38 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
a nemas ni britanski sky....ima i jedna mnogo veca mana od ovih koje si ti pomenuo,ali ne bih da ti kvarim dozivljaj :wink:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2012, 17:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Квари... :) Мана чега? Стационарног система или?

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2012, 17:48 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ovako....neki paketi,prvo Dolce,pa albanci HD,pa srpski Total Tv,pa hrvatski Max Tv,su pokazali da bez problema mogu stati u kraj cardsharingu...i zato ih vise i ne gledamo u cs...najcesce to urade na nacin da uparuju serijski broj receivera i kartice,ali ima jos nacina u zemljama gdje to nije dozvoljeno raditi zbog monopola....
ko garantuje da to nece poceti raditi i ostali,kad je vec pomenutima uspjelo da bez problema sjebu cardsharing?

na to sam otprilike mislio,da ne sirim sada..

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2012, 17:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Schlager je napisao:
Ovako....neki paketi,prvo Dolce,pa albanci HD,pa srpski Total Tv,pa hrvatski Max Tv,su pokazali da bez problema mogu stati u kraj cardsharingu...i zato ih vise i ne gledamo u cs...najcesce to urade na nacin da uparuju serijski broj receivera i kartice,ali ima jos nacina u zemljama gdje to nije dozvoljeno raditi zbog monopola....
ko garantuje da to nece poceti raditi i ostali,kad je vec pomenutima uspjelo da bez problema sjebu cardsharing?

na to sam otprilike mislio,da ne sirim sada..

Ма ок је то, док траје - траје. С друге стране, мислим да су неке од тих заштита (везивање картице за САТ пријеник) успјешно заобиђене (немој ме хватаи за ријеч). У ствари, ако неко има погодну опрему (анализатор протока података или како се то већ зове) и зна шта ради, могуће је провалити гдје картица врши провјеру и "убиједити" је да је тамо гдје би требала да буде :) као што се то ради код компјутерских програма који провјеравају на нету је ли регистрација ок, или оних уз које је долазио хардверски "кључ" који се качио на ЛПТ порт, па их опет крекују на крају баладе.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2012, 17:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Kolike su cijene?

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2012, 17:58 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
konkretno,kartica za total tv moze sada raditi samo u originalnom receiveru...samim tim vise je oni ne mogu staviti na server i sharovati....

ali,sto kazes,za te pare,dok traje traje,i ovo sto ima je daaaalekooooo vise od tih jebenih 10-20 maraka mjesecno...a ne mogu nestati svi,da ga hebes...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2012, 18:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Schlager je napisao:
konkretno,kartica za total tv moze sada raditi samo u originalnom receiveru...samim tim vise je oni ne mogu staviti na server i sharovati....

ali,sto kazes,za te pare,dok traje traje,i ovo sto ima je daaaalekooooo vise od tih jebenih 10-20 maraka mjesecno...a ne mogu nestati svi,da ga hebes...

Не само да ради САМО у оригиналном, него ради САМО у оном пријемнику уз који је дошла, што значи да не можеш своју са већим пакетом однијети код комшије који има Тотал али слабији пакет. :) Тако је макар мени речено. Иначе како рекох, све заштите те природе могу да се разбију, потребно је само знање и одговарајућа опрема. :)

@spijo Цијене чега? Шеринга, ено ти на ПИК-у па види.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Poslednji put menjao sinip dana 29 Feb 2012, 18:04, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2012, 18:04 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
spijo je napisao:
Kolike su cijene?


neces ozbiljan server naci ispod 80-100 evra godisnje...

a naravno,ima ih i za 5 maraka mjesecno,otkad se pojavio ovaj ccam koga kolega pomenu,i otkad je sharing pocela prodavati svaka budala :D :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2012, 18:06 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Не само да ради САМО у оригиналном, него ради САМО у оном пријемнику уз који је дошла, што значи да не можеш своју са већим пакетом однијети код комшије који има Тотал али слабији пакет


dobro su ti rekli :wink:

Citiraj:
Иначе како рекох, све заштите те природе могу да се разбију, потребно је само знање и одговарајућа опрема. :)


e ovo ti vec nisu dobro rekli,jer da je tako,ne bi total tv vec 8 mjeseci bio nedostupan u cs

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2012, 18:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
Pošto je sistem, po definiciji veoma nestabilan, dosta često kraša totalno, potrebno je obezbijediti backup. Za to su dovoljna dva programa: DreamBoxEdit i neki ftp-program po želji (lično koristim FileZila).
DreamBoxEdit služi za mijenjanje, obradu i kreiranje novih lista sa favoritima (bouqets), vrlo je jednostavan i za pet minuta možete uraditi listu sa kanalima po vlastitoj želji, a nakon toga "poslati" u box. Nisu potrebni nikakkvi posebni kablovi, osim već postojećeg network kabla.
Pomoću ftp-programa moguće je ubacivati fajlove koje pokupite na internetu (image-file, module za tekst, između ostalog, te još neke instick-programe). Ovi fajlovi se ubacuju u mapu tmp (na boksu), a kasnije se jednostavno instaliraju kroz meni, koristeći daljinski.
Poželjno je imati još jedan mali program, npr. Advanced IP Scanner da bi znali koju lokalnu IP adresu box ima. Kada to znate, dovoljno je u browseru (IE, Chrome, Mozilla...) upisati tu adresu i povezati se sa boxom, postoji opcija daljinskog (ako se desi da se box blokira i ne reaguje na komande, moguće je mijenjati kanale koristeći ovaj virtuelni daljinski). Ovo funkcioniše sa PLI-imageom (koji koristim).
Za one koji posjeduju android telefon, postoji par korisnih aplikacija na marketu, koje su besplatne, a olakšavaju život i instalaciju.
Prva je Enigma Signal Meter-SatFinder (na telefonu možete vidjeti jačinu signala za dotični satelit, kada negdje visite na krovu pokušavajući naštimati najbolji položaj LNB-a. Može da se koristi za mijenjanje kanala. Sve ovo u dometu WIFI konekcije).
Drugi program je AndroidDreamer koji ima mogućost mijenjanja kanala, restarta enigme kao i da se uz instaliran dodatni program MX Video Player ( plus MX Video Codec) može gledati tv-program na telefonu (stream u zoni dometa WIFI-ja).

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Feb 2012, 18:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Само да напоменем да Фајлзила има (макар је имао кад сам га користио) изутено негативну особину да корисничка имена и лозинке за ФТП приступ чува у отвореном тексту, тако да у случају хаковања исте одоше ономе коме су интересантне (имао сам изузетно ружно искуство по том питању невезано за Дримбокс), тако да га искрено НЕ препоручујем. Ја за ФТП приступ Дримбоксу користим ДЦЦ (Dreambox Control Center v2.95 treunto).

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 406 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs