banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 10:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 110 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Jan 2015, 00:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Hertzog je napisao:
Sta znaci pala mu gledanost, kolika je bila i kolika je sada? Ne gledam, tj ponekada na YT pogledam neku epizodu kada mi je interesantan gost, pa ne znam koliko je u procentima bila popularna


Ne znam tačnu brojku, ali dok je Grand bio na Pinku, Pink je opet bio gledaniji od Ivanovića, ali sad su ga Pinkove Zvezdice dokrajčile. Pink se svake subote hvali da je petkom naveče imao rekordnu gledanost. Možda tu i nije tolika uloga Zvezdica koliko je on u posljednje vrijeme počeo da smara. Ranije je bar imao interesantne goste. A to što je umislio da je Bog televizije - kako je i sam izjavio, ne bih da komentarišem. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2015, 00:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 2895
Lokacija: još mAlo i tU smo
Nikad mi nije dopadao njegov način vođenja emisije, smara čovjek totalno i nekako mi nije simpatičan.
A ne dopadaju mi se bahati i umišljeni.

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2015, 00:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
A i prostači mnogo :-?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2015, 00:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Znaci emisija mu je isla u isto vreme kada i te zvezdice pa je propao :)

Ako narod vise gleda decurliju kako pevaju, onda se treba zapitati ima li mu emisija smisla :)

Ima on zinimljive goste, ali u maloj zemlji ne mozes stalno imati zanimljive emisije, a strance ne mozes dovoditi svake sedmice, tako da je pad gledanosti logican


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2015, 00:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Meni se više sviđa koncept Amidžićeve emisije, ali samo koncept... Ostalo ništa. Gosti su uglavnom katastrofa kao i on :D Hoću reći da je emisija dobro osmišljena ali katastrofalno realizovana. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2015, 11:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
Ovo sve meni liči na marketing.

Ivanović i tim koji mu producira emisiju imaju jedan veliki problem - glupo je forsirati emisiju tokom cijele godine. Daj neke pauze, zimska, ljetnja, da se raja malo poželi. Ja recimo gledam redovno, ali od Đure još i njegove stand-up komedije u sred emisije, nije imao spektakularnu emisiju. :wink:

Dosta toga je i do izbora gostiju, ali i do toga da i sam Ivanović izlazi iz frižidera, jer ne možeš biti i u žirijima i modni kritičar i tamo i ovamo jbg dosadiš ljudima. Dozirano.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2015, 18:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Neka dovede Sekija u zivi program i rijesice problem gledanosti :D
Neka bude grublji prema vlasti... :D
Ali jbg... Vlasnik Prve i B92 je duzan Vucku pa nece da ide :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2015, 20:06 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
hahaahahahah a tek kad se sjetim da je ova debilna seljačina po tviterima likovala i šprdala se kad su ukinuli Utisak nedjelje. Valjda mislio VUČKO NEĆE MENE :)

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 09:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Jedan text sa početka godine,pa kome je do toga :evil3:


Citiraj:
Недостаје суштина. А суштина је да су се Вучић и Николић домогли власти уз помоћ Америке и ЕУ у циљу потпуног уништења Србије. Да ли можете да замислите да се у Кесићевој емисији критикује политика ЕУ према Србији? Можете ли да замислите спрдњу на неку од бројних изјава страних дипломата који нам отворено говоре да заправо никад нећемо ући у ЕУ докле год не испунимо најневероватније услове на свету? Шта је с продајом земље странцима? А шта ћемо с Бриселским споразумом? Да ли је преко ове емисије јавност могла нешто да сазна какви су планови за Војводину? И, на крају, а то сад испада и за овај текст екстремно и због чега ће ми Вучићев незванични портпарол Пера Будала поново залепити етикету клеронацисте или чега се већ сети у датом тренутку – забрањена реч Косово!

http://stanjestvari.com/2015/01/03/павле-ћосић-зашто-вучићу-не-смета-еми/

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 11:38 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Okt 2010, 15:00
Postovi: 949
Meni je smijesno to sto svi na sve strane laprdaju kako je cenzura prisutna na sve strane, ali u isto vrijeme svi ti tekstovi ostaju na netu, klipovi na YT se ne skidaju. Msm malo je smijesna situacija - svi skice da je prusutna cenzura, a opet javnost cita njihove tekstove o toj cenzuri.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 11:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Da li misliš da večina birača u Srbiji(penzioneri,čobani ,poljoprivrednici i ostali soc. talog) ima uvida u yt klipove i tekstove na blogovima?Koliku ulogu u njihovoj percepciji o stvarnosti nose javni mediji koji su za njih lako dostupni u odnosu na necenzurisane yt klipove i web tekstove?

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 12:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Okt 2010, 15:00
Postovi: 949
I to mi je smijesna prica. Sjecam se kad su bile poplave u Srbiji i kad se na sve strane pricalo kako drzava tajno spaljuje ili sta vec radi sa hiljadama utopljenih zrtava. I tada se pricalo da taj podatak zbog cenzure ne moze doci do sire javnosti, a svi smo za to culi i znamo sta se na kraju izdesavalo.

Mozda ima i cenzure (kao i na svakoj tacki u svijetu), ali mi je smijesno da svi pricaju kako je cenzura, a nikada se vise nije laprdalo o svim mogucim temama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 12:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Meni je ovo smješno https://www.youtube.com/watch?v=E7iWSDAuWQA
to je ta masa koja nam bira gospodara a na gospodaru je da se bavi tehnikama održavanja ovakvog mentalnog sklopa.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 13:15 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Okt 2010, 15:00
Postovi: 949
A ti mislis da su u inostranstvu biraci svi redom intelektualne gromade?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 15:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Jok brate.....tamo vlada većinsko mišljenje da je njihova besparica samo prolazno stanje u njihovom životu a da su u stvari oni svi bogati :lol: Propaganda jbg :wink:
Ovi koji su se obezbjedili imaju ovakav pogled na svijet
Spoiler:
Slika

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 15:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
TV je bitan, nije bitan ovaj forum koji cita jedan od hiljadu.
TV i to glavni kanali. A emisije se ukidaju, jedna po jedna. Je l' to svima opada gledanost?

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 15:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
propaganda :D
Slika
Citiraj:
Propaganda je namjerni i sistematski pokušaj oblikovanja percepcije i manipulisanja spoznajom i ponašanjem u cilju izazivanja reagovanja koje je u interesu propagatora[1].

Propagandna djelatnost, kao jedan od oblika društvene komunikacije, stara je koliko i sama ljudska komunikacija. Iako je u različitim historijskim epohama propaganda različito korištena, shvaćana i tumačena, propagandna komunikacija bila je neizbežan pratilac svake ljudske komunikacije uopće, i svojim djelovanjem ostavila je snažan pečat razvoju ljudske civilizacije.

http://sh.wikipedia.org/wiki/Propaganda

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2015, 15:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 29 Sep 2011, 11:18
Postovi: 343
Lokacija: Prijedor
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/529825/ ... om-terminu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2015, 21:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1048
A jest se izlizo covjek,pod hitno ukidaj emisiju,prevazisao je i hrvatski humor...... :roll: :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2019, 21:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
Sjajan šou prave Ivanović i dr Nele Karajlić. Doduše to nije ni dolazilo u pitanje. :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 110 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs