banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 06:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 72 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Maj 2011, 18:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Ova dvojica na TV1 bas prevrsuju svaku mjeru u vrijedjanju srpskog naroda kao kolektiviteta ( Hadzifejzovic i Naser Oric u studiju ) na Face to face. Ali zato mi imamo RAK koji je subotom popodne na spavanju :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2011, 17:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1218
drug je napisao:
Ova dvojica na TV1 bas prevrsuju svaku mjeru u vrijedjanju srpskog naroda kao kolektiviteta ( Hadzifejzovic i Naser Oric u studiju ) na Face to face. Ali zato mi imamo RAK koji je subotom popodne na spavanju :roll:

nisam gledao,ne pratim tu tv.Sta su konkretno rekli i?

Prijavi ih RAK-u !!!
Svaka tv kuca mora imati snimke emisija,a rak mora reagovati na prijavu gradjana.
Mislim da imaju podaci na sajtu rak-a

S obzirom da je onaj Taliban na celu rak-a,verovatno nece biti kaznjeni,ali tu tv treba prijaviti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2011, 23:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Napisem im s vremena na vrijeme koju. Da se ne uspavaju. Ali nema tu sanse da neko u SA dobije kaznu. RAK je odavno podsjeca na zemlju u kojoj zivimo. :roll: Na potpuni raspad sistema. :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Nov 2012, 21:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
RAK ponovo na ispitu.

Citiraj:
Poruka Dodiku da prestane da provocira
RAK od TV1 zatražio snimke Halilovićevih „prijetnji“


Regulatorna agencija za komunikacije /RAK/ BiH zatražila je od TV1 da Agenciji dostavi snimak iz informativne emisije "Dnevnik", u kojoj je ratni komandant Armije BiH Sefer Halilović "prijetio" predsjedniku manjeg bh. entiteta Miloradu Dodiku.

Portparolka RAK-a Amela Odobašić rekla je Srni da RAK očekuje da će TV1 u toku naredne sedmice dostaviti traženi snimak.

"Mi ćemo potom pregledati snimak i vidjeti da li postoje osnove da se pokrene postupak protiv TV1", rekla je Odobašić.

Halilović je 10. novembra u "Dnevniku" TV1 navodno poručio da će se "s Dodikom, ako ih bude naljutio, završiti po kratkom postupku".

On je rekao da predsjednik RS "mora znati da je patriotama BiH strpljenje pri kraju, kada su njegove gluposti u pitanju" i da Dodiku "najozbiljnije poručuje da bi mu bilo bolje da prestane da provocira".



http://www.source.ba/clanak/29431121185 ... ?ref=tiker

Cini se da je Source portal Amelici olaksao "posao".

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Nov 2012, 09:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2012, 14:47
Postovi: 1820
Ma ovog treba zaklati odma

_________________
ПРАВДА ЗА ГРОБАРЕ

http://www.youtube.com/watch?v=zZ-pJJy71Rw

Све остало је историја!

ПРАВДА ЗА СОРY-A

ИСТИНА ЗА dzonija !!! :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2012, 10:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Sta se cudite, sve je to ista mraka, pa Dodik je sam prijetio vise puta javno na TV-u nego svi ostali zajedno. Samo je zajebano sto ovaj provokator i mozebitno ratni zlocinac nema toliku podrskua naroda kao nas cijenjeni precednik. Cudimo se ovakvima a glasamo za slicne. RAK tu nista ne ne moze, jer sto je jednima prijetnja, kao ovo, drugima je to sasvim normalno, a da bi nesto donijeli moraju se sve strane usaglasiti a to nece biti nikada. Ali, ovo nije politika, gdje sam ja zalutao.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2014, 12:26 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Apr 2014, 23:26
Postovi: 204
Da li neko ima signal ove televizije putem satelita,na 4W. Kod mene nema vec par dana,pa ne znam da li je do mene,ili su i oni otisli sa sat?
Hvala


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2014, 14:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Citiraj:
Turkish Airlines zaprijetio TV1 ukidanjem reklama, zbog izvještavanja o BH Airlinesu

Slika

Redakcija informativnog programa naše televizije u proteklom je periodu objavila niz izvještaja o tome kako je Turkish Airlines, neispunjavajući obaveze iz ugovora o partnerstvu, za četiri godine gotovo uništio BH Airlines.

I danas je zbog Turkish Airlinesa prinuđena gasiti i onaj mali broj linija na kojima saobraćaju bh. avioni. Naši izvještaji bili su potkrijepljeni činjenicama i izjavama nadležnih, iz kojih se mogao izvući samo jedan zaključak – da je Turkish Airlines slomio krila jedinoj bh. avikompaniji.

A da smo bili potpuno upravu, potvrdila je i sama turska aviokompanija, koja je obavijestila TV1 da ima namjeru raskinuti ugovor o reklamiranju na našoj televiziji. Možda ćemo zbog istinitih informacija platiti ekonomski ceh, ali nas u objavljivanju činjenica i istine neće zaustaviti.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=M8dQU68IQDM[/youtube]


http://www.media-sat.net/televizija/23- ... inesu.html


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2014, 16:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7792
Lokacija: Mejdan
Ne znam za ovaj slučaj, ali znam da sam prije nekoliko mjeseci na TV1 gledao par tema o RS, bez ijednog sagovornika iz RS, a svi sagovornici su bili iz Federalnog Sarajeva. Nigdje druge, a ni treće strane :lol: Iako su mogli bar uzeti telefonske izjave jer ima osoba koje su uvijek dostupne medijima.
Znači, dno dna, ako su tako opleli po Turkishu i ne čudi me reakcija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Sep 2014, 08:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Apr 2014, 23:26
Postovi: 204
.....Uoči početka kampanje, TV1 je signalom pokrila sve veće gradove u RS-u i zapadnoj Hercegovini. Devet predajnika postavljeno je u manjem bh. entitetu - u Banjaluci, Prijedoru, Derventi, Modriči, Prnjavoru, Doboju, Kotor Varoši i Tesliću te u Brčko Distrikt....

teve.ba
Da li neko ima signal TV1 na navedenim lokacijama,i ako ima, napisati grad i kanal na kojem prima signal?
Hvala


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Sep 2014, 10:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Sep 2009, 11:40
Postovi: 1376
TV1 ti ide umjesto VIKOM televizije


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Sep 2014, 10:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4856
@amadeuse cek jel mislia umjesto nekadasnjeg CNN Gradiske ili su zauzeli poziciju Vikom TV


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Sep 2014, 12:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Apr 2014, 23:26
Postovi: 204
amadeus je napisao:
TV1 ti ide umjesto VIKOM televizije

Odakle si? Zar imas signal na 48 UHF kanalu sa Krcmarica,ako si iz BL?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2018, 13:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Piše se uveliko po drugim forumima da je Oslobođenje kupilo TV1. Kupili su još i Cinema TV i Depo portal, a bili su zainteresovani i za BN.

Edit: evo zvanično https://www.klix.ba/biznis/privreda/sar ... /180108019


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2018, 14:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Mozda OBN, a ne BN, a i izvor je komsinica nekog forumasa sa Klixa, koja kao radi u Tv1. Ne vidim zasto bi Trisic prodavao nesto sto dobro posluje, a sa druge strane, sumnjam da bi Oslobodjenje moglo toliko da plati. Jedino, ako je Oslobodjenje samo paravan iza kojeg stoji neko, citaj Sbb i njihove gazde.
To za Tv1 je mozda tacno, ali za Bn sumnjam. Uostalom, juce je receno da su potpisali ugovor za snimanje petog dijela "Dobro jutro, komsija", a i kupili su "Ubice mog oca", juce je emitovan film "Santa Marija" tako da, neko ko bi htio da proda, ne bi trosio pare dzabe. Uostalom, boli me uvo...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2018, 14:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Pa evo za TV1 je zvanično. A BN odemitovao prvu sezonu "Ubica", drugu ne može kupiti pa su samo napravili reklamu TOP kanalu :lol: Ako kao što kažeš iza toga stoji UG, pa oni su kupili Novu TV, a da ne mogu kupiti BN... Ovo kažem hipotetički kad smo se već dotakli te teme. :) Ne vjerujem da će BN uskoro biti prodan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2018, 15:14 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Raskoljnikov je napisao:
, neko ko bi htio da proda, ne bi trosio pare dzabe...


Nisu džabe, povećava vrijednost svoje televiziji i samim tim i prodajnu cijenu koju može tražiti.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2018, 15:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Ma znam to, ali eto, najgledanija su tv u Republici Srpskoj u 2017. Zasto sad puci u januaru, lupam 50 000 evra za "Ubice mog oca", "Santa Marija", i neku novu tv dramu koju je Rts radio, ako vec imas gledanost, ako si broj 1?

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2018, 15:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6012
Па неће ваљда репризирати стално један те исти садржај?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2019, 14:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Mar 2018, 17:47
Postovi: 228
TV1 od 25. novembra postaje O KANAL.

https://www.youtube.com/watch?v=WVdgBniijXg


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 72 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs