banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12804 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550 ... 641  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Jun 2021, 17:11 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 994
Hvala mtelu što u 2021 godini pola države mora tražiti riblju kost za gledanje eura. želim im brzo gašenje ili prodaju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Jun 2021, 17:23 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 960
Lokacija: Land of Downunder
Zašto ti je mtel kriv?


Sent from my SM-G975F using Tapatalk

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Jun 2021, 17:30 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 994
Pa nisam valjda kriv ja koji uredno placam uslugu. Boli me briga za njihove korporacijske svadje kad ne mogu gledati jedan od najvaznijih sportskih dogadjaja a ovamo ubacuju neke kurire, tanjuge i slicne kanale koji normalnog covjeka ne interesuju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Jun 2021, 17:33 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 960
Lokacija: Land of Downunder
A šta ti tačno plaćaš mtelu?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Jun 2021, 17:38 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 994
pa izgleda da plaćam da gledam zadrugu umjesto evropskog prvenstva


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Jun 2021, 17:45 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 960
Lokacija: Land of Downunder
Onda mjenjaj paket. ;)

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Jun 2021, 18:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
dejann je napisao:
Hvala mtelu što u 2021 godini pola države mora tražiti riblju kost za gledanje eura. želim im brzo gašenje ili prodaju


Eto zašto se Švabo nikad Astre odrekao nije. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Jun 2021, 18:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
dejann je napisao:
Pa nisam valjda kriv ja koji uredno placam uslugu. Boli me briga za njihove korporacijske svadje kad ne mogu gledati jedan od najvaznijih sportskih dogadjaja a ovamo ubacuju neke kurire, tanjuge i slicne kanale koji normalnog covjeka ne interesuju
Ne znam sta ti nije jasno... dosli ljudi iz Nove i kupili prava prenosa sa namjerom da ovo naprave i da se ti isfuras na Mtel. To sto Mtel ne zeli prihvatiti supacku ponudu Nove (da ih pljackaju) je meni sasvim ok i to podrzavam (makar gledao Euro preko antetene/interneta).... Taj SK i Nova su najvece sranje u regionu. Daj Boze da sto prije odustanu od ovog posla i da ih neko normalan otkupi... sa kim se moze dogovarati i razgovarati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Jun 2021, 18:43 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 994
pa rekao sam da običnog korisnika ne zanima njihov rat jer su svi isti i samo jure svoj profit, a za korisnike ne brinu... Što se mene tiče mogu da se ugase i jedni i drugi pa da krenemo sve ispočetka
A to za njihove ugovore i ko kome ne da, stvarno nisam upućen jer ne radim ni u jednoj od tih kompanija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Jun 2021, 18:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
wizzy_bl je napisao:
dejann je napisao:
Pa nisam valjda kriv ja koji uredno placam uslugu. Boli me briga za njihove korporacijske svadje kad ne mogu gledati jedan od najvaznijih sportskih dogadjaja a ovamo ubacuju neke kurire, tanjuge i slicne kanale koji normalnog covjeka ne interesuju
Ne znam sta ti nije jasno... dosli ljudi iz Nove i kupili prava prenosa sa namjerom da ovo naprave i da se ti isfuras na Mtel. To sto Mtel ne zeli prihvatiti supacku ponudu Nove (da ih pljackaju) je meni sasvim ok i to podrzavam (makar gledao Euro preko antetene/interneta).... Taj SK i Nova su najvece sranje u regionu. Daj Boze da sto prije odustanu od ovog posla i da ih neko normalan otkupi... sa kim se moze dogovarati i razgovarati.
Нису цвећке ни једни ни други.
Није баш тако како ти представљаш да је само једна страна крива.
Тачно је да ЈМ са својим цијенама уцењује мтел и друге оператере али исто тако и Телеком Србија са РТС каналима оператере ЈМ ван Србије са много већом накнадом него што траже од других оператера.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Jun 2021, 18:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
dejann je napisao:
pa rekao sam da običnog korisnika ne zanima njihov rat jer su svi isti i samo jure svoj profit, a za korisnike ne brinu... Što se mene tiče mogu da se ugase i jedni i drugi pa da krenemo sve ispočetka
A to za njihove ugovore i ko kome ne da, stvarno nisam upućen jer ne radim ni u jednoj od tih kompanija


Slažem se da običnog korisnika ne zanimaju takve stvari,ali svi operateri danas su takvi nema tu puno pametovanja.Po meni je za operatera najbitnije da je internet uvijek stabilan i ostale usluge da rade bez smetnji.Sad,koji kanal će biti ubačen/izbačen danas je to baš lutrija i najviše zavisi od neke treće strane koja upravlja sa tim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Jun 2021, 11:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1237
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Ja da imam neku moć zabranio bih svim operaterima pružanje tv usluge dok se ne dogovore da svi imaju sve po nekim normalnim uslovima. Kad bi im Rak zabranio rad dok se ne dogovore mislim da bi se dogovorili u vrlo kratkom roku. A i sama država to zakonski treba regulisati da ne postoji ekskluzivitet na tv kanale.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Jun 2021, 11:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Ekskluzivitet postoji svuda u svijetu, to se ne može zabraniti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Jun 2021, 11:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Još mi i dobro stojimo. U Srbiji, niti jedan zemaljski kanal ne prenosi Euro. Sve je u rukama jednog kablovskog operatera koji se poprilično monopolistički ponaša. Mislim da ove godine ni Slovenci nemaju priliku gledati Euro mimo neke od pay tv usluga.

Kod nas, se Euro ipak može gledati, bez da se uzima ikakva pay tv usluga i to je dobro. Nova BH kakva god da bila, i kakav god da je kvalitet slike, u skladu sa tehničkim dostignućima ove države, a to je analogija, nudi besplatno skoro sve utakmice sa Euro 2020.
Opet zahvaljujući geografskom položaju, uz neko minimalno ulaganje, Euro 2020, se u HD formatu može gledati putem susjedne HTV.

Ljudi koji imaju satelitsku antenu, a ne plaćaju nikakvu pay tv uslugu, takođe mogu gledati Euro zahvaljujući ZDF/ARD, na Astri 19,2.

Generalno, situacija uopšte nije loša, Euro se može odgledati i da niste korisnik niti jedne pay tv usluge, što je, ponavljam, jako dobro, i daj Bože da to tako, u vremenu trke za ekskluzivitetima svih vrsta i boja, što duže potraje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Jun 2021, 12:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4850
A imaš i masu ljudi koji koriste Mtel/blic/elta i ne mogu gledati EP. Neko čak nema ni uslove za analogiju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Jun 2021, 12:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Takvima ne preostaje ništa drugo do da uzmu neku IPTV aplikaciju i mole se Bogu da net bude dobar. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Jun 2021, 19:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1231
wizzy_bl je napisao:
dejann je napisao:
Pa nisam valjda kriv ja koji uredno placam uslugu. Boli me briga za njihove korporacijske svadje kad ne mogu gledati jedan od najvaznijih sportskih dogadjaja a ovamo ubacuju neke kurire, tanjuge i slicne kanale koji normalnog covjeka ne interesuju
Ne znam sta ti nije jasno... dosli ljudi iz Nove i kupili prava prenosa sa namjerom da ovo naprave i da se ti isfuras na Mtel. To sto Mtel ne zeli prihvatiti supacku ponudu Nove (da ih pljackaju) je meni sasvim ok i to podrzavam (makar gledao Euro preko antetene/interneta).... Taj SK i Nova su najvece sranje u regionu. Daj Boze da sto prije odustanu od ovog posla i da ih neko normalan otkupi... sa kim se moze dogovarati i razgovarati.

Da ih pljačkaju? A m:tel ne pljačka svoje korisnike? Niko normalan neće to otkupiti, stanje može biti samo gore. I samo su korisnici na gubitku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 22 Jun 2021, 07:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2029
Da li neko zna koje d-linkove mtel uzima za Huawei rutere, iako mislim da to nema veze. Ne mogu ih vise cekati, nemaju kao na stanju. Ceka se mjesec navodno i onda im jos placam mjesecno 1-2 KM i moram produziti ugovor na 24 mjeseca, sto mi ne pada na pamet.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 28 Jun 2021, 15:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 18 Okt 2012, 07:25
Postovi: 121
Karbo je napisao:
Zašto ti je mtel kriv?
Sent from my SM-G975F using Tapatalk


Dok god masno plaćam m-tel, a ne mogu da vidim ni EP u fudbalu, ženski Eurobasket, Wimbldon, a moguće ni Olimpijadu, jedino mi oni mogu biti krivi.
United Medija, s kojom ništa ugovoreno nemam, nema nikakve obaveze prema meni kao korisniku tako da me oni uopšte ne zanimaju. Ja plaćam m-tel i od njih zato očekujem odgovornost. Njihova prepucavanja sa konkurencije nisu i ne smiju biti moj problem. Ja sam uslugu ugovarao po cijeni koja je obuhvatala kvalitetnu ponudu (i SK) ... U sred trajanja ugovora ta usluga više ne liči na ono šta je bilo kad sam potpisivao. E sad, razumijem ja da postoje okolnosti koje m-tel ne kontroliše, al nije normalno da se redukcija kanala u sred ugovora ne prenosi i na korekciju ugovorenih cijena usluge.
M-tel je pljačkaša kompanija koja svoje usluge koriguje po sopstvenom nahođenju ne uvažavajući interes korisnika.
Osim toga, za činjenicu da je UM uspjela da bezecuje prava na tooliko sportskih sadržaja opet se ne može kriviti niko drugi nego m-tel koji skupo i bez korekcija naplaćuje svoje usluge, a žestoko smanjuje njihov kvalitet.
Dabogda M-tel do večeras propao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 28 Jun 2021, 15:30 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
Dok mtel nema prenosa Vimbldona,na Totalu tačnije na EON-u prenos ide i na SK1 i na RTS1.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12804 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550 ... 641  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs