banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 10:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12805 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471 ... 641  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jan 2020, 21:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Okt 2019, 09:47
Postovi: 148
Ko ne juri profit? MTEL juri profit i nađi mi gde sam napisao da su jeftini a dobri. Naravno da nisam, niti bih rekao, naprotiv PRESKUPI su. Međutim, vi koji gledate sve crno-belo tako i razmišljate, pa mislite ovaj ako je pecnuo Soroša (Total, SK, Novu, N1) sigurno lobira za MTEL (ma, pišti mi nešto baš za MTEL... Skupina dobro plaćenih lezilebovića). Ali to nije razlog da se ćuti o istini, a to je: U 3 različita slučaja u Srbiji su primenili istu taktiku. Oni ne jure profit i pare adhoc (od danas do sutra kao MTEL) već na duge staze. Po isteku ugovora ucene provajdera nerealnim poskupljenjem uz koje čak i ne daju sve kanale. Onda naravno ne produže ugovor (MTS, PostaNet, SuperNova, i ovde MTEL), ali isti modus, ista taktiku primenjuju sa svakim od gore pomenutih. Početni gubitak na tržištu kompenzuju parama za "razvoj demokratije u svetu" tj free novcem koji dobijaju "slobodniji mediji" (a to su RTRS, RTS i svako drugi kome se slučajno omakne rečenica "ma nisu baš u svemu ti srbi najgori" , jel tako? Hahaha, jeste malo sutra. Ako jeste, ispravite me slobodno, lagao sam onda). Sledeći korak pokupuju vrhunski sport i vrhunsku zabavu (za nekoga su to i Zvezde granda, voleli ih ili ne voleli, 40% gledalište ode za njima), zatim pokupe sve vesnike demokratije Ćosića, Kesića, Bećkovićku, Mareta i Dareta, Ivanović (ljude koji bi bili prosjaci da ne postoji Vučić, realno ne bi mogli dinara da zarade da 24h ne sabiraju njegove rečenice i od toga prave viceve. Nisam ništa rekao, ni pomislio, ni deklarisao se, ali ako lažem zamislite ih da nešto korisno i dobro plaćeno u životu rade a da onaj čovek recimo ne postoji, dajte im neku drugu radnu oblast u zivotu). E sad, treba ovo sve pokriti i svaliti krivicu na druge što njihovi kanali nisu kod njih, kako? Prosto: "Ti provajderi nas ne žele jer im smeta N1". Ova rečenica je dovoljna za prosečnog autosovinistu da im poveruje, a da ne postavi kontra pitanje: "Ali vama je svako nudio nastavak saradnje pod istim cenama ili sa malim poskupljem" ili "Testirajte ih, dajte im džaba pa da vidimo kako će vas onda zbog N1 odbiti". Elem, da završim ovu moju zaveru i bolesnu paranoju odgovorom kako onda uzmu profit, ako se svesno sklanjaju sa tržišta: Tako što će obesmisliti konkurenciju, koja će vremenom ostati bez pretplatnika i preći kod njih. Dakle danas u minusu, sutra i ubuduće u debelom plusu i sa "pućanstvom" koje će po svoje mišljenje ići na njihove kanale (kakvo god to mišljenje bilo, možda najgore, možda najplemenitije i najcasnije na svetu, ALI KOD NJIH I NJIHOVO). E to je razlika između MTEL i njih. Ovi nasi grabi i zagrabi danas što više u džepove, a ovi "svetski" planiraju Cash na duže staze i uvek drugim i novim metodama koje običan mali čovek potrošač razume tek kad primeti da je ostao bez para u džepu a da mu se mišljenje svaki put "slučajno" podudari sa stavovima N1. Izvolite, dajte mi dijagnozu, a za par meseci možete i da mi se izvinite kad vidite kako će MTEL proći sa njima (osim ako neki Zakon ne zabrani nešto jednostrano, taj deo nisam ispratio).

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.ph ... id=1643578


Poslednji put menjao exyusports dana 18 Jan 2020, 22:01, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jan 2020, 22:00 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
ako neko ovo procita do kraja nek javi :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jan 2020, 22:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Okt 2019, 09:47
Postovi: 148
mark05 je napisao:
ako neko ovo procita do kraja nek javi :D
Ja takođe nekad kad nemam protiv-argument promenim temu . Ok, ako neko pročita nek se javi i slobodno ispravi svaku grešku. Ti si pročitao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jan 2020, 22:04 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
stao sam kod "para za sirenje demokratije u svijetu" :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jan 2020, 22:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Okt 2019, 09:47
Postovi: 148
mark05 je napisao:
stao sam kod "para za sirenje demokratije u svijetu"
Zezaš me ili stvarno osim ove oblasti oko medija ne pratiš ništa drugo u životu? Kako gradiš stavove o nečemu ako ne "fusnotiraš" oblasti i ne pratiš izvore? Ne tjeraj me u OffTopic please, ali ajde da vidimo šta oni kažu sami o sebi:
"USA - Nacionalna fondacija za podršku demokratiji (NED). Kako je objavila istraživačka služba američkog Kongresa, finansiranje „širenja demokratije“ duboko je integrisano u američke institucije odgovorne za spoljnu politiku zemlje. Tokom proteklih 10 godina SAD su godišnje izdvajale više od dve milijarde dolara za finansiranje tog projekta, za koji su zaduženi Stejt department, Američka agencija za međunarodni razvoj, NED i druge strukture... "


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jan 2020, 22:29 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
hvala sto si me prosvijetilio, ali i nasmijao


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jan 2020, 23:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Pa da tolike milione troše na širenje demokratije, ili šta već preko United Media, onda bi ti kanali bili skoro besplatni. I da ih imaju svi provajderi. Ovako ih i sami uskraćuju drugima.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jan 2020, 23:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
To gospodin nije uzeo u obzir, oni šire demokratiju samo svojim korisnicima. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jan 2020, 23:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2030
Arena zatamnjena NBA?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jan 2020, 23:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Okt 2019, 09:47
Postovi: 148
danijell je napisao:
Pa da tolike milione troše na širenje demokratije, ili šta već preko United Media, onda bi ti kanali bili skoro besplatni. I da ih imaju svi provajderi. Ovako ih i sami uskraćuju drugima.
Ok, tebi verujem, jer vidim (i ne zamjeram) da nisi pročitao onaj moj "seminarski rad"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jan 2020, 23:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Okt 2019, 09:47
Postovi: 148
Daky je napisao:
To gospodin nije uzeo u obzir, oni šire demokratiju samo svojim korisnicima.
Gospodin je napisao da danas šire demokratiju svojim korisnicima, a sutra i svim ostalim koji će postati njihovi korisnici jer će morati preći kod njih ukoliko ih interesuje kako je prošla Mica Trofrtaljka u Zvezdama Granda ili da li je Chelsea pobijedio Manchester (za slabije inteligentne citaj: kad sav kvalitetan tv sadržaj bude kod njih, a ne kod konkurencije). Dokle god njihov sport i zabavu bude imao ko god od konkurencije poželi (plati) njihov N1 neće imati ko da gleda.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 19 Jan 2020, 00:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Dec 2012, 01:27
Postovi: 108
exyusports je napisao:
Vuk Mandusic je napisao:
Stace nam to, da gledas kako neko igra, vrhunac gluposti.
Ma ne zbog mene, klinac se zanima gejmingom. Rekoh ranije da imam IPTV i u Srbiji i ovde. Tokom sedmice sam vidio da tamo ima, a danas vidim ovde da nema.
Što se tiče druge teme (Sportklub, Nove i drugih čuda), tu sam temu već obrazložio u prethodnim postovima. U skladu s tim mislim da će vlasnici tih kanala učiniti sve da ih skinu sa MTEL kao što su i u Srbiji uradili sa MTS i PTT kablovskog provajdera (od 1.1.2020). Ljutite se koliko hoćete, ali ponavljam; cilj pomenute medijske grupacije nije PROFIT. Oni para imaju, što ne zarade poklone im americki poreski obveznici kroz budžetsku stavku "razvoj demokratije u svetu i smanjenje ruskog uticaja". Izvolite se sad smejati, pa za par meseci možete citirati ovu moju poruku. Ovih dana, kao potvrda toga bila je Pošta Srbije (IPTV), a sledeća žrtva u tom lancu je odskora SuperNova u Srbiji. Prosto, kad istekne ugovor zavale ti toliku cenu da ne možeš da prihvatis i onda ideš u Total ili SBB gde te čekaju N1 i blagodeti svetske demokratije (ovo nije politički govor, ako neko smatra da se istina ne sme reci jer se ne uklapa u profil savremenog autošoviniste i IN lika, onda ok, neka bude). Nece moci niko imati sporta i zabave ako ne zakuca Sorosu na vrata. Nažalost. Srećna okolnost su zasad Arene Sport, čiji je sadržaj dosta kvalitetniji (oho, evo povoda za repliku), i koje koliko toliko drže balans.

Apsolutno. Plus im je cikj da unište svaku konkurenciju. Ovo sa NBA im se ne znam kako omače.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 19 Jan 2020, 11:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Okt 2019, 09:47
Postovi: 148
https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.ph ... id=1643760
Ili sam ja juče bio vidovit ili sam ovaj novinar sa B92 koji je pisao ovu vest. Treće nema.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 19 Jan 2020, 12:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jan 2013, 10:54
Postovi: 88
Da traže neproširivanje mreže kao uslov?! Znao sam sa su lopine, ali baš tolike... Niti Total, niti bilo šta njihovo nisam uzeo, niti ću uzeti ikada. Bitan mi je dobar internet (koji imam), pa se sve ulovi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Jan 2020, 12:39 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 02 Feb 2017, 06:53
Postovi: 27
Kako mogu promijeniti onu sifru 1234 za ulazak na kanale. Dodao mi je mtel erotske kanale na kraju liste nisam do skoro ni znao, pa bi zbog djece promijenio sifru. Pokusavao sam pola sata kroz opcije promijeniti sifru i nisam uspio. Ako moze neko da kaze putanju kako promijeniti sifru bio bih mu zahvalan. Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Jan 2020, 12:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
:)
:)
:)
Kad vec spomenu covjek erotiku, na slavi, pusta se muzika sa smart tv-a i nesto su htjeli na googlu pogledati kad ono sve xxx sajtovi kao recent. Mrtav ladan domacin, a ima preko 50 godina, kaze ma bila nam je zenina mati prosle sedmice, ona garant gledala :)
Prvo par sekundi svi probavaju progutati a onda pocinje sarma izlaziti na nos :)

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Jan 2020, 15:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
exyusports je napisao:
Ko ne juri profit? MTEL juri profit i nađi mi gde sam napisao da su jeftini a dobri. Naravno da nisam, niti bih rekao, naprotiv PRESKUPI su. Međutim, vi koji gledate sve crno-belo tako i razmišljate, pa mislite ovaj ako je pecnuo Soroša (Total, SK, Novu, N1) sigurno lobira za MTEL (ma, pišti mi nešto baš za MTEL... Skupina dobro plaćenih lezilebovića). Ali to nije razlog da se ćuti o istini, a to je: U 3 različita slučaja u Srbiji su primenili istu taktiku. Oni ne jure profit i pare adhoc (od danas do sutra kao MTEL) već na duge staze. Po isteku ugovora ucene provajdera nerealnim poskupljenjem uz koje čak i ne daju sve kanale. Onda naravno ne produže ugovor (MTS, PostaNet, SuperNova, i ovde MTEL), ali isti modus, ista taktiku primenjuju sa svakim od gore pomenutih. Početni gubitak na tržištu kompenzuju parama za "razvoj demokratije u svetu" tj free novcem koji dobijaju "slobodniji mediji" (a to su RTRS, RTS i svako drugi kome se slučajno omakne rečenica "ma nisu baš u svemu ti srbi najgori" , jel tako? Hahaha, jeste malo sutra. Ako jeste, ispravite me slobodno, lagao sam onda). Sledeći korak pokupuju vrhunski sport i vrhunsku zabavu (za nekoga su to i Zvezde granda, voleli ih ili ne voleli, 40% gledalište ode za njima), zatim pokupe sve vesnike demokratije Ćosića, Kesića, Bećkovićku, Mareta i Dareta, Ivanović (ljude koji bi bili prosjaci da ne postoji Vučić, realno ne bi mogli dinara da zarade da 24h ne sabiraju njegove rečenice i od toga prave viceve. Nisam ništa rekao, ni pomislio, ni deklarisao se, ali ako lažem zamislite ih da nešto korisno i dobro plaćeno u životu rade a da onaj čovek recimo ne postoji, dajte im neku drugu radnu oblast u zivotu). E sad, treba ovo sve pokriti i svaliti krivicu na druge što njihovi kanali nisu kod njih, kako? Prosto: "Ti provajderi nas ne žele jer im smeta N1". Ova rečenica je dovoljna za prosečnog autosovinistu da im poveruje, a da ne postavi kontra pitanje: "Ali vama je svako nudio nastavak saradnje pod istim cenama ili sa malim poskupljem" ili "Testirajte ih, dajte im džaba pa da vidimo kako će vas onda zbog N1 odbiti". Elem, da završim ovu moju zaveru i bolesnu paranoju odgovorom kako onda uzmu profit, ako se svesno sklanjaju sa tržišta: Tako što će obesmisliti konkurenciju, koja će vremenom ostati bez pretplatnika i preći kod njih. Dakle danas u minusu, sutra i ubuduće u debelom plusu i sa "pućanstvom" koje će po svoje mišljenje ići na njihove kanale (kakvo god to mišljenje bilo, možda najgore, možda najplemenitije i najcasnije na svetu, ALI KOD NJIH I NJIHOVO). E to je razlika između MTEL i njih. Ovi nasi grabi i zagrabi danas što više u džepove, a ovi "svetski" planiraju Cash na duže staze i uvek drugim i novim metodama koje običan mali čovek potrošač razume tek kad primeti da je ostao bez para u džepu a da mu se mišljenje svaki put "slučajno" podudari sa stavovima N1. Izvolite, dajte mi dijagnozu, a za par meseci možete i da mi se izvinite kad vidite kako će MTEL proći sa njima (osim ako neki Zakon ne zabrani nešto jednostrano, taj deo nisam ispratio).

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.ph ... id=1643578


Свака част, прочиао сам све што си написао и у овом посту и у другима. Све потписујем.

Ја ћу зато, ако мтел, настави бити ђубре са поскупљењима одјавити ИПТВ, оставити интернет, АЛИ нећу прелазити на говна окупаторска (нпр. онај ЕОН или тотал), већ радије узети листу од домаћих или кинеских пирата.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Jan 2020, 15:04 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Ja sam cuo da su neki korisnici Totala i BH Telekoma presli na islam. Znaci samo srpsko

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Jan 2020, 15:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Kako znaš odakle je "pirat"?

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Jan 2020, 15:07 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
nikola29_06 je napisao:
Ja sam cuo da su neki korisnici Totala i BH Telekoma presli na islam. Znaci samo srpsko

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


zaboravio si ove iz eroneta, cuo sam da su postali ust*se :lol:
ja jadan koristim eronet i total,nema me nigdje :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12805 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471 ... 641  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 60 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs