banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Maj 2024, 21:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12845 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 639, 640, 641, 642, 643  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Maj 2024, 07:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1660
Krsten kanal nije dosao ima godinu dana, dao bi sve Pinkove za jedan normalan kanal.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Maj 2024, 07:45 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2020, 17:25
Postovi: 97
Ipak je došao kvalitetan kanal,a to je Bbc earth,treba gledati i pozitivne i negativne stvari.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Maj 2024, 08:06 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 09 Okt 2014, 22:29
Postovi: 642
Jos da uvedu premotavanje na BBC Earthu....

Sent from my SM-A536E using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Maj 2024, 08:50 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Jan 2016, 12:09
Postovi: 14
Lokacija: Pale
Allegro je napisao:
Koliko znam, može se ugasiti paket HD Start, ali vjerovatno i za to treba u poslovnicu, a svakako ima sad dosta kanala koji nezavisno od tog paketa idu u HD-u, ma koliko loš kvalitet bio.
Kakva su ti parametri linije, može li se štogod popraviti? Jer čisto sumnjam da mogu ove druge HD kanale prebaciti pojedinačno u SD po korisniku.

Linija je prilično loša , kombinacija podzemne i nadzemne tel linije i podaleko od centrale tako da od popravljanja nema ništa a optike nema ni na vidiku.
Moram se detaljno raspitati ovo oko hd kanala i mogućnosti za čisti sd strim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Maj 2024, 08:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5861
Rekao bih da nema te mogućnosti.
Neki kanali su isključivo u HD, doduše nije neka vrhunska HD slika (BN, ATV, Blic, Kurir itd), a imaš i neke koji imaju i HD i SD verziju (FTV, BHT, Hayat...)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Maj 2024, 09:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2022, 01:48
Postovi: 126
Vuk Mandusic je napisao:
Krsten kanal nije dosao ima godinu dana, dao bi sve Pinkove za jedan normalan kanal.


Rijetko gledam TV, ali iskreno sam se iznenadio koliko je TV-usluga generalno loša, kad sam uveo m:telov TRIO zbog optike.

- Kvalitet slike stvarno je loš. Upoređujem s njihovom "ćerkom" Supernovom: tamo više od 50 kanala ide u HD-u dok na m:telu isti kanali idu u SD-u, a i ovi što idu u HD-u nisu ni blizu u kvaliteti.
- Interfejs isto besmislen. Upališ TV i odmah idu reklame. Đe to ima? Mislim da to ne radi nijedan operater u BiH, a ni u regiji. Ni mts to nema na irisu u Srbiji, niti je tako na move na m:telu u Crnoj Gori. Kad izabereš nešto propušteno, nasumično nekad puste dvije reklame zaredom, i kad krene, premotavanje je sporo da mu treba godina dana da premota par minuta, i ne možeš koristiti kursorske tastere da brzinski prebaciš traku za puštanje gdje treba. Na nekim HD kanalima ne možeš ni vraćat unazad, a na SD-verziji istih kanala možeš (npr. Arene Premium). I na navigacijskoj traci nasumično izbace neki promo (npr. za "Tomu" u videoteci) i tako zaklone vodič da ne možeš brzinski vidjeti šta slijedi na nekom kanalu.
- Fale im solidni kanali. Nemaju npr. nijedan Cinestarov kanal, Star Movies, Sci-Fi, Disney, al zato ima milion Pinkova...

Valjda da će i kod nas zamijeniti trenutno smeće od STB-a sa Move kao što su uradili nedavno u Makedoniji i CG, jer je ovo trenutno baš nula bodova.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Maj 2024, 10:49 
OnLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1011
Ma ponuda kanala je krš, osim Arene za ljubitelje sporta. Ostalo se svodi na Pink, Hayat, one Telekomove kanale koji su svi isti i to je to... Naučna fantastika je naći dobar film, a i ako nađeš to je krš slika.
O reklamama pri paljenju boxa i premotavanju da ne govorim. Plaćaš uslugu i još ti uvaljuju reklame.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Maj 2024, 12:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2848
Eon majka

Sent from my DN2103 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Maj 2024, 13:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1702
jedino što na tom jadnom eonu ne možeš pogledati utakmice da se ubiješ. Ovakve tekme u završnici Lige šampiona, a da ne pogledaš, pa da se ne zezamo to bi bio životni promašaj decenije. Za one koji nove filmove radije pogledaju u kinu a utakmicu u kafani ili kod kuće u dobrom društvu uz pivo, ovi iz Telekoma su ipak puno bolje rješenje. Ako išta, a ono bar nemaju onaj fašistički N1 u ponudi. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Maj 2024, 13:42 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1154
ovaj lik ne vadi N1 iz usta jbt :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Maj 2024, 13:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2022, 01:48
Postovi: 126
Ču EON "jadan" u odnosu na m:telov IPTV. :lol: Da sam zavjerolog, pitao bih te koliko te iz Telekoma plaćaju. :wink:

Telekom pare za Premijer ligu neće nadoknaditi za 20 godina po trenutnim prihodima, ako ne i duže. Dizanje cijena je neminovno, što je sjajno za korisnike, nema šta.

Znamo šta misliš o N1, nema potrebe to povlačiti i po ovoj temi, stvarno smor postaje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Maj 2024, 13:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1702
ne koristim usluge telekoma, tako da... imam samo internet od supernove. televiziju gledam preko liste koju sam kupio i koja radi kao sat, sve sa premotavanjem, filmovima i svim sportskim kanalima. Vas koji navijate za jedne ili druge treba administracija foruma upitati do kada ćete gnojiti po forumu? Već ste svojim prepucavanjem pola korisnika foruma rastjerali. Ako to radite za pare, pola vam se prašta, ako radite iz uvjerenja, posjetite stručna lica za to, puno će vam pomoći.

Što se tiče one ss televzije N1, svaka mi je s pravom, jer to je nešto najgore, i nešto što najviše radi protiv nas kao naroda, a što nam je ponuđeno u eteru. I da, da ne zaboravim Hristos vaskrse.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Maj 2024, 14:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2022, 01:48
Postovi: 126
Supernova je u vlasništvu Telekoma Srbije (kroz m:tel). Ja navijam samo da se javi neka konkurencija, ništa više. Iskreno me zaboli hoće li se pojaviti SBB-ovci ili neki tamo Telekom Austrije/Italije/Zimbabvea ili koga već.

A valjda se smijemo žaliti na usluge za koje legalno plaćamo ne baš malo para mjesečno. Imaš temu o N1 ako ti se o tome raspravlja. Nema smisla nazivati druge forumaše mentalno bolesnima ako primijete da ubacuješ o tome komentare u nepovezanoj temi. Vaistinu Vaskrse i sretna ti slava ako slaviš.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Maj 2024, 19:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2036
Za 80 km godisnje EON je tip top. Mtelov iptv je godinama iza EON-a po kvalitetu slike. Ti ocigledno nisi koristio EON. To sto nema sporta ili lige sampiona sto spominjes, gas vani i gledaj sa drugarima. Ne vrti se svima zivot oko fudbala i sporta.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Maj 2024, 19:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10461
Kako vam ne dosadi, godinana identični stavovi istih kolega sa foruma, koji se na par mjeseci malo primire, pa onda opet Jovo nanovo. Niti će na Eon uskoro Arena niti će na mtel/msat Sport klub. Ako neko želi povoljno oboje, optika brate dragi i neki od IPTV operatera/aplikacija sa društvenih mreža i gotovo. Ionako iskaču kao padobranci 44. iznad Drvara. A prozivati nekoga manje vrijednim zato što ne gleda filmove/sport ili zato što je umjesto mtel IPTV izabrao Eon ili obrnuto je u najmanju ruku neukusno.

I da, zašto na svakoj temi o N 1? Razumijem da njihova programska politika iritira mnoge, ali ima tema na forumu o njima, pa tamo opleti do mile volje. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Maj 2024, 20:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6170
Stvarno mi nije zao sto sam se odjavio sa mtel iptv prije godinu i nesto dana. Obicna antena i udri, a za filmove i sport se snalazim kako znam :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 07 Maj 2024, 09:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1660
Imam i Antenu za digitalu, i Mtel i Eon besplatno, i ljepo je sve Arene i SK imati na dva klika, da se ne jebavas po internetu.

Eon video klub je mocan, masu serija pogledao, a ove seljacine deset godina na istom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 08 Maj 2024, 10:50 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2022, 01:48
Postovi: 126
bogata_sirotinja je napisao:
Čovječe, kakvi su ovo biseri. Je l' se moglo nekada putem sajta/app moj m:tel, deaktivirati npr. dodatni paket tv kanala?
Ja mislim da jeste a gledam sada to nije moguće... Moguće je aktivirati dodatne pakete tv programa i SVOD kataloga ali ih nije moguće deaktivirati.
Deaktivacija je moguća samo putem STB-a i u poslovnici, očito...

Allegro je napisao:
Još je gore: možeš aktivirati na STB-u ali ne možeš deaktivirati (piše da se ode u najbližu poslovnicu za odjavu). Genijalno, zaista.


Dodatna genijalnost koju sam sad tek vidio: ako probaš aktivirati HBO Premium HD (ili bilo koji HD paket) sa STB-a, dobijaš poruku "Poštovani korisniče, kupovina HD paketa je trenutno moguća samo na prodajnom mjestu". Stvarno su nevjerovatni.

P. S. Nisam ni znao da Logosoft koristi isti softver kao m:tel za IPTV, tako da mi sad baš nema apsolutno nikakvog smisla što im kanali idu u SD-u kad tamo idu u HD-u i zašto stavljaju urezane srpske titlove na programe i samo srpski zvuk na nekim kanalima kad STB očito ima te opcije (mislio sam da nema, kad ono vidjeh zadnje dvije stranice ovdje)...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 08 Maj 2024, 11:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5861
I Logosoft je degradirao uslugu kada su došli pod m:tel.
Npr. na kanalima koji su u HD (a na m:telu nisu), pri premotavanju su u SD, tj. preuzima se sa m:tel servera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 10 Maj 2024, 16:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15063
Zasto nemam zvuk na mtel tv to go? IOS aplikacija je u pitanju…


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12845 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 639, 640, 641, 642, 643  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: dejann i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs