banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 16:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3021 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 152  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 17 Nov 2009, 18:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
muT@_6€kpuJ@ je napisao:
BSE je napisao:
-da, slao sam mail i, da, dobio sam reply

I oćel' bit' išta od kanala Arenasport?
Mislim, kad' su ti već odgovorili, a pričamo o tom kanalu...


:lol:
slao sam im mail na proljece za nesto sto je mene interesovalo, a Arena meni ne treba niti me interesuje, znam da ce to biti kanal koji necu ni uvrstiti na svoj tv ako se pojavi u ponudi :)

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 17 Nov 2009, 20:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
BSE je napisao:
muT@_6€kpuJ@ je napisao:
BSE je napisao:
-da, slao sam mail i, da, dobio sam reply

I oćel' bit' išta od kanala Arenasport?
Mislim, kad' su ti već odgovorili, a pričamo o tom kanalu...


:lol:
slao sam im mail na proljece za nesto sto je mene interesovalo, a Arena meni ne treba niti me interesuje, znam da ce to biti kanal koji necu ni uvrstiti na svoj tv ako se pojavi u ponudi :)

Au, kad je to bilo... ima mjeseci od tada...
A ne zanima te ni Arenasport... a ovo je, ipak, tema o toj TV!

Ja mislio da ti znaš nešto oko uvođenja Arenasporta i još si napisao da si ih kontaktirao mailom... kad ono mućak :wink:

Ako neko zna ili ako radnici Elta kabel-a čitaju ovo, neka odgovore.
Uostalom, da li je Arenaspotrt uopšte krenula u BiH? Da li iko zna?

pozzz

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 17 Nov 2009, 21:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
BSE je napisao:
btw elta_info vam je rekao da pisete na odredjenu mail adresu, time cete obavjestiti nadlezne u Elti da zelite taj kanal
naravno sto vise mailova bude, bice vjerodostojnije



E moj BSE, pisao vise i sve vise puta….Evo recimo na zadnja 4 maila se niko nije udostojio odgovoriti, a na telefonske pozive sa konkretnim pitanjima se javlja djevojka koja kaze kako nema nikakve informacije….Vjeruj da se ne bih ni pojavio na ovom forumu da se na njemu nije pojavio neko ko se predstavlja kao info_elta2.

I da, da ne zaboravim, ArenaSport je kanal koji prema programskoj shemi izgleda jako dobro. Ko zna, mozda ga neko i memorise na svom daljinskom...Ima dosta ljudi koji vole sport, a i meni su recimo svi tematski sportski kanali memorisani na samom pocetku liste...

Takodje, velika je sramota za “najveceg” kablovskog operatera u BiH sto nije uveo Eurosport 2 Bundesliga….Stvarno ne vidim razloga da se ne posegne u kasu u kojoj se nalazi prikupljeni harac od nas jadnih malih korisnika bez prava glasa, i prava na konstruktivnu kritiku, i uvede ovaj kanal bar u drugom dijelu sezone, kada se vec operater nije udostojio da ga uvede u ponudu do sada. Sto se mene tice, vise ga ne moraju ni uvesti, ali onda neka mi niko ni na ovom forumu od tzv insajdera ne prica bajke o velicini kablovskog operatera koji se gle cuda tako smanjio, da su taj isti kanal uvele mnogo manje kablovske kuce u malim carsijama, a oni nisu…Ili jos pregovaraju, da ga uvedu…
Evo maila koji sam ja zadnji dobio od operatera po pitanju ES2 Bundesliga:

Citiraj:
Re: Pitanje za Elta Kabel
Poslato: 08.10. 2009; 22:04
Sto se tice Eurosport 2 Bundesliga, nas 10-ak vecih firmi iz BIH-a dogovaramo sa Eurosportom 2 uslove za prenos Bundeslige, jer ono sto su nam ponudlil je iznenadjujuce skupo. Razgovori traju vec mjesec dana, direktno sa direktorom Eurosporta i najkasnije za 2 sedmice ce biti jasno ima li dogovora ili ne.


A vrijeme prolazi, i prolazi... :roll:

Toliko o ovome, da se forum o AreniSport ne pretvori u jos jedan u nizu podforuma u kojima se govori o kablovskoj televiziji…Ima kablovski operater svoju temu sa zavidnim brojem stranica :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 20 Dec 2009, 22:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Citiraj:
Obaveštavamo Vas da su signali ARENA SPORT kanala dostupni na satelitu 39E Hellas Sat 2, tako da nas svi zainteresovani kablovski operateri mogu kontaktirati u vezi sa distribucijom signala naših kanala kroz svoje platforme na sledeći mail:

distribucija@tvarenasport.com

Istovremeno koristimo priliku da Vam saopštimo da je započeta implementacija sistema u HD rezoluciji i Dolby surround (5+1) system-u , i da se finalizacija ovog procesa očekuje do kraja januara 2010. godine. Tada će biti pušten i kanal ARENA SPORT 4.

Vidimo se u prenosima uživo,
Vaša ARENA SPORT


Od danas:
ARENA SPORT 1 na satelitu :

ARENA SPORT 1

Satelit: HELLAS SAT 2....39 EAST

Frekvencija. 11012 V 30000 3/4 kodirni sistem DELTACOM/IRDETO 2

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 21 Dec 2009, 14:28 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Nov 2008, 12:21
Postovi: 46
Da, upravo je gledam, ali je DVB-S2 , znaci samo resiveri koji otvaraju MPEG 4, tj. koji podrzavaju HD.
Otvara je Bulsatcom kartica u I2
Provjereno na DM800 HD !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 21 Dec 2009, 17:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1676
mile.k je napisao:
Da, upravo je gledam, ali je DVB-S2 , znaci samo resiveri koji otvaraju MPEG 4, tj. koji podrzavaju HD.
Otvara je Bulsatcom kartica u I2
Provjereno na DM800 HD !


Da li se ta kartica koju ti imaš može na bilo koji način nabaviti u Banjaluci i ako znaš kod koga? Da li postoje neki distibuteri ili je to sve nelegalno i još samo da pitam, ako znaš koliko košta ta Bulsat kartica? Još jedno pitanje: Da li to što si napisao znači da je slika na toj Areni u HD rezoluciji?

Pozdrav i unaprijed hvala na odgovoru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 22 Dec 2009, 09:41 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Nov 2008, 12:21
Postovi: 46
Arena je SD kanal, rez 720x576 , a sto se tice kartice, tu ti ne mogu pomoci...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 31 Dec 2009, 07:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Kraj mukama 8)

Arenasport tv u Total tv... :evil3:

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 08 Jan 2010, 18:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Sep 2009, 11:40
Postovi: 145
Lokacija: Borik, Downtown
Nista izgleda da ce korisnici elte i dalje slusati o kvalitetu ovih kanala :confused4:

_________________
Када Борче играш ти, на истоку ту смо ми ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 08 Jan 2010, 19:47 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Avg 2009, 07:33
Postovi: 1098
Ako krene IPTV i bude imao Arenu ...nema razmišljanja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 08 Jan 2010, 22:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Znaci uskoro bi mogao biti i u ponudi nasih kablovskih operatera, jer oni vecinu kanala preuzimaju sa Total TV-a. Total TV jeste dobar ali mala mana mu je sto je on samo za jedan TV prikljucak ako se ne varam pa je samim tim i njegova cijena veca(a i pretplata mu je nesto veca, ali uz svakako bolji izbor kanala). Mana Totala je i to sto nema ovih Hrvatskih kanala u ponudi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 11 Jan 2010, 10:32 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Avg 2009, 07:33
Postovi: 1098
IPTV kreće tek u aprilu dakle dotad Arena samo na Totalu....ili ko zna,možda se smiluju kablovski operateri...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 11 Jan 2010, 12:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
DANIJEL BL je napisao:
IPTV kreće tek u aprilu dakle dotad Arena samo na Totalu....ili ko zna,možda se smiluju kablovski operateri...


zar vi stvarno mislite da ce iptv biti jeftin, mislim da visina pretplate nece biti ispod iste na totalu(ja kontam da bi mogla biti negdje oko 20km ili vise), a ponuda kanala pitanje, jedino sto je izvjesno je da ce biti besplatni promo period od mjesec-dva za odredjen broj korisnika (po kojem kriteriju vidjecemo, posto nece moci bas svima dati opremu). No otom potom, zasad kablovska kakva je takva je najpristupacnija je i najisplativija za vise domacinstava i ono sto je dobro je da imaju vise domacih kanala(pod domaci mislim na kanale iz ex-yu) nego na totalu. Smiren spasen. Vremenom kako bude jacala konkurencija ce biti vise kanala to je sigurno, evo recimo u zadru na kablovskoj imaju 100 kanala. Ono sto fali kablovskoj je vise paketa pa da sami korisnici prema svojim afinitetima izaberu sta hoce da gledaju uz neku osnovnu ponudu (vise sporta, vise filmova, serija, vise muzike ili vise xxx sadrzaja)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 11 Jan 2010, 13:06 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Avg 2009, 07:33
Postovi: 1098
Niko nije rekao da će IPTV biti jeftin ...i ne treba biti jeftin već treba omogućiti da možeš gledati ono što hoćeš i da to platiš....ako neko hoće da gleda HBO,MGM,S-F,Arenu,ES 2 BL ili ESPN treba mu omogućiti......a naše kablovske to izgleda ne ne pomišljaju....ne kažem da svi mogu mjesečno izdvojiti 20-30 km za tv ali ima veliki broj onih koji to mogu i treba im omogućiti...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 11 Jan 2010, 13:24 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Avg 2009, 07:33
Postovi: 1098
Pošto mi je nepohodno da imam program na dva televizora ja mislim u svakom slučaju zadržati i kablovsku i uzeti iptv koji mi se čini praktičnijom varijantom nego ona antena za total....ako ne bude približna ponuda kanala kao total onda nakačiti antenu i veselo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 11 Jan 2010, 13:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
DANIJEL BL je napisao:
Niko nije rekao da će IPTV biti jeftin ...i ne treba biti jeftin već treba omogućiti da možeš gledati ono što hoćeš i da to platiš....ako neko hoće da gleda HBO,MGM,S-F,Arenu,ES 2 BL ili ESPN treba mu omogućiti......a naše kablovske to izgleda ne ne pomišljaju....ne kažem da svi mogu mjesečno izdvojiti 20-30 km za tv ali ima veliki broj onih koji to mogu i treba im omogućiti...


tu se apsolutno slazem sa tobom i zato sam i rekao da je problem nasih kablovskih sto nemaju vise paketa i vise tarifa kao recimo na totalu tada bi bio i vuk sit i ovce na broju :lol: .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 11 Jan 2010, 14:03 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Avg 2009, 07:33
Postovi: 1098
toliko mi je muka od netkoma i njihove politike da bi sad otišao po total.....ali možda je bolje sačekati IPTV..nije ni april daleko a možda bude i ranije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 11 Jan 2010, 19:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
DANIJEL BL je napisao:
Pošto mi je nepohodno da imam program na dva televizora ja mislim u svakom slučaju zadržati i kablovsku i uzeti iptv koji mi se čini praktičnijom varijantom nego ona antena za total....ako ne bude približna ponuda kanala kao total onda nakačiti antenu i veselo....

IPTV može na dva televizora :D
Naravno, a da gledaš različite programe :wink:

U Hrvatskoj T Com ima paket za dva TV-a! A plaća se isto kao i za jedan - samo se plaća za dodatni prijemnik.
Citiraj:
Zašto koristiti MAXtv na jednom televizoru, kad uz istu mjesečnu naknadu možete imati MAXtv na dva televizora? Potrebno je samo podnijeti zahtjev preko MAXtv sučelja na vašem televizoru, nakon čega ćemo provjeriti tehničke mogućnosti te instalirat još jedan MAXtv prijamnik uz jednokratnu naknadu.

Detalji: http://t-com.hr/privatni/televizija/maxtv/maxtvusluga.asp

Eh sad', 'oće li naš telekom to uvesti...
još uvijek nisu ni IPTV uveli. Možda ponude i tu mogućnost jedng dana. :D

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 01 Maj 2010, 06:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Partizanu trofej, komentatorima zlatna medalja :wink:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9HW8diZwOAc[/youtube]

I na kablovskoj jos nema Arenasporta, cccc, kako nam je jadna kablovska :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 02 Maj 2010, 13:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Feb 2009, 20:11
Postovi: 393
Arenasport ce biti na iptv u osnovnom paketu koji krece od 15.5 a najkasnije 1.6,pa se nadam da ce i elta uvesti ili se prelazi na mtel


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3021 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 152  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: dejann i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs