banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 00:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3023 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 152  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 20 Jul 2021, 18:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6144
Pa dobro... trend je da ipak sve ide preko kabla. Kad se prosiri mreza, nestace i Totala. Oni su tu samo kao privrmeno rjesenje, dok ne dodje kabl, ili bas u nekom bas bas egzoticnim lokacijama (gdje kabl nece nikada proci).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 20 Jul 2021, 18:29 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
pa bogami ima i total antena po zgradama i kucama u bl...Vjerovatno sirenjem triona ponudice im da predju na eon


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 20 Jul 2021, 19:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
Nema govora. Ovim je potezom Telekom lupio šamarčinu konkurenciji. 4 od 5 liga petice su na jednoj tv kompaniji. To nije bilo baš dugo. Ako se uzme da su Liga šampiona, Liga Evrope i Konferencijska liga takođe na Areni, korisnici ovog paketa mogu biti itekako zadovoljni. Mogao bi Šolak - ključ u bravu, ukoliko gazde ne upumpaju više novca u neke buduće pregovore, iako su Telekomovci sada na duže vrijeme zakucali stanje na tržištu.
Meni je, realno svejedno, imam i jedne i druge i jedem kokice. A pojedine postove je, hajde najblaže rečeno, zanimljivo čitati :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 20 Jul 2021, 19:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10257
nece solak zakljucati firmu. ocekujem da ce ponovo pokrenuti razgovore oko ubacivanja AS i SK kod jedniih i drugih, s tim da su sad pregovaracke pozicije malo drugacije.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 20 Jul 2021, 19:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
Sa kupovinom Premier League,m:sat postaje najlošija opcija za AS kanale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 20 Jul 2021, 20:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1238
vlakanje je napisao:
nece solak zakljucati firmu. ocekujem da ce ponovo pokrenuti razgovore oko ubacivanja AS i SK kod jedniih i drugih, s tim da su sad pregovaracke pozicije malo drugacije.

Pa to je jedino normalno za korisnike. Sad, ako će biti skuplje, neće biti skuplje nego što mnoge ovako košta od januara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 20 Jul 2021, 21:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6020
На сајту Премијер лиге пише само за Србију да Телеком има права на шест сезона.За друге земље не пише још ништа.


https://www.premierleague.com/news/2184867


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 20 Jul 2021, 21:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1673
Lokacija: banja luka
Koliko sam pratio druge forume i web sajtove UG je kupila Bugarski Vivacom sa 500 000 korisnika, kupili takodje u Grckoj operatera ono udio nemal pola Grcke.
EoN om usli u Hrvatsku i vjerujem da su ulaganja i novac usmjerili u te stvari,daleko je Šolak od kljuca u bravi. :)

Sto neko gore napisa ja imam i jedne i druge pa i ja šopam kokice i laganica,samo sam navikao da od Telecoma mozemo sve ocekivati.

A sta ako Arena pobjegne i sa mtel-a i bude poseban paket kao Arena Cloud :)

Mislim salim se,al ce mozda i oni sad nastupati odvojeno od Telecoma pa ce kroz paket biti dostupni svim operaterima?

Uzgred šering i IPTV cvijeta, za 8KM imas sve kanale,o cemu pricamo dalje?

Ja nisam tog kova i nije mi puno placati TTV i mtel jer necu da se zezam ovim stvarima ali su moja 2-3 drugara s posla uzeli ovo i zadovoljni su, to je cinjenica.

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 20 Jul 2021, 21:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
Meni je puno jbg. Imam porodicu, djecu, i gledam da uštedim na svemu. Elta i Total mi definitivno lete iz kuće, sad su teret. I nepotreban trošak. Ovih IPTV aplikacija ima, samo optika i gotovo. A oni neka se kolju. Kokice molim!

Edit: Zna li se kako je završio rat na MAX Sat? Ima li šta od ubacivanja SK u EvoTV?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 21 Jul 2021, 09:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6020
Довољно је знати податак да је Sky Deuchland платио ЕПЛ 45 М евра по сезони за Немачку,Аустрију и Швајцарску па да се закључи колико је Арена претплатила исту.
Тржиште пет пута веће него наше,да не спомињем стандард у тим земљама.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 21 Jul 2021, 09:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6144
Oni nemaju SK i NOVA da ih ucjenjuje sa nerealnom cijenom pretplate i uslovljava da ti kanali moraju ici u osnovni paket i u kompletu.

Kako god okrenes... sranje je napravio SK sa svoj9m supackom politikom isisavanja para do maximuma iz Telekoma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 21 Jul 2021, 09:26 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1002
iz kog telekoma je SK isisao novac da mi je znati i na koji način


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 21 Jul 2021, 09:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
Preplaćivanje sportskih sadržaja nije počelo juče. Traje bar deset godina. Ima toliko otkad javni servisi u regionu kukaju kako ne mogu ništa više od premijum sportskih kanala uzeti. I to će se, cijenim, nastaviti i dalje. Još ako Telekom Srbije, kao što se šuška desetak godina već, ode u ruke Deutsche Telekoma, sve će biti još izraženije.
Ono što je loše, operateri na osnovu svega toga pumpaju i cijenu usluge, tako da na kraju sve ide po leđima korisnika. Bilo bi pošteno, da sve te specijalizovane pakete, plaća samo onaj ko ih želi, a ne da vlasnici vodećih sportskih paketa u regionu ucjenjuju manje operatere, kao što su do vlasničke transformacije bili Elta ili Telrad recimo, da svi kanali moraju biti u osnovnoj ponudi i isključivo po toj cijeni. I onda svi ih moramo plaćati, željeli to ili ne. Sjećam se kada smo na ovom forumu dizali bunu protiv Pink paketa, jer je Ružičasti Baron ponudio po principu uzmi ili ostavi.

Sada je u toku vidim "sudar Titana". Hrvatski Telekom i United Media se ucjenjuju i natežu dobrih mjesec i po dana. Da li će, gubitak Premijer lige definisati tok pregovora, odnosno, da li će SK kanali ostati u Max TV i Max Sat ponudi ili će biti izbačeni, znaće se ubrzo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 21 Jul 2021, 10:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1257
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
vlakanje je napisao:
nece solak zakljucati firmu. ocekujem da ce ponovo pokrenuti razgovore oko ubacivanja AS i SK kod jedniih i drugih, s tim da su sad pregovaracke pozicije malo drugacije.

E to bi najbolje bilo. Hoće li to tako biti, vrijeme će pokazati.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 21 Jul 2021, 11:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6020
Па кад би Дојч Телеком купио Телеком Србија друга би прича била.
Нијемци би се водили искључиво економском исплативошћу а једина добра страна не би водили рат са Јунајтед Медијом.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 21 Jul 2021, 11:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6144
Pa sad... ekonomski gledano, najvise im se isplati da UM ne postoji, tj da ih sjebu skroz.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 21 Jul 2021, 12:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
boban1982 je napisao:
Па кад би Дојч Телеком купио Телеком Србија друга би прича била.
Нијемци би се водили искључиво економском исплативошћу а једина добра страна не би водили рат са Јунајтед Медијом.


Bila bi druga priča. Tačno. Bilo bi još gore. Švabe imaju još više novca od Telekoma Srbija. :) Satrali bi. Ovdje, situaciju može "relaksirati" samo "jak treći igrač" koji bi svima ćapio po malo, a u ponudi bi, usput, imao, i ove i one.

Polako sad će zima pa ćemo svi sa ovih i onih, preći na Eurosport. :)

Edit: Gdje su mi kokice?
:happy1:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 21 Jul 2021, 12:33 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1002
Pa ima i BC partners više novca od telekoma srbija ali se vodi profitom i ne dozvoljava United grupi da ulaže novac u nešto neprofitabilno... Tako bi isto i Njemački ili neki drugi telekom uradio, sigurno ne bi dozvolio takvo rasipanje novca koji im se ne bi vratio... To su neki osnovni ekonomski zakoni valjda, samo u ovom slučaju se Telekom Srbija vodi nekim drugim, to jest političkim a ne ekonomskim interesima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 21 Jul 2021, 12:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
Misliš da je poslovanje UG na Balkanu čisto ekonomske prirode? Naivno. Naivno. :)
I jedni i drugi su po mom skromnom mišljenju, u posljednjih desetak godina, više puta preplaćivali sportske sadržaje, bez izuzetka, ali, eto očito, njima se sve to isplatilo. Da nije, propali bi i jedni i drugi odavno. U toj priči ima svega, ponajmanje sporta, pa se ne bojim ja za njih, naći će oni pare, sve će to neko/narod platiti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 21 Jul 2021, 13:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1238
Nije mi jasno da u ovom periodu Arena tek u 19h emituje snimak šeste utakmice NBA finala! Čitav dan idu reprize nekih starih utakmica, a ovo što je svježe tek uveče! Pa zar ne bi mogao na svakom kanalu da ide snimak u tri-četiri termina?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3023 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 152  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 44 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs