banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3021 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 152  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 20 Jun 2022, 15:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
mislim da je velika vecina saglasna da je skoro sav iole gledan sport zavrsio na areni, ne samo fudbal, ima tu svega, fudbala istina najvise, a ono sto nije na areni je uglavnom na eurosportu ili rts-u. sk je skroz pukao, meni tu vise osim bundeslige nema nista zanimljivo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 20 Jun 2022, 15:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Ja koga god znam da prati sport, prati fudbal a usput neko prati i druge sportove a neko ne. Ne znam nikoga da mu je atletika ili vaterpolo br 1 a fudbal ga ne zanima. A pogotovo "masu" takvih ljudi. Jedino znam za @druga sa foruma da prati SP u kajaku i sl. :D

Sve je moguće ali malo vjerovatno da takvi ljudi preovladavaju. Tako da Arena ima drastičnu prednost, htjeli mi to priznati ili ne. I to govorim kao pretplatnik Totala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 20 Jun 2022, 15:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
ma naravno. ja sam na polarisu, ali eto ne znam sta sam zadnje pogledao na sport klubu, iskreno. kako je i tenis na eurpsortu, a bugarski kanali nude skoro sve isto sto i arena tako da sam bolje savladao bugarski nego sto sam se divio nasim vrlim komenatarorima sa sk. haha
i ja sam misljenja da svi gledaju fudbal i mozda tenis, a ostalo sto zakace, osim par ljudi na forumu koji mozda vise vole kao sto ti rece kajak, hokej ili one skokove. haha


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 20 Jun 2022, 18:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
:D Vidim ja da mi se štuca, a oni opleli. :D A šta ćeš, kad sam iz one generacije koja je u ratu odrastala uz satelitsku antenu i Eurosport, kad nije bilo ni pojma o kablovskoj. Zavolio sam još tada ove puno manje komercijalnih sportova. Puno ljudi znam sa sličnim afinitetima, ali istina svima je na prvom mjestu fudbal, ali se svi do jednog dosta dobro razumiju i u tenis, vaterpolo, skokove, hokej, itd itd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 20 Jun 2022, 20:47 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Ti si dobar kad si imao ES u ratu. Ja imao dva kanala :D

Ma pazi i ja volim neke manje popularne sportove. Zimske discipline, spust na primjer, jedna od omiljenih. Biciklizam ne propuštam, ne samo glavne trke, tipa Giro ili Tour de France nego i sve klasike, Pariz-Rube ili Lijež-Baston-Lijež itd, sve pratim, znam sve glavne vozače i pratim dešavanja oko timova. Ali ipak kada bih morao birati bez sekunde razmišljanja bih izabrao fudbal. Kao i većina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 21 Jun 2022, 07:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 445
Nek sam i ja pročitao da još neko ovdje prati biciklizam. :lol:
Da me ne gledaju kao jedinog čudaka u društvu koji sjedi 3 sata i gleda kako pedala 200+ ljudi. (P.s. ide sada i Tour i još jedan obračun susjeda, Pogačara i Rogle) :D

Ja pratim i MotoGP, al kada je na SK, a ja sam na Arenama.

I radije pratim biciklizam i MotoGp od fudbala, osim derbija i kada reprezentacija igra neke jake utakmice.

P.s. 2, biciklizam (profesionalni) je izuzetno popularan u svijetu, ali nije kod nas. Sjećam se komentara starih komentatora sa Eurosporta (Veljića i Pejkovića), da Tour (de France) ima gledanost u svijetu gotovo kao i SP u fudbalu i Olimpijske igre, s time da se one odvijaju svake 4, a Tour svake godine.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 21 Jun 2022, 10:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Toliko zanimljivo da lik uzme 6 titula i onda se ispostavi da je dopingovan, slicno kao i atletika, plivanje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 21 Jun 2022, 12:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 445
Kao i gotovo bilo koji drugi sport. Ali kao individualni sport, najlakši za uperiti prstom po pitanju dopinga.

Citiraj:
Here’s a closer look at the five Olympic sports that, over the past five years, have averaged the highest percentage of positive test results.
1. Cycling (positive test results: 3.6 percent)
2. Weightlifting (positive test results: 3.0 percent)
3. Boxing (positive test results: 2.9 percent)
4. Triathlon (positive test results: 2.7 percent)
5. Baseball (positive test results: 2.5 percent)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 21 Jun 2022, 12:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
OK, kome je to zanimljivo pratiti, a da se u toku trke ne zapitas da li ce ovom nakon par godina oduzeti ovu titulu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 21 Jun 2022, 15:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Ili da se u toku fudbalske ili košarkaške utakmice ne zapitaš da li je ista namještena. Pogotovo nakon istorijskih preokreta ( kladionice i te fore ) ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 21 Jun 2022, 20:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Mozes se zapitati, ali kada nista nije dokazano onda se nekako lakse i gleda. Ovdje nije samo jedan dopingovan, imas ih nepar u biciklizmu, ili u atletici, B.Johnson, C.Lewis, onda M.Jones, poslije toga vise nisam ni gledao atletiku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 21 Jun 2022, 20:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Ne zajebavajte. Reći ću samo Calciopoli. ;) Nema potrebe bilo šta više. ;)
Ako je cilj rasprave obezvrijediti sve moguće sportove, možemo do ujutru. Ali vjerujem da nije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 21 Jun 2022, 22:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Nije jedina liga Calcio, imas milion liga i takmičenja pa skontas sta ti odgovara. Sada nabroj za svaku ligu petice i CL, EL po aferu pa onda sve to x6.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 21 Jun 2022, 23:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Tačno. Nije. Ili na žalost nije. Ko se sjeća afere 380?

Citiraj:

04.02.2013. 13:55

 AFP

OKO 380 utakmica Lige prvaka, kvalifikacija za Europsko i Svjetsko prvenstvo te niz susreta u nacionalnim ligama širom Europe bili su namješteni, izvijestila je Europska policija (Europol).



https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... &id=660706

Ili recimo afera koje se baš dobro sjećam, koja je Valjadolidu donijela Ligu šampiona:

https://www.republika.rs/sport/fudbal/1 ... -donela-ls

Ili recimo afera namještanja utakmica u Bundesligi još dok su ju pomno gledali naši očevi. U istoriji sporta ostaće upisana afera iz 1971. godine. Čitao sam o tome još kao klinac.

https://m.dw.com/hr/kako-se-u-bundeslig ... a-15134348

Ili recimo slučaj Bernarda Tapie-ja i namještanja utakmica čak u dva navrata, devedesetih i prije desetak godina.

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet ... pi-4215960

O našim ligama da se ne troši tastatura. Onaj ko zaista vjeruje da nema namještanja utakmica i da u svemu nemaju ogroman uticaj kladionice i kladioničari - živi u velikoj zabludi.


Citiraj:
Na globalnoj razini u namještanju utakmica prednjači nogomet, zatim slijede baseball, košarka, cricket, boks, rukomet te tenis. Svjetsko tržište klađenja vrijedi prema procjenama između 200 i 600 milijardi eura, a najveći dio toga otpada na Indiju, Aziju i Južnu Koreju. Verschuuren i Kalb istaknuli su kako je nemoguće ignorirati da je organizirani kriminal usko povezan s namještanjem utakmica i nezakonitim klađenjem, a privlači ga činjenica da je sportsko klađenje pogodno za pranje novca


https://www.tportal.hr/sport/clanak/nam ... 1029/print

Nije cilj priče zgaditi nekome neki sport, jer u svakom sportu, ima puno mućki, prevara, pranja novca, nezakonitih radnji, pitanje je kako se ko bori protiv njega. A što je sport gledaniji, više novca je u igri i samim tim i prevare su u tom sportu veće. Uostalom puno priče je bilo i o Kataru, koji je domaćin ovogodišnjeg SP. Ali to je druga tema.

https://www.espreso.co.rs/sport/fudbal/ ... 022-godine

Pustite ljude da gledaju ono što žele. Bez obzira na sve.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 22 Jun 2022, 07:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Jedno je afera i ovi klikbajt naslovi, a drugo kada se stvar utvrdi i dokaze. Koliki broj ljudi imas u fudbalu i koliko je gledano, ispadne da i nema "štele" u odnosu na biciklizam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 22 Jun 2022, 08:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 445
Drug je fino neke stvari pomenuo. Globalni sport/ovi je/su mašinerija, a profesionalni sportisti su moderni gladijatori. Biciklizam je zbog velikih doping afera (Arsmtrong, Contador, Basso, itd.) došao na mjesto da se primarno povezuje sa dopingom. Posljednih godina je to prilično iščišćeno.

Meni je ovaj video dovoljan da znam zašto da volim biciklizam.


I plivanje je bilo obilježeno dopingom, pa brutalnim obaranjem rekorda na onom prvenstvu u Rimu zahvaljujući novim odijelima, pa ja i danas se trudim da ispratim svako prvenstvno na Eurosportu. Na olimpijskim igrama primarno pratim atletiku i plivanje. Koga interesuje i ko voli te sportove, on ih i prati, uprskos i tim aferama. Kao i u drugim sportovima, što se dešavaju afere. Ponavljam se, ali to je moja vizura ove problematike.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 22 Jun 2022, 08:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Daj nemojte srati, gledajte šta hoćete, ali izjednačavati biciklanje, karlig, bob, i slične stvari sa fudbalom i košarkom je van svake pameti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 22 Jun 2022, 09:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Jednako glupo poput rečenice tipa, ko još gleda vaterpolo. ;)
Gledaj ono što ti se dopada i poštuj onoga ko voli ili gleda nešto drugo.
Evo ja recimo nikada ne bih otišao na finale Lige šamipona u fudbalu ali sam bio na turneji 4 skakaonice. Više vremena provedem uz 3 Eurosport kanala u toku jedne godine nego uz 20 SK i Arena kanala zajedno. Jbg, ljudi se razlikuju. Poštujte to. I da se vratimo temi. Bilo bi lijepo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 22 Jun 2022, 10:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
koljete se ni oko cega. neka svako gleda ono sto mu je zanimljivo i tacka. ja recimo rukomet ligu prvaka ne bih mijenjao nizasta na svijetu, ali volim i fudbal, i basket, i zimske sportove, sve pomalo. ne valja brate ni biti fan samo jednog sporta i misliti da su svi ostali sportovi bezveze i glupi. to je poprilicno ograniceno razmisljanje.

nego zna li ko hoce li oni uvoditi nove arena kanale u ponudu do pocetka engleske lige?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 22 Jun 2022, 17:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
babic je napisao:
nego zna li ko hoce li oni uvoditi nove arena kanale u ponudu do pocetka engleske lige?


Pa najavili su peti i šesti kanal do početka PL odnosno do 6.avgusta.Svakako,to je opet jako malo kanala za sve ono što su otkupili i planiraju da prenose.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3021 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 152  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs