banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 18:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3023 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 152  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 04 Feb 2021, 00:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3053
Još kad bi dogodine oteli Premier...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 04 Feb 2021, 08:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4855
Hm, sačekamo par dana da vidimo šta će biti sa Serijom A. Ako ode na SK, onda dogodine (predpostavljam da će iz svih oružja Arena napasti) Englezi dolaze. Ali to su samo priče, sačekajmo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 04 Feb 2021, 09:21 
OnLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Jul 2013, 12:16
Postovi: 1176
Sigurno da ce pokusati pogotovo nakon onog smijanja lucica nakon pitanja sta ako mesi ode u siti i odgovora nakon toga, tako da je sve moguce mada mislim da je njima u telekomu u srbiji bitnije reprezentacija srbije u fudbalu nego englezi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 04 Feb 2021, 09:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4855
I taj paket Liga Nacija, kvalifikacije i prijateljske je navodno otkupljen od strane Arene. Ništa zvanično, samo priča. Tender je objavljen.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 04 Feb 2021, 09:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1671
Lokacija: banja luka
Kvalifikacione utakmice Srbije/BiH/Hr su otkupili sa Nove BH kao i EP u fudbalu 2021 i EP u košarci 2022 godine. Takođe Liga nacija je kod Nove BH a Arena je možda uzela ove prijateljske utamice.


Tako da se na Areni neće nagledati reprezentacije u naredne dvije godine sigurno. S druge strane se ne treba nadati ni Englezima na Areni jer tu SK ima ugovor unazad 10 godina i uvijek se isti prvo ponudi njima, a s druge strane UM zna d aim je to 50% ponude i kvaliteta i vjerujem da će sve napore i pare uloziti da to i zadrže.

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 04 Feb 2021, 09:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Prilčan šamar areni bi bio da im uzmu seriju A.
Dosta je tamo igrača sa ovih prostora, i ima neku dugogodinju tradiciju gledanosti u ex-yu krajevima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 04 Feb 2021, 10:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Kad ističe ugovor za Seriju A? Nisam ništa čuo da se o tome priča. To mi zvuči neralno da AS ostane bez njih, ali pošto imam Total moram navijati za drugu stranu :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 04 Feb 2021, 10:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4855
Tender za Seriju A je u toku. Uskoro će biti poznato.

Baki ja pričam o novom ugovoru za reprezentacije. Gledaj ako ode Serija A, sigurno će Arena napasti Engleze sa velikom svotom novca.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 04 Feb 2021, 11:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Slažem se. Imaće viška para plus ne smiju izgubiti obe stvari. Ali mislim da se SK više fokusirao na EPL. Sumnjam da su ozbiljno u igri za Italijane.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 04 Feb 2021, 11:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4855
Navodno su ozbiljno u igri za Seriju A. Neko piše da ide na SK, neko da ostaje na Areni. Znaće se uskoro.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 04 Feb 2021, 11:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1671
Lokacija: banja luka
Od ovih liga je bitniji prelazni rok :) Do juče niko nije gledao Bundes ligu, Jović uvalja par golova i samo se Ajntraht gleda :) Ovo mislim i na Engleze, ako Messi predje u Mačester malo ko će gledati Barsalonu, Pjanić ne igra, Rakitić takodje, nema Mesija a naši ljudi su takvi, gledaju ono gdje ima "naših" mislim na ovu regiju.

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 04 Feb 2021, 11:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Živa istina. Dok sam bio mlađi ladno sam mogao ne trepćući pogledati Numansija-Alaves. A sad mi ni Barsa nije zanimljiva. Pratim poneki klub ako ima neki naš igrač, i to mi je najprivlačnije. Uz naravno neizostavnu LŠ. To mogu skoro sve gledati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 04 Feb 2021, 11:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1671
Lokacija: banja luka
Hahah jest baš tako :) Što kažeš prije ono kao tinejdžer bilo više vremena pa se i sve živo pratilo, i ženski rukomet i Njemačka košarkaška liga. Espanjol gledao smao zbog Kamenog a sad samo ovo gdje igra koji naš :)

Tako da sad Ajax-Venlo obavezno moram pogledati.

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 04 Feb 2021, 12:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4855
I moćni Raul Tamudo, ikona Espanjola :D Stara vremena.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 04 Feb 2021, 14:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Real i Barsa su brendovi, najgledaniji klubovi na planeti.
Generalno, englezi su ovdje najpraćeniji, serija a i la liga su tu negdje mada bi prednost dao italijanina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 04 Feb 2021, 14:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 452
Kad ste već u off topicu, da i ja bacim svojih 5 centi vezano za današnji sport i gledanje istog.

Dok sam bio srednja škola, pratila se gomila utakmica, što zbog interesovanja i uživanja, što zbog igranja kladionice (redovno nekoliko tiketa dnevno i kupovina časopisa koji je izdavao Williams- Magic bi ili tako nešto). Od hokeja, fudbala, košarke, tenisa.. Sve Zvezdine utakmice, bio fudbal, bila košarka, vaterpolo, rukomet. Pratile se sve utakmice i Liverpoola i Intera, NBA, Evroliga. Dok sam išao na fax to uživanje u gledanju utakmica je sve slabije bivalo, a tiket se znao odigrati jednom u xy dana/mjeseci. Danas, i Zvezdine utakmice pogledam samo ako je neka evropska u fudbalu, košarku ako je derbi ili neka za trofej (a nekada se rifrešovale stranice po net-u samo da se vidi da li je neki igrač potpisao). Pogledam ponekad Inter ili Liverpool.

I pored prolaska vremena, ono što mi uvijek budi interesovanje je plivanje (evropsko i svjetsko prvenstvo, olimpijske igre), biciklizam (klasici, TDF, Giro, Vuelta), poneki boks meč (K1 odavno nestao :/) i MotoGP sam ponovo počeo pratiti usljed pojave novih mladih snaga (Quartararo, Rins, Mir). Dakle, mahom individualni sportovi.

Od ekipnih sportova, uvijek je gušt pratiti reprezentativnu odbojku. I žensku i mušku. Nekako, naš reprezentativni sport koji se ne sjećam kada je imao neku aferu ili mrlju, a bilo je vrhunskih rezultata i pored slabijih klupskih ekipa na kontinentalnom nivou (to valjda pokazuje i pozicija Boričića u tom svijetu). Čast, košarci i vaterpolu. Fudbal neću ni spominjati...

Cifre koje se vrte u modernom sportu, količina utakmica, prenosa, transferi, skandali... I ja sam promjenio sferu/e interesovanja, a i upotreba raspoloživog vremena je drugačija, tako da ima i do mene. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 04 Feb 2021, 15:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Upravu ste oko toga što se tiče raspoloživog vremena ali mislim da to nije glavna stvar. Kad sam bio mlađi i kad sam bio u manjku vremena (učenje i sl) krao sam od obaveza da pogledam ili odem na sport. I obrnuto, danas i kad imam vremena (npr bio sam bolestan i ležao u kući) često to vrijeme ne iskoristim za praćenje sporta (ni blizi u toj mjeri kao ranije). A sada je svega na pretek preko kablovske i interneta. Možda je upravo i do te zasićenosti ali i najprije nas samih. Stari se, neki novi prioriteti dolaze, neke stvari postaju smor.

Isto tako je i u nekim drugim stvarima. Npr kad sam bio tinejdžer, muzika mi je bila vrlo važna. Kretao sam se u tim grupama momaka/djevojaka sa zajedničkim interesovanjem, to mi je bila ne samo zabava nego i pogled na svijet, tako sam ljude i posmatrao. Danas mi je to sve pomalo smiješno.

Jednostavno kad si mlađi, zaluđeniji si nekim stvarima, imaš više entuzijazma oko mnogočega. Poslije se to izgubi i cijeniš samo baš bitne stvari. Ostariš :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 05 Feb 2021, 14:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 452
Da, ima i toga. Mijenjaju se prioriteti i zapravo to i najviše utiče. A promijeni se i percepcija posmatranja određenih pojava i događaja. Upotreba slobodnog vremena ili bolje rečeno dokolica, drugačije je sada vrednujem, a vidim to i po nekim među vama ovdje. Ali to je i povezano sa količinom dostupnih prenosa i utakmica i vodi zasićenju.

I meni sada u više situacija prija da pogledam dobar film, seriju, poslušam dobar podcast ili pročitam dobru kolumnu/ tekst. Desi se i ponekad da naletim na neku random utakmicu pa se na njoj zadržim pola sata, ali je rijetkost. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 06 Feb 2021, 11:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Da se razumijemo, ima nas i starijih ovdje, koji dobro pamtimo Indirekt, Sportsku subotu, i skokove na HTV-u. :lol: Kad se samo sjetim svoje mladosti i 4 utakmice za redom vikendom. I sve na TV Simić. Ako ti baš dosadi fudbal, a ti prebaci na NBA na Bel-u. Čovjek čim - uđe u životne muke, zaboravi na sve blagodeti malog ili velikog ekrana. Sada spašava opcija - TV na zahtjev, inače bi teško šta pogodio osim skokova i boba. 8)

Realno, zimi Arenasport i SK mogu staviti ključ u bravu, i otići na raspust, što se mene tiče, 95% sportskih sadržaja sam od novembra do danas pogledao na Eurosportu i ZDF-u. A tek idu AO, Svjetsko prvenstvo u bobu, Svjetsko prvenstvo u nordijskim disciplinama i Planica. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arena Sport
PostPoslato: 06 Feb 2021, 14:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
Pa ne znam da baš mogu "ključ u bravu" tokom zime.Možda SK ali Arena nikako zbog NBA lige tokom praznika.Dobro,nisu svi ljubitelji zimskih sportova,ali i da jesu opet SK i Arena itekako imaju šta da ponude tokom zime.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3023 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 152  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs