banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 03:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 83 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 03 Apr 2008, 22:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
Evo i sad su opet raspisali konkurs za novi jingle. Koga zanima neka cita na http://www.breakmtv.com

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 03 Apr 2008, 23:35 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2008, 13:26
Postovi: 612
Lokacija: Banja Luka
BSE je napisao:
btw od nabrojanih zemalja jedino Albanija ima smisla da se doda na listu, mislim Ceska, Bugarska,.. ?

Albánie??? Ty rozumět albánský??? Český je lehký.
Český jazyk se mi líbí. Jsem učím český jazyk.

_________________
Slika

EVE Online 21 day trial
https://secure.eveonline.com/trial/?inv ... tion=buddy


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 04 Apr 2008, 07:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
ne radi se o razumjevanju jezika, radi se o regionalnoj pripadnosti, a Albanija pripada u Adria region

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 04 Apr 2008, 09:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2002, 08:41
Postovi: 1585
Lokacija: Banjaluka
@BSE vid stvarno, nema vise Gigi :( Gledam pod listu voditelja, samo 3... A valjda sad primaju jos 1, gledao sam intervju sa nekom ribom iz srbije sto je usla u uzi krug...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 04 Apr 2008, 09:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
al` stvarno mi nisu jasne njihove emisije tipa Fist of Zen, X-Factor, RealWorld, Virgin Diaries,...
totalno smaranje
a muziku non stop vrte jedno te isto
najsmijesnije mi je pogledati kad reklamiraju za Dzubox da se salju sms-ovi koji kostaju 0.99 evra....i ima budala koje salju

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 04 Apr 2008, 10:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2002, 08:41
Postovi: 1585
Lokacija: Banjaluka
Ove jesu bezveze emisije-serije ili sta vec, ali Fist of Zen, tome se ismijem...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 08 Apr 2008, 12:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Uf energicno sam protiv sirenja MTV ADRIA na zemlje koje su hiljadama milja daleko od Jadranskog mora osim kad dodju na ljetovanje. Ima dovoljno i kvalitetne muzike na nasim prostorima, pod nasim podrazumijevam sve od Vardara do Triglava i muzickih dogadjaja vrijednih paznje tako da se samo treba malo bolje organizovati...ali ne bih suvise da kritkujem MTV iako sam kao klinac odrastao na muzici tv kuce sa tim logom.
Postovanje za znak i simbol u desnom uglu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 10 Apr 2008, 14:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2008, 02:32
Postovi: 301
Sta bi sa MTV Unplugged, MTV Live, 3 from 1, malo zive mjuze i tako to. Sad kad god prebacim, ili je glupi americki reallity show ili je glupi americki juznjacki hip-hop. Nisam cuo gitare i mocnog riffa ili prelaza na bubnjevima godinama. Jebo mtv.

_________________
Prokleta mogucnost izbora mora da postoji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 10 Apr 2008, 15:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2008, 13:50
Postovi: 249
Lokacija: Miljana
Poslije Punk'd sve ostalo je bezze

_________________
Instant kviz "Pronađite pravopisne greške":
--svako ko koristi Hitlerov Majn Kajmf kao izvor je po defoltu nacista--
Nagrada: sedmodnevni kurs opismenjavanja u planinama Wu Tanga kod Piskavice


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 10 Apr 2008, 22:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3623
Lokacija: Roma
I ja se razočarah kad sam pročitao da se šire na države koje nemaju veze da Adria regijom. Nadam se da to ipak neće biti istina. Nemam pojma, ja ga ipak gledam, moglo bi se reći da mi je non stop upaljen u prijepodnevnim satima - nek nešto tandrče :)
Od ovih emisija sam samo ponekad gledao Tilu Tequilu :)
A džinglovi mi se sviđaju, interesantni su.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 13 Apr 2008, 10:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:28
Postovi: 1234
guess who je napisao:
Evo i sad su opet raspisali konkurs za novi jingle. Koga zanima neka cita na http://www.breakmtv.com


hvala za ideju,mogu i ja napraviti nesto ovako lose(a mozda i gore he he..) 8) :lol:
pa ako budu birali po istim kriterijima,mozda cemo to gledati u pauzama,ha ha ha zurim odoh brzo da jos malo to provjerim...

p.s.bice bas super kad se jos malo prosire(mtvBALKANadria)
jedva cekam,sigurno ce biti puno zabavnije i zanimljivije kad voditelji budu trtmali na npr.bug do tad... :confused4:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 13 Apr 2008, 19:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2007, 17:50
Postovi: 588
Lokacija: Niskozemlje
Mtv Adria ... znaci pojma ... neko vece su pustili kineski music awards, i sad ona prica na kineskom, a nigdje prevoda ... a sto se tice voditelja Djidja je bila ok, zanimljiva, a Ivan mi je bas bezze, zao mi je samo sto su ukinuli njemacki na kablovskoj... nema vise druga Kavke :( :mad:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 14 Apr 2008, 14:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3623
Lokacija: Roma
labret je napisao:
Mtv Adria ... znaci pojma ... neko vece su pustili kineski music awards, i sad ona prica na kineskom, a nigdje prevoda ...


Prevod ima, samo što ga Elta nikad nije uključila za ove 3 godine koliko MTV Adria postoji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 15 Apr 2008, 18:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Jedino sto u zadnje vrijeme gledam je ono boiling point, zatim onaj deba i onaj mrso ii top10 kad stignem i kad potrefe ok muziacare/bend ili sta vec. Da i nekad fist of zen :))

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 04 Jul 2009, 07:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Sta je sa MTV Adria...ovo je novi vizuelni identitet ili neka radikalnija promjena...novi pocetak?.. vidim natpise na srpskom gore u uglu...ni traga slovenackom...i vise ne stoji ono mtvadria.com...da nismo dobili srpsku lokal verziju MTV-a...
A i na sajtu stoji uskoro...
http://www.mtv.rs/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 04 Jul 2009, 08:28 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jan 2007, 13:38
Postovi: 625
Lokacija: tu i tamo
MTV Adria se prije nešto manje od mjesec dana preselila iz Ljubljane u Zagreb. Osim daleko kvalitetnije slike (uplink im sada radi OiV Zagreb) dobili smo i potpuno drugačiji koncept kanala. Od izbora spotova, izgleda špica i titlova do emisija (koje su sada brojnije). Prije par dana krenuo je i TTX. Sadržaj je isti za sve 3 zemlje (hr, slo i sr) samo što recimo Slovenci ubacuju svoje reklame, hr i sr svoje. Isto tako i sa natpisima "gledate" i slično. Nešto tipa HBO Adria, pomocu DVB titlova se cuda moze napravit 8)

Inace Zagreb je zadnjih par dana obljepljen MTV reklamama "Nova brija, moj MTV" :)

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 04 Jul 2009, 11:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Sep 2008, 11:12
Postovi: 106
I ja sam primetio novi izgled MTV-ija. Super je to što su sada tržišta podeljena. Da svako može raditi svoj marketing. Osim onog globalnog, naravno. Ali konktreno, meni se više dopadao onaj stari MTV, nekako ovaj ode previše u pop, rnb, ili mi se čini. Ni natpisi mi se ne dopadaju, nekako su presitni. Nadam se da će uskoro to biti bolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 04 Jul 2009, 12:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jan 2007, 13:38
Postovi: 625
Lokacija: tu i tamo
Od 1.7 svi evropski MTV kanali ("glavne" nacionalne verzije, ne dodatni kanali) imaju isti vizualni identitet (grafika, potpis, logo). Sto prije nije bio slucaj, sada izgledaju svi jednako.

A sto se tice tipa muzike koje pustaju .. pa nakon toliko godina teške alternative sa cime nas je stari MTV Adria doslovce ubijao u pojam, i zbog kojeg je bio toliko nepopularan na nasim prostorima, mislim da je i red da se MTV vrati na "staru slavu" i krene pustat komercijalnije stvari koje prolaze kod daleko veceg broja ljudi, a i na cemu su bazirani i ostali evropski MTV kanali. Tako da sto se mene tice velike pohvale za promijenu muzike, bio je i red.. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 05 Jul 2009, 22:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
zigizmund je napisao:
Sadržaj je isti za sve 3 zemlje (hr, slo i sr) samo što recimo Slovenci ubacuju svoje reklame, hr i sr svoje. Isto tako i sa natpisima "gledate" i slično.


Uh kakvo razocarenje, a iskreno sam se nadao da su konacno odradili zasebne verzije...mada trziste je takvo da vjerovatno zasebne verzije ne bi prezivjele...

tv-manijak je napisao:
Ali konktreno, meni se više dopadao onaj stari MTV, nekako ovaj ode previše u pop, rnb, ili mi se čini.


Ma ni stari nije bio dobro koncipiran, a ako sve ovo ode u komercijalu jos pogotovo ex-yu komercijalu, ode mast u propast...ajd svjetski hitovi i nekako, to je ok, ali domaci instant hitici na koje mi se povraca - nikako...

zigizmund je napisao:
Tako da sto se mene tice velike pohvale za promijenu muzike, bio je i red.. :)


Od mene ce dobiti veeelikeee pohvale kad budu uveli prave konceptualne emisije sa jako dooobrimm voditeljima i sa konacno malo vise domaceg roka u programu. Krajnje je sramno da na lokalnoj verziji MTV-ija ne mozes ni stapom ni kanapom uloviti Kristale, Bjesove, Partibrejkerse, Repetitor, SARS, KKN, mistake mistake...itd itd...

tv-manijak je napisao:
Ni natpisi mi se ne dopadaju, nekako su presitni.


Da treba dioptirija, vala treba 8)

U svakom slucaju hvala vam na info... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 05 Jul 2009, 22:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
ja sam imao mtv 88.
kako je to bio super kanal i muzika, ej, ja nisam nista drugo gledao.
onda je prije par godina bila viva2 i bila je super.
sad pogledam vh1, i to mi je sve.
mtv treba ugasiti, mislim ja ga ne gledam nikako, a bome ni ove novije generacije nemaju sta vidjeti.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 83 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 54 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs