banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 83 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 06 Jul 2009, 08:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3620
Lokacija: Roma
Meni već danima u Gradišci (a možda i duže, nisam bio dosta vremena tamo) umjesto Adrije piči ukrajinski MTV na kablovskoj :confused2:
Imaju li kablovski operateri možda neke probleme, sporove sa Adrijom? Ako su se preselili u ZG, je li i vlasnička struktura nova? Ja sve čekam hoće li se vratiti, pa nikako, moram ih zvati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 13 Jul 2009, 22:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Hm, MTV se ipak preselio u Beograd...

Citiraj:

MTV SE SELI U BEOGRAD
Izvor: Press, 09.07.2009; Strana: 20

Muzička televizija MTV sedište programa za područje bivše Jugoslavije nedavno je iz Ljubljane premestila u Beograd, a od jeseni planira novi vizuelni identitet i pokretanje interaktivnog sajta.
- MTV je sada u Beogradu. Videćete više srpske muzike, lokalnog programa i događaja iz vaše zemlje i Beograda - rekao je generalni direktor MTV-a Tomas Er. Povodom preseljenja u Beograd, regionalni MTV, odskora bez starog sufiksa Adrija, priredio je promociju u Skejt parku na Ušću, gde je pop pevačica Ana Stanić predstavila novi spot, a sa nekoliko pesama nastupio je uživo beogradski alternativni sastav „Petrol“.

Autor: NN



http://www.mc.rs/code/navigate.asp?Id=6&eventId=47047

Boldovani dio me posebno obradovao...Nadam se samo da ce bendovi biti na liniji onoga o cemu sam vec pisao...mozda ipak ima nade... 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 13 Jul 2009, 22:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2009, 15:51
Postovi: 253
Lokacija: N.V.
uzas, upropastice lagano ruinirani brand mtv totalno i napraviti soft verziju pinka

_________________
drLJO, doktor za drljanje po forumima. p.s. povoljno dijagnoze i terapije za forumase, anonimno a 100% tacno, 20€


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 13 Jul 2009, 23:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
drLJo je napisao:
uzas, upropastice lagano ruinirani brand mtv totalno i napraviti soft verziju pinka


Uh, to bi bila najcrnja verzija i najcrnja prognoza...iskreno se nadam da se nece obistiniti...Jer u Srbiji ima sasvim dovoljno bendova koji nisu u djelokrugu tzv soft pink produkcije...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 14 Jul 2009, 06:55 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
MTV=Pink..............kvalitet muzike je otprilike isti.I Pinku se zalomi po koja dobra stvar,kao i MTV-iju....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 14 Jul 2009, 07:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
_zoka je napisao:
MTV=Pink..............kvalitet muzike je otprilike isti.I Pinku se zalomi po koja dobra stvar,kao i MTV-iju....


potpisujem. bravo _zoka.
to je nekad bio kanal broj 1. sad je cisto sranje.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 14 Jul 2009, 08:36 
Ja u cjelom zivotu nisam nikada pratio mtv duze od 15 sekundi. :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 14 Jul 2009, 09:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
tensSa je napisao:
Ja u cjelom zivotu nisam nikada pratio mtv duze od 15 sekundi. :)


ja jesam, negdje nakon rata kad sam naisao na Celebrity deathmatch :lol:

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 14 Jul 2009, 09:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Sep 2008, 11:12
Postovi: 106
Sedište MTV je sada u Beogradu. Pre par dana bio je i promotivni party, bilo je baš onako cool.
A što se tiče muzike, ne verujem da će biti loše, pogotovo zato što se na čelu regionalnog MTV nalazi Ninoslav Jovanović, dečko koji je pre prelaska na MTV, radio produkciju na devedestdvojci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 14 Jul 2009, 09:39 
BSE je napisao:
tensSa je napisao:
Ja u cjelom zivotu nisam nikada pratio mtv duze od 15 sekundi. :)


ja jesam, negdje nakon rata kad sam naisao na Celebrity deathmatch :lol:

E to je vec druga stvar, ja mislim na ovaj nas mtv adrio, regional kako se vec zove sada....

Celebrity je prejak jedino LD\


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 14 Jul 2009, 10:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Sep 2008, 11:12
Postovi: 106
Ninoslav Jovanović, glavni i odgovorni urednik MTV Adria
interview http://www.brandfair.org/fair/general.php?id=66


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 22 Jul 2009, 23:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
tv-manijak je napisao:
Ninoslav Jovanović, glavni i odgovorni urednik MTV Adria
interview http://www.brandfair.org/fair/general.php?id=66



Citiraj:
Za sebe mislim da sam nacionalista, ali ne u smislu da idem okolo i govorim ”ja sam Srbin, ja mrzim sve druge ljude”. Ne, nego hoću da predstavim svoju zemlju u nekom najboljem svetlu. Baš želim da razbijem taj stereotip da smo mi neki zatucani ljudi koji žive u mržnji. Dešava mi se da razgovaram sa strancima koji imaju potpuno pogrešno mišljenje o nama. Dosta putujem, i naročito u Zapadnoj Evropi ljudi imaju veoma loše mišljenje o nama. U Japanu svi znaju za Piksija, ali niko ne zna gde je Srbija. Onda spomenem Piksija - onda znaju. On je nacionalni brend. Kad sam bio u Meksiku, prva stvar koju su me pitali da li znam Kusturicu. Pa su me pitali da li smo mi stvarno tako ludi kao u njegovim filmovima. Rekao sam da nismo, osim kad malo popijemo rakiju. To su stvari koje doprinose pozitivnijem imidžu naše zemlje


Koji je ovaj Ninoslav Srbenda :lol: :lol: :lol:

Ali ova mu je najaca:
Citiraj:
Glavni i odgovorni urednik regionalnog MTV-a Ninoslav Jovanović rekao je agenciji Beta da je preseljenje regionalnog MTV-a iz Ljubljane u Beograd "logično, jer ni u Americi nije u Albukerkiju nego u Njujorku".


http://www.pressonline.rs/page/stories/ ... ctionId=41

kralj :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 04 Avg 2009, 10:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Sep 2008, 11:12
Postovi: 106
drug je napisao:

Koji je ovaj Ninoslav Srbenda :lol: :lol: :lol:



Ko bi rekao da takvi mogu da poniknu na B92! He he!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 22 Nov 2010, 22:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Hitorama - novi show na MTV-u, koji pocinje u petak. Voditelji su Sergej Trifunovic i Ida Prester...

Slika

Citiraj:

Kako je najavljeno, ambicija je da „Hitorama“ postane „najveći regionalni muzički šou“, i to tako što neće predstavljati smo regionalnu scenu, već će se obraćati publici iz celog regiona. Pored nastupa uživo i video spotova, kao i intervjua, emisiju će upotpuniti reportaže iz prestonica regiona. Tako će, na primer, ljudi iz Zagreba moći da vide šta je aktuelno u Beogradu, i obrnuto.


Opsirnije na:
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/216417/ ... -na--MTVju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 22 Nov 2010, 23:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Na ovim prostorima važi samo jedno mišljenje u vezi MTV Adrie, MTV-jeve ekspanzije za Balkan - ''koja cura gleda MTV Adriu odmah trebaš znati da nije prava'' (šta god to značilo :D ).
Nemam riječi za taj jadni i ofucani projekat, zašto to jednostavno ne ugase i ne emituju neki evropski MTV gdje je znatno veća mogućnost nabasavanja na kvalitetan sadržaj a ne da gledamo ove kretenske top liste i jedne te iste reklame nakon svakih tri-četiri pjesme, kao i ex-Yu muzičku scenu punu jada i bijede. Sreća pa nema narodnjaka ali opet sve u svemu jadan je i taj domaći rock, rap & hip hop i ostalo.

Silvio Dante je napisao:
Мтв је била телевизија пр енеких 10-15 година.Ово сад је срамота за изворни Мтв.И то не само Мтв адриа него и главни Мтв.Музике скоро више и нема(а и ако је има то је онда неки распали амерички хип-хип),све се своди на некекве ријалити шоу емисије,од којих човек може најпре да поврати.Једино им јођ колико толико анимирани програм ваља(Саут Парк,Фемили Гај,итд).


Sve je to rezultat enormnih promjena što se tiče muzike u tih zadnjih 10-15 godina.
Antipatični neseksi retard Katica Perica, neukusna GaGa, Rihanna čiji megahitovi nakon par slušanja imaju laksativni učinak, Taylor Swift kojoj su sve sladunjave country pjesmice jedna na drugu nalik (White Horse - Love Story)... Ta suhoparna današnja raja koju smo više prisiljeni gledati nego slušati zapravo ne može se mjeriti sa UMJETNICIMA na kojima sam ja odrastao gledajući njemački MTV:

Blur, Oasis, Verve (dok Robbie Williams još nije ubio britpop :angry4: ), Alanis Morissette, R.E.M., Portishead, Air...
Zanimljivi muzički eksperimenti - Enigma i sl.
Pa oni koji su imali makar jedan slušljiv hit - Savage Garden, Liquido, Haddaway, Natalia Imbruglia, meni onomad tragični The Cranberries, Prodigy...
Pa i totalni trash poput Spajsica danas mi budi lijepe uspomene na to doba.

Danas toga više nema.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 24 Nov 2010, 17:21 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 03 Jun 2004, 13:47
Postovi: 918
Lokacija: Banja Luka, Bosna i Hercegovina
Halpert je napisao:
Sve je to rezultat enormnih promjena što se tiče muzike u tih zadnjih 10-15 godina.
Antipatični neseksi retard Katica Perica, neukusna GaGa, Rihanna čiji megahitovi nakon par slušanja imaju laksativni učinak, Taylor Swift kojoj su sve sladunjave country pjesmice jedna na drugu nalik (White Horse - Love Story)... Ta suhoparna današnja raja koju smo više prisiljeni gledati nego slušati zapravo ne može se mjeriti sa UMJETNICIMA na kojima sam ja odrastao gledajući njemački MTV:

Blur, Oasis, Verve (dok Robbie Williams još nije ubio britpop :angry4: ), Alanis Morissette, R.E.M., Portishead, Air...
Zanimljivi muzički eksperimenti - Enigma i sl.
Pa oni koji su imali makar jedan slušljiv hit - Savage Garden, Liquido, Haddaway, Natalia Imbruglia, meni onomad tragični The Cranberries, Prodigy...
Pa i totalni trash poput Spajsica danas mi budi lijepe uspomene na to doba.

Danas toga više nema.


Potpis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 05 Dec 2010, 01:52 
OnLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2009, 20:31
Postovi: 348
Lokacija: BL
Dust je napisao:
Halpert je napisao:
Sve je to rezultat enormnih promjena što se tiče muzike u tih zadnjih 10-15 godina.
Antipatični neseksi retard Katica Perica, neukusna GaGa, Rihanna čiji megahitovi nakon par slušanja imaju laksativni učinak, Taylor Swift kojoj su sve sladunjave country pjesmice jedna na drugu nalik (White Horse - Love Story)... Ta suhoparna današnja raja koju smo više prisiljeni gledati nego slušati zapravo ne može se mjeriti sa UMJETNICIMA na kojima sam ja odrastao gledajući njemački MTV:

Blur, Oasis, Verve (dok Robbie Williams još nije ubio britpop :angry4: ), Alanis Morissette, R.E.M., Portishead, Air...
Zanimljivi muzički eksperimenti - Enigma i sl.
Pa oni koji su imali makar jedan slušljiv hit - Savage Garden, Liquido, Haddaway, Natalia Imbruglia, meni onomad tragični The Cranberries, Prodigy...
Pa i totalni trash poput Spajsica danas mi budi lijepe uspomene na to doba.

Danas toga više nema.


Potpis.
Malo čudna analiza.Slažem se da je muzika otišla u jednu lošu krajnost, ali ne miješaju se babe i žabe.Blur, Oasis i Verve porediti sa Katty Peri,Rihannom i Lady Gagom je stvarno besmisleno i totalno muzički neiskusno jer bazirati se po onoj "dobro je samo ono što ja slušam" je pristrasno i čisto "banjalučki" :-) .To ti ga dodje kao da porediš Djordja Marjanovića i Funky G. :D :D :D :lol:
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 05 Dec 2010, 02:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
Halpert je napisao:
Blur, Oasis, Verve (dok Robbie Williams još nije ubio britpop :angry4: ), Alanis Morissette, R.E.M., Portishead, Air...
Zanimljivi muzički eksperimenti - Enigma i sl.
Pa oni koji su imali makar jedan slušljiv hit - Savage Garden, Liquido, Haddaway, Natalia Imbruglia, meni onomad tragični The Cranberries, Prodigy...
Pa i totalni trash poput Spajsica danas mi budi lijepe uspomene na to doba.

Danas toga više nema.


Danas toga ima, čak i više nego ranije. Zahvaljujući internetu, danas imaš potpunu slobodu da slušaš šta hoćeš, a ne samo ono što ti serviraju radio i televizija kao što je ranije bilo.
Bendovi koje si nabrojao ti bude lijepe uspomene, samo zato što su vremenska veza sa određenim dijelom tvog života, ne zato što su kvalitetniji od muzike koja se plasira danas. Da si u djetinjstu na MTV-u slušao Lady Gagu, vjerovatno bi danas govorio da ti Lady Gaga budi lijepe uspomene.

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 05 Dec 2010, 13:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Mala digresija, kako sam ja to poredio dotične legende sa ovim neukusnim modno-muzičkim šljamom koje iluminati koriste kako bi riktali svijet?
Postoje li ljudi koji SLUŠAJU Katy Perry i Lady Gagu, a ne mare za njihove videospotove i scenske nastupe?
Nije Kurt Čoban bezveze kritizirao MTV.

Istina je da je danas alternativna, ''indie'' muzička scena utjeha za sve koji pate zbog mediokriteta, ali ono što je KVALITETNO ostaje nedovoljno eksponirano.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MTV ADRIA!!!!
PostPoslato: 05 Dec 2010, 13:43 
OnLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2009, 20:31
Postovi: 348
Lokacija: BL
Halpert je napisao:
Mala digresija, kako sam ja to poredio dotične legende sa ovim neukusnim modno-muzičkim šljamom koje iluminati koriste kako bi riktali svijet?
Postoje li ljudi koji SLUŠAJU Katy Perry i Lady Gagu, a ne mare za njihove videospotove i scenske nastupe?
Nije Kurt Čoban bezveze kritizirao MTV.

Istina je da je danas alternativna, ''indie'' muzička scena utjeha za sve koji pate zbog mediokriteta, ali ono što je KVALITETNO ostaje nedovoljno eksponirano.

Džabe, opet naša draga Banjaluka i naš jedinstveni sindrom.Čuj Nekad Whitesnake,Bon Jovi,Metallica,Extreme itd,itd danas poredim sa Nightwish,Him... i sad bih trebao pljuvati po tvojim britishpop bendovima, koje nisam mogao smisliti jer su svi bili loše kopije Beatles-a koje obožavam, samo zato što preferiram Hardrock-Metal, a slušam apsolutno sve jer da bih znao šta je dobro moram slušati i što je loše.Postoji samo dobra i kvalitetna muzika a nikako se ne cijeni prema žanru.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 83 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: dejann i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs