banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 09:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 416 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: B92
PostPoslato: 28 Okt 2022, 18:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5857
Na Tv Profilu
Mada vidjeh na sajtu b92 da nema, možda su sklonili a nisu poslali ostalima. Pojma nemam. Ako jesu, onda jadno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: B92
PostPoslato: 28 Okt 2022, 22:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10453
Mr.Speed je napisao:
Postavlja se pitanje, za koji k je Telekom u Srbiji platio onoliku cifru za B92 i Prvu Koje su to igrarije i izvlacenje para iz Telekoma. Isto ono sto i ovde rade...


Ako sam dobro razumio jedino Telekom plaća svih slovom i brojem 26 čini mi se kanala Kopernikus grupe. Ili sam pogrešno razumio saopštenje od neki dan.


Šteta što je sport tako naprasno izbačen, to je bila jedinstvena prilika da se B92 podigne iz mrtvih. Očito da su pregovori išli u smjeru: ostaju kanali Kopernikus grupe, a ovi odmah izbacili sportske prenose kojima su ucjenjivali i koji bi vjerovatno ostali tu gdje jesu da SBB nije pristao.

Po tome, bilo bi, po korisnike, bolje, da su ih izbacili iz ponude, jer bi onda gledaoci bez ikakve dodatne naknade, osim ulaganja u sobnu antenu mogli gledati Calcio, ABA ligu, NBA, Super ligu Srbije. Korisnici su, kako god okreneš, u ratu operatera, ti koji ispaštaju. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: B92
PostPoslato: 29 Okt 2022, 01:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Vidis, nisam razmisljao o tome, da bi korisnici preko B92 dobili sportski sadrzaj, preko obicne antene u Srbiji. Vjerovatno su se zbog toga i dogovorili. Ipak je njima svima bitan novac, a korisnike ko šiša. Tjeraju ljude na pay sisteme. Prije neki dan Mitrovic rece da je oko 80% domacinstava u Srbiji na nekom kablovskom sistemu i placa uslugu za gledanje tv programa. Znaci 20% domacinstava gleda preko obične antene. Nije mala cifra onih od kojih jos nisu poceli da uzimaju lovu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: B92
PostPoslato: 29 Okt 2022, 13:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
drug je napisao:
Šteta što je sport tako naprasno izbačen, to je bila jedinstvena prilika da se B92 podigne iz mrtvih. Očito da su pregovori išli u smjeru: ostaju kanali Kopernikus grupe, a ovi odmah izbacili sportske prenose kojima su ucjenjivali i koji bi vjerovatno ostali tu gdje jesu da SBB nije pristao.

Po tome, bilo bi, po korisnike, bolje, da su ih izbacili iz ponude, jer bi onda gledaoci bez ikakve dodatne naknade, osim ulaganja u sobnu antenu mogli gledati Calcio, ABA ligu, NBA, Super ligu Srbije. Korisnici su, kako god okreneš, u ratu operatera, ti koji ispaštaju. :wink:


A šta drugo očekivati od ekipe na čelu sa Žugićem i Lučićem,nama ovde u BiH ne daju ni one prenose koje su otkupili,tako što ne uvode nove AS kanale,iako su ih najavili još za avgust mjesec.Izgleda da Telekom i ekipa hitno traže nova finansijska sredstva,jer stiže im naplata za sve što su pokupovali po vrtoglavim ciframa.Ne bi me čudilo da ih SBB i Šolak za par godina kupi za "kikiriki".Barem tada možda budemo mogli gledati ono što i plaćamo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: B92
PostPoslato: 29 Okt 2022, 13:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1686
ma niko ne sljivi korisnike ni jedan posto. oni su zadnja rupa na svirali. marko, nista bolji nisu ni ovi iz total tv, ne zanosi se. oni su po meni cak i gori. kao sto rece drug, isto ovo samo u reziji sbb smo mogli vidjeti s druge strane prije samo par mjeseci, evo i ja se sada sjetih nove bh. i ko je tu tada dobio - koriosnici. jedno cijelo fudbalsko prvenstvo smo mogli vidjeti preko obicne antene - svi. i klapna. kad su vidjeli da svi gube, brzo su sklopili djaovski sporazum i od tada ja ne vidjeh sporta vise na novoj bh. odnosno, sve manje i manje ga je.

u slucaju nas korisnika polarisa, koji jos uvijek se kotrlja, sve je islo puno bolje dok je bila saradnja sa tim famoznim telekomom nego sto ispade sa sbb i solakom. covjek se upetljao u polaris, pa ubacio kanale da nas navuce na total, konstantni pritisci da se predje, zovu svakih sedam dana, i onda po principu mrkve i toljage, izbaci sve kanale koje je ubacio. sad je polaris ljustura, ali i dalje ljustura koja ima bolju sportsku ponudu od totala. naravno ne jops dugo. ali evo im spolovilo, mene tamo nece vidjeti, zahvaljujuci dobrim dijelom i tebi. puno si mi pomogao.

steta za b92, mogli smo bar ovih nekoliko mjeseci jos, u hd gledati aba ligu, nba, italijane, pa i engleze. ovako, dogovorise se braca i amin. zakuvase nam corbu a ti sad gledaj tv corbu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: B92
PostPoslato: 29 Okt 2022, 19:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6007
Џабе се Кесић опраштао од Прве и Б92.Хоће он унапред жалити за покојником


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: B92
PostPoslato: 04 Nov 2022, 15:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1686
hrpu nekih novih emisija najavljuju. stalno iskacu prozorcici sa najavama na ekranu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: B92
PostPoslato: 28 Maj 2023, 16:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
Poslednji meč Zvezde u SLS ove sezone u direktnom prenosu na TV B92.

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=2340750


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: B92
PostPoslato: 25 Jul 2023, 15:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1686
niko se nije tako skllokao sa kvalitetom programa na b92. doduse obn je jos veci pad dozivio, ali b92 mi je bas zao sto je ovako los program na toj televiziji. bruka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: B92
PostPoslato: 25 Jul 2023, 16:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
I trebaju propasti.Kad se samo sjetim onog cirkusa prošle godine sa sportom,zbog rata sa UG i ne zaslužuju bolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: B92
PostPoslato: 27 Jul 2023, 15:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1686
ma ne trebaju propasti, vec trebaju poraditi na tome da poprave program. ne treba sve gledati osvetoljubivo samo zato sto se nekome nesto licno nije dopalo. rat telekoma i sbb nikome dobro nije donio, ni gledaocima ni televizijskim kucama. prije bih pozelio kraj ovim i ovakvim operaterima. hahaha


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: B92
PostPoslato: 05 Nov 2023, 19:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10453
Koliko vidim, sport se ponovo, vratio na b92. Sad vidim da ide ABA liga na devedeset dvojci. 2 komentatora, prepoznao sam Šaranovića ali nisam skontao ko je drugi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: B92
PostPoslato: 07 Nov 2023, 10:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1686
samo aba liga i nista vise. i to samo zvezda i partizan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: B92
PostPoslato: 11 Nov 2023, 19:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10453
Da, evo sada i ja vidim. Sutra su na programu Zadar - Zvezda i Partizan - Igokea u direktnom prenosu. Znači samo to će prenositi. Bar nešto, za one koji nemaju drugi način da prate ABA ligu.

https://b92.tv/program.php


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: B92
PostPoslato: 06 Dec 2023, 10:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1686
još sporta na b92. večeras KUP Srbije u fudbalu Zvezda Radnički Niš.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: B92
PostPoslato: 28 Jan 2024, 19:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10453
Malo da se zasladi i na B92. Derbi ABA lige Partizan : Zvezda na devedest dvojci. :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 416 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs