banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 10 Maj 2024, 12:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: A radio voditelji???
PostPoslato: 12 Sep 2002, 18:52 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Mar 2002, 01:00
Postovi: 53
Lokacija: Kolumbija
Jedni su sa govornom manom,drugi se foliraju,treci nepravilno izgovaraju pojedine rijeci itd...Ko je po vama najbolji radio voditelj u B.L???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: A radio voditelji???
PostPoslato: 12 Sep 2002, 19:03 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Mar 2002, 01:00
Postovi: 53
Lokacija: Kolumbija
A ko su najgori????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Sep 2002, 01:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Sto se tice najgoreg voditelja ne znam kako se zove,ali radi na Balkanu (ili je radio,ne znam da li je jos tamo) i trudi se iz petnih zila da bude duhovit.
Medjutim on ne da nije duhovit,nego ti njegovi pokusaji smaraju.Bilo bi mnogo bolje da vodi emisiju normalno,bez budjavih 'fora i fazona' lose interpretiranih,uz poguban nedostatak sarma i 'zice' za nasmijavanje ljudi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Sep 2002, 01:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Apr 2002, 01:00
Postovi: 338
Lokacija: usa
Najbolji radio voditelj je bio Neven Andjelic sa Omladinskog radija, radio Sarajeva. Doduse, ovo je bilo davno al' eto, takav kvalitet i duhovitost se mora spomenuti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2002, 15:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Okt 2001, 01:00
Postovi: 496
Upravu si , a da li se sjecas emisije TOP 20, zagrebacka radio emisija , ne sjecam se vise kojim je danom isla, pocinjala je oko 23:00 i bila je popularna otprilike 86-87 ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2002, 19:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Apr 2002, 01:00
Postovi: 338
Lokacija: usa
Naravno, voditelj se zvao Damir ili Darko, tako nekako. Super emisija. Al' znas sta me najvise nerviralo, kad god sam htjela da snimim neku pjesmu, on bi "uletio" u program i rekao bilo sta, samo da uprska.

Mislim da se emitovala cetvrtkom i subotom, al ni to vise nisam sigurna, bilo je to tako davno :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2002, 20:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Okt 2001, 01:00
Postovi: 496
Bas tako i ja napravim sad face kada pomislim samo kako je davno to bilo i koliko je vremena proslo. Jeste ime mu je tako nekako bilo, Davor zapravo mislim da je . Sjecas li se kada je grupa Radio sedmicama bila na prvom mjesu sa pjesmom Macijim ocima?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2002, 22:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Apr 2002, 01:00
Postovi: 338
Lokacija: usa
Da, sjecam se. Ti mene pravo rastuzi, jednim dijelom zbog povratka u tako divnu proslost, a drugim sto si me podsjetila da to sto je bilo vise nece biti, barem ne tako lijepo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Sep 2002, 00:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
Za Venti:
Znas li kako se zove onaj lik sa nes-a koji je smor zivi? Trudi se da bude duhovit i kao bari one zene kada se jave u program da bi rekle stanje na putevima ;) Bas me nervira taj putak.... A taj tip sa Balkana... jel' to onaj sto se smije ko' retard??? :) Ako jeste znam ko' je ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ufffff
PostPoslato: 18 Sep 2002, 09:22 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 12 Sep 2002, 22:47
Postovi: 8
Lokacija: Prnjavor
E narode.Jako lijepa diskusija.I ja sam radio voditelj pa cu onako malo da stanem u odbranu rase.Najveca greska kod radio voditelja je trud.Ako se previse trudis postajes izvjestacen.Osnovna stvar je prirodnost,a toga kod nas skoro pa da nema.

Iako poznajem neke od njih moram da priznam da su voditelji sa Oksigena na vrhu top liste najizvjestacenijih i najlosijih radio voditelja.

_________________
Pocela je emisija o Dzordzu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Sep 2002, 10:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
S tripy,ne znam kako se zove taj lik sa nes-a,ali taj sa balkana se zaista smije ... recimo zanimljivo. :wink:

I samo da te pohvalim za izvlacenje onog posta -
Brzi = Mama !!!

Kako si se samo toga sjetio u pravo vrijeme? :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Sep 2002, 10:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
Dobro nije ni mjesto ni vrijeme da pricam o tome, ali samo par rijeci da kazem pa me onda likvidirajte... :P
Bilo mi je sumnjivo na pocetku zbog stila pisanja, ali nisam bio 100% siguran u to. Poslije sam malo trazio i ispostavilo se da su moje pretpostavke tacne. :P
Sto se tice voditelja sa oksigena, mislim da oni jedino rade svoj posao kako treba, znaci bez preseravanja i pretjerivanja, znaci profesionalno. Voju (Opacica) znam uzivo i covjek se nimalo ne prenemaze, vec je onakav kakav je inace. Za ostale ne znam, ali mi zvuce jednako dobro. Inace po glupostima izrecenim na radiju vode voditelji sa nes-a i balkana, dok su uno i big zlatna sredina.
Pozdrav :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Sep 2002, 20:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Okt 2001, 01:00
Postovi: 496
Oh- to su sada sve neke nove radio stanice za koje ja zapravo prvi put cujem pa ne mogu nista da prokomentarisem. Sjecam se jedino Big radia i bili su jako dobri u svoje vrijeme dakle 92-95. Sta je sa njima sada, da li radi iko jos od stare ekipe?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Sep 2002, 22:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
Od te stare ekipe jedino znam za Opu koji je presao na Uno radio... Da tada su bili cini mi se najkvalitetnija radio-stanica na ovim prostorima jer su prikazali do tada nevidjenu modernu semu programa sa dosta muzike, nesvakidasnji termin za vijesti (5 min. do punog sata, itd). Znam, slusali smo ih i za vrijeme NATO bombardovanja i ostalih ratnih gluposti. Onih su jednim dijelom zasluzni sto uopste ima normalnih ljudi u ovom gradu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Sep 2002, 09:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Za BE i amilu:
i ja se jos jako dobro sjecam zagrebacke emisije Top 20. Voditelj se zvao Darko Arnautic ili Arnautovic i mene je strasno nervirao, jer je UVIJEK upadao pri zavrsetku pjesme, a pricao je strasno brzo. Top 20 se emitovao subotom uvece, nekad sam i po tri sedmice cekala da napokon snimim neku pjesmu u nekoj normalnoj duzini i kad mi to podje za rukom moj mladji brat ubaci neku od mojih kaseta i presnimi je, jer je obozavao da snima sebe kad pjeva ili prica :evil: :wink:
Ah, te osamdesete godine su zaista bile lijepe, ali sad smo off topic.
Nemam bas priliku da pratim nase voditelje, ali nedavno se ovdje gdje ja zivim dogodilo nesto smijesno. Naime, u emisiji uzivo (na TV) je voditeljici ispao gornji red zuba. Bruka i sramota se sedmicama provlacila kroz medije, hehe.
Sljedeci put ce sigurno da potrazi boljeg zubara ili ce sacekati da Rosy doktorira :wink: .
Pozdrav,
Jack


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Sep 2002, 12:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
po mom misljenju najskolovanije i najprofesionalnije glasove imaju ljudi sa radija rs, najprijatniji glasovi, sa najljepsom bojom su oni sa nes radija, najveci ruralci i seljacine su ovi sa biga ( opa cupa, rke koke, ajmo ruke gore ), najvise su izvjestaceni tipovi sa oksigena ( forsiraju neki dj evropski fazon ), najgluplji su oni sa una ( potpuno nepismeni i ne nacitani ), najmanje iskustva imaju na balkanu, jer im je prosjek godina 18 ili 19...top lista lapsusa - big, uno,nes, oksigen,tmk...cast izuzetcima...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ...
PostPoslato: 19 Sep 2002, 19:45 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 12 Sep 2002, 22:47
Postovi: 8
Lokacija: Prnjavor
Poprilicno se slazem sa time.Ljudi sa radija RS imaju skolovane glasove,ali kome to danas treba.Ja hocu da cujem nekoga ko normalno razgovara i prica,a ne da cita sto napisu 3 razlicita urednika.TO stvarno vise nije na mjestu.Poslusajte hrvatski radio 2.Tako se radi.

Za BIG si stvarno pretjerao.Licno poznajem sve ljude sa BIG radia i to sto tako mislis je proizvod tvog ne shvatanja parodije i fazona.

A Oksigen.Dijana,Dragan i Vojo su sasvim normalni i cool radio DJ-i.Ovo ostalo je stvarno cisti amaterizam.Igor je dobro tehnicki potkovan i zna da radi samo sto previse GAY zvuci pa to nervira mnoge ljude.

Otidjite na http://WWW.JUVENTAS.ORG Jako moderan medij.

_________________
Pocela je emisija o Dzordzu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Sep 2002, 01:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
Igor je snobovski kreten... Jednom je tip izjavio kako ga nerviraju seljaci koji bazde na Malizia (ili kako se vec pise... (za neupucene u pitanju je deo :P ). Zamisli samo majmuna, pa ljudi valjda koriste ono sto mogu priustiti... Isfurava me do bola sa prepricavanjem "dozivljaja sa zimskog i ljetnjeg raspusta" tipa, ja bio na Alpama, ja bio u Spaniji etc...
Hvala ti sto si me potsjetila na ovog lika koji po meni nije ni v od voditelja... CUJ igor tadic.... pih
Toliko od mene :P
PS: Jedno ljetno poslije podne vracam se sa puta (oksigen je jedini bio uhvatljiv kao stabilna frekvencija) i lik ulijece u sred pjesme:"Jaoooooooo, zamislite sta mi se sada desilo u gradu. Nisam znao da takvog svijeta ima!" U najmanju ruku pomislio sam da je neko pucao na njega kada je on nastavio... "bio sam u taksiju i taksista je napravio mali prekrsaj..." a svi dobro znamo kako taksisti voze u BL "...kada su momci iz auta iza poceli pogrtdno da dobacuju." Na tu izjavu mi se kao u romanima Alan Ford-a pojavio upitnik iznad glave i poceo sam da se pitam da li sam ja uopste dobar sa glavom, ko je kome dobacio, zasto je malizia = seljak... Mislim lik se definitivno ufurava u nekog DJ a u stvari je p..... dim...
PPS: Zao mi je ako sam nekom fan-u ovog bolida pokvario petak, ali sta cu kada ga ne podnosim...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Sep 2002, 09:57 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1036
Lokacija: Banjaluka
Haaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahah :)))))

Ne slusam radio u zadnje vrijeme ...
bat, thnx s_tripy na ovom postu :))))
Bolida na svakom cosku, a sad i na svakoj frekvenciji ....
Gdje ces gore ... :))
Od vrha drzave (bilo ko da je na vrhu) pa do ulice ...

Toliko od mene ... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Sep 2002, 11:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Evo da potpišem sve što je S tripy rekao za ovog lika. ;)
Često slušam Oksigen, al' lik je stvarno katastrofičan. Dijana i Vojo su ok, a Malić bi katkad mogao popiti jaje da malo pročisti glas. :D

Prekontavam se da izdvojim nekog dobrog voditelja, al' mi niko ne pada na pamet...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs