banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 02:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 114  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 29 Avg 2022, 15:16 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
Mundobasket je bila druga priča.Tada su prenosi išli i na ostalim kanalima SK,zbog toga što je mnogo više utakmica igrano tokom dana.I evo na TVProfilu vratim raspored od prije dve godine,na SK1HR i SK 1 BH su doslovno bili identični rasporedi mečeva odnosno SK 1HR nije prenosio niti jedan meč koji je prenosio SK1 SRB.

Valjalo bi poslati mail Telemachu ili SBB,da ubace SK1 SRB u ponudu Telemacha odnosno Total TV i riješen problem.Ovako ćemo biti uskraćeni za skoro polovinu utakmica grupne faze.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 29 Avg 2022, 17:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Могли су се потрудити да из Катовица преноси Јагличић.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 29 Avg 2022, 18:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
markopd je napisao:
Valjalo bi poslati mail Telemachu ili SBB,da ubace SK1 SRB u ponudu Telemacha odnosno Total TV i riješen problem.Ovako ćemo biti uskraćeni za skoro polovinu utakmica grupne faze.


Srbijansku verziju neće sigurno ubaciti u ponudu.
Neke utakmice na Mundobasketu sam gledao samo na SK 1 HR,tako da sigurno nisu išli isti prenosi kao na BiH verziji.

Neke mečeve sam gledao na HRT-u.

Bitno je da Srbiju prenose i derbi mečeve u grupnoj fazi,dosta.
Sigurno ne planiram gledati sve utakmice.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 29 Avg 2022, 19:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
babic je napisao:
jadni navijaci zmajeva. neka najase na telefone i uniste bh telekom. hahaha


Pritisak na operatera da prihvati nastavak saradnje. Ništa neobično kako za SBB tako i za Telekom.


boban1982 je napisao:
Могли су се потрудити да из Катовица преноси Јагличић.


Jesu mogli. Ali su čini se tako htjeli da uštede na Prvenstvu, da i javljanja, kao što je neko već primijetio izgledaju jadno. Brukaju se. Nivo SOS kanala.

Nego nije mi jasno zašto ide priča da SK 1 BiH neće prenositi Srbiju, koliko sam ja shvatio neki dan kada su na RTS-u najavljivali Prvenstvo, samo će RTS direktno prenositi Srbiju, a samo SK Srbija neće direktno prenositi Srbiju. Kako ih može RTS usloviti da niti jedna verzija SK kanala u regionu ne prenosi mečeve reprezentacije Srbije ako je RTS uzeo prava samo za Srbiju? Ili sam nešto krivo povezao?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 29 Avg 2022, 19:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Naravno da će SK 1 BiH prenositi Srbiju.
Nego @markopd piše da nećemo moći gledati sve mečeve sa EP kad BiH verzija bude prenosila jednu utakmicu a srbijanska drugu a ta utakmice ne bude išla na hrvatskom SK 1.
Nebitno,samo da ne propustimo neki međusobni meč titana evropske košarke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 29 Avg 2022, 20:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Aha to. To je drugo. U svakom slučaju, u najgorem su položaju ponovo korisnici Telekom usluga, jer neće moći vidjeti niti jednu utakmicu. Ponovo se dešava, po ko zna koji put već, da ovi ili oni ne mogu nešto gledati jer rat operatera i dalje divlja, a sve na štetu korisnika.

No nema veze, neka divljaju i dalje, čak im veliko hvala na tome, jer to je nešto što me je još prije petnaestak godina natjeralo da pronalazim i pronađem alternativne načine korištenja tv usluga, pa tako i ovoga puta mogu da biram da li da Prvenstvo gledam na RTS-u ili na Sport klubu. Jasno da ću, sve što bude komentarisao Šarenac gledati na RTS-u, a ostalo - svejedno. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 29 Avg 2022, 20:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
drug je napisao:
Nego nije mi jasno zašto ide priča da SK 1 BiH neće prenositi Srbiju, koliko sam ja shvatio neki dan kada su na RTS-u najavljivali Prvenstvo, samo će RTS direktno prenositi Srbiju, a samo SK Srbija neće direktno prenositi Srbiju. Kako ih može RTS usloviti da niti jedna verzija SK kanala u regionu ne prenosi mečeve reprezentacije Srbije ako je RTS uzeo prava samo za Srbiju? Ili sam nešto krivo povezao?


Niko nije rekao da SK1BH neće prenositi Srbiju,već pričamo o utakmicama koje u Srbiji će prenositi Sportklub 1 SRB a kod nas kako stvari stoje neće niko.Za početak već prvog dana utakmica Turska-C.Gora ide samo na RTS2.RTS ih ne može usloviti da prenose ostale mečeve van Srbije,ali je problem što postoji samo jedan kanal koji ima različite verzije po država.Na ostalim kanalima ne mogu puštati,jer su u pitanju regionalne verzije (SK 2-10,HD).Tako da će SK1BH uglavnom prenositi utakmice koje u Srbiji budu išle na RTS1/RTS2,a ostale idu na SK1 SRB kojeg naravno Total TV kod nas nema u ponudi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 29 Avg 2022, 20:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
To hoćeš reći da SK u BiH jedini neće prenositi svih 76 utakmica? A u Srbiji hoće. To mi zvuči kao ovaj aktuelni hajp oko Arena i njihovih prenosa u BiH i Srbiji. Ali realno, kome treba svih 76 utakmica. Ako nekome pak i treba uzme sebi neku od IPTV aplikacija/IPTV listu koja ima i RTS i SK i gotova stvar. Mislim da gotovo svi oni koj imalo vole sport već tako i funkcionišu. :wink:

markopd je napisao:
Tako da će SK1BH uglavnom prenositi utakmice koje u Srbiji budu išle na RTS1/RTS2,a ostale idu na SK1 SRB kojeg naravno Total TV kod nas nema u ponudi.


Mislim da je korisnicma Total TV, najvažnije da im Srbija ide. Ostalo, manje više. Mada eto ostaje nejasno, zašto nisu korisnicima ponudili sve tri verzije SK na tlu BiH. Vjerovatno autorska prava, ali eto i to se sigurno moglo nekako drugačije urediti. Ovako, stvarno se može desiti da se ne prikaže neka bitna utakmica, a kupili prava. Jbg kod nas sve neki "stručnjaci" sjede na bitnim mjestima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 29 Avg 2022, 20:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1670
Lokacija: banja luka
Kako pisu SA portali, BH Telecom ostaje bez SK kanala i N1 od 01.09. Cijena po korisniku je korigovana sa 1,97e na 0.98e ali ni ta nije prihvacena od strane BH Telecoma.

A to sve dolazi u vrijeme kad je BiH dobila Francusku u Skenderiji i kada je poraslo interesovanje za EP koje pocinje u cetcrtak jel...

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 29 Avg 2022, 21:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Pružaoci usluga divljih IPTV-ijeva po FB zadovoljno već trljaju ruke. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 29 Avg 2022, 21:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
Gledam malo ove rasporede prenosa,imali su recimo opciju da umjesto na SK1 SRB stave utakmice na SK2,ali onda tu ima drugi problem.Pošto u svim država EX-YU osim u BiH pravo prenosa imaju i državne TV stanice(RTS,RTCG,HRT,RTV SLO/POP) i oni uzimaju uglavnom one zanimljivije utakmice koje će ići kod nas na SK 1 BH,onda preostale utakmice svi stavljaju na svoje verzije SK1 i tako ostavljaju nemogućnost da prenos ide na nekim od ostalih kanala kako bi se zadovoljile potrebe bh tržišta.Uhvatiće se i koja utakmica na SK1 HR,ali mislim da opet dosta utakmica neće biti prenošeno na SK kanalima koje imamo mi u ovoj državi.Čist apsurd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 30 Avg 2022, 04:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
baki je napisao:
Kako pisu SA portali, BH Telecom ostaje bez SK kanala i N1 od 01.09. Cijena po korisniku je korigovana sa 1,97e na 0.98e ali ni ta nije prihvacena od strane BH Telecoma.

A to sve dolazi u vrijeme kad je BiH dobila Francusku u Skenderiji i kada je poraslo interesovanje za EP koje pocinje u cetcrtak jel...
Čisto sumnjam da su cijenu smanjili za 50%.
A i dosadašnja cijena SK i ostalih UG kanala bila je veća -2,5 €.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 31 Avg 2022, 04:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
U subotu kad se igra 12 utakmica na Eurobasketu prenosi tri meča na SK HD i jedan meč na SK 3.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 01 Sep 2022, 08:43 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 994
Eurobasket besplatno na EON-u

https://ba.n1info.com/sport-klub/kosark ... platforme/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 01 Sep 2022, 08:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
Ovo se samo treba registrovati?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 01 Sep 2022, 09:07 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 994
da, od 11h


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 01 Sep 2022, 09:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
Hvala!
Evo citam pise pravo ostvaruje prvih 11.000 prijava,i to je izgleda ograniceno.
Navodno ne mogu ljudi ukucati ni broj mobilnog,trazi osam cifara iskljucivo,vidjecemo iza 11.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 01 Sep 2022, 10:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2443
Hvala puno. Ja uspjela .

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


"Hajde reci zar nije 
ona noć bila kao iz sna 
al video sam da kriješ 
tugu u tim lepim očima 
Hajde reci za koga kriješ 
tu tajnu na usnama 
ako te izgubim noćas 
to biće za uvek znao sam tad "


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 01 Sep 2022, 10:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
Ja se uspjesno registrovao,ali mi jos nista nije stiglo na mail.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 01 Sep 2022, 10:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Sve mi se čini da će sada krenuti stizati pozivi na ove brojeve... Da li ste zainteresovani za naše usluge? Nudimo... :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 114  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs