banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 114  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 15 Jan 2021, 16:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Neće izgubiti više od 5 % korisnika.Internet igra glavnu ulogu a BH Telecom gdje nema optiku ima smiješne brzine.Dok u Telemachu najmanja brzina u downloadu čini mi se 75 Mbts dok je u najskupljem 400.
Samo je upload sramotno nizak.

Što je najtužnije SK ne može ni biti kažnjen od KV u slučaju mtel.Ponudili svoje kanale po istoj cijeni kao BHT i Eronetu.Nižu cijenu ne smiju ponuditi jer bi ova dva operatera imali puno pravo da ih tuže .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 15 Jan 2021, 17:08 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Iako su ova saopstenja sranje u medijima, ali eto...opes se moze izvuci neki zakljucak. Meni se cini da SK pokusava ubaciti to u osnovni paket za citavu Mtel grupaciju, samim tim povecati broj korisnika, a Mtel pokusava SK izbaciti iz onog najosnovnijeg paketa, te na taj nacin migrirati te korisnike na skuplji paket ( npr. sto Elta radi sa onim karticama). Mogli su kompromis naci pomocu SK HD, ali eto..nisu.

Druga stvar, ovi iz UM su svakako veci papci, jer Premium sadrzaj prebacuju na Nova Sport, a taj kanal je sam po sebi bespotreban pored SK, a hoce da ga prodaju dodatno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 22 Jan 2021, 19:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Nakon nekoliko dana nefunkcionisanja android aplikacije novim ažuriranjem je napokon proradila :-P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 02 Mar 2021, 21:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1669
Lokacija: banja luka
Ima li info o Seriji A na SK od septembra 2021. ?

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 03 Mar 2021, 12:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1231
Pa je li završeno to oko kupovine prava?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 03 Mar 2021, 15:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
Makedonci izbacili SK


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 03 Mar 2021, 15:29 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1152
samo A1 izbacio


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 15 Mar 2021, 10:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
I u Hrvatskoj.
https://www.index.hr/sport/clanak/nema- ... tid=100672

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 17 Mar 2021, 21:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ovo je zanimljivo.

Citiraj:
Poslali smo upit A1 što mogu učiniti korisnici koji nisu zadovoljni njihovom novom ponudom i činjenicom da ostaju bez kanala N1 i Sport Kluba.

"Sukladno uvjetima korištenja A1 TV usluge korisnici koji smatraju da je izmjena koju je A1 učinio za njih značajna, mogu se javiti Službi za korisnike sa svojim zahtjevom za raskid ugovora bez penala. Pravo na raskid utvrđivat će se od slučaja do slučaja, ukoliko se provjerom utvrdi značajna gledanost predmetnih kanala za pojedinog korisnika", stoji u odgovoru A1 za Index.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 18 Mar 2021, 10:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
To je normalno samo ne ovdje gdje regulator štiti operatere a ne korisnike.
Istina i tamo imaju pravo na raskid ako se dokaže da su kanale koji su izbačeni gledali značajno vrijeme.

Tu će operater da se izvlači ali regulator savjetuje korisnike da svu komunikaciju sa operaterom vodi pisanim putem kako bi imali trag u slučaju žalbe kod regulatora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 18 Mar 2021, 11:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Ovo izbacivanje SK od strane VIP-a, odnosno A1 iskreno, za mene je šok. Oni kažu, da je UM tražila više novca, tj da je ponuda bila skuplja, te da je to pravi razlog izbacivanja iz ponude.

Citiraj:
Nepoštena poslovna praksa United Media Grupe

Napominjemo da je A1 zatražio zasebnu ponudu za kanale N1, SK1 i SK3. Vlasnik je za ta 3 kanala postavio 28 % veću cijenu od iznosa koji A1 trenutačno plaća za emitiranje ukupno 15 kanala United Media Grupe, među kojima je svih 6 SK kanala i N1, što svjedoči o nepoštenoj poslovnoj praksi United Media Grupe.


https://net.hr/danas/hrvatska/a1-kaze-d ... ise-novca/

Ovi opet se kunu da su ponudili pod istim uslovima, ali da u tom odnosu UM - Hrvatski operateri nešto ne štima govori i konačno gašenje fantomskog superpremijum kanala Nova Sport, koji nikome ništa ponudio nije, a tako je gromoglasno najavljivan.

U zadnje vrijeme se dosta piše o povratku SK 1 i SK 3 u ponudu EVO TV. Ukoliko se to desi, jedino će MAX TV , MAX SAT i EVO, odnosno T-COM imati pored operatera United Media grupe, SK kanale, gdje je T-COM u prednosti, jer ima i Arenu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 18 Mar 2021, 12:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Ne gasi se Nova Sport, samo više nisu registrovani u Hrvatskoj preko Nove TV. Za korisnike se ništa ne mijenja.
Naravno razni portali su prenijeli vijest drugačije da bi privukli klikove.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 19 Mar 2021, 09:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
drug je napisao:
U zadnje vrijeme se dosta piše o povratku SK 1 i SK 3 u ponudu EVO TV. Ukoliko se to desi, jedino će MAX TV , MAX SAT i EVO, odnosno T-COM imati pored operatera United Media grupe, SK kanale, gdje je T-COM u prednosti, jer ima i Arenu.

Njihov ugovor ističe 30.06.
Već oni sa N1 kukaju preko društvenih mreža kako postoji mogućnost da im T-HT ne produži ugovor sa UG (čitaj: lansiraju odjeb) i tako pokušavaju pritisnuti ove.

A1 dobija Arene umjesto SK.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 20 Mar 2021, 15:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Ja sam pratio informacije dostupne ljudima kojima prijatelji rade za Evo TV, i bilo je, čak obrnuto, govora da će se SK vratiti u ponudu Evo TV. Jedno vrijeme sam i sam ozbiljno razmišljao o nabavci uređaja, čak sam ga za smiješnu cifru i kupio. Još je u Hrvatskoj. Nikad nisam otišao po njega. Ali biće valjda jednog dana moguće preći granicu. Tada je u tri buketa ulazio i sportski buket, u kojem su bili tek ubačene Arene i tri kanala SK, a tri buketa su koštala 35 kuna, ili 9 KM prvu godinu korištenja na Ugovor od dvije godine. Istini za volju, njihove Arene su tada bile smiješne, jer je liga šampiona išla isključivo na kombinaciji Nova TV / Planet sport.

Slika

Sada je moguće imati Arenu i SK samo na MAX TV SAT.

Slika

Ovo je osnovni paket koji košta 66 kuna, i u njemu su pored dvije Arene i SK. Ali neki SK bez ičega. :D Tek u sportskom paketu imaju i Arene i SK koji je još 60 kuna. Tako da bez skoro 126 kuna ništa od oboje na jednom provajderu. A da se može prenijeti i kod nas. A1 je bio tek nešto povoljniji. Osnovni paket u kojem su SK kanali plus Planet sport paket koštali su oko 120 kuna.

https://www.a1.hr/privatni/televizija/s ... televizija

Sve je to, po meni, baš puno, i za hrvatske, a kamoli za naše prilike. Trideset maraka da bi imao obje sportske ponude je hm. I sve to bez interneta. Možda to nekome i nije puno, ko će ga znati. Ja kontam ipak, za ove moje gore na selu ganjati SK ili Arenu, u jednoj ponudi, samo preko tih IPTV aplikacija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 04 Apr 2021, 10:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Sada je ovo definitivno najbolja sportska ponuda. I sve na jednom mjestu. MAX TV Sat.

Slika

Ako ubace i bar jedan kanala SK na EVO TV, na konju sam. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 04 Apr 2021, 12:24 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Jul 2013, 12:16
Postovi: 1176
Sta im je sport klub start imam taj i na iptv listi ali nigdje nema da pise za njega nesto?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 04 Apr 2021, 12:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4850
SK HD.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 04 Apr 2021, 13:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1669
Lokacija: banja luka
Negdje sam procitao da je SK kupio prabo za Brazilsku ligu, a opet se pise i da je Seria A kod njih od naresne sezone.

Za Italijane je nezvanicno forum pise ili prizeljkuje,al Brazilci su vec dogovoreni.

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 04 Apr 2021, 13:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Они преносе лиге бразилских држава.Савезна бразилска лига или Сериа А почиње крајем маја и њу ће преносити Арена Спорт.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 04 Apr 2021, 13:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
baki je napisao:
Negdje sam procitao da je SK kupio prabo za Brazilsku ligu, a opet se pise i da je Seria A kod njih od naresne sezone.

Za Italijane je nezvanicno forum pise ili prizeljkuje,al Brazilci su vec dogovoreni.


Za Serie A nema još zvanične potvrde.Više ljudi je uvjereno da prelaze na SK,jer su uzeli Serie B.Slično su radili i sa Njemačkom trećom,kojoj je prethodila Bundesliga i Cvajta.Treba uzeti u obzir i da je Arena u zadnjih par godina dosta uložila u novi sadržaj,za razliku od SK koji se i nije nešto "trošio".Ako ostanu na Premier League i Bundesligom,večernji termin vikendom će biti "ojađen" što se tiče fudbala.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 114  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs