banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 21:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 114  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 16 Sep 2018, 22:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4857
I biće toga još, polako samo. Ali evo ja imam 10SK, 5AS, 2ES i sad zamisli da jebeno nemaš gdje da gledaš utakmice svoje reprezentacije, za koju navijaš, koju voliš itd.

Šta mene boli ona stvar što oni prenose reprezentaciju BIH, nek je prenose boli me briga, zašto go**a ne puste prenos Srbije? Zato što drže prava za sebe, i drugima ne daju. Gdje ima to na zapadu nek mi neko kaže, zamisli da kažeš Njemcu u Švajcarskoj da ne može da gleda sviju reprezentaciju??!!

Ponavljam opet, SK je daleko ispred svih, ali ovo što rade, pa iskreno se nadam da će brzo izgubiti i ovo što imaju, iako vrte ogromnu lovu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 17 Sep 2018, 05:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6021
Sport Klub neće da prenosi direktno Srbiju u košarci ali već su emitovali dva puta snimak,sinoć u 23 i jutros nešto posle 6 :-) .Pa ne treba ni snimak ako nema prenosa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 17 Sep 2018, 08:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Okt 2016, 08:18
Postovi: 299
Opet ću napisati sa ,čisto tehničke , strane šta je u svemu problem.
Sportklub je kupio previše sportskih prava za svaku zemlju bivše Jugoslavije i došli su do problema sa satelitskim totalom tj. ograničenja kapaciteta na svojim transponderima na satelitu .
Sinoć nisu mogli u isto vrijeme prenositi košarkašku utakmicu reprezentacije BiH i reprezentacije Srbije jer na satelitu postoji samo jedan sportklub bih ( sportklub 1)
Nisu mogli prenos staviti na sportklub 2,3 ili sportklub HD ( pišem samo za total ) jer ti kanali idu isti za sve države ( hrvatska , Srbija , Crna Gora ) i onda su u problemima zbog toga što u tim zemljama možda nemaju pravo direktnog prenosa .
Oni su mogli staviti prenos na sportklub 5 ,recimo , ali onda opet korisnike totala iz RS stavljaju u podređeni položaj u odnosu na mtel jer mtel ima taj kanal a total ne.
Ja se samo bojim da će ovakvih situacija biti još i više kad dodje do preklapanja prenosa u ligi nacija ili kad krenu kvalifikacije za evropsko i svjetsko prvenstvo pa i samo evropsko prvenstvo ako se ,hipotetski , plasiraju na prvenstvo i Srbija i Hrvatska i BIH i Crna Gora ( sve države za koje sportklub ima prava .
A bojim se i ovog scenarija da će kod nas u BiH morati što prije pokrenuti i sportklub 2 BiH samo za korisnike totala u BiH i ostalih operatera ( mtel ,Telemach , eronet ) a onda će neki extra derbi spanske ili engleske lige ili nešto atraktivno što ide sad na sportklubu 2 emitovati na srpskoj verziji tog kanala a na našoj verziji nešto drugo pa ćemo svi poludjeti i reći šta je sad ovo , oni u Srbiji gledaju real a kod nas pustili neki snimak ili nešto drugo.
Zato me i čudi glupa odluka da nam maknu srpsku verziju sportkluba 1 sa liste nakon što su pustili BiH verziju . Taj kanal je do juče bio legalno u našoj ponudi i morali su ga ostaviti kao što imamo Arena sport 1 i srpsku i bosansku verziju na listi. Ako može nelegalno na listi biti hrvatski sportklub 1 onda je morao ostati i legalni sportklub 1 , srpska verzija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 17 Sep 2018, 08:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6021
Niko nema legalno dvije verzije SK1 baš zbog prava prenosa.


Poslednji put menjao boban1982 dana 17 Sep 2018, 08:44, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 17 Sep 2018, 08:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Што се тиче ЕП у фудбалу, ту нема преклапања термина, свака утакмица има свој термин.
Добро, сем задњег кола, али може се то искомбиновати.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 17 Sep 2018, 12:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Okt 2016, 08:18
Postovi: 299
boban1982 je napisao:
Niko nema legalno dvije verzije SK1 baš zbog prava prenosa.

Pa Kako je do jučer bio legalan sportklub 1 srpska verzija ?!. Mi imamo pravo na tu verziju jer tu ide sve što imaju kupljeno za teritoriju BiH a u Srbiji nemaju prava na sportklub BiH jer tu idu različiti prenosi samo za naše tržište . Sportklub 1 je da ga nazovemo master kanal a bih verzija je pod verzija sa nekim specifičnim prenosima za BiH. Kako onda imamo dvije verzije Arena sport 1 ?! Ti je ista situacija kao i ova . Ovo je samo njihova odluka iz totala da nam ne ubace obe verzije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 17 Sep 2018, 12:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6021
Neki sadržaj sa srbijanske verzije ne može ići u BiH pa nam i ne treba pošto je 99% isti sadržaj.


Poslednji put menjao boban1982 dana 17 Sep 2018, 12:36, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 17 Sep 2018, 12:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
goran0904 je napisao:
Oni su mogli staviti prenos na sportklub 5 ,recimo , ali onda opet korisnike totala iz RS stavljaju u podređeni položaj u odnosu na mtel jer mtel ima taj kanal a total ne.


Nisu mogli ni na SK5,jer je SK5 dostupan i van BiH,pa je opet ista situacija zbog autorskih prava drugih država.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 17 Sep 2018, 12:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Okt 2016, 08:18
Postovi: 299
boban1982 je napisao:
Neki sadržaj sa srbijanske verzije ne može ići u BiH pa nam i ne treba pošto je 99% isti sadržaj.

Pa bas zbog tog što je isti program 99 posto a nije 100. Kao arene


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 17 Sep 2018, 12:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Okt 2016, 08:18
Postovi: 299
marko_jandric je napisao:
goran0904 je napisao:
Oni su mogli staviti prenos na sportklub 5 ,recimo , ali onda opet korisnike totala iz RS stavljaju u podređeni položaj u odnosu na mtel jer mtel ima taj kanal a total ne.


Nisu mogli ni na SK5,jer je SK5 dostupan i van BiH,pa je opet ista situacija zbog autorskih prava drugih država.


Nisu da ali sam to napisao jer na petici sinoć nije išlo ništa u vrijeme prenosa .
Zato sam i napisao koji post unazad da će nam trebati uskoro i sportklub 2 BiH ( kao što Slovenija ima ) .
Uglavnom, vidjecemo šta donosi budućnost po tom pitanju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 17 Sep 2018, 14:16 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1238
goran0904 je napisao:
Htio sam postaviti sliku od tog nekog eksperimentalnog sportkluba na net TV plus aplikaciji ali mi ne dozvoljava forum upload slike

Pa zna li iko ima li onda šanse da taj kanal dobijemo na Totalu? Neka ga nazovu kako hoće.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 17 Sep 2018, 21:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Okt 2016, 08:18
Postovi: 299
Samo znam nakon ovog večeras da najbolje da ovde više ništa ne pišemo o pravima prenosa i kad šta može sportklub prenositi i za koju državu ima , za koju nema prava. Očigledno imaju prava na sve a njihova je zadnja odluka kad će šta prenositi a kad neće . I bukvalno kod ljudi koji navijaju za Srbiju a taj isti sportklub im ne pušta prenos , treba sa razlogom negodovati i pisati im mailove .
Znači , košarkaška utakmica Poljska - Hrvatska ide na htv2 i ide normalno i na sportklub 1 hrvatska kojeg svi operateri u Hrvatskoj imaju u ponudi .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 18 Sep 2018, 04:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6021
Upravo to,Sport Klub neće da prenosi direktno Srbiju,a ono što su meni rekli ne pije vodu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 18 Sep 2018, 09:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 482
SK ne prenosi LŠ? Nek se naj... mame svoje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 18 Sep 2018, 10:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Bas sam to htio pitati (iako imam i sk i arene), zar nije bulo priča da će sk srijedom prenositi nešto iz LŠ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 18 Sep 2018, 10:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6021
UG prenosi LŠ srijedom na svojim kanalima koji se emituju i u zemaljskoj mreži.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 18 Sep 2018, 10:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
U rasporedu za srijedu nemaju Lš


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 18 Sep 2018, 10:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6021
Ima na Pinku Real-Roma,stoji i na EPG-u za sutra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 18 Sep 2018, 15:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Sep 2014, 13:01
Postovi: 294
http://www.srpskacafe.com/2018/09/odluc ... rt-klub-a/
o pa lijepo, biće nekog pomaka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sport Klub
PostPoslato: 18 Sep 2018, 16:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Kao što su osnovali fiktivnu firmu u Holandiji i sami sebi prodali TotalTV HR da bi mogli kupiti Novu TV. :lol: Usput, izvor je Eltin portal Srpskacafe pa je sve jasno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 114  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 54 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs