banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:37

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9039 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386 ... 452  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 03 Avg 2021, 13:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Тачно 3 године користим Тотал.Тада претплата 19 КМ данас 22,5 КМ.Истина убачено је пар квалитетних филмских канала,доста документарних је пребачено у ХД.
Уз три поскупљења али сам увек добио неке бенефите због тога.ХБО,Премијум пакет или попуст.
Али огроман минус је губитак Арена па макар биле и у СД.И сиромашнији садржај на СК.
Услуга је лошија а скупља за скоро 20%.

Послато са SM-A022F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 03 Avg 2021, 14:47 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Sep 2017, 12:08
Postovi: 85
Komsija koristi msat (primjera radi) skoro dvije godine, imao vise problema nego nas trojica zajedno sa Totalom. Pre neki dan ga ubjedjuju kako je ugovor potpisao prije 9 mjeseci, a covjek im pokazuje racune iz 2019-e??? Kao tako je njima u sistemu i drze se toga,stop bilo kakvoj diskusiji dalje. (Necu o opremi i kvarovima pri prolasku kamiona ulicom,da ne kazem vjetra).

Sirotinja je nagrdila Total i ima pravo na svoje misljenje,ali iz mog iskustva kad pogledam u njih pa u druge ja sam prezadovoljan ovom uslugom.

Cinjenica da je izgubljen odredjeni sportski sadrzaj,ali ja od sporta pratim formulu,moto gp i otac Djokovica i reprezentaciju. Volim ponekad pogledati i dobar fudbal, al mi je bitni servis sto je bogata_sirotinja i spomenuo,odlican servis bez gubitka signala prilkom padavina.

Ako cemo nekom traziti manu,mozemo ici u krug, ako cemo pljuvati mrezu jer nije dobio tacnu informaciju od studenta iz call centra koji je pre 10 dana poceo raditi bolje da ne pisemo po forumu.

Uzgred tehnicar koji radi dio grada gdje zivim je i moj call centar, momak uvijek dostupan, ima tacne informacije pa agente i ne pozivam ako nije nesto vezano za racune,uplate...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 03 Avg 2021, 15:08 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1231
markopd je napisao:
pejas je napisao:
Bio bi red da omoguće taj smart TV EON i korisnicima Totala.


Mislim da od toga u bližoj budućnosti nema ništa.Mnogi bi to iskoristili kao dodatni TV,a dodatni priključak kod TTV se naplaćuje još uvijek.Možda jedino da uvedu ali sa naplatom kao za dodatni prijemnik.

Pa po meni s ovim novim poskupljenjem zaista bi bilo previše da se to dodatno naplaćuje kad bi se uvelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 03 Avg 2021, 15:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Glavna kočnica je što je uslov da se EON Smart TV app koristi isključivo na korisnikovoj lokaciji, a to se teško može kontrolisati ako se ne koristi na Telemach mreži (ko koristi Total 99% nema Telemach internet).
Druga stvar je što se to uopšte ne kontroliše i što gleda ko gdje hoće. Ja već godinama koristim EON Smart TV app od SBB-a.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 03 Avg 2021, 15:40 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
boban1982 je napisao:
SK 4K i Eurosport 4K od danas bi trebali biti dostupni na EON app.

Послато са SM-A022F помоћу Тапатока

Radi... average bitrate na Eurosportu 4K 17 Mbps.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 03 Avg 2021, 16:08 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
Prva TV takođe prebačena u HD rezoluciju na EON app.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 03 Avg 2021, 16:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Iskustva sa Total TV se kod ljudi na terenu razlikuju kao nebo i zemlja. Na žalost, jako puno je nezadovoljnih, bar onih koji se sa mnom druže. Puno ih je i sa istekom prvog Ugovora otkazalo i uzelo uglavnom mtel. Sad kukaju i na njih. :)
Elem, uglavnom kod onih manje zahtjevnih Total je svemirski brod, kod onih koji imaju ipak nešto veće potrebe, ganja se optika sa nekom od poludivljih ili potpuno divljih IPTV usluga plus kablovska kao back-up ili neko prelazno rješenje. Skoro svi moji prijatelji su u "tom fazonu" pa koliko vidim i dobar dio raje po raznoraznim forumima. DTH platforme, ovakve kakve su kod nas, sad ne govorim o Sky platformi, da se razumijemo, će vrlo brzo otići u out, ukoliko se ne poradi na usavršavanju usluge i paketiranju usluge. Samim i tim i Total TV. Ne smije se dešavati, da ti na najmanjoj kišici ispadne kompletan Pink paket i još dva ili tri transpondera. Onda ti je druže kilava usluga ili je monter uradio posao samo da mu ispadne iz ruku. Na žalost, češće je ovo drugo.

Ja konkretno, sam bio korisnik Total TV BiH. Malo je reći da sam bio nezadovoljan uslugom. Imao sam nekoliko intervencija, i da bi monter došao, morao sam po desetak puta nazvati, a da ne pričam o jako ružnom odnosu operaterki tokom telefonskih poziva, nevjerovatno šta su u stanju smisliti, da bi ti "objasnili" da monter ne dođe. Monteri uglavnom nekulturni i nekomunikativni. A od tebe žive. Pa druže...
Stoga u Totalu, kao kompaniji, bi trebali, krenuti ispočetka. Ako se hoće pričati o kompaniji sa nekim renomeom. Ovako, neće ići. A opet, eto već 14 godina koristim usluge Total TV Srbija. Antenu mi je montirao kolega. Dvije intervencije za sve ove godine: prva, ono prije nepar godina kada je "satelit prošetao" pa ga je ganjao na 15,8 stepeni, tada je Pink bio baš tanak i druga, ono kad su po Mejdanu letjeli krovovi. I to je sve. Znači, može. Ako se hoće. Operaterke iz Srbije "uvek ljubazne i lepo pričaju, imaju taj erotic u glasu i uvek mi uvale dodatnu uslugu za isto para". Cijeli životni vijek plaćam 10 - 11 evra.
Šteta je samo što Total/Telemach nisu ozbiljnije razvili EON uslugu jer me tv ponuda, bez Arena i RTS paketa trenutno ne zadovoljava, tako da sam evo već pune tri godine, nakon odjavljivanja Total BiH, na tzv "alternativnoj" usluzi, koja kao da je pravljena za mene, i koja radi dosta dobro. :).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 03 Avg 2021, 18:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
markopd je napisao:
Prva TV takođe prebačena u HD rezoluciju na EON app.
Mogli su i na Totalu ubaciti.Sasvim dovoljno prostora ima na tp gde emituje Prva SD.Ni jedan komercijalni kanal sa nacionalnom frekvencijom u Srbiji nije u HD.Ne računajući Pink koji ne ide sa njihovog tp.

Послато са SM-A022F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 03 Avg 2021, 23:00 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 22 Jun 2010, 22:10
Postovi: 732
Lokacija: bluka
drug je napisao:
Iskustva sa Total TV se kod ljudi na terenu razlikuju kao nebo i zemlja. Na žalost, jako puno je nezadovoljnih, bar onih koji se sa mnom druže. Puno ih je i sa istekom prvog Ugovora otkazalo i uzelo uglavnom mtel. Sad kukaju i na njih. :)
Elem, uglavnom kod onih manje zahtjevnih Total je svemirski brod, kod onih koji imaju ipak nešto veće potrebe, ganja se optika sa nekom od poludivljih ili potpuno divljih IPTV usluga plus kablovska kao back-up ili neko prelazno rješenje. Skoro svi moji prijatelji su u "tom fazonu" pa koliko vidim i dobar dio raje po raznoraznim forumima. DTH platforme, ovakve kakve su kod nas, sad ne govorim o Sky platformi, da se razumijemo, će vrlo brzo otići u out, ukoliko se ne poradi na usavršavanju usluge i paketiranju usluge. Samim i tim i Total TV. Ne smije se dešavati, da ti na najmanjoj kišici ispadne kompletan Pink paket i još dva ili tri transpondera. Onda ti je druže kilava usluga ili je monter uradio posao samo da mu ispadne iz ruku. Na žalost, češće je ovo drugo.

Ja konkretno, sam bio korisnik Total TV BiH. Malo je reći da sam bio nezadovoljan uslugom. Imao sam nekoliko intervencija, i da bi monter došao, morao sam po desetak puta nazvati, a da ne pričam o jako ružnom odnosu operaterki tokom telefonskih poziva, nevjerovatno šta su u stanju smisliti, da bi ti "objasnili" da monter ne dođe. Monteri uglavnom nekulturni i nekomunikativni. A od tebe žive. Pa druže...
Stoga u Totalu, kao kompaniji, bi trebali, krenuti ispočetka. Ako se hoće pričati o kompaniji sa nekim renomeom. Ovako, neće ići. A opet, eto već 14 godina koristim usluge Total TV Srbija. Antenu mi je montirao kolega. Dvije intervencije za sve ove godine: prva, ono prije nepar godina kada je "satelit prošetao" pa ga je ganjao na 15,8 stepeni, tada je Pink bio baš tanak i druga, ono kad su po Mejdanu letjeli krovovi. I to je sve. Znači, može. Ako se hoće. Operaterke iz Srbije "uvek ljubazne i lepo pričaju, imaju taj erotic u glasu i uvek mi uvale dodatnu uslugu za isto para". Cijeli životni vijek plaćam 10 - 11 evra.
Šteta je samo što Total/Telemach nisu ozbiljnije razvili EON uslugu jer me tv ponuda, bez Arena i RTS paketa trenutno ne zadovoljava, tako da sam evo već pune tri godine, nakon odjavljivanja Total BiH, na tzv "alternativnoj" usluzi, koja kao da je pravljena za mene, i koja radi dosta dobro. :).


Drug prvo ne možeš sve gledati generalno vezano za total tv bih garantujem da ima jako dobrih i kulturnih montera koji obavljaju svoj posao profesionalno tako i za operatora u cool centru zna se procedura koja se ispita i za šta se kreira nalog za reklamaciju, kao i da monter ima 48h za završetak iste. Mislim da ti je korektnije reći da favorizuješ nekog drugog nego pljuvati po ljudima koji rade po terenu a ne poznaješ ih niti znaš kroz šta oni prolaze.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 04 Avg 2021, 06:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Ne pljujem nikog niti bilo koga favorizujem, zato što nemam potrebe. Takođe, nikoga neosnovano ne branim niti ću ikad, pogotovo ne zbog nekog sitnog ugrabljenog popusta, zato što ih dobijem gotovo svagdje, pa ni za tim nemam potrebe. Koristim više usluga, tako da, mogu biti poprilično realan u cijeloj priči.

U postu sam iznio uglavnom svoje iskustvo, kao dugogodišnji korisnik Total TV usluge, stoga, mislim da smo se razumjeli. Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 04 Avg 2021, 09:36 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 22 Jun 2010, 22:10
Postovi: 732
Lokacija: bluka
Razumjeli smo se mi dobro samo sam ti morao replicirati da se ne može generalizovati sve. U svakom žitu ima kukolja, ali to se riješi sve fino i dogovorom.
Pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 04 Avg 2021, 10:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Ne, nismo se razumjeli, jer da si pažljivo pročitao moj post koji je "izazvao tvoju repliku" nikad ju ne bi napisao. On je bio potpuno dobronamjeran, nema govora o pljuvanju, čak mislim da bi ga bilo dobro poslati i kao mail centru za korisnike, ali obzirom da više nisam korisnik ovdašnjeg Totala, ne bih se time bavio. I dalje, dok nemam bolju opciju, ću koristiti Total Srbija, kod staraca. Elem, ko je htio i želio da shvati, šta sam htio napisati, shvatio je. Pozdrav i tebi i svako dobro.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 04 Avg 2021, 10:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
mark05 je napisao:
i onaj polaris :lol:


a ti i babica i total :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 04 Avg 2021, 12:58 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1176
SK 4K i Eurosport 4K rade iako nemate 4K tv samo je na EON smart app potrebno smanjiti kvalitet slike sa do 7Mbps na 4Mbps.
Ne znam iz kog razloga se ovo dešava...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 04 Avg 2021, 13:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
Smanjivanjem kvaliteta slike,automatski se smanjuje i rezolucija na neku nižu koju podržava svaki uređaj,znači tada nije 4K već 1080p ili 720p.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 05 Avg 2021, 08:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2015, 17:48
Postovi: 546
Svi SK kanali u EON Light paketu, samo SK 4K u Full paketu.

Klasika od Telemacha, dosta čudnih poteza.

_________________
*FIFA Club of the 20th Century*


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 05 Avg 2021, 14:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1231
Čudno, ali jutros RTS1 nije bio zaključan tokom košarke SAD-Australija, a evo i sad može da se vrati na EON-u ta utakmica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 06 Avg 2021, 09:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Ништа чудно,ево јутрос на ЕОН-у РТС 1 и 2 су стално откључани.Отишли на годишњи.

Послато са SM-A022F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 06 Avg 2021, 10:17 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1152
zanimljvo ni ona emisija Olimpijsko popodne se ne zakljucava dok npr kod evropskog prvenstva i lige sampiona uvek zakljucaju te emisije vezane za njih


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 06 Avg 2021, 19:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Телемах БиХ је прошле године учествовао мање од 5% у укупном приходу Јунајтед Групе.
Колико је тек онда само Тотал БиХ? Можда 1% А није у питању занемарљив број корисника.

Тим великим компанијама сателитска ТВ слабо је исплатива.
Највеће приходе имају од интернета и мобилне телефоније.
Виваком има удео од чак 29% тако да се та инвестиција сигурно већ и исплатила.


Послато са SM-A022F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9039 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 380, 381, 382, 383, 384, 385, 386 ... 452  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs