banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9039 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368 ... 452  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 11 Maj 2021, 16:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
pejas je napisao:
Sad su me zvali ovi iz Totala, pitaju ima li još nešto čime sam nezadovoljan osim time što sam napisao u anketi zbog ukidanja Arena i RTRS plusa. Zasad za to nemaju informacija, ali kao navodno se radi na tome da se riješi to za RTRS plus. Nisam baš siguran da govore istinu. Oni samo znaju da često zivkaju, ali slabo išta rješavaju.


moj rat sa njima se zavrsio porazno. uvalili su mi uslugu samo par dana prije nego sto ce izbaciti arene, iako sam ja buraza licno nagovorio da uzme total jer samo na njima ima i sk i arene. isao sam vise puta do njih, bukvalno molio da raskinemo ugovor, ukazivao na cinjenicu da su izbacili arene, samo par dana poslije potpisivanja ugovora iako se vec tada znalo da ce ostati bez njih. bili su tako drski i bezobrazni, odnos prema korisniku je krajnje neprofesionalan i drzak, bahat, stoga im iskreno zelim brzu propast.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 11 Maj 2021, 21:15 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1176
Da slučajno neko nije dobio novi reciver za Total TV?
Zanima me da li je isti daljinski kao kod NS 1040?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 12 Maj 2021, 04:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Лично нисам али даљински није исти.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 12 Maj 2021, 08:55 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1176
Pitam jer ja imam probleme sa preklapanjem frekvencija na kojima radi daljinski od Totala i Tesla TV-a. Prijavio sam to Telemach-u sa molbom da mi zamjene reciver za novi (ako sa novim ne bude bilo tih problema). Čini se kao da su bili spremni na to ali kad me je nazvao monter, odmah mi je rekao da se to ne može riješiti jer je daljinski isti i kod novog recivera kao i kod NS 1040. To mi je bilo čudno ali možda je on mislio da je nalog bio otvoren samo za zamjenu daljinskog.
Svakako sam dobio info da bih morao platiti zamjenu recivera jer sam je ja kao korisnik tražio. Tako da, čekam istek ugovora i tada ću tražiti zamjenu opreme...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 14 Maj 2021, 09:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
Poslano više mejlova prema TotalTV za ubacivanje tj.vraćanje SK1 HD kanala srpske verzije.Konkretno,večeras bh.verzija SK1 prenosi žensku odbojku,a za to vrijeme na srpskoj verziji ide ATP 1/4 Rima i utakmice Engleske lige koja je dosta zanimljiva,pa tako gledaoci ostaju uskraćeni za sadržaj.Paralelan prenos zbog toga je na SK6,ali za korisnike Totala to ništa ne znači(osim za EON).Ne vidim problem da se ubace obe verzije,pa kada je neka frka oko autorskih prava jednostavno zamrače SK1 SRB i riješen problem kao i sa hrvatskom verzijom.

SK 1 BiH:

Slika

SK 1 Srbija:

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 14 Maj 2021, 15:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
kad vec tako uspjesno rjesavas probleme daj rijesi i moj i jos nekoliko stotina ljudi koji su neposredno prije izbacivanja arene uveli total, samo zbog toga sto su imali i arenu i sk. a sada se prave ludi? ili si ovdje samo da bi bio bot od total tv?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 14 Maj 2021, 15:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4850
Jel piše tebi gdje u ugovoru da moraju imati Arenu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 14 Maj 2021, 15:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
markopd je napisao:
Poslano više mejlova prema TotalTV za ubacivanje tj.vraćanje SK1 HD kanala srpske verzije.Konkretno,večeras bh.verzija SK1 prenosi žensku odbojku,a za to vrijeme na srpskoj verziji ide ATP 1/4 Rima i utakmice Engleske lige koja je dosta zanimljiva,pa tako gledaoci ostaju uskraćeni za sadržaj.Paralelan prenos zbog toga je na SK6,ali za korisnike Totala to ništa ne znači(osim za EON).Ne vidim problem da se ubace obe verzije,pa kada je neka frka oko autorskih prava jednostavno zamrače SK1 SRB i riješen problem kao i sa hrvatskom verzijom.

SK 1 BiH:

Slika

SK 1 Srbija:

Slika
Пренос енглеске лиге имаш на СК 1 ХР, није HD али се може гледати.
То што пишеш је лако изводљиво али мислим да од тога нема ништа.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 14 Maj 2021, 15:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
Gazda1970 je napisao:
Jel piše tebi gdje u ugovoru da moraju imati Arenu?


da, dobijes ju gratis kao novi korisnik. ne pametuj. oni koji su pratili zadnjih par mjeseci sta se desilo meni i mom burazu i jos nekoliko stotina takvih korisnika koji su samo par dana uoci izbacivanja arene postali korisnici total tv znaju o cemu se radi. zato, ako vec marko ovako uspjesno rjesava probleme neka rijesi i ovaj, od toga bi korisnici imali koristi. a ne neke botovske zajebancije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 14 Maj 2021, 15:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4850
Nije ti ovo Švedska rođeni..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 14 Maj 2021, 15:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
nije ni divlji zapad...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 14 Maj 2021, 15:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4850
Nije daleko od toga :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 14 Maj 2021, 16:16 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
babic je napisao:
kad vec tako uspjesno rjesavas probleme daj rijesi i moj i jos nekoliko stotina ljudi koji su neposredno prije izbacivanja arene uveli total, samo zbog toga sto su imali i arenu i sk. a sada se prave ludi? ili si ovdje samo da bi bio bot od total tv?


Ne rješavam probleme,već upućujem na iste.Mislim da sam ti ranije pisao na forumu u vezi ukidanja Arenasport kanala.Ako si aktivan forumaš,mogao si pročitati dosta postova o mogućem ukidanju Arena i uklanjanja AS paketa sa MojTelemach portala.Ta priča je već krenula početkom decembra prošle godine.To su bili sasvim dobri argumenti svima onima koji su planirali uvesti Total ili produžiti Ugovor da sačekaju.Prije desetak godina i korisnici Elte/Blica su ostali bez kanala SK do dana današnjeg,pa niko nije rješavao "problem".

Problem nije bio u Totalu,već do SK i Arene,a ponajviše do Arene jer su trenutno u "usponu" sa sadržajem,plasirali su svoju OTT platformu i možda im se više isplatila ova varijanta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 14 Maj 2021, 16:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1231
markopd je napisao:
babic je napisao:
Problem nije bio u Totalu,već do SK i Arene,a ponajviše do Arene jer su trenutno u "usponu" sa sadržajem,plasirali su svoju OTT platformu i možda im se više isplatila ova varijanta.

Misliš da im se Arena Cloud isplati? Je li moguće da imaju više korisnika koji plaćaju tu preskupu cijenu nego što su mogli da zarade od korisnika Totala?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 14 Maj 2021, 16:56 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1152
babic je napisao:
Gazda1970 je napisao:
Jel piše tebi gdje u ugovoru da moraju imati Arenu?


da, dobijes ju gratis kao novi korisnik. ne pametuj. oni koji su pratili zadnjih par mjeseci sta se desilo meni i mom burazu i jos nekoliko stotina takvih korisnika koji su samo par dana uoci izbacivanja arene postali korisnici total tv znaju o cemu se radi. zato, ako vec marko ovako uspjesno rjesava probleme neka rijesi i ovaj, od toga bi korisnici imali koristi. a ne neke botovske zajebancije.



tebi je bot svako ko iznese misljenje suprotno tvom? jesi ti onda bot onog polarisa kojeg spominjes na svakom koraku? ne kontam stvarno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 14 Maj 2021, 17:17 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
pejas je napisao:
Misliš da im se Arena Cloud isplati? Je li moguće da imaju više korisnika koji plaćaju tu preskupu cijenu nego što su mogli da zarade od korisnika Totala?


Nemaju više korisnika,ali to moraš gledati malo drugačije.Gledati u smislu dve velike korporacije:United Group i Telekom Srbija.Ukidanjem AS kanala kod konkurencije,automatski se ukinuo i SK kod mtela,samim tim pretpostavimo da iznos novca koji je TS plaćao UG za SK kanale,sada ostaju u njihovoj kasi tj. ni mtel ni Telemach nisu umanjili pretplatu nakon ukidanja kanala a povećali su u maju 2017. radi tih kanala.Dakle,ako imaju i sto pretplatnika kod nas opet su zaradili.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 14 Maj 2021, 18:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Мтел је Спорт Клубу годишње плаћао око 3 милиона евра а Телемах Аренама око 7 милиона евра.
Да је мтел пристао да СК буде код свих оператера групе плаћали би дупло више.
Оба оператера имају своју рачуницу зашто нису хтјели продужити уговор а регулатор им дозвољава да се понашају како желе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 14 Maj 2021, 18:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Ovo za total je jako supacki ispalo, pogotovo za Arene. Nobbim korisnicima koji su se pred novu godinu pretplatili mogli su reci da arene vise nece biti od ng, jer masu ljudi se zaletilo zbog arena i sk.
Mogu ispasti fer i smanjiti pretplate po paketima, kad bi htjeli tako.. Al jbg, supacka drzava, supacka firma..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 14 Maj 2021, 18:27 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1152
makar su ponudili smanjenje pretplate kad se neko zali...mtel nije htio ni to uraditi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 14 Maj 2021, 18:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
To govori dosta kome je bio veći interes da dođe do prekida saradnje.Ovako su ostvarili samo extra profit sa ArenaCloud,a korisnici kao i uvijek najviše ispaštaju.Izgleda,Šolak nije jedini majstor koji zna paket sportskih kanala naplatiti dvaput :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9039 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368 ... 452  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs