banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 23:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9048 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 ... 453  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 18 Jul 2021, 11:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
Ukusi su različiti drug,ali ne treba pretjerivati i hvaliti komentatore sa Arene koji prenose fudbal.Spomenuo sam ona dva komentatora što stvarno prenose fantastično Seriu A i LingLong ligu,ali svi ostali su "teški prosjek",neki su gori i od Gojka i Lončara zajedno.Pratim takođe oba kanala više godina i znam takođe šta pišem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 18 Jul 2021, 12:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2194
Vjerovatno koje kanale više pratis ti komentatori su i bolji, cinjenica, SK da ima komentatore za fudbal ne bi Viskovic prenosio reprezentativne utakmice.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 18 Jul 2021, 12:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
boban1982 je napisao:
Велика већина,међу њима и ја,нити може а нити жели да плаћа две претплате.


U pravu si. Velika većina će se držati usluga jednog operatera i povremeno, s vremena na vrijeme pronalaziti načine kako da pogleda nešto što je na "drugoj strani" Jednostavno preskupo je. Meni je, evo, sve što sa internet uslugom košta više od 50 KM na dva ili tri uređaja - preskupo. Vjerujem i većini ljudi u gradu.

Stoga bi bilo lijepo kada bi forum prestao biti mjesto za kur#enje pojedinaca, već mjesto na kojem jedni drugima možemo pomoći da se jeftino ili skoro besplatno pogleda sadržaj kojeg ima ona "druga strana" ili da onima koji ne posjećuju forum toliko često, da ljudima bar pokušamo približiti kako doći do što povoljnije usluge, neopterećeni interesima provajdera već potrebama korisnika. Živjeli.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 18 Jul 2021, 12:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
gishas je napisao:
Vjerovatno koje kanale više pratis ti komentatori su i bolji, cinjenica, SK da ima komentatore za fudbal ne bi Viskovic prenosio reprezentativne utakmice.


Rekao si suštinu priče. Viška eto izuzetno cijenim - kao komentatora za tenis. Gledati tenis sa njim je rapsodija. Ali fudbal? Užas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 18 Jul 2021, 12:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
drug je napisao:
U pravu si. Velika većina će se držati usluga jednog operatera i povremeno, s vremena na vrijeme pronalaziti načine kako da pogleda nešto što je na "drugoj strani" Jednostavno preskupo je. Meni je, evo, sve što sa internet uslugom košta više od 50 KM na dva ili tri uređaja - preskupo. Vjerujem i većini ljudi u gradu.

Stoga bi bilo lijepo kada bi forum prestao biti mjesto za kur#enje pojedinaca, već mjesto na kojem jedni drugima možemo pomoći da se jeftino ili skoro besplatno pogleda sadržaj kojeg ima ona "druga strana" ili da onima koji ne posjećuju forum toliko često, da ljudima bar pokušamo približiti kako doći do što povoljnije usluge, neopterećeni interesima provajdera već potrebama korisnika. Živjeli.


Kome je skupa pretplata od cca 20 KM,ne treba ni koristiti usluge bilo kog pay tv operatera.To je ona naša klasična priča "nema se para,ali za kafane i cigara se uvijek nađe"...Pa kutija cigara košta 5 KM,o čemu mi pričamo ovde.Davno je rečeno da se za jednu pretplatu kod legalnog operatera ne može imati sav sportski sadržaj,jasno već i pticama na grani.

Kad već pominješ ovo kur#enje pojedinaca,nadam se da ciljaš tamo gdje treba :).Ja recimo znam za "pojedince" što postavljaju skrinšotove RTS kanala kada su neki sportski događaji,ali isto tako znam "pojedince" koji su pomogli nekim članovima ovog foruma da odgledaju friško završeno Evropsko prvenstvo u fudbalu sa strimom koji je bolji nego kod 80% ovih ilegalnih prodavača IPTV usluga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 18 Jul 2021, 12:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6022
И значи сад би требао поред Тотала истовремено користити МСат?
Нека хвала,прије ћу одјавити и Тотал .
Кад су избацивали спортске канале почетком године на то су и рачунали.
Поучени искуством из Србије.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 18 Jul 2021, 12:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
@markopd Da, pominjati da koristiš istovremeno dvije usluge pay tv operatera je ništa drugo kur#enje. I ništa više. Stoga ne mudruj. Ti prvi pay tv uslugu plaćaš više od 20 KM, ako već imaš Eltu i Total, i to te izađe sigurno više od 20 KM mjesečno. Tako da, to nije par pivica.

Skrinšot ima svoju funkciju na svakom forumu, pa i na ovom. Uglavnom, na taj način možeš, vidljivo, nekome, kome to treba, skrenuti pažnju, da neku uslugu može imati i jefitinije i povoljnije od one "zvanične". Sa svim prednostima i manama koje takav poduhvat donosi.

I da, forum jeste mjesto koje treba da služi upravo za to, a ne da bi neko uzeo dvije usluge da bi imao sve npr sportske pakete, i da to plaća 40 KM bez interneta, ako sve to i još bolje i kvalitetnije sa uslugom interneta može imati za puno manje novca. Dosta korisnika foruma ide u tom smjeru. Ljudi se ovdje međusobno pomažu markopd, ide razmjena ne brini. Ali o tome ne bih pisao javno. :D

Edit: Ako si i ti nekome pomogao to je za svaku pohvalu, ali svojim pisanjem baš i ne pomažeš- :)

Toliko na ovu temu. Možemo dalje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 18 Jul 2021, 12:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
boban1982 je napisao:
И значи сад би требао поред Тотала истовремено користити МСат?
Нека хвала,прије ћу одјавити и Тотал .
Кад су избацивали спортске канале почетком године на то су и рачунали.
Поучени искуством из Србије.


Druže Bobane, ako već imaš velike probleme sa netom, a želiš imati oboje, gledaj da se s nekim sa foruma "dogovoriš" oko msat ili polaris duo usluge. Ako ti je net ok, etvGo nije loša opcija, sa nekim ko je korisnik. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 18 Jul 2021, 19:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2014, 11:18
Postovi: 507
Znam da je situacija teška i da ne mogu svi sebi obezbjediti da gledaju sve moguće sportske događaje legalnim kanalima... I ne bih da budem nečiji advokat ali Total baš srlja zadnjih godina... Sve je manje bitnih stvari na SK... Prosto, to je tako. Kad su oni spali na to da promovišu Novu kao neki svoj ekskluzivitet! Od ovih legalnih operatera u RS trenutno mi je najmanje loša mtel IPTV varijanta...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 18 Jul 2021, 19:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2014, 11:18
Postovi: 507
Total mi se zgadio baš baš kad su krenuli u avanturu zvanu Nova Sport. Krkanski bijedni način da nekoga pljačkaš...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 18 Jul 2021, 23:17 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1003
Zavisi i sta ko prati od sporta... Fudbal je sad zaista na strani Arene.... A s druge strane nesportski kanali,da ih tako nazovem,su debelo na strani Totala jer mimo sporta Total ima dosta bolju ponudu kanala od mtela... Ovo pisem kao korisnik mtela ali imam priliku cesto koristiti Total


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 19 Jul 2021, 00:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2014, 11:18
Postovi: 507
Dosta bolja ponuda? Koji su to kanali? U stvari, evo, po mom mišljenju, šta Total ima za razliku od ovih drugih... SK (Pet kanala), tri Cinestara, Fox Movies i Cinemania, koji su puni reklama, Pickbox, Nova S, N1 Srbija, MTV Live. Dokumentarni su im u HD-u... Khmm...Slobodni kanali sa Astre i HB kao npr. ARD, RAI, Arte...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 19 Jul 2021, 09:34 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1003
Pa upravo to sto si naveo... Nije 3 nego 7 Cienstara, FOX u HD, Pickbox, Cinemania,Nova S... Mtel filmska ponuda se zasniva na onim Pink kanalima u krs kvalitetu slike plus jos poneki kanal naravno u SD... A i ovo sto imaju u HD nije bas najsrecnijeg kvaliteta.. Da ne govorim o kanalima tipa Kurir, Tanjug i ostalom smecu... Imaju potencijal ali nisu sposobni da ga iskoriste


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 19 Jul 2021, 11:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6022
Има и мтел пар Синестар канала али мемају она два Премиер канала у HD гдје петком у 20 иду редовно филмске премијере.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 19 Jul 2021, 11:11 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Jul 2013, 12:16
Postovi: 1176
Bice od septembra navodno i u mtelu ta dva kanala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 19 Jul 2021, 11:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2014, 11:18
Postovi: 507
dejann je napisao:
Nije 3 nego 7 Cienstara, Mtel filmska ponuda se zasniva na onim Pink kanalima u krs kvalitetu slike


Ako već imaš mtelov iptv onda znaš da imaju četiri Cinestara. Kvalitet? Ne znam, meni je zadovoljavajući slika na televizoru od 39 "... Da, Kurir je smeće ali šta je onda Nova S? Primjer objektivnosti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 19 Jul 2021, 12:21 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1003
Rekoh Total ima 7 Cinestara... mtel ima 4 ali ona lošija (imali 5 pa izbacili jedan)... Meni je na 48'' zrnasta slika na IPTV i to sam poredio jer rođak ima isti TV i na Totalu je puno bolja slika iako ni tamo nije idealna... Ja SD kanale stvarno izbjegavam ali mtel nam trpa skoro sve kvalitetno u SD, a neke gluposti pusti u tom nekom nazovi HD. I da svakako bih radije pogledao Novu nego Kurir, nije sve u info programu... Ali sve je stvar ukusa, da je sreće da imamo 4-5 operatera pa da svako bira šta mu odgovara.
Uglavnom mislim da Totalu pored Arena još nedostaje HRT da kompletira ponudu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 19 Jul 2021, 12:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
Koliko znam mtel nema ni FOX Movies u ponudi,a Arena HD je u dodatnom paketu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 19 Jul 2021, 12:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3063
Mtel gledaš k'o čovjek, sa Totalom vučeš kablove i tanjire po kući, kraj rasprave.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 19 Jul 2021, 12:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Složio bih se da se kvalitet slike na m:tel IPTV pod hitno mora poboljšati. Vjerovatno se na manjim ekranima i ne primjećuje toliko, ali na većim je to baš baš loše. Pogotovo jer oni i dalje forsiraju SD kanale u 2021. godini, vjerovatno zbog toga što su mnogi i dalje na ADSL-u. Na Totalu je nešto bolje ali i tu se treba otvoriti i zakupiti nove kapacitete na satelitu da bi se poboljšao protok. Kad već poredimo, Elta i EON (Trion i van mreže) imaju jako dobar kvalitet slike.
Ja Trion čekam pa da odahnem i od Totala i m:tela, a izgleda da ću se još načekati. :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9048 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381 ... 453  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs