banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9039 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433 ... 452  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 30 Jan 2023, 10:03 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17116
Lokacija: Q5HW+6W
Biraš manje zlo, tako je oduvijek bilo.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 30 Jan 2023, 13:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Upravo, skontas sta je manje smece i to placas.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 30 Jan 2023, 13:41 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 994
klasična televizija je sve manje bitna.... Mlađi ljudi je skoro i ne gledaju, samo daj dobar internet i neki streaming


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 30 Jan 2023, 14:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
previse montera na forumu. bas previse. uzmes bre polaris i imas sve. i to na bugarskom. EU jbt. haha


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 30 Jan 2023, 15:24 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 994
jesi onda i ti monter tog polarisa kad ga stalno promovišeš :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 30 Jan 2023, 16:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Čovjek preporučuje uslugu koja se uskoro gasi

Svako ima svoje,ja sam samo ovdje pomogao ko bude imao namjeru raskinuti ugovor sa Total TV-om.

Da li Total ima prednosti nad MSat.Definitivno ima.Više HD kanala,EON app.
Mane nema Arene,stalno poskupljenje.
I bez Arena,Total TV Extra će biti skuplji 2 KM od MSat Plus paketa.

Vjerujem da bi izvukao popust novim ugovorom koji bi poništio ovo poskupljenje ali ja sam već priključio MSat a definitivno nemam namjeru plaćati pretplatu za dva operatera.

Maloprije sam poslao zahtev za raskid ugovor na njihovu email adresu info@totaltv.ba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 30 Jan 2023, 16:43 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1176
@boban1982
Svako bira šta mu odgovara.
Veliki adut m:sat-a su Arene ali ponuda filmskih kanala im je očajna i i mali broj HD kanala.
Iskreno, mislim da će i oni morati dizati cijene tokom ove godine...
Nego, javi nam šta su ti ponudili da ostaneš kod njih, kad te budu zvali nakon što vide zahtjev za raskid ugovora.

Za sada imam info. da daju Premium paket 12mj. po cijeni Extra paketa a zatim puna cijena + reciver i EON smart app gratis ili 15% popusta na Extra paket 12mj + BN,Pink,CineStrar paket i reciver i EON smart gratis.

Meni je problem što imam 50% popusta još 8 mj. a drugi reciver mi ne treba. Eventualno kad bi htjeli dati EON Smart App i da zadržim ovaj popust ali to nema šanse.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 30 Jan 2023, 18:17 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
I ja imam još 8-9 mj popust 15% plus drugi box gratis. Ako to poskupljenje ne utiče na nas koji imamo sniženje od ranije onda ću vjerovatno ostati i sačekati istek ugovora pa da vidim šta nude. Mada nemaju mi ponuditi ništa specijalno, ako HBO ne daju...ovo drugo nije ništa pretjerano zanimljivo. Problem je što ni Mtel nije ništa posebno kao što smo već apsolvirali. Nema ni kod njih više akcija za marku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 30 Jan 2023, 18:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Naravno da poskupljenje važi za sve.
Do isteka popusta plaćao bi 15% manje od nove cijene paketa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 30 Jan 2023, 19:26 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1176
Ja kad sam plaćao po akcijskoj cijeni od 10,90KM tada su podigli regularnu cijenu paketa na 20,50KM čini mi se, ali meni je ostala ista cijena sve dok popust (akcija) nije prestala da važi a onda je krenula regularna cijena paketa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 30 Jan 2023, 19:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Da, ali postoji razlika ako je naveden tačan iznos akcije (10,90 KM) i ako piše 15% popusta.
U prvom slučaju cijena je fiksna bez obzira na poskupljenje, a u drugom slučaju je 15% od cijene koja može varirati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 30 Jan 2023, 19:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Povećanje cijene za uslugu koja je u potpunosti izgubila utakmicu na polju sporta, gdje se i vodila najveća bitka je odraz nenoći i želje da se gubitak nadoknadi zavlačenjem ruke u džepove postojećih korisnika. Tužno, ali jedino moguće. S druge strane, konkurencija, koliko toliko je imala bar neko opravdanje za povećanje cijene usluga. Eh kad bi se pojavio neko "treći" sa nekim pristojnim Basic paketom, sa pristojnom cijenom, čisto zbog staraca, sebe sam davno riješio sa optikom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 30 Jan 2023, 20:06 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 994
tu je jasno već odavno, koga zanima sport treba se okrenuti mtel iptv-u, koga zanima sve drugo okrenuće se totalu jer je mtel iptv ubjedljivo jači u sportu. Ponuda ostalih kanala tanka, sve se svodi na Pinkove i nekakve lokalce koje niko ne gleda i tu je Total mnogo jači.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 30 Jan 2023, 20:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Pink,lokalci i tamo neki nebitni Cinestar kanali,dokumentarci u HD


Prije ili kasnije će i ostali operateri da podignu pretplatu zbog inflacije na tržištu.


Poslednji put menjao boban1982 dana 30 Jan 2023, 20:27, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 30 Jan 2023, 20:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
Pa i nije baš da onaj koga zanima samo sport treba da se okrene konkurenciji.Superstar izbacuje dosta novih domaćih serija,za ostalo se slažem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 30 Jan 2023, 20:41 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 994
boban1982 je napisao:
Pink,lokalci i tamo neki nebitni Cinestar kanali,dokumentarci u HD

Nema mtel Cinestar kanale a ni dokumentarci nisu svi u HD....čak im je glavni 'nesportski' adut Superstar u SD.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 30 Jan 2023, 21:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Ma poskupice i ostali, samo je pitanje dana... Ganjajte ko moze neke benefite i to je to. Bar to kod Totala moze. Sto se tice sporta u danasnje vrijeme CS je zakon. Ovi i jedni i drugi su smecari. Total ima neke bolje akcije i bolji kvalitet (HD kanali, Cinestar kanali, EON). Gledam Arene se na kablovskoj vrte oko 2-3 Mbps. Drugim rijecima smece. Das Erste na Astri u 720p ima bolju sliku. Bolji bitrate 5x, 50FPS, o ostalim na satelitu da ne pricam. Ko ima imalo znanja i uz malo ulaganja, imaju besplatne linije za CS. Uzivas u kvalitetnom prenosu svih sportova za Dz. A oni neka ga sisaju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 30 Jan 2023, 21:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
dejann je napisao:
tu je jasno već odavno, koga zanima sport treba se okrenuti mtel iptv-u, koga zanima sve drugo okrenuće se totalu jer je mtel iptv ubjedljivo jači u sportu. Ponuda ostalih kanala tanka, sve se svodi na Pinkove i nekakve lokalce koje niko ne gleda i tu je Total mnogo jači.


Zar mtel i kablovska nemaju FOX, HBO i ostalo? Hm, mislim da imaju. Pa čak i msat ima u ponudi FOX i HBO.

Nego, evo pitanje, koliko je ta utakmica na polju filmskih kanala uopšte bitna? Ona se, msm neće ni igrati, i jedni drugi imaju glavne igrače u ponudi, i gledaće da "napune videoteke" sa što više sadržaja, a što se tiče filmskih kanala, neki dan u društvu, neka priča, ispade da sam bio jedini koji je pogledao neki film na HBO. Svi odavno "povlače filmove" iz videoteka ili iz nekih striming servisa. Ovaj Sky Showtime je čak i mene zarazio. Utakmica je igrana na polju sporta, počela je prije desetak godina pojavom Arenasport kanala, i trajaće dok im ovi drugi ne otmu još i Evroligu. Onda će biti - game over.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 30 Jan 2023, 23:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2021, 21:22
Postovi: 296
Lokacija: Источно Сарајево
Imaju i Fox i HBO,Cinestar nema,dokumentarci svi imaju,nisu u HD mada meni to ne igra toliku ulogu.

Послато са SM-A528B помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 30 Jan 2023, 23:34 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 994
drug je napisao:
Zar mtel i kablovska nemaju FOX, HBO i ostalo?


mtel ima dva Foxa u osnovnom paketu (obični i Life), Crime je u nekom dodatnom paketu od 5 KM a Movies i nemaju, ali zato imaju FOX News :lol:... Filmska ponuda im je jako tanka.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9039 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433 ... 452  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs