banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 17:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9048 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377 ... 453  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 03 Jul 2021, 16:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
drug je napisao:
Kakvi smećari. :D
Odmah da si im otkazao pretplatu. Eto šanse. Poskupljenje usluga.


Zašto bih raskinuo uslugu?Ovo je veći problem do SK,nego do Totala.Imam RTS Planetu,pa nisam svakako uskraćen za taj meč,iako ne mogu ni stići da pogledam tenis ovih dana.Total TV koristim i plaćam sve dok ima sadržaja koje pratim putem SK i njihovih kanala,pogotovo preko EON-a što mogu da vratim propušteno.Tako da ne znam u kom pravcu si išao sa ovom porukom,ako opet promovišeš Viet ili Vavoo(kako se već zove) vjeruj da me takve stvari ne zanimaju niti privlače,ranije rečeno i zbog čega. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 03 Jul 2021, 18:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
Evo ne znam šta je poenta tvog posta, ali dobro ti valjda znaš. Ja sam korisnik Total TV Srbija 14 godina, tu nemamo problem o kojem si ti pisao i ja objavim skreenšotove a ti palamudiš o RTS Planeti i Vietu. Kakve to veze ima, znaš valjda sano ti. Valjda na Totalu pišemo o Totalu. Ili o Totalu pišemo na svim temama, kao neki . :)


A biće, moram priznati, interesantno, na društvenim mrežama pa i na ovom forumu, pratiti kako će Total botovi, odnosno sendvičari, ovih dana pokušavati odbraniti neodbranjivo. Izbaciti jedan od najboljih sportskih paketa iz ponude i povećati cijenu usluge je baš slatko. Kod mene smo u porodici odlučili Total TV Srbija zamijeniti ipak, tek kad nam do kuće stigne optika. A to je sada već blizu. Eto još jednog Vieta, ili nečeg sličnog što ima kanale koji starcima trebaju + premotavanje + videoteka, a sad potpuno je nebitno kako se zove. Može se zvati i Telenet, šta me briga :)

Trebaće nam kokice. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 03 Jul 2021, 19:30 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1196
Od 01.08. Total TV u Srbiji (100% i kod nas) ukida HBO Premium paket iz Total TV Premium i Total TV Trio Premium paketa. Od tog datuma, u sklopu Premium paketa će biti dostupni HBO I Cinemax "obični" paketi.
Ovo vrlo vjerovatno rade zbog HBO GO usluge koju će zamjeniti HBO MAX.
Da li će ova usluga biti dostupna za kupovinu ili ne, vidjećemo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 03 Jul 2021, 19:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
Poenta posta je da istaknem problem tj. nedostatak srpske verzije kanala SK1 korisnicima,pa možda čak se nađe i neko ko radi tamo da čita temu.Što se tiče povećanja pretplate,svi su isti kao što si i sam više puta pisao,citiram "sve je to u pet deka"...Total je povećao sad cijenu,mtel će kasnije i to rade u periodu kada im je najlakše.Total i TM sada to rade,jer će to mnogi korisnici lakše "svariti" kada je trenutno sve od sporta doslovno na SK i Novoj,a mtel će to uraditi na jesen kada krenu fudbalske i košarkaške lige.

A kada se već hvališ i potenciraš taj sistem "što više kanala za manje novca",javi se u inbox da ti pošaljem skrinšotove i pokažem šta čovjek može da gleda bez ikakvih pretplata na pay usluge,osim one pretplate na VPN Premium koja košta mnogo manje nego sve te IPTV gluposti,počevši od Viet,Vavoo,Rokkr,IPTV listi pa na dalje.Pritome,RTS Planeta i HRTi npr. nude puno bolje i stabilnije su nego bilo koje IPTV aplikacije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 03 Jul 2021, 19:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6022
Извини али опет не разумијем зашто би ја сада лакше сварио поскупљење од 1.8 због Еура и Вимблдона који се завршавају 11.7.
Одгледам ЕП и Ђоковића па онда раскинем ако ми то буде коначна одлука.

Да су поскупили прије почетка ЕП некако би и разумио,многи се не би одлучили на раскид.

Иначе данас су ме већ звали из Телемаха али се нисам могао јавити.Чућемо се ми већ

Кад се већ помиње Тотал ТВ Србија ,средњи пакет који има СК и ЕС канале,кошта 23,20 КМ већ неко вријеме (плус ~ 3,5 КМ ако се узме други рисивер)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 03 Jul 2021, 20:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
boban1982 je napisao:
Извини али опет не разумијем зашто би ја сада лакше сварио поскупљење од 1.8 због Еура и Вимблдона који се завршавају 11.7.
Одгледам ЕП и Ђоковића па онда раскинем ако ми то буде коначна одлука.


Misliš da su svi korisnici upućeni u to da je LaLiga od sledeće sezone na Arenama,zajedno sa Serijom A i Ligom 1?Hbg Bobane,ne čitaju svi forume da prate koja liga je na kojem kanalu,mislim da 50% korisnika koji prate sport nisu upoznati sa ovom činjenicom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 03 Jul 2021, 20:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6022
Али знају да Звезду и Партизан у домаћим лигама и евро куповима могу гледати само на Арени као и Лигу шампиона.
И то је такмичење које траје девет мјесеци.
Наравно доста јаких такмичења је на Спорт Клубу.

Али колико је овај потез неразуман свим корисницима који су незадовољни због избацивања Арена сад могу раскинут уговор кад нису могли зимус.

Нека оправдања попут Тидала,Еура,ЕОН апп,Пикбокс канал су смијешна у односу да смо изгубили Арене и какав је квалитет слике на СК и Нова БХ.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 03 Jul 2021, 20:17 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
boban1982 je napisao:
Али знају да Звезду и Партизан у домаћим лигама и евро куповима могу гледати само на Арени као и Лигу шампиона.
И то је такмичење које траје девет мјесеци.
Наравно доста јаких такмичења је на Спорт Клубу.

Али колико је овај потез неразуман свим корисницима који су незадовољни због избацивања Арена сад могу раскинут уговор кад нису могли зимус.

Нека оправдања попут Тидала,Еура,ЕОН апп,Пикбокс канал су смијешна у односу да смо изгубили Арене и какав је квалитет слике на СК и Нова БХ.


Naravno,sve što si rekao je istina.Ali moj zadnji post je bio usmjeren ka tvom pitanju zašto su baš sada podigli pretplatu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 03 Jul 2021, 20:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
bogata_sirotinja je napisao:
Od 01.08. Total TV u Srbiji (100% i kod nas) ukida HBO Premium paket iz Total TV Premium i Total TV Trio Premium paketa. Od tog datuma, u sklopu Premium paketa će biti dostupni HBO I Cinemax "obični" paketi.
Ovo vrlo vjerovatno rade zbog HBO GO usluge koju će zamjeniti HBO MAX.
Da li će ova usluga biti dostupna za kupovinu ili ne, vidjećemo...


Bilo je govora već na SBB društvenim mrežama o ovome. Mislim da hoće. Biće samo zanimljivo vidjeti šta će biti sa korisnicima koji su kroz razne benefite "već izvukli HBO premium".

markopd je napisao:
A kada se već hvališ i potenciraš taj sistem "što više kanala za manje novca",javi se u inbox da ti pošaljem skrinšotove i pokažem šta čovjek može da gleda bez ikakvih pretplata na pay usluge,osim one pretplate na VPN Premium koja košta mnogo manje nego sve te IPTV gluposti..


Ne treba mi puno kanala za manje novca, pomiješao si me sa nekim. :) Meni samo treba stabilna usluga koja mi nudi sve sportske, filmske i regionalne pakete, sa premotavanjem i videotekom, da je bolje od EON-a, na bar dva uređaja istovremeno i to je sve. Liste - ne dolaze u obzir. Nikada ih nisam ni koristio. Vavoo koristim samo zato što sam ga besplatno dobio, imam original iz CH, meni radi kao sat, čak i kada na kabloskoj odluče da mi je 10 mbita dosta. RTS planeta i HRTIi me ne zadovoljavaju. Hvala.

boban1982 je napisao:

Кад се већ помиње Тотал ТВ Србија ,средњи пакет који има СК и ЕС канале,кошта 23,20 КМ већ неко вријеме (плус ~ 3,5 КМ ако се узме други рисивер)

To je za nove korisnike, za nas koji skoro deceniju i po punimo kasu SBB-a, sve stane u 11 evra. I tako je od početka. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 04 Jul 2021, 07:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Okt 2016, 08:18
Postovi: 299
Pa bar sad je lako dok ima ovoliko paketa i kanala koji rade preko šeringa ( ne ulazim u to do kad će raditi ali trenutno radi i full total i Max i Polaris i velika većina evropskih paketa )
Za par maraka mjesečno ili čak i jeftinije ako se uzme linija kod Kineza ( iako kod njih malo slabije rade naši paketi ) i neki jeftini amiko receiver ( ne mora biti enigma2 iako i njih ima za 60 , 70 eura ) i gledaš sve bez zaključavanja i zatamnjenja kanala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 04 Jul 2021, 18:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6022
И БХТ недоступан на ЕОН-у преко мтел мобилне мреже
Занимљиво ујутро сви канали раде

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 04 Jul 2021, 18:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
Ništa čudno i mts u Srbiji isto tako blokira kanale preko mreže,a to rade čak i preko kućnog interneta.VPN uzmi i miran si.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 04 Jul 2021, 18:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
boban1982 je napisao:
И БХТ недоступан на ЕОН-у преко мтел мобилне мреже
Занимљиво ујутро сви канали раде

Slika
Provjeri IP adresu i lokaciju koju ti prikazuje. Mtel u posljednje vrijeme ima problema s tim. Često zna pogrešno prikazati austrijsku i sličnu IP adresu. Zato EON ne prepoznaje da je IP adresa iz BiH.
Na BH Mobile 4G radi uredno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 04 Jul 2021, 18:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6022
Кад сам се жалио мтелу, назвао ме лик каже ако Јутјуб ради уредно да није проблем до њиховог мобилног нета


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 05 Jul 2021, 12:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3120
Kad smo vec kod EON-a zanima me sto se pocelo ovo desavati. Neki kanali idu preko chromecasta normalno dok vecinu izbaci samo ovu poruku na ekranu,recimo SK sve radilo uredno dok sad nece. Na tabletu rade normalno svi kanali.Slika

Slika


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 05 Jul 2021, 12:57 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1196
Auuuu al' ovi postaju dobri prodavači magle... Kako sam se žalio zbog najavljenog poskupljenja i tražio raskid UO, zovu me iz call centra i bukvalno čitaju sve ono iz saopštenja koje su poslali uz račune (objavili na sajtu). Podizanje cijene pravdaju na taj način ali i time da usklađuju cijene sa ponudom na tržištu...
Unaprijedili su uslugu tako što su izbacili Arena Sport kanale, sada izbacuju HBO Premium ali su ubacili Tidal koji nema veze s televizijom, a dižu cijenu? Jedino što bi opravdalo povećanje cijene je da su Total TV korisnicima omogućili EON aplikaciju za TV.

Tačno da ne naplaćuju priključnu taksu za EON van mreže od 80 za Light odnosno 40KM za Full i Premium paket, uzeo bih EON.
Totalovci mi nude popust uz novu UO, klasične Pink, BN i CineStar pakete i valjda Tidal. Siromašno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 05 Jul 2021, 16:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1694
idealno za raskid ugovora. na srecu nisu nas puno mucili. samo pola godine, ali i to je previse, jer su nas od starta prevarili. ovakav bezobrazluk kakav vlada u total tv nigdje nisam dozivio. potpuno osrednja usluga, losi monteri, bezobrazne radnice u call centru i nadmeni ljudi sto pisu na mailove. zelim im brz i lagodan - kljuc u bravu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 05 Jul 2021, 16:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6022
И мени нуде на Екстра пакет попуст 15% годину дана или Премиум пакет годину дана по цијени Екстра пакета.
Не вјерујем да ћу пристати,кад сам се распитивао за процедуру око раскида рекли да ће провјерити може ли нешто више се добити па ће ме назвати сутра.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 05 Jul 2021, 16:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Premium paket i nema smisla više ako ukinu HBO GO. To je glavni adut.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 05 Jul 2021, 16:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6022
Nije ako već sigurno ukidaju HBO GO.
Ako je najavljeno na sajtovima Totala Srbija i Slovenija to 100% važi i za BiH

Samo što ovi naši misle da ne moraju najavljivati izmjenu u ponudi mjesec dana ranije.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9048 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377 ... 453  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs