banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 10:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 524 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Jun 2023, 20:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
Postoje i drugi načini gledanja Eurosporta, mimo kablovskih mreža koje nam ionako nisu dostupne. Toliko raznoraznih aplikacija, linkova, varijanti satelitskog gledanja, ma bar do Eurossporta je lako doći. 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2023, 20:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2194
Žalosno da se vrhunski sport i događaji koji su planetarno u fokusu, gledaju na nekim tabletima, telefonima, laptopima, traze linkovi, aplikacije i slično.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2023, 20:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
Stvarno jeste žalosno, onome ko preko tableta i laptopa gleda vrhunski sport. :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2023, 20:41 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1002
zar nije imala i Supernova, tj. Elta?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2023, 20:42 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17149
Lokacija: Q5HW+6W
Nekada davno, sada nema :(

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2023, 16:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1694
ja imam bugarski eurosport, sto znaci da ne moram ici u kafanu koja ima total tv antenu hehe


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2023, 20:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
To je ovaj. 8) Ide i na Vavoo. Doduše tu su i rumunski i holandski.

Spoiler:
https://www.bg-gledai.co/eurosport-2-online


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2023, 18:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
Wimbledon i ove godine na Britanskom Eurosportu. Ljubitelji lika i djela tirolske dive Barbare Šet mogu odahnuti. Tu je. 8)

Slika

Slika

Slika

Srpska verzija, kao ni njemačka, koja su puno dostupnija, nemaju prava na Wimbledon.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2023, 18:40 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1002
i šta imamo mi od britanske verzije? Ide vjerovatno i na nekom kanalu iz Kube


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2023, 18:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
Ko ima ima. Ko nema nema. Logično. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2023, 18:43 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1002
važi...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2023, 18:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6021
A nema veze ni sa nazivom teme.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2023, 19:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
Evo, javna molba administraciji, da se promijeni naziv teme, da naziv ostane samo Eurosport. Ima ljudi koji imaju priliku i mogućnosti gledati sve verzije Eurosporta. Ne samo srpsku. :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2023, 19:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6021
Evo,ja imam javnu molbu da administracija briše komentare koji nemaju veze sa nazivom teme.
Po pravilima foruma.

Tema po želji se može otvoriti u svako vrijeme pa neka se tamo vodi međusobna diskusija onih koji gledaju razne ES verzije van našeg govornog područja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2023, 19:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
Bilo bi logičnije da sve o jednom kanalu bude na jednom mjestu. Bez obzira o kojoj verziji kanala se radi.

Ja recimo privatno gledam jako puno Eurosport, ali me često ne zadovoljava isključivo srpska verzija tog kanala, jer se desi da taj kanal ne otkupi prava za balkanske zemlje i onda ostaneš bez prenosa. I prethodni post je bio u tom smjeru. Ako se pažljivo pročita.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2023, 19:37 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
ma on samo stavlja ove screenshotove kako bi pokazao da ima sve te kanale...drugog razloga nema...i tako godinama....stvarno nema poente
ja vjerujem da 99% ljudi na forumu uopste ne zanima sta ide na nekom bitanskom, spanskom, italijanskom ili ruskom kanalu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2023, 20:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
To što ti mark05 ne gledaš ništa na nekom engleskom, ruskom ili nekom drugom kanalu, ne znači da niko drugi ne gleda. Najgore što čovjek može sebi uraditi u životu je da počne da generalizuje, a još gore od toga je da nekad u životu pomisli, da ono što on misli, misle svi. To je jako loše.

Evo primjer. Ja vollim manje popularne sportove. I krećem se u takvom društvu i posjećujem takve sportske manifestacije. Istina, jako mali broj korisnika ovog foruma ih prati, ali to ne znači da to ne gleda niko. Da to niko ne gleda, ne bi svi ti, manje popularni sportovi bili upravo na Eurosportu. Da ih niko ne gleda, niko se ne bi takmičio. Takvi sportovi bi umrli. Logično.

To što takve prenose imamo upravo na Eurosportu, čini ovu televiziju čini drugačijiom od ostalih. I meni, privlačnijom. Često sam u šali znao i na ovom forumu napisaiti kako zimi ostali sportski kanali osim Eurosporta, mogu komotno ključ u bravu. :lol:

Dalje, sad smo imali Evropske igre u Poljskoj. Najviše prenosa bilo je na BBC, Eurosport Polska i TVP Sport. I samo na te tri televizije uz specijalizovani EG TV odgledao sam naše sportiste na Evropskim igrama, koji su na toj sportskoj smotri osvojili 16 medalja, jednu više nego u Bakuu i čak deset više nego u Minsku.

Što se tiće skrinšotova oni na ovakvim forumima obično služe kao dokaz koji potkepljuje određenu tvrdnju. I ne kačim ih samo ja. Eto ih, par minuta prije mene i na temi o SK.

Ali, ti skrinšotovoi ti nisu zasmetali.

A ti sigurno znaš i zašto.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2023, 20:31 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
drug je napisao:
Bilo bi logičnije da sve o jednom kanalu bude na jednom mjestu. Bez obzira o kojoj verziji kanala se radi.


Ne bi bilo logičnije,jer osim srpske verzije nijedna druga verzija nije legalno dostupna kod nas.Tema je Eurosport sa srpskim komentatorom,tako da sve ovo sa bugarskom i britanskom verzijom je jedan veliki off topic.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2023, 20:32 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
drug je napisao:

Što se tiće skrinšotova oni na ovakvim forumima obično služe kao dokaz koji potkepljuje određenu tvrdnju. I ne kačim ih samo ja. Eto ih, par minuta prije mene i na temi o SK.

Ali, ti skrinšotovoi ti nisu zasmetali.

A ti sigurno znaš i zašto.


zasto bi mi smetali screenshotovi za kanal koji se gleda nasem trzistu i tema je bio tehnicki aspekt tog kanala. A ti po obicaju mijesas babe i zabe, ali navikli smo na to. Jbg pomiri se s tim da ti tvoji screenshotovi stranih kanala ne zanimaju nikoga nego sluze samo da tebi hrane ego iz nekog razloga. Samo nastavi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2023, 21:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
markopd je napisao:
Ne bi bilo logičnije,jer osim srpske verzije nijedna druga verzija nije legalno dostupna kod nas.Tema je Eurosport sa srpskim komentatorom,tako da sve ovo sa bugarskom i britanskom verzijom je jedan veliki off topic.


Marko, na ovom forumu se pisalo o kanalima koji nisu bili legalno dostupni kod nas - odvajkada. Na forumu sam od 2008. godine i to nikada nije bio uslov, niti je meni to bilo bitno . Neka ljudi gledaju, kako gledaju i šta gledaju. A koliko mi je poznato, ni adminisitraciji nikada nije smetalo.

Primjer. Pa samo na temi o Total TV i ponudi Total TV smo pisali, u vrijeme kada cijeli operater uopšte nije bio legalan, a kamoli pojedini kanali. I to je samo jedan primjer, takvih je na desetine. Da smo se time otpočetka vodili na forumu, pola tema nikada ne bi bilo otvoreno.


mark05, i dalje ne vidim nikakvu razliku između skrinšotova koji su objavljeni na temi o SK sa ovim ovdje. Oba potkrepljuju tvrdnju.

Čak ako ćemo u detalje, jednom običnom korisniku usluga kablovske ili mtel IPTV, ili msat-a , jednako glup post je kako taj o kvalitetnu slike na SK 4K tako i moj o britanskom Eurosportu. :wink:

Ti korisnici jedanko nemaju ni jedno ni drugo. Ti korisnici nemaju Wimbledom uopšte, što zahvaljujući činjenici da mu to nije omogućeno zahvaljujući ratu operatera u regionu, što zahvalujući tome šo mu to upravo Eurosport nije omogućio prenos za njegovo tržište.

Mogu ga spasiti samo neki kafić gdje ima SK, neka IPTV lista ili app, ili klik na onaj link na bugarski Eurosport gore. :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 524 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 55 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs