banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 524 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 27  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Feb 2022, 13:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
drug je napisao:
Hm ja izgleda nemam taj problem. Tv vodič mi dosta precizno govori šta mogu pratiti tokom dana. Sninak spusta je recimo u 18 časova. Evo sad baš gledam sajt, i tu stoji da je snimak spusta od 18.01 do 18.59.

Evo maloprije je bio snimak spusta.

Brat Srbin je izletio


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2022, 13:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Da negdje na sedmoj kapiji čini mi se. Stvarno nisam znao da je Klare osamdeset prvo godište. Ovo su zasigurno njegove posljednje Igre. Dva veterana na pobjedničkom postolju spusta.
Sad navijamo za Slovence u miksu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2022, 14:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
nikad nista od srpskog skijanja haha.

kada pocinje hokej na ledu?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2022, 15:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Почео је и мушки и женски турнир.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2022, 21:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
babic je napisao:
nikad nista od srpskog skijanja haha.

kada pocinje hokej na ledu?


Muški turnir počinje devetog, u srijedu ujutro. U 09.40. Po našem vremenu. U prvoj utakmici grupe B sastaju se Rusija i Švajcarska. Imaš sav raspored na aplikaciji. Žene igraju od prvog dana.

Današnji dan obilježilo zlato za Sloveniju. Kakva dominacija. Uživali smo. :)

Slika

Sutra ujutro u 4 na programu je super-G, biatlon je u 09.30, cross country je u 13 h. Uživajte.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2022, 10:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Sjajan superG jutros. Još sam pod utiskom pa da šarnem koju. Matias Meier ih je tako jutros poslagao, sjajna vožnja kroz kanjonski dio staze, a kako je dekoncentrisano počeo, niko ne bi garantovao da će do prvog zavoja stići
Fojc glavom već kod kuće. Kilde će žaliti do kraja života što nije bolje odskijao, a da bi svako takmičenje imalo svoju američku senzaciju pobrinuo se Ryan Cochran-Siegle, čovjek koji se u svojoj karijeri svega jedanput popeo na podijum i to mislim ono prije godinu dana, kada je zbog korone bila nešto slabija konkurencija u Bormiju. Eto juče u skokovima Kanađani šokirali, danas Siegle. Sjajno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2022, 18:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1231
goran0904 je napisao:
Možeš li napisati sve podatke za ovaj tp ? Pokušao sam skenirati ne ide nema signala , niti je objavljeno ni na flySat niti kingofsat da postoji ovaj tp na amosu .
Znam da Eurosport 3,4 i 5 ide na hot birdu i na eutelsatu 9

I šta je bilo s ovim? Je li to dostupno preko Totalovog risivera?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2022, 18:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
Nije dostupno,jer su ti kanali kodirani ne idu FTA.Nemaju ni NDS kodiranje uopšte.Mislim da neće u skorije vrijeme ubacivati,jer nisu još uvijek namjenjeni za ovo naše EXYU tržište.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2022, 22:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Ova info za Eurosport 3, 4 i 5 nije bila ni namijenjena korisnicima Total usluge, već pasioniranim ljubiteljima Olimpijskih igara i Eurosport kanala. Treba ih "tražiti" na Eutelsat 9, Hotbirdu na 13 stepeni za Poljsku, Astri 19, 2 u španskom paketu Movistar plus i 28, 2 u Sky UK. Gorane jesi li ih na kraju upecao? :)

Kad već govorimo o Eurosportu, moram priznati da sa ova tri kanala namijenjena srpskom tržištu rade odličan posao, a Eurosport 4K izgleda fenomenalno.

Sutra na programu veleslalom žene, počinje hokejaški turnir za muškarce i nordijska kombinacija. Veselo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2022, 11:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
lako je bilo slovencima pobijediti kad su sve ostale konkurente za medalju diskvalifikovali. hahah ajd bjezi. a sta ide na tom eurosport 4 k kanalu, isto olimpijske igre?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2022, 20:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Ma nije tako. Slovenci su se već od prvog skoka Urše Bogataj na 106.0 m odlijepili. Nika Križnar ju je odlično pratila skokovima od 101 metar u prvoj i 99,5 m u drugoj seriji. Već sa njima dvjema, Slovenci su se odlijepili. Pobjedu su samo zakucali Timi Zajc i odlični Peter Prevc koji je na OI došao baš spreman. Vidjelo se to još od timskog takmičenja u Zakopanama da je Peter Prevc došao u Peking po medalju. Malo mu je nodostajalo na maloj skakaonici kada mu je bronza izmakla za 30 cm. Ili pola boda. Da je sve u miksu mirisalo na zlato, vidjelo se već nakon takmičenja u ženskoj konkurenciji kada su zlato uzele Urša Bogataj, a bronzu Nika Križnar. I preostale dvije Slovenke bile su u prvih deset. Tako da su Japanke i imale sve četiti skoka, sa stotinu bodova Sare Takanashi ili Daniele Irashko Stolz, Japan i Austrija bi se primali na 63 odnosno 82 boda, što znači da im je trebao po još jedna skakač da bi stigli Sloveniju :D

Danas smo zato mogli uživati u skokovima u Nordijskoj kombinaciji, kako su samo sjajno skakali Yamamoto, Greiderer, Rydzek i Lamparter. Kao da nisu kombinatorci. :D Na žalost to im nije bilo dovoljno, pogotovo Rydzeku, koji je tako glupo ostao bez snage u ciljnoj ravnini, i ujedno bez medalje, tako da je izdominirao Geiger i uzeo zlato. A bio je tek 11. nakon skokova.

Sutra ujutro alpska kombinacija, spust u 03.30, slalom u 07.15 i hokej cijeli dan. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2022, 20:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
babic je napisao:
l a sta ide na tom eurosport 4 k kanalu, isto olimpijske igre?


Da, Olimpijske igre, i koliko sam upratio do sada, na sva tri kanala je različit sadržaj.

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2022, 07:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Puno toga se nauči od komentatora Eurosporta, evo do jutros stvarno nisam znao da su oca Johannesa Strolza, Huberta, zvali vječiti drugi, da je 14 puta u trkama Svjetskog kupa, ostao bez zlatne medalje, uglavnom u dramatičnim trkama, te da je prije 34 godine u istoj disciplini, alpskoj kombinaciji, u Kalgariju 88. osvojio zlato za Austriju. Sjajan podatak. Hajde što su i ove Igre same po sebi, pune specifičnosti i iznenađenja, a kada ti još to komentatori na pravi način predstave da se ponešto i nauči, e onda to nije bačeno vrijeme uz tv, već uživanje. ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2022, 10:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
ma dobro dobro, salio sam se, svi smo skontali da navijas za slovence. haha. nego otkud ovaj izraelac jutros na spustu i slalomu, neki soros. haha
p.s. skroz dobra ova tetkica sto vodi beijing today


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2022, 12:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
:) Ne diraj mi Slovence. Ni za živu glavu. Nadam se bar još jednoj medalji u skijaškim skokovima. U timskom takmičenju su najbliži medalji. Ali da ne baksuziram vidjećemo.
Mađar na sreću nije Soroš, već Sološ. Barnabas Sološ. Dvadesettrogodišnji Mađar iz Budimpešte sa prebivalištem u Austriji a skija za Izrael. Msm sjajno. Mene je jutros šokirao šestim mjestom u alpskoj kombinaciji, a i spikere sa Eurosporta je iznenadio rezultatom. Inače, nema nekih rezultata kojima bi se baš mogao pohvaliti, ako sam dobro razumio ljude sa Eurosporta jutros, bio je sedmi u slalomu na olimpijskim igrama mladih prije 6 godina, i to je sve. Na svjetskom prvenstvu u Kortini d'Ampeco bio je 13 upravo u alpskoj kombinaciji. I otac mu je bio skijaš, i brat Benjamin se bavi alpskim skijanjem, a Barni kako ga inače oslovljavaju, se pored skijanja bavi i sportskim penjanjem i brdskim biciklizmom. Znači, ne miruje. :)

Puno je bilo šokantnih rezultata i događaja ovih dana pa eto tako i Izraelci mađarskog porijekla. :) Vidim da su jutros na Eurosportu i bronzu Džejmsa Kroforda označili kao senzaciju, mada se eto s time baš i ne bih složio, jer su Kanađani na OI došli baš dobro pripremljeni u gotovo svim sportovima, a pogotovo u onim u kojima su inače, tu negdje u vrhu. Veći mi je šok medalja u skijaškim skokovima u miksu, i tu već možemo pričati priču da ju sigurno ne bi uzeli da se nisu desile sve one diskvalifikacije zbog nepropisnih odijela, mada je Mekenzi Bojd Klouz bio sjajan u obje serije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2022, 16:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
kada su planirani skokovi?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2022, 08:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Skokovi, kvalifikacije danas u podne, pojedinačno sutra u podne, timsko takmičenje u ponedjeljak u podne.

Eurosport 1 HD i Eurosport 4K.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Feb 2022, 12:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Svi prenose skokove, i HRT i BHT i RTS, ali niko ne može odbiti pera Vladi Maksi ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Feb 2022, 15:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Hm zanimljivo da Eurosport ni na jedan od tri kanala na srpskom jeziku pa čak ni na Eurosport 3 nisu stavili meč Rusija - Češka, već su izabrali meč Švajcarska - Danska ili to ima veze sa paketima za nacionalne televizije jer prenos ide na RTS 2.

Slika
instagram download your own photos


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Feb 2022, 18:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Eurosport 3?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 524 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 27  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs