banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 12:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1325 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 67  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2007, 10:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Nov 2001, 01:00
Postovi: 291
Lokacija: Internet Kladionice
kakve su gnjide ovi sa netkoma,uzmaju ogromnu lovu a nisu u stanju poslati obavjest preplatnicima o novim kanalima,cak i na onom njihovom info kanalu zadnjih 15 dana vrte jednu te istu vjest da je u novogodisnjoj noci neko pucao iz vatrenog oruzija i presjeko kabal pa su djelovi bl bili bez kablovske :drinking: :drinking:

_________________
ONLINE KLADIONICE


Kladionica
Kladjenje na internetu
Novosti

Scommesse Online
Paris Sportifs


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2007, 20:43 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2006, 22:11
Postovi: 1122
Lokacija: borik
JEBENI ELTA KABEL nam je ukinuo evrosport i prikljucio neko sranje u vidu sport kluba -HOCU EVROSPORT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
PANK nije mrtav,samo je jednom nogom u grobu,a drugom na kori od banane ; ),ali i dalje je fin!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jan 2007, 15:56 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
NACIONALNI STROJ je napisao:
...a nisu u stanju poslati obavjest preplatnicima o novim kanalima...

Koji su kanali u pitanju?

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jan 2007, 09:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3623
Lokacija: Roma
Kod nas su iz Total TV-a dodali jos i B92 (umjesto Vive Plus, koja vise ne postoji), pored Sport Kluba kojeg imamo od samog pocetka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2007, 01:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ma to bi bilo super, nema ništa na njihovom satelitskom programu Srbije, bolja zemaljska! A meni nije jasno zašto na povećaju signal zemaljskog predajnika do Banjaluke, kad Hrvati to mogu do Mostara!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Mar 2007, 08:10 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 20 Avg 2003, 17:45
Postovi: 748
Citiraj:
A meni nije jasno zašto na povećaju signal zemaljskog predajnika do Banjaluke, kad Hrvati to mogu do Mostara!


Pa nije predajnik slavina pa da zavrnes i odvrnes da bi pojacao i smanjio signal, postoje regulative sa kolikom snagom možeš da emituješ i slično.
programi rts-a se dobro vide u brčkom, možda čak i u modriči.
a hrt se vidi u mostaru zbog blizine sa hrvatskom pa se signal može lako uhvatiti, baš kao što ga i mi hvatamo u bl.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Mar 2007, 09:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:58
Postovi: 712
pa mostar je od hrvatske granice udaljen nekih 40-ak kilometara, sasvim je normalno da imaju signal


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Mar 2007, 15:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Eto ne znate da je Mostar u kotlini i da nemoze imati tak oodbar signal da nema predajnika u blizini, a prem mojim inromacijama, a predajnik sa Veleza ne meituje samo BHT i Federalnu nego i neke ne dozvoljete televiyije sa sjedistem u HR! Nas predajnik za Krajinu je na Mrakovici , za Semberiju na Majevici , za Trebinje na Leotaru i zato mi nmojet drzati predanja iz primopredajnika kada znam da su u pitanju neke mucke Hrvata u Herecegovini , cak se njihov signal hvata na pojedinim dijelovima Sarjeva!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Mar 2007, 16:44 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:58
Postovi: 712
pa i banjaluka je u kotlini, pa se opet hvata signal.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Mar 2007, 20:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Druže to je najbjedniji argument koji sam čuo, dobor znaš da je do Gradiške pusta polja , a i dalje! A vjerovali ili ne u Trebinju se RAI može gledati preko zemaljske antene, a gdje je čak Rim od Trebinja! To je sve do inteziteta predajnika, neko krši međunarodne odredbe, a neko ne! A neko ne snosi sankcije nego namjerno pušta da bosna bude bombardovana raznim smećem sa Zapada uključujući i televizije!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Mar 2007, 20:06 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:58
Postovi: 712
ovako, ja hvatam signal hrt sa sljemena. sljeme je preko kozare, tako da priča o lijevče polju pada u vodu.

dalje, kod babe i dede hvatam ORF (vjerovali ili ne) i 4 slovenačke televizije, a kod kuće u BL sam prije par godina uhvatio i mađarsku televiziju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Mar 2007, 02:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
To samo ide u korist mojo tvrdnji da su ima predajnici, neverovatno velike snage! Ali naša tehnologija iz tititne jugoslavije nije mogla prebaciti brdo, pa su ljudi postavljali mahom na visoka mjesta, moj deda je imao kuću tik uz brdo i niak nije mogao da hvata čistu sliku, kao da nije imao televiziju!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Mar 2007, 11:47 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 20 Avg 2003, 17:45
Postovi: 748
HRT emituje program preko sistema koji se sastoji od 350 predajnika, neki jačeg neki slabijeg intenziteta signala.
I pored činjenice da je mostar u kotlini to sigurno ne predstavlja problem..ali npr. imaš i drugu stranu priče, kad smo već upali u ovaj razgovor,naime FTV emituje sa predajnika Biokovo čime signalom pokriva Hercegovinu ali i veliki dio Dalmacije...Tako da je tu vjerojatno riječ o sporazumu komisija za telekomunikacije HR i BiH kako bi FTV mogla pokriti i Hercegovinu. U svakom slučaju, radi se o tzv. zemaljskom emitovanju i prelivanju signala, a tu nema pomoći.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Mar 2007, 15:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3623
Lokacija: Roma
bd2308 je napisao:
a kod kuće u BL sam prije par godina uhvatio i mađarsku televiziju.


Da, i ja u Gradišci hvatam m1 mađarsku televiziju, ali izgleda da smo otišli previše u Offtopic :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2008, 15:25 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 30 Nov 2008, 15:09
Postovi: 51
BAš vas žalim što vam je uskrćeno gledanje tako kvalitetnih programa kao što je RTS1 I rts2 ....Rts3 ne postoji više ....Mislim da Avala po programskoj šemi zamenjuje rts3........Zaista bi bilo lepo da dobijete te programe .......Previše ste okrenuti hrvatskim(proustaškim) medijima ....koji su isuviše zatvoreni Srbijanski mediji su mnogo otvoreniji ....Zastupljene su sve oblasti koje su aktuelne tog momenta u svetu ....I mislim da jako dobro I kvalitetno rade svoj posao....Najmanje su nacionalno orijentisani ,od svih medija u regionu ,ali su tehnički najjači......(eurosong) :coffee2:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2012, 13:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1694
zanima me, ako neko na forumu zna, da li ima bar jedan kablovski operater ili satelitski paket koji ne zamračuje kanale Radio televizije Srbije? Imam ovaj naš total i dešava se da se zamrači program ako je neki važniji sportski događaj, utakmica ili prvenstvo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2012, 13:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
ima, samo ne u BiH

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2012, 14:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1694
Hvala na odgovoru.
Znam da se može uzeti total i u Srbiji i plaćati tamo. Mislio sam ima li gdje kod nas neki operater ili neka druga opcija, ali očito da nema. Zamračuje li se na Open IPTV?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2012, 14:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
to je vec davno prezvakana tema
zamracuju se Hr i Sr kanali zbog prava prijenosa koja je otkupila neka od BiH stanica

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2012, 18:43 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17149
Lokacija: Q5HW+6W
Njet! Zatamnjuje se zato što neka stanica nije otkupila prava za BiH...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1325 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 67  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 75 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs