banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 18:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1325 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 67  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 29 Okt 2021, 05:29 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Joj jarane pa Tarik je toliki smaeač bio sa usiljenim humorom i internim šalama sa lovcima....a Memedović kao da je sam sebi došao na 40 dana.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 29 Okt 2021, 05:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Očito ne gledamo iste emisije. Ili imamo potpuno različit pogled na televiziju u cjelini, što i nije toliko loše. Pruža nadu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 29 Okt 2021, 07:52 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Meni je Tarik totalno iritantan lik i jedino mi je sjeo u Milioneru. Loš glumac, ufurani šarmer.
Memedović ima odlične emisije o prirodi ali je u živom programu zbunjola.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 29 Okt 2021, 08:58 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 994
Isto mislim... I Tarik i Memedović (u Potjeri) su mi smarači.. Ovaj tip što je sad na HRT-u mi je ok


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 29 Okt 2021, 09:00 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Joško Lokas je super. Možda mu malo forma Potjere ne odgovara, on je više za opuštene varijante tipa Upitnika koji je vodio devedesetih ali mi je bolji od Tarika za klasu.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 29 Okt 2021, 10:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
_зока je napisao:
Joj jarane pa Tarik je toliki smaeač bio sa usiljenim humorom i internim šalama sa lovcima....a Memedović kao da je sam sebi došao na 40 dana.


Živa istina :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 29 Okt 2021, 11:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Kad već pričamo na tu temu, a pomenut je ovdje, eto meni se baš Joško nimalo ne dopada. Ponajviše zbog te hladnoće i uštogljenosti. Čak jako bezobrazno i vidljivo "drži vodu" tragaču. I u jednom se slažem sa Zokom, Joško je dobar samo za kratku formu poput Upitnika, nikako nije za ovog kviza, on je totalni promašaj. Da hoće da vrate Tarika pa da opet gledam Potjeru, ovako mi ostaje samo drug ribolovac. :)

Nego pogleda li ko emisiju sa Filipom, da se malo iskomentariše...:) :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 29 Okt 2021, 11:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Nista specijalno, nisu culi za klasu "Laser", jos nabacuju opet sport reziseru. Dosta je bolji bio onaj Bukvic, mislim da je on sada i lovac.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 29 Okt 2021, 11:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Za Laser si se zakačio jer inače jedriš u slobodno vrijeme u Velebitskom kanalu od Novskog ždrila do Prvića i Raba, pa to znaš, ali eto nisi se sjetio pohvaliti Andoru, prvaka Italije i zbornaju iz osamdesetih. Pa momak im je sam 600 000 namaknuo. A Milorada je toliko izbio da je "padao" na jednostavnim pitanjima. Koja si ti mazalica :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 29 Okt 2021, 11:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
drug je napisao:
Za Laser si se zakačio jer inače jedriš u slobodno vrijeme u Velebitskom kanalu od Novskog ždrila do Prvića i Raba, pa to znaš, ali eto nisi se sjetio pohvaliti Andoru, prvaka Italije i zbornaju iz osamdesetih. Pa momak im je sam 600 000 namaknuo. A Milorada je toliko izbio da je "padao" na jednostavnim pitanjima. Koja si ti mazalica :)
Ne jedrim ja, znam ljude koji jedre. Ako si nekada gledao sport na HRT čuo si za "Laser", a da ove zeza sto su sa RTS-a. Pogledaj Bukvica pa uporedi, broj pitanja i niz.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 29 Okt 2021, 11:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
Pitanja su generalno teža na HRT verziji nego na RTS, kviz djeluje ozbiljnije što zbog tog što zbog iznosa nagrade. Voditelj ovaj onaj, to je subjektivna stvar.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 29 Okt 2021, 11:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
gishas je napisao:
drug je napisao:
Za Laser si se zakačio jer inače jedriš u slobodno vrijeme u Velebitskom kanalu od Novskog ždrila do Prvića i Raba, pa to znaš, ali eto nisi se sjetio pohvaliti Andoru, prvaka Italije i zbornaju iz osamdesetih. Pa momak im je sam 600 000 namaknuo. A Milorada je toliko izbio da je "padao" na jednostavnim pitanjima. Koja si ti mazalica :)
Ne jedrim ja, znam ljude koji jedre. Ako si nekada gledao sport na HRT čuo si za "Laser", a da ove zeza sto su sa RTS-a. Pogledaj Bukvica pa uporedi, broj pitanja i niz.
Mozes i ovog jos bolji od Bukvica
https://youtu.be/0pHq5Tv7gMU


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 29 Okt 2021, 12:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
jovic23 je napisao:
Pitanja su generalno teža na HRT verziji nego na RTS, kviz djeluje ozbiljnije što zbog tog što zbog iznosa nagrade. Voditelj ovaj onaj, to je subjektivna stvar.
Bilo je i kod njih nekada 20+ odgovora u završnoj, sada kada naletim sporadicno 15 max. Dobro i daju nagrade kako se kviz često emituje, imaju preko 1000 emisija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 29 Okt 2021, 12:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
Gledam od početka redovno (koliko vrijeme dopušta), 20+ su stvarno izdvojeni slučajevi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 29 Okt 2021, 12:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Gishas, ma šalim se sve ok. Naravno da sam znao odgovor i za jedrenje i za zbornaju, pa sportovi sa vodom u bilo kojem agregatnom stanju su ono što volim. Bar to znaju svi koji su imalo proveli na ovom forumu. :)
Nije meni u fokusu bio tragač već Filip. Kad je počeo, onako mislio sam da se neće sastaviti sam sa sobom, a pokazao je baš zavidno znanje.
Da se razumijemo, nije mi čovjek ništa u rodu, već me samo "iznenadio" znanjem nakon početnih nesigurnih par rečenica. Da sam znao da će tema otići u, po meni, sasvim nebitnom smjeru, ne bih ga ni pomenuo. Toliko. ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 29 Okt 2021, 12:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
jovic23 je napisao:
Gledam od početka redovno (koliko vrijeme dopušta), 20+ su stvarno izdvojeni slučajevi.
Ovog sam gledao, bas sporo čitanje i lik 19 dohvatio. Plus sada ima masa ljudi koji idu po Pub kvizovima, trebali bi biti i bolji.

https://youtu.be/fwrNLwIoY1g


Poslednji put menjao gishas dana 29 Okt 2021, 12:21, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 29 Okt 2021, 12:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
drug je napisao:
Gishas, ma šalim se sve ok. Naravno da sam znao odgovor i za jedrenje i za zbornaju, pa sportovi sa vodom u bilo kojem agregatnom stanju su ono što volim. Bar to znaju svi koji su imalo proveli na ovom forumu. :)
Nije meni u fokusu bio tragač već Filip. Kad je počeo, onako mislio sam da se neće sastaviti sam sa sobom, a pokazao je baš zavidno znanje.
Da se razumijemo, nije mi čovjek ništa u rodu, već me samo "iznenadio" znanjem nakon početnih nesigurnih par rečenica. Da sam znao da će tema otići u, po meni, sasvim nebitnom smjeru, ne bih ga ni pomenuo. Toliko. ;)
Znam da je bilo boljih zato mi cudo, da je neka familija pa da bude ša-PO.


Poslednji put menjao gishas dana 29 Okt 2021, 12:24, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 29 Okt 2021, 12:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3035
Jeb'o me dan današnji u guzicu kad se i uključih u ovu raspravu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 29 Okt 2021, 12:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
Guzi li te taj Filip drug? Spomenuo si čovjeka u 10 postova zaredom.

HRT-ova potjera je ozbiljnija i zbog lovaca. Nisam odavno gledao ni jednu ni drugu, ali se sjećam da su Dean i Morana skroz normalni i opušteni likovi i šprdaju se i sa voditeljem i sa takmičarima. Prijatno za gledati. Sa druge strane na RTS-u je lovac Milica koja je asocijalna i iritantna osoba za zavaliti šamarčinu. Milinković i Uroš (ne znam je li još lovac) su isto čudaci, ne kao ona, ali na svoj način.

Srbi ne mogu odbiti pera Hrvatima u pravljenju ovakvog tipa emisija, kao što Hrvati Srbima ne mogu prismrditi u filmovima i serijama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 29 Okt 2021, 12:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
jovic23 je napisao:
Jeb'o me dan današnji u guzicu kad se i uključih u ovu raspravu.
jbg gledas od početka redovno, tesko odoliti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1325 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 67  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs