banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 18:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1154, 1155, 1156, 1157, 1158, 1159, 1160 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Jan 2021, 15:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2011, 21:49
Postovi: 514
A šta je sa onim detaljem da su reklamirali ranije da za tih 19,40 KM dobiješ "više od 200 kanala"?

Sa izdvajanjem gomile kanala u zasebne pakete, više taj osnovni od 19,40 KM ne može da ima 200 kanala, ili griješim?

Samo sa tim bi trebalo da može raskid jer to sada više nije ono što je ranije bilo za te pare.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2021, 16:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
Ma sve si u pravu,ali sta covjek da radi ja sam tri puta isao da raskinem ugovor,ali ne daju,
Zena mi kaze mozete se zaliti,ali nema od toga nista.Mozete nas i tuziti ,imate pravo!
Ovdje svi pisu za Eltu,on mene im je "odjem",ja im dajem sut kartu,ja sam zavrsio sa njima itd.
Ali misam jos primjetio da se neko javio da kaze raskinuo sam ugovor.
Ja sam nekada mozda bio i dosadan pitajuci je li neko raskinuo ugovor,sta da radimo ljudi ali niko se nije javio da je raskinuo ugovor!
Da je Sk ostao na Elti ,ja bi bio uporan i trazio bi raskid ugovora po svaku cijenu!
Mislio sam uzeti HD paket,ali ne znam da li to znaci da moram potpisati novi ugovor?
Ako moram,onda cu ostati na SD Arenama jos 8 mjeseci,pa cu vidjeti dalje.
A i realno taj osnovni paket ne vrijedi vise od 15 km,ali sta covjek da radi,ima li neko neki konkretan prijedlog?
Izvinite ako je u brzini bilo greski u kucanju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2021, 16:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
Ja iskreno ne planiram raskid Ugovora,za sada.Međutim,ako opet kodiraju osnovni paket tražiću izmjenu postojećeg Ugovora,tj.odjava kablovske TV i prelazak na optički internet.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2021, 16:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
Ne planiram ni ja,ali mi se ne gledaju Arene SD,a sad sam dobio od druga informaciju da ako uzimas neki paket,traze ti da potpises novi ugovor!
Usput da kazem da sam danas pitao zasto nema Arena Fight i Arena1x2 kanala,kaze da ti kanali najvjerovatnije nece ni biti na Elti,ali kao nije sigurna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2021, 16:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Biće teško raskinuti Ugovor sada. Jer - cijena osnovnog paketa se ne mijenja. Realno, Arene ćeš imati u SD pa je najveći gubitak upravo Arena HD. I naravno BBC Earth HD koji je jbg, ponajbolji doku kanal na svijetu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2021, 23:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
Šta se više koji moj dešava sa sajtom front.elta-kabel.com?Aplikacija eTV na telefonu bez problema radi,ali na sajtu kao da sam na dial-up...jedva učitava stranicu,strim i ako učita nakon pola minute,radi par sekundi i onda učitava bez prestanka.Koristim EON i ostale video usluge na internetu i sve radi perfektno.Slao sam mejl korisničkoj službi,nisu odgovorili ni nakon 7 dana.Molio bih @amadeus ako može da provjeri o čemu je riječ,rijetko ulazim da nešto premotam od sadržaja,ali ovo je katastrofa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2021, 23:54 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 11 Okt 2020, 16:15
Postovi: 771
Kod mene radi bez problema


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2021, 23:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
Radi i kod mene preko android aplikacije.Ali preko sajta nikako,očigledno nešto nije u redu.Promjenio pregledač,očistio podatke,keš memoriju,kolačiće...ništa.Interesantno kada uključim VPN,radi bez problema.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2021, 00:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7791
Lokacija: Mejdan
Basketball fan je napisao:
Ma sve si u pravu,ali sta covjek da radi ja sam tri puta isao da raskinem ugovor,ali ne daju,
Zena mi kaze mozete se zaliti,ali nema od toga nista.Mozete nas i tuziti ,imate pravo!
Ovdje svi pisu za Eltu,on mene im je "odjem",ja im dajem sut kartu,ja sam zavrsio sa njima itd.
Ali misam jos primjetio da se neko javio da kaze raskinuo sam ugovor.
Ja sam nekada mozda bio i dosadan pitajuci je li neko raskinuo ugovor,sta da radimo ljudi ali niko se nije javio da je raskinuo ugovor!
Da je Sk ostao na Elti ,ja bi bio uporan i trazio bi raskid ugovora po svaku cijenu!
Mislio sam uzeti HD paket,ali ne znam da li to znaci da moram potpisati novi ugovor?
Ako moram,onda cu ostati na SD Arenama jos 8 mjeseci,pa cu vidjeti dalje.
A i realno taj osnovni paket ne vrijedi vise od 15 km,ali sta covjek da radi,ima li neko neki konkretan prijedlog?
Izvinite ako je u brzini bilo greski u kucanju.

Ti da si otišao još koji put opet ne bi raskinuo ugovor.
Toj ženi je u interesu da zadrži svakog korisnika, to joj je posao, možda ima i procenat od onih koje "obrlati".
Dobro je što ti nije uvalila još koju uslugu :lol:

Što mene tiče, ne veže me ugovor, mogu ih odj... kad hoću, što će se desiti kada kartice budu obavezne.
Razgovarao sam sa komšijama, dio komšiluka će ostati, dio će ih odj..., bar tako kažu. Ostali su već prešli na druge opcije, a i na zgradi ima par antena, ljudi stavili riblje kosti.
Ja tražim alternativu, možda i nađem.

Inače, i dalje zovu telefonom i nude "besplatne" kartice, neke ljude što ih znam su zvali više puta, što samo može da znači da im "gori" i da ljudi ne žele u tolikom broju da uzmu kartice, kao što su se u Elti, pardon, mtel-u nadali.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2021, 01:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7791
Lokacija: Mejdan
@Basketball fan,
bez zajebancije, osim što si pričao sa trebom što radi, jesi li nešto konkretno uradio vezano za raskid ugovora ili ti se dopada ta treba kad si išao tri puta.

Jesi li zatražio raskid pismenim putem (pitao da li imaju obrazac ili poslao preporučeno, nisam im bio u poslovinici 100 godina)? Provjerio ugovor koji si potpisao i vezao se na određeni period (nemam pojma šta piše u novijim ugovorima) i šta piše? Konsultovao se sa udruženjima potrošača?
Kako ćeš gledati bez kartice, ako budu kodirali sve kanale, a traže da se plati ili potpiše novi ugovor na 24 mjeseca?
Ili već imaš karticu, dobio je nakon potpisivanja ugovora?

Ja sam kontao ići do njih kad prođu ovi praznici, krajem januara.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2021, 14:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
Au puno pitanja druze,probacu odgovoriti :)
Prvo ne idem zbog trebe,imaju 2 radnice koliko znam obje su udate :lol:
Ja sam kao i vecina nakon uvodjenja ovih paketa i kartica bio razocaran,pa sam odlucio raskinuti ugovor.
Prvi put sam isao cisto informativno da sto se kaze"ispitam teren".
U medjuvremenu je Mtel ostao bez Sportklubova a Total bez Arena pa vise ni sam nemam pojma sta raditi.
Nisam trazio raskid pismenim putem,drugi put kada sam isao sam trazio sefa da razgovaram sa njim ,ali je satro bio na putu!
Ja imam "besplatnu" karticu uzeo sam je prije 16 mjeseci,cura mi je rekla potpisi da preuzimas karticu,ja potpisao .
Znam bio sam glup sto nisam procitao sta potpisujem ,ali mi nije ni spomenula da to sto preuzimam "besplatnu"karticu znaci novi ugovor od 2 godine.
Znaci imam jos 8 mjeseci ugovora,pa sam razmisljao da izdrzim do kraja.
Problem je sto ne zivim sam,za drugi tv bi morao preuzeti"besplatnu" karticu a sad nisam siguran da li to znaci da moram potpisati novi ugovor ,a to ne bi zelio!
Osnovni paket kako radnica kaze ostaje ista cijena,ali ne gledaju mi se Arene i Eurosport u Sd.
Uzeo bi HD paket ovih osam mjeseci,ali predpostavljam da bi onda morao potpisati novi ugovor.
Sve u svemu,nemam pojma sta je najbolje uraditi,do februara se sve moze gledati pa cu onda odluciti.
Planiras li ti ostati na Elti?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2021, 18:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7791
Lokacija: Mejdan
Basketball fan je napisao:
Nisam trazio raskid pismenim putem,drugi put kada sam isao sam trazio sefa da razgovaram sa njim ,ali je satro bio na putu!
Ja imam "besplatnu" karticu uzeo sam je prije 16 mjeseci,cura mi je rekla potpisi da preuzimas karticu,ja potpisao .
Znam bio sam glup sto nisam procitao sta potpisujem ,ali mi nije ni spomenula da to sto preuzimam "besplatnu"karticu znaci novi ugovor od 2 godine.
Znaci imam jos 8 mjeseci ugovora,pa sam razmisljao da izdrzim do kraja.

To je već otežavajuća okolnost jer si dobio karticu i potpisao novi ugovor, a i osnovni paket im sada ima istu cijenu.
Možda jedino da se konsultuješ sa nekim od udurženja potršača oko raskida ugovora, ali možda bude teško.
Ili da dobro pregledaš ugovor, da li postoji neka mogućnost ili da "odrobijaš" te mjesece.

Basketball fan je napisao:
Planiras li ti ostati na Elti?

Mislim da sam već pisao.

Ali, da pojasnim, meni najviše u svemu smeta odnos prema starim korisnicima, da su dali kartice bez uslovljavanja od 24 mjeseca, pa makar omogućili i jednokratno plaćanje/kupovinu kartice, ostao bih.
Ovako ne vidim razlog da se vežem 24 mjeseca da imam manje kanala u osnovnom paketu kako bih dobio "besplatnu" karticu.
Plus, treba platiti za dodatne kartice. Plus za dodatne pakete, jer ko zna šta će uraditi sa šemom kada sve kodiraju.
Dok sve ne kodiraju, koristiću tu uslugu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2021, 19:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Ja sam za to da se pozdravimo. Nakon skoro 13 godina. I to ponajviše zbog najveće gluposti koju sada rade postojećim korisnicima. Imaju veoma jak adut u rukama - Arenasport kanale u HD-u, u osnovnom paketu a oni ih sada guraju u dodatni paket. U ovom trenutku to je pogrešno. A to im je mogla biti prednost. Ali i ovo je dokaz da ih se ništa ne pita i da mtel gazi sve po redu. Stoga, ako ne uspijem sada jer će vjerujem u Elti učiniti sve da se ne desi masovni odliv korisnika, sa istekom UO biće ćao. Nadam se da će se poklopiti sve kao što sada izgleda, a to je da će Trion Tel pokriti optikom moj dio Starčevice, te da će do tada i postanar s kojim dijelim Viet, a koji je to već najavio - odseliti. Tada bi mi se sve poklopilo a troškove bi smanjio na 50 KM mjesečno za 100/50 net i najkompletniju televizijsku ponudu, što mi je sasvim, sasvim, prihvatljivo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2021, 19:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
Choban je napisao:
Basketball fan je napisao:
Nisam trazio raskid pismenim putem,drugi put kada sam isao sam trazio sefa da razgovaram sa njim ,ali je satro bio na putu!
Ja imam "besplatnu" karticu uzeo sam je prije 16 mjeseci,cura mi je rekla potpisi da preuzimas karticu,ja potpisao .
Znam bio sam glup sto nisam procitao sta potpisujem ,ali mi nije ni spomenula da to sto preuzimam "besplatnu"karticu znaci novi ugovor od 2 godine.
Znaci imam jos 8 mjeseci ugovora,pa sam razmisljao da izdrzim do kraja.

To je već otežavajuća okolnost jer si dobio karticu i potpisao novi ugovor, a i osnovni paket im sada ima istu cijenu.
Možda jedino da se konsultuješ sa nekim od udurženja potršača oko raskida ugovora, ali možda bude teško.
Ili da dobro pregledaš ugovor, da li postoji neka mogućnost ili da "odrobijaš" te mjesece.

Basketball fan je napisao:
Planiras li ti ostati na Elti?

Mislim da sam već pisao.

Ali, da pojasnim, meni najviše u svemu smeta odnos prema starim korisnicima, da su dali kartice bez uslovljavanja od 24 mjeseca, pa makar omogućili i jednokratno plaćanje/kupovinu kartice, ostao bih.
Ovako ne vidim razlog da se vežem 24 mjeseca da imam manje kanala u osnovnom paketu kako bih dobio "besplatnu" karticu.
Plus, treba platiti za dodatne kartice. Plus za dodatne pakete, jer ko zna šta će uraditi sa šemom kada sve kodiraju.
Dok sve ne kodiraju, koristiću tu uslugu.

Meni je najveci problem za drugi tv koji koristi majka,ne znam hoce li zena ista moci gledati bez kartice?
Platio bi ja i te 3 km ovih 8 mjeseci,ali pretpostavljam da ce oni te kartice koristiti kao vid ucjene da se ugovor produzi!
Kako je krenulo oni ce kodirati skoro sve kanale,sta sad da uradim da zena 8 mjeseci nema tv a ne zelim da produzim ugovor!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 12:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Pa ukoliko ne uspiješ raskinuti UO izdrži do kraja iste i čim se steknu uslovi pozdravi se sa kablovskom. Hvataj se optičkog neta, a sve ostalo dođe samo po sebi. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 12:51 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 06 Jan 2021, 13:08
Postovi: 4
Zna li se kada ćemo mi u Zvorniku dobiti RTS-ove kanale u HD rezoluciji?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 14:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
Nema od tih kanala nista u Zvorniku,bar mi je tako receno u poslovnici.
Mada meni ne smete,vecina programa mozes u HD citati"Postovani korisnici program je privremeno prekinut zbog zastite autorskih prava".
Dak ako neko uzme filmski paket nece imati ovaj Filmbox Arthause i jos jedan nisam zapamtio koji kanal.
Naravno to sto to nemas ,ne oslobadja te obaveze da ono sto nemas platis.
Tako mi godinama nemamo Rai,Slo2 i jos desetak kanala koje isto nemamo ali placamo!
Ma meni da je samo uzeti karticu za ovih 8 mjeseci da ne produzujem ugovor i da su mi Arene u HD izdrzacu do kraja ugovora.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 14:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7791
Lokacija: Mejdan
Zar se u Zvorniku ne mogu hvatati srpski kanali običnom antenom?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jan 2021, 15:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
Ma mogu,ali ja sam zadnju antenu imao mozda negdje 2008 godine :D
Moracu nabaviti neku sobnu antenu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2021, 10:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
Prva i B92 ponovo u SD rezoluciji...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1154, 1155, 1156, 1157, 1158, 1159, 1160 ... 1193  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs