banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 01:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Apr 2002, 00:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Evo pronadjoh - rekla sam tacno ovako "PINK" INSTANT ZVJEZDICE.
Nisu svi narodnjaci ruzicaste instant zvjezdice.

A i Beslic ili Dzinovic nikada nisu bili ruzno nasminkani niti skoro goli :lol: (sala naravno)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Jun 2002, 12:13 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1036
Lokacija: Banjaluka
Hmmmmmmm ... pretplata .....

dilema ...... danas kad ljudi tesko zive bas im je stalo do pretplate, kao sto je neko rekao "neka skrembluju pa oni koji hoce fino plate pa gledaju" ......

A jos nesto .. za sve ove silne rasprave ..
pogledajte bilo koji program HRT-a ..... slika cista, jasna, bistra, ostra, kontrast vise nego odlican, kvalitet zvuka (stero i ne spominjem) ..
a udaljeni su od nas poprilicno (bar u odnosu na kozaru, i lokalne repetiroe na brdima u okolini Banjaluke (govorim za nas grad) ...
Slika ocaj .... bilo koja stanica .. sve nesto kao mutno, sve kao da su stavili najlon preko kamere kad su snimali, refleksije, smetnje itd ...

Slazem se da bi trebali vise paznje posvetiti domacoj i jedinoj drzavnoj tv stanici ... ali stvarno nema smisla ..... htr ne placam pa i ne mogu da se bunim ako mi smeta nesto, ali su ok stvarno ....... ali rtrs kao trebam da placam, a nikad ga ne gledam ....... nije bas tako, nadje se tu dobar film, zanimljiva reportaza itd ... niko ne kaze da je rtrs shit , ali sve je to u malom procentu ... ostatak je seljanija, bezvezluk, i tome sl ..

Placati ili ne pitanje je sad ....... ja ne placam .. zasto? pa zato bih placao, tih 6 km , recimo, mogu i drugacije potrositi .. informacije mogu i s neta pokupiti itd ..
a zasto druge privatne stanice ne traze pretplatu .. zato sto su privatne, a kao drzavna se mora placati ..... bataliti suplju ....
a opet kao sto neko rece "placacu ako nece biti reklama" bas tako, privatne i ostale stanice zive od reklama, a rtrs bi da zivi i od reklama i od pretplate ...

itd.. itd ....
da je neko bolje vrijeme, sigurno ne bi obracali paznju na tv pretplatu, dolazila bi uz racun i ne bi se bunili, ali sad kad na bombarduju sa reklamama ciji je sadrzaj "placajte pretplatu" a onda poslije toga prilog o penzionerima koji strajkuju zbog umiranja od gladi i o zaostalim platama radnika iz sto fabrika i skolskih ustanova, znas kako mi se placa, pogotov kad pogledam u novcanik i vidim 5 km i 30 pf .....

Toliko od mene ... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jun 2002, 09:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
mIRCon-e,
slicna je sitaucija u na Zapadu. Kvalitet drzavnih stanica je mizeran, oni se pravdaju da moraju da zadovolje potrebe manjine, a zive isto kao i kod nas i od pretplate (ca. 16 Eura mjesecno) i od reklame. Jedino znacajno je da su ove godine kupili pravo na prenos svjetskog prvenstva u fudbalu. Inace, ja se mogu dobovoljno odreci tih drzavnih stanica, jer zaista rijetko prikazuju nesto zanimljivo.
Dobro, mozda sve to zavisi od licnog interesovanja, politicko zaintresovani ne mogu da se zale na drzavne stanice i osobe, koje vole klasicnu muziku.
Toliko od mene :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 92 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs