banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 09:29 Danas je 27 Jun 2026, 09:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 874 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 08 Apr 2026, 20:39 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1748
Kakav raspad je ovaj PinkBH. Inače, oni su zaduženi i za Apollon uslugu u BiH i njenu distibuciju.
Zovem ja njih da se kao raspitam za Apollon i pitam koje su specifikacije Apollon tv box-a, a žena odgovara da mogu skinuti Apollon app na svoj smart tv itd. Tek iz trećeg puta, nakon što se sa nekim konsultovala, uzela i valjda čita sa kutije specifikacije box-a.
No opet čita Dolby Vision, Android 11, 2GB RAM-a... A kad je pitam za ROM, nema pojma.
I kako misle da će im neko kupiti box ako ne znaju objasniti koji je box?
Uslov za kupovinu box-a je plaćanje 70KM za box i 70KM za godinu dana usluge Apollon.

I na kraju, da li je realno da Mitrović govori da su u BiH za 7 dana dostigli 10 000 preuzimanja a da će prema procjenama, za 6 ili 12mj. doći do 100 000 korisnika?
Pa čovječe, je li tolika pomama za Pinkom u BiH?
Ok, možda se i na nekom Pinkovom kanalu ima šta i pogledati, te Apollon video klub, i hajde stvarno je 8KM pristupačna cijena...

Nego, evo ružičasti mag kupio Alfa televiziju u Sarajevu, a planira još jednu akviziciju (priča se da bi to mogla biti OBN).
https://pink.rs/tv/776197/mitrovic-kupi ... dseku-glav


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 08 Apr 2026, 20:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 1249
Lokacija: Banja Luka - Woking
Gdje je bio ranije da kupi Vikom od Vinkeca. Da gigant uzme giganta


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 08 Apr 2026, 20:59 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1332
Kupio Alfu od Radončića :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 08 Apr 2026, 21:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 1249
Lokacija: Banja Luka - Woking
Eno Elmedin Konaković pjeni na FB. Izbacio video gdje izlijeva mrznju. Opet covjek navodi druge razloge za izbacivanje Pinka za BH Telecoma. Tj prave razloge. Pare nikada nisu ni bile pravi problem. Ovo je baš banana država...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 08 Apr 2026, 21:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
Jeste banana. Ovo nikada nije ni bila država, pa nekih se pravila ponašanja i rada pridržavaju čak i nevladine organizacije. U ovoi nazovi državi ni to ne postoji. :(

Ako je istina da je za samo sedam dana ružičasti baron skupio 10 000 novih korisnika apilakcije Apollon, onda je stvarno cijelo društvo u banani. A da jeste u banani, dokaz je i činjenica da je kao da je na pijaci , onako usput, Mitrović kupio dvije televizije.

I da, u banani je, dok su pojavoidi poput Dine neki qrac palac u državi. Likovi sa toliko mržnjom u sebi, su prikladniji početku devedesetih nego 2026. godini.

Tačno je pametan svako ko je odavde zbrisao, bar u Sloveniju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 08 Apr 2026, 21:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1332
Može mu se puno toga zamjeriti, ali čišćenje medijskog prostora od zagađenosti Pinka je samo za pohvalu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 08 Apr 2026, 21:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9616
bogata_sirotinja je napisao:
I na kraju, da li je realno da Mitrović govori da su u BiH za 7 dana dostigli 10 000 preuzimanja a da će prema procjenama, za 6 ili 12mj. doći do 100 000 korisnika?
Pa čovječe, je li tolika pomama za Pinkom u BiH?
Ok, možda se i na nekom Pinkovom kanalu ima šta i pogledati, te Apollon video klub, i hajde stvarno je 8KM pristupačna cijena...

10.000 preuzimanja nije isto što i 10.000 pretplatnika jer će neki odustati kada vide da nije džabe.

Napisah ranije, Netflix ima preko 100.000 pretplatnika u BiH, a HBO-ova platforma je imala 60.000 hiljada.
A to su ljudi koji plaćaju onlajn, što masa Pinkove ciljne grupe ne zna.
Da ima pacijenata koji bi koristili Apolon ima, ali da li svi oni hoće da plate 8 kermi, to je drugi par opanaka.

dejann je napisao:
Kupio Alfu od Radončića :lol:

Opa. Zemaljska frekvencija. Samo još da se ljudi sjete da postoji Alfa :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 08 Apr 2026, 22:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jul 2025, 12:18
Postovi: 115
Čudi me da kupuje televizije sa nacionalnom frekvencijom, s obzirom na to da nece moci emitovati svoj glavni adut - Elitu - prije ponoći.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 08 Apr 2026, 22:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jul 2025, 12:18
Postovi: 115
Mr.Speed je napisao:
Eno Elmedin Konaković pjeni na FB. Izbacio video gdje izlijeva mrznju. Opet covjek navodi druge razloge za izbacivanje Pinka za BH Telecoma. Tj prave razloge. Pare nikada nisu ni bile pravi problem. Ovo je baš banana država...


Ma pusti njega. Bukvalno su u roku 30 dana Pink izbacili i BH Telecom, i Eronet i A1 Makedonija. Definitvno je rijec o parama, a Konakovic skuplja poene preko te odluke - kao on cisti medijski prostor u BiH.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 08 Apr 2026, 22:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1332
eno već krenuo cirkus na alfa tv... ai video na kom mitrović vozi skejt po Sarajevu, a počele i ALFA VESTI koje vodi AI Bred Pit :lol:
Ovo ni Vinko Perić ne bi smislio


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 08 Apr 2026, 22:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 1249
Lokacija: Banja Luka - Woking
Eno je AI Anđelina Džoli vodi vijesti Kakav cirkus


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 08 Apr 2026, 23:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1748
Ahahahahaha, zamislite sastaviti Žeksa i Vinka Perića na projektu inovativne, nikad vidjene televizijske kuće...
Zar Žeks nije, ono nekada, najavljivao robote i AI voditelje programa Red TV ili Narodne, pa šta bi?

Čovječe, istinski me zanima koliki procenat stanovništva prati redovno neke sadržaje na Pink kanalima, a pogotovo Elitu?
Ne ubrajajući ljude koji nekad pogledaju neki film na nekom Pink filmskom kanalu.
Koliko je pretplatnika dodatnog paketa Elita u BiH?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 09 Apr 2026, 07:59 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Mar 2026, 11:03
Postovi: 23
bogata_sirotinja je napisao:
Čovječe, istinski me zanima koliki procenat stanovništva prati redovno neke sadržaje na Pink kanalima, a pogotovo Elitu?


Пуно. Уосталом показаће вријеме на основу већег броја претплатника апликације Аполон или евентуално већег броја корисника конкурентских пружалаца услуга. Колико ми је познато, простор Федерације БиХ доста квалитетно покривају Телемах, Тотал ТВ са сателитском услугом, неки регионални и локални оператери, па мислим да је присутан у неком облику чак и мсат.


Mr.Speed je napisao:
Eno Elmedin Konaković pjeni na FB. Izbacio video gdje izlijeva mrznju. Opet covjek navodi druge razloge za izbacivanje Pinka za BH Telecoma. Tj prave razloge. Pare nikada nisu ni bile pravi problem. Ovo je baš banana država...


Да се мрзимо, то је евидентно већ вијековима, иначе се не би убијали између себе на овим просторима сваких педесетак година. Да је Елмедин Конаковић било какав изузетак од те вијековима трасиране мржње - очито није. Чак штавише, овим својим изјавама је показао да је међу најгрђим примјерцима у региону. А тако је био нада у неко боље сутра, тако је некоћ обећавао, као дах свјежег вјетрића на Балкану... :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 09 Apr 2026, 09:54 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1182
marko72 je napisao:
Пуно. Уосталом показаће вријеме на основу већег броја претплатника апликације Аполон или евентуално већег броја корисника конкурентских пружалаца услуга.


To za broj korisnika Apolona definitivno treba sacekati neke zvanicne podatke, ako ih bude, a ne vjerovati na rijec masnokosom. Na kraju krajeva oni koji gledaju Pink i Zadrugu su uglavnom ona ciljna grupa koja se teze snalazi sa novim tehnologijama, pa tako i sa streaming platformama poput Apolona. Vrhunac je da pritisnu broj na daljinskom gdje se nalazi Pink i to je to.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 09 Apr 2026, 10:24 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
Slika

:lol: :lol: :lol:

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 09 Apr 2026, 10:26 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Mar 2026, 11:03
Postovi: 23
Имењаче, тo што се ти можда не крећеш у таквом друштву, не значи да нема пуно младих људи у Републици Српској и БиХ, који јако добро баратају савременим технологијама а да истовремено нису залуђени дешавањима у Елити и осталим ријалити програмима. На крају, да ријалити програми немају своју публику, и то бројну публику, не би и дан данас били присутни у програмима готово свих познатијих регионалних телевизија. Не само на емитерима у Републици Српској и БиХ. Истина, Пинк је у томе највише запливао, али имамо тога пуно и на осталим телевизијама, само је то овако или онако упаковано.

Tом борбом против неквалитетног садржаја, разних облика ријалити програма генерално, требала би се ипак позабавити држава. И то озбиљно. Али се плашим да од тога нема ништа, јер како нам је свима на први поглед видљиво, сама држава као држава не постоји, нико ју истински не доживљава као озбиљну државу, она често пада на много озбиљнијим испитима, а камоли да не тресне на под у случају медијских садржаја. Тако да, нисам оптимиста.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 09 Apr 2026, 10:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5389
Lokacija: Gradiška
<Enter_name> je napisao:
Slika

:lol: :lol: :lol:


Evo joj i bivšeg :D

Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 09 Apr 2026, 11:05 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
Pomirili se?

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 09 Apr 2026, 18:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1257
<Enter_name> je napisao:
Slika

:lol: :lol: :lol:

nije smesno , jer nasim parama ( ostao mu mtel koji ga nije izbacio ) kupuje televizije po federaciji......
mitrovic je dzanki koji je prolupao..... sto se vidi iz te slike


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 09 Apr 2026, 19:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2020, 06:41
Postovi: 799
Dodači su alfu i u mtelovu ponudu, eno je među prvim btojevima


Vrh
  
 
 [ 874 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs