djukares je napisao:
sinip je napisao:
Него Ђука правниче мој омиљени и борче за заштиту угрожених права емитовања локалних кокошара и лезиљебовића, како иде она тужба контра Ико Медије?

http://teve.ba/article/14168/iko-media- ... ijecem-bihШ'а тол'ко си нервозан да не можеш да се саставиш у једној поруци?

Ваљда знаш и сам до сад да Елта не добацује довде, али Ико Медија добацује.

Иначе, та ти је вијест од 1. априла и каже:
Citiraj:
Ovoj novinskoj agenciji u Konkurencijskom vijeću BiH je rečeno da je zvanični zahtjev dobijen ali da postupak nije pokrenut jer tome prethode određene interne procedure.
"Pred Konkurencijskim vijećem trenutno nije u toku postupak u vezi sa predmetnom tematikom, te bi njeno svako komentarisanje u ovom trenutku bilo neprofesionalno i nezakonito", saopšteno je iz Vijeća.
И то није оно што сам те питао, елем,
шта би са тужбе? У међувремену ево прођоше 2 седмице и немој рећ' да "Конкуренцијско вијеће" још није покренуло процедуру? Срам их било какве лијенштине... Цццц...
_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ)
Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade.

Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika.
Milion KM po radnom mjestu.