banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 07:30 Danas je 23 Jun 2026, 07:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300 ... 664  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 03 Avg 2017, 21:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
Potpisujem.

Samo ne znam radi cega je pitao, mozda nije u tom kontekstu?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 03 Avg 2017, 23:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
kumrs je napisao:
Знам момка лично велики звјездаш, емоција је то

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Otuda i tvoje simpatisanje dotičnog. Zašto nisam iznenađen? Biće stvarno da ste dobri drugari inače svi ostali argumenti ne idu mu u prilog. Pogotovo te seljačke izjave koje su pomenuli gore, kafanski komentari... Proradila srpska mašina pa ne zna stati. Bem ti...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 03 Avg 2017, 23:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2009, 16:50
Postovi: 193
Imaš nešto protiv Srpske mašinerije, nismo drugari samo sam rekao da ga znam

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 04 Avg 2017, 05:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Ne negonje covjek revoltiran i nadrkan stalno, ima cudan rijecnik.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 04 Avg 2017, 06:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Nemam ništa protiv srpske mašine, naprotiv. Ali taj nivo komentara nije za javni prostor. Da je nešto znao ostao bi na RTRS-u gdje je lako mogao biti solidan jer su ostali kardinalno loši, Prnjatović, Kolunija i Novaković. Trebao si vidjeti web stranicu ATV-a dan nakon je prenosio Nadal-Đoković. Ja bih u zemlju propao od sramote.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 04 Avg 2017, 09:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2009, 16:50
Postovi: 193
Ma opušteno nemam pojma da nije na rtrs u više a s obzirom kakvo je tamo stanje i nečudi me što je prešao, sve je stvar ukusa

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 04 Avg 2017, 10:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Na rtrs je ostao samo onaj koji nema drugog izbora. Prica mi jedan poznanik koji je do nedavno radio tamo da je stanje katastrofalno, cak i gore nego sto se prica, tako da je razumljivo sto je i taj Kondic otisao, a kad smo vec kod Elte, zaista pohvale, pa i program im je solidan, cak i poprilicno dobar u odnosu na neke druge, a niti se emituju zemaljski niti imaju kakvu gledanost. I da, aj sad neka mi neko objasni, kako to da rts nije bio zakljucan kad je Partizan igrao u srijedu, a sinoc ga zakljucase i prije pocetka meca. Kakvi su to dvostruki arsini, mislim da bi to ovi iz mtela trebalo da pojasne.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 04 Avg 2017, 10:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
Elta poslala dopis da se zakljuca, da se gleda na njima.
To se zamrcuje samo na zahtjev televizije koja prenos, provjereno.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 04 Avg 2017, 11:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Može i sam RTS tražiti da se zamrači u BiH. Bilo je takvih slučajeva pogotovo sa domaćim serijama.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 04 Avg 2017, 12:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
Moze, da proda serije u RS, ako je sagleda narod na RTS,sto bi je gledali vamo.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 07 Avg 2017, 17:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Ako vam su se zakljucali kanali, podesavanja-podesavanja starosne granice (kako vec) i iskljucite privremeno zastitu. Sredice to do pola 7. Navodno

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Avg 2017, 16:03 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Ovih 200 KM na računu je prilično dobar fol.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Avg 2017, 18:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
Dobra stvar, tvoja Elta nikada nije dala nista.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Avg 2017, 20:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Uzmeš Trio i miran si 4-5 mjeseci za plaćanje.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 15 Avg 2017, 23:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
Vidi, vidi, m:TV Net usluga... za korisnike u Federaciji koji nemaju m:tel ADSL internet - http://www.mtel.ba/single-article/4123
I da, primjetih da na njihovom sajtu u OPEN paketima piše "pretvorite svaki TV u smart uz besplatan pristup Facebook-u, Twitter-u i YouTube-u (uz STB uređaj)", pa šta znači ovo "uz STB uređaj", pitam jer koliko znam da svoj IPTV servis nude isključivo putem STB-ova jer nema druge mogućnosti...? Nešto sam propustio?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 16 Avg 2017, 11:07 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 09 Okt 2014, 22:29
Postovi: 719
Otprilike kao HRTova reklama: sidjite sa krovova, za digitalnu televiziju [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Послато са SM-G900FD


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 16 Avg 2017, 12:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Pa da. Uz IPTV imaš i smart TV. Sam si rekao :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 16 Avg 2017, 12:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Ako samo FB, TW i YT čine Smart TV, onda da.

Ako sam dobro shvatio ovaj m:TV znači da možeš gledati m:telove kanale sa drugim netom. Npr. ko ima BH Telecom ADSL može gledati ovo, s tim da mu to vuče net. Pa koja logika je da neko ko koristi BH Telecom plaća ovo, ako može plaćati Moju TV koja mu neće vući net, a kanali skoro isti.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 16 Avg 2017, 12:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
A naprimjer nemaš BH Telecom ADSL već imaš EuroProNet ili Logosoft net a oni ne nude iptv. Btw i Moja TV vuče internet. Ista je tehnologija, IPTV.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 16 Avg 2017, 13:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Dexia Mons je napisao:
A naprimjer nemaš BH Telecom ADSL već imaš EuroProNet ili Logosoft net a oni ne nude iptv. Btw i Moja TV vuče internet. Ista je tehnologija, IPTV.



Moja TV vuče net, ali to ne utiče na brzinu neta koji plaćaš ako koristiš BHT. Isto kao što open IPTV vuče net na m:tel infrastrukturi i to ne utiče na brzinu neta. Logosoft nudi kablovsku. Danas manje više svi ozbiljniji operateri imaju razne pakete u ponudi.
Ovo je nešto na fazon Net TV Plusa, samo sa lošijom ponudom. Srećno im sa tim projektom, ali moje mišljenje je da neće zaživjeti.


Vrh
  
 
 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300 ... 664  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Google [Bot] i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs