banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 06:33 Danas je 22 Jun 2026, 06:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292 ... 664  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Jul 2017, 14:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Одлична на ТВ 32 инча.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Jul 2017, 15:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2066
mic je napisao:
Jedanput kada pogledas sadrzaj na lcd, plazma tv-u velike dijagonale u HD kvalitetu, ne mozes NIKAD VISE reci da HD ne treba, da je ovako dobro i da je SD dovoljan. Bez polemike.

Onda bi svi u Bosni trebali uzeti tv od 50 KM, jer ionako kad sve spojis nema 30 HD kanala. Ali ne, kod nas se uzme tv od xxxx KM UHD, itd, itd i onda se omalovazavaju operateri. Dok dodjemo do HD-a trebace jos par godina, a do tada uzivati u SK, kakva god slika bila. Meni na tvu oko 45 inca FHD, je slika dobra, nije u kockicama, tako da ne znam o cemu pojedinci pricaju.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Jul 2017, 17:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2502
Sve si objasnio sa ovim oko 45" :-D. Inače, za "kakvu god" sliku mi ne treba operater.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Jul 2017, 18:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2957
a sta ako ne zna u inc koliki mu je?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Jul 2017, 20:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2502
Ma ništa, vjerovatno zna u cm.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Jul 2017, 22:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
vojopd je napisao:
Onda bi svi u Bosni trebali uzeti tv od 50 KM, jer ionako kad sve spojis nema 30 HD kanala


Tih 30 HD kanala su meni npr. sasvim dovoljni... SK, Arena, Eurosport, AMC, FOX, HBO, Cinemax, Cinestar Premiere, NG, Discovery, N1, AJB.... Zar treba još nešto u SD pored toga?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Jul 2017, 22:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2066
Poenta posta je skroz druga, ali ajde eto 43" je, izvini majstore, da li je sad u redu? Nemas nijednog argumenta, vec si dosao dotle, da trazis greske u poruci, svaka cast. Pa SD je SD, naravno da je bolje bilo kakva, nego nikakva, ali da je u kockicama, nije. Sad ce parovi, mozda vam elta omoguci UHD, pa mozete to gledati.
Dovoljno je i meni, nemam zamjerke, ali kazem za ove sto izmisljaju toplu vodu u vezi mtela i prave se pametni po forumu. Te ne valja sd SK, te nema ovog, nema onog.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Jul 2017, 23:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Pikseliziraju tv1000, filmbox, mtv, vh1 na mtv ima distorzija zvuka, sk očajan podsjeća na loš crtani. Pinkovi filmski kanali liče na kamo snimke iz bioskopa, ton užasan. Jedino su prijvatljivi bn aldžazira hrv arena i još po neki.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Jul 2017, 23:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Mtel kablovska katastrofa. Upravo skoro ispraceni iz kuće. Hd televizor nema logike imati u kući pored njih.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 14 Jul 2017, 04:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Ma jebes program ako se trepavice na tribini ne vide.

_________________
MANGA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 14 Jul 2017, 07:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
Jedino, ako zivite u vukojebini, u nekoj zabiti, ako ste blizu centrale MTel nema gresku.
Da li ste iz sume ili ste placeni od Kabanice?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 14 Jul 2017, 07:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
[quote="nuvolari"]Pikseliziraju tv1000, filmbox, mtv, vh1 na mtv ima distorzija zvuka, sk očajan podsjeća na loš crtani. Pinkovi filmski kanali liče na kamo snimke iz bioskopa, ton užasan. Jedino su prijvatljivi bn aldžazira hrv arena i još po neki.


Pa ti imaš sve argumente da raskineš ugovor zbog tehničke neispravnosti. Jesi probao?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 14 Jul 2017, 07:37 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Istekao meni obavezni dio ugovora.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 14 Jul 2017, 07:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Sad idi u Eltu i svijet je tvoj.
Hehehe...i baš na MTV-ju da je distorzija zvuka. Providno je to, ali baš.


Poslednji put menjao Dexia Mons dana 14 Jul 2017, 07:42, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 14 Jul 2017, 07:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2502
Inače smo iz šume koja je udaljena 10min od boske. Kakve veze ima elta na temi o mtel Iptv, ako već biramo najbolji odnos uloženo-dobijeno za tv kanale onda je Total najbolji izbor.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 14 Jul 2017, 07:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2017, 09:17
Postovi: 331
Interesantno da Mtel nema ponudu samo optickog interneta, po njihovom letku postoje dvije cijene interneta (opticki,vaadsl, adsl) i to zavisi od telefonskog prikljucka. Smijesno. Ispade ucjena.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 14 Jul 2017, 08:03 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Nov 2016, 15:44
Postovi: 586
Ima, ali ne znam koliko je povoljno. Bila je promo akcija oko nove godine gdje je 100/20 koštalo 30 KM.

http://www.mtel.ba/single-article/749

Solo paketi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 14 Jul 2017, 08:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Dok god imaš izbor, nije ucjena.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 14 Jul 2017, 08:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Apr 2017, 09:17
Postovi: 331
Pa diskriminacija u najmanju ruku jest. Ako Elta i Blic imaju ponudu optickog interneta BEZ telefonskog broja, ne vidim razlog zasto i Mtel nema, tim prije sto su za Novu godinu imali ponudu samo optickog interneta za 29,90. Cudna im neka logika, al' to je samo moje zapazanje.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 14 Jul 2017, 09:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Nov 2016, 15:44
Postovi: 586
Odgovorio sam ti da ima ponuda solo paketa.


Vrh
  
 
 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292 ... 664  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Scrapy [Bot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs