banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 19:51 Danas je 24 Jun 2026, 19:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291 ... 664  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Jul 2017, 12:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2959
jasno haha

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Jul 2017, 13:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Onda budeš precizniji pa kažeš da kod tebe je slika loša a ne da mtel generalno ima lošu sliku. Postoji razlika.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Jul 2017, 13:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Javljaj koji je rezultat, ne vidim dobro grafiku grafiku.

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Jul 2017, 14:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 416
Lokacija: I. Sarajevo
Nemoj(te) tih 'seljackih' procjena kvaliteta slike. Reci(te) nam codec, fps, bitrate itd.


Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Jul 2017, 16:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Slažem se. Izvolite... Ko će prvi?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Jul 2017, 16:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
Najcrnji su mi ovi koji im je vazniji kvalitet slike neko sami sport, mislim da i sport ne gledaju nego tako izmisljaju, nema potrebe za HD kakve strimove sam gledao ovo je HD, a ovi sto izmisljaju neka iskljuce.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Jul 2017, 16:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2067
Pa reci nam ti Nemanja, imas i ti mtel :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Jul 2017, 17:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6811
Lokacija: Banja Luka
OpentoGo aplikacija za android, na koliko uredjaja moze da se koristi?

Послато са m2 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Jul 2017, 18:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
U zavisnosti od Open paketa koji koristiš, može na jednom ili više uređaja: računaru, tabletu i telefonu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Jul 2017, 19:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
Slika je dobra i bez HD, nema potrebe za boljim, mada sve to zavisi i kakav tv imate koliko ste od centrale udaljeno(oko 50metara :D ), kod mene Samsung Full HD, reprodukuje dobru sliku, naravno HD je kristalno i bolje,ali to je pomodarstvo, ne moram trepavice viditi :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Jul 2017, 20:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 416
Lokacija: I. Sarajevo
vojopd je napisao:
Pa reci nam ti Nemanja, imas i ti mtel :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Pisao sam nekad druze, H.264, 25.000 FPS, 8 Mbps. Nisam upalio TV mesec dana, na moru sam, sad dobro dodje OpenToGo.

Pozdrav!

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Jul 2017, 20:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2067
Na moru mjesec dana, a kukas zbog 5 KM jer je mtel skuplji, hahah :o.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Jul 2017, 21:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Krit, all inclusive?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Jul 2017, 22:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6811
Lokacija: Banja Luka
Dexia Mons je napisao:
U zavisnosti od Open paketa koji koristiš, može na jednom ili više uređaja: računaru, tabletu i telefonu.

U pravu si.

Послато са m2 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Jul 2017, 17:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jul 2008, 14:20
Postovi: 456
Česti problemi sa Fox Crime kanalom 306 ... stoji zaleđen satima... pa neko popravi... pa opet...
Evo, trenutno je negledljiv...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Jul 2017, 17:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Sta kazu kad nazoves podrsku?

_________________
MANGA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Jul 2017, 17:50 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2009, 16:50
Postovi: 193
Ištekaj iz struje ;)

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Jul 2017, 12:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 13 Maj 2007, 20:17
Postovi: 362
Lokacija: Prijedor
Jedanput kada pogledas sadrzaj na lcd, plazma tv-u velike dijagonale u HD kvalitetu, ne mozes NIKAD VISE reci da HD ne treba, da je ovako dobro i da je SD dovoljan. Bez polemike.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Jul 2017, 13:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2959
jasno ko slika, pardon ko dan

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Jul 2017, 14:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Nov 2016, 15:44
Postovi: 586
Može li mi neko reći kakva je slika na IPTV na optici?
Malo sam se zabrinuo kad sam pročitao da su kockice na tv-u. U tom slučaju, ne bih uvodio iptv, samo optički net.


Vrh
  
 
 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291 ... 664  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs