banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 00:47 Danas je 23 Jun 2026, 00:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 ... 664  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 07 Jun 2017, 20:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2066
Ala lice smori ti vise o kvalitetu kanala.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 08 Jun 2017, 00:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ali brate Hayat, Face i slična govna...ko to uopšte gleda a kamoli da treba HD...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 09 Jun 2017, 15:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
E neka su se sjetili napraviti malo reda medju ovim kanalima. Nego, zna li neko mogu li oni na svojoj IPTV platformi isporučivati i radio kanale?

http://www.mtel.ba/single-article/4035


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 09 Jun 2017, 17:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Zar Atlas TV još postoji? Mislim nema ih na satelitu, mislio sam da je kanal ugašen a vidim ga ovdje na listi kanala.

Ova logika slaganja kanala mi je nejasna. K3 nije u lokalnim kanalima, a TV1 i Hayat jesu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 09 Jun 2017, 17:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
008?

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 09 Jun 2017, 18:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Mislim na lokalce na 50+. Ovo na početku su 'veći' kanali, da kažem nacionalni. :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 09 Jun 2017, 18:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Obe gupe su lokalni. Samo jedni više, a drugi manje gledani. Ne znam gdje je problem. Osim zašto su neki više gledani, ali to nije do mtel-a :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 09 Jun 2017, 22:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Ma ok, sad vidim da je to, mislio sam da je u pitanju zenaljska pokrivenost pa da K3 ide kod onih 'manjih' lokalaca poput Hita i Slobomira a TV1 i Hayat kod ovih prvih. Doduše potpuno nebitna stvar. Kvalitet nije odlika ni jednih ni drugih. :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Jun 2017, 02:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 416
Lokacija: I. Sarajevo
midwest je napisao:
nemanja066 je napisao:
Promjenio android na telefonu, sad OpenToGo servis prepoznaje isti telefon kao drugi uredjaj. Moram cekati 30 dana da ga izbrisem iz baze, jer ne prolazi login. Jbm ti pametnu platformu. Ne mogu se njima javljati kad znam da nista uraditi necu.


Zašto misliš da je tako? Javi se Kontakt centru, oni imaju definisanu proceduru kako da to riješe. Ne budu li htjeli/mogli, pošalji mi pp sa brojem sa koga si zvao i informacijom kada si zvao. Pozdrav!


Ma sacekacu da istekne 30 dana, svakako i ne gledam sada (30-og juna), nije mi mrsko, izbrisati i dodati novi uredjaj.

Ako radis u mtelu (vazi i za ostale ako neko zna), da li sistem (platforma) kao podatak koristi samo Android ID od SW-a (ja pretpostavljam da dâ). Imao sam ga backup-ovanog (sa Titanium-om), ali izbrisah, nisam se sjetio toga. Sada cu bas backupovati.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Jun 2017, 00:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Овај нови распоред је срање тешко, мислим није ни тренутни добар, ал' бар га знам напамет, сад поново морамо учити распоред који је још глупљи. http://www.mtel.ba/images/content/pdf/r ... _-_617.pdf

Прво јако ме нервира што први канал неке групе канала не иде на редни број х1. Нпр. у овом случају би требало Пинк на 21. Пинк2 на 22. ХРТ 1 на 31. ХРТ2 на 32. ХРТ3 на 33. СК1 на 111. АренаСпорт1 ХД на 131. итд. лепше и памтљивије би било.
Српска Научна ТВ не спада у дечије, више је за документарне...
Пуно празних тј. прескочених места на листи...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Jun 2017, 08:08 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2066
Pa napravis sebi listu od 20, 30 kanala koje stalno gledas....

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Jun 2017, 11:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Tako je...ubiješ one krševe što ne gledaš,
Sport+filmovi+serije=dobitna kombinacija i mentalna dekontaminacija :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Jun 2017, 22:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
vojopd je napisao:
Pa napravis sebi listu od 20, 30 kanala koje stalno gledas....

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Bravo. Napraviš listu za sport, listu za filmove i serije i listu za ostale programe koje gledaš.

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Jun 2017, 22:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2066
Pa logicno... Ljudima nista ne valja sta mtel uradi. Tako sam ja uradio i super.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Jun 2017, 22:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Ima i ona prečica da biraš koju ćeš od tih omiljenih lista, mislim da je žuto dugme. Ili plavo. Ne znam napamet.
Btw. i pored svog kukanja ljudi bi još nekih 100-200 kanala, čisto neka ih. A kad ih pitaš koje bi da se ubace.. "Pa šta znam, Nova TV." - Nemaju pojma.

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Jun 2017, 12:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
Prije mjesec dana uzeo trio standard I odmah napravio listu, nisam lud da skacem po sto kanala.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Jun 2017, 12:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2066
Ma naucis cijelu listu napamet kao ovi profesionalci, haha.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 23 Jun 2017, 16:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
http://blog.mtel.ba/bolja-mtel-mreza-za ... je-usluge/

Zna li iko "iznutra" nesto vise o ovom? Koji dijelovi BL ce dobiti opticku mrezu?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 23 Jun 2017, 18:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
Borik prvi dobija, kao najvece naselje garant xD


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 23 Jun 2017, 19:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Maj 2011, 18:21
Postovi: 251
Znam da Starcevicu vec uveliko pokrivaju. Ja sam u Boriku i rekose mi da nije u planu uvodjenje optike u skorije vrijeme jer vec imaju mnogo centrala koje omogucavaju da Borik ima VDSL pa im se ne isplati uvoditi optiku kad vec mogu obezbjediti slicne brzine interneta.


Vrh
  
 
 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 ... 664  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs