banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 15:30 Danas je 22 Jun 2026, 15:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288 ... 664  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 05 Jun 2017, 18:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Очито са М:телом све савршено ферцера, па људи сад паламуде о предугачком уговору. Стварно јадно.... Ја сам потписао на 2 год. док је још била оптика у повоју и на акцији пакет 100/20 и пресрећан сам због тога, јер плаћам пуно јефтиније него што су сад цене пакета у понуди, а савршено све ради. Плаћам пакет Трио Екстра Нет 100/20 (сад тај пакет није у понуди) 49,14КМ + 4КМ за други СТБ пријамник. Јефтиније од стандардног пакета, а брзина нета као у премиум пакету. Како сам убо време потписа уговора и акцију жао ми што уговор није на 10год.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 05 Jun 2017, 19:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2066
Pa ja imam sve od mtela na 3 lokacije... Ali kazem ne daj Boze, danas, sutra, nesto se desi, a ti vezan ugovorom 2 godine, a kamoli 10. O tome ti pricam, npr.: vezao sam se za eltu, kad je bila ta ponuda za open trio 100/20 i bas sam se zeznuo. Kontate li sad poentu?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 05 Jun 2017, 20:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Брате, онда их назовеш да отклоне квар, ако га неотклоне раскинеш и добро.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 05 Jun 2017, 20:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2066
A ne govorim bez razloga ovo... Ima u elti mojih postova, smijesno sta mi se desavalo, nikog nije zanimalo. I kad dodje do raskida, onda sve moze.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Jun 2017, 08:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Ne može te niko prisiliti da imaš nešto što ne ispunjava uslove iz ugovora tako su priče da se kod Elte ne može raskinuti, bez osnova. Tako je i kod ostalih.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Jun 2017, 10:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
dukicas je napisao:
Очито са М:телом све савршено ферцера, па људи сад паламуде о предугачком уговору. Стварно јадно.... Ја сам потписао на 2 год. док је још била оптика у повоју и на акцији пакет 100/20 и пресрећан сам због тога, јер плаћам пуно јефтиније него што су сад цене пакета у понуди, а савршено све ради. Плаћам пакет Трио Екстра Нет 100/20 (сад тај пакет није у понуди) 49,14КМ + 4КМ за други СТБ пријамник. Јефтиније од стандардног пакета, а брзина нета као у премиум пакету. Како сам убо време потписа уговора и акцију жао ми што уговор није на 10год.

Eto cist primjer problema sa dugim ugovorom. Bas zbog trajanja ugovora od dvije godine, a ne godinu, ja ne bih mogao da iskoristim tu akciju od 100/20 kada bi se sada pojavila. A mtel je cist primjer kako ganja nove korisnike, a ne cijeni one vjerne. Ja sam tako poletio kada sam vidio da je akcija 30/6 i potpisao tada ugovor, dok su odmah sledeci mjesec stavili 100/20. Sto kraci ugovor to bolje. Nikad ne znas kada ce da se pojavi bolja opcija.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Jun 2017, 10:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Ali ta akciaj je važila samo za ugovor na dvije godine. Ne bi je onda opet iskoristio.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Jun 2017, 16:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
Tu akciju bih potpisao bez razmisljanja i na vise od 2 godine posto mislim da je to neki maksimum do koga ce nasi provajderi ici u blizoj buducnosti. Nego kazem za trenutno stanje, kada bi sada bila neka akcija, a ja pod ugovorom.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Jun 2017, 16:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2066
Takodje. Potpisao bih i ja jer je optika u pitanju. :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Jun 2017, 18:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jul 2008, 14:20
Postovi: 456
Čisto me zanima da li je neko uspio raskinuti ugovor sa mtelom prije isteka roka zbog neispunjavanja uslova iz ugovora ali baš raskinuti a ne neko drugo rješenje...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Jun 2017, 18:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Jel imas neke probleme?

_________________
MANGA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Jun 2017, 19:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jul 2008, 14:20
Postovi: 456
Nemam probleme, samo me interesuje da li je neko to uspio i ako jeste koliko je trajao postupak dokazivanja da je do mtelovog nepoštovanja ugovora, ili je to sve u domenu urbane legende tipa znam jednog koji ima prijatelja koji ima brata kojem je to uspjelo... :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Jun 2017, 19:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Prvo se pokuša popraviti kvar ili podići nivo kvaliteta usluge. Ako naš ne ide ništa onda se raskida ugovor. Imaš hrpu takvih slučajeva i to uglavnom za Open gdje kvalitet slike nije zadovoljavajući. Eto, sad znaš da li je neko uspio raskinuti ugovor a možeš dobiti i imena dotičnih ako te tako jako zanima.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Jun 2017, 19:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jul 2008, 14:20
Postovi: 456
Ipak bi me zanimalo iskustvo nekog korisnika iz prve ruke pošto naslućujem iz Vašeg stila pisanja da ste propagator lika i djela mtela, vjerovatno zaposlenik istog, te da po defaultu ne možete biti objektivni...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Jun 2017, 20:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Ako nudim imena korisnika koji su raskinuli ugovor, a što je njihovo pravo prema Zakonu o potrošačima, onda nema potrebe da budem (ne)objektivan pošto imena govore sama za sebe. Meni su samo oni poznati jer žive pored mene, te zato to kažem a ne da proslavim mtel. I bilo koja iole ozbiljnija firma ne bi sebi dozvolila luksuz da zarađuje na muci korisnika i da se o tome zna. Na kraju krajeva, Zakon je tu jasan bilo da se radi o telekomunikacijama ili npr grijanju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 07 Jun 2017, 07:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 3243
Lokacija: još mAlo i tU smo
Tačno tako.Kompanije poput mtel-a sebi i korisnicima ne bi dozvoljavale takve stvari.Vjerovatno ima i slučaja da se tako nešto desi, koliko samo ima korisnika i ne može sve da teče glatko, ali se na kraju riješi popravkom ili raskidom ugovora.Ima masa ljudi koji potpišu ugovor ne razmišljajući da ipak to moraju plaćati vrijeme predviđeno ugovorom, i kad to na kraju skontaju, onda da bi prestali plaćati , na sve moguće načine pokušavaju raskinuti ugovor i kojekakvim vrdanjima pa i da servis nije u redu.

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 07 Jun 2017, 18:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
corttex je napisao:
Ipak bi me zanimalo iskustvo nekog korisnika iz prve ruke pošto naslućujem iz Vašeg stila pisanja da ste propagator lika i djela mtela, vjerovatno zaposlenik istog, te da po defaultu ne možete biti objektivni...

Evo ja sam ti prva ruka sa takvim iskustvom al neda mi se pisat sta je bilo i nisam mtelov radnik a imam
dosta zamjerki na njih i sada. Ugovor se moze raskinuti.

_________________
MANGA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 07 Jun 2017, 18:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Ево чим сам их похвалио мало ме разочарали. Сјебала им се услуга ,,Гледај пропуштено'' на Српској баш у термину 1. епизоде ,,Шешир професора Косте Вујића''. :(


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 07 Jun 2017, 20:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 416
Lokacija: I. Sarajevo
Ja nisam zadovoljan kvalitetom slike nikako. Ni HD nije bas najsjajniji. Brat bratu fali ovde bar jos 10ak HD kanala koji se emituju u toj rezoluciji kao Face, Hayat, BHT, NatGeo, Animal..i svi oni sa Elte. Nema ni prevoda na HD nekim kanalima.

Zadovoljan sam izborom kanala relativno, ali ne i kvalitetom.

Kad vidim onaj SK u SD smuci mi se a uglavnom zbog toga presao na mtel.

Proletice 2 godine svakako, pa cemo vidjeti situaciju na trzisti, yebat ih. Vezao sam se 2 god, smatram da nece biti u tom periodu Bog zna kakve konkurencije (tv+net u paketu), a dobio taj popust.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 07 Jun 2017, 20:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2502
Ima tu dosta i do TV-a, pogotovo ako je LED/LCD manje dijagonale (obicno kod nas 32") ili jos neki stari lampas, onda tu i ne mozes vidjeti te razlike u kanalima.


Vrh
  
 
 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288 ... 664  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs