banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 03:57 Danas je 23 Jun 2026, 03:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280 ... 664  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 20 Apr 2017, 13:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Ali uz Open Trio Extra Net možeš dobiti besplatno HD paket, osim ako ti Pink nije bliži :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 20 Apr 2017, 13:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Da, ali tu dobiješ uglavnom sportske kanale u HD. FOX-a u HD nema ni na vidiku.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 20 Apr 2017, 13:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
Daky je napisao:
Da, ali tu dobiješ uglavnom sportske kanale u HD. FOX-a u HD nema ni na vidiku.

Jako je bitno da se gledaju sitcom-i u HD-u :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 20 Apr 2017, 13:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Nadam se da će dopunjavati HD paket :)

Barem da dopune kao onaj od mts-a

https://www.mts.rs/privatni/televizija/mtstv/hdtv

Da ubace BBC Earth HD. Ako već nisu, a nisam upratio.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 20 Apr 2017, 14:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 416
Lokacija: I. Sarajevo
Ne zna se koja je tuznija ponuda. Cudo nema Telemacha u RS-u. Total nije opcija.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 20 Apr 2017, 15:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2009, 16:50
Postovi: 193
miljant je napisao:
Imam Total TV, mtelov ADSL.
Zadovoljan sam ponudom kanala na TotalTV i kvalitetom HD kanala, ali razmišljam o prelasku na Open Trio Extra NET, samo radi interent brzine 30/6.

Kanali koje najviše gledam na Total TV su 4xSK i 4xFOX i oni su HD (ukupno nekih 20 kanala).
Sad me interesuje koji kanali na IPTV su HD. Vidim da ima neki HD paket ali tu me interesuju samo dva ili tri kanala.

Ima li u osnovnom paketu HD kanala na IPTV? Šta je sa Fox-ovim kanalima i SK?

I zavisi gdje si mogu li ti isporuciti tu brzinu neta?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 20 Apr 2017, 15:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
00dragan00 je napisao:
Daky je napisao:
Da, ali tu dobiješ uglavnom sportske kanale u HD. FOX-a u HD nema ni na vidiku.

Jako je bitno da se gledaju sitcom-i u HD-u :D


Naravno da jeste, HD je danas standard. Uostalom to i nisu samo sitkomi. ;)
Total sve to nudi u osnovnom paketu a ovi nemaju ni u dodatnom. A da ne govorim o dostupnosti HD kanala na m:telu i koliko korisnika to uopšte može imati.

Inače smatram da je najbolja opcija za ljude kojima fiksna nije bitna - m:tel-ov net (stabilan) + Total TV (ponuda bez konkurencije).


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 20 Apr 2017, 20:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 416
Lokacija: I. Sarajevo
Koliko se max izvlaci neta ko nema infrastrukturu za HD i velike brzine? Zar tako nalo korisnika ima dobru infrastrukturu za HD, cudi me.

I da, mora li antena biti okrenuta prema jugu za TotalTV?

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Apr 2017, 17:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2011, 21:49
Postovi: 528
Ja sam poprilično siguran da nama Telemach zvuči dobro zato što ga (uglavnom) u RS nema, a dosadili su nam ovi naši kriminalci, pa kontamo da bi bila drugačija situacija sa ovima. Mislim da su isti oni kao i ovi naši, barem po reakcijama ljudi u FBiH... isti problemi, ista kritika...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Apr 2017, 19:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Uvijek kod komšije zelenija trava, bolja žena... Ili zelenija žena, bolja trava :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Apr 2017, 19:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 416
Lokacija: I. Sarajevo
Nije bas tako, pogledajte programsku semu na Telamachu, a i internet u sklopu paketa, brise pod sa mtelom i eltom zajedno.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Apr 2017, 19:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Hoćemo ti i ja biti komšije?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Apr 2017, 19:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
Lumber Jack je napisao:
Ja sam poprilično siguran da nama Telemach zvuči dobro zato što ga (uglavnom) u RS nema, a dosadili su nam ovi naši kriminalci, pa kontamo da bi bila drugačija situacija sa ovima. Mislim da su isti oni kao i ovi naši, barem po reakcijama ljudi u FBiH... isti problemi, ista kritika...

Ja sam poprilično siguran da njima Telemach zvuči odlično kada pogledaju ponudu naših operatera u RS.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Apr 2017, 19:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
shakal je napisao:
Hoćemo ti i ja biti komšije?

Ja sam drugog sklopa, meni su sve dobre. Čak ni ti nisi siguran :P

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Apr 2017, 19:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Jan 2011, 15:31
Postovi: 244
Star tv - pozicija 300

http://www.mtel.ba/single-article/3932


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Apr 2017, 19:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Jel ima negdje sajt od ove televizije?
Jel valja cemu nisam ga nikad gledao?

_________________
MANGA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Apr 2017, 20:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
To je njihov novi kanal, odnosno od Telekoma Srbije. Nema sajt, ali ima TV raspored na TV Profilu. Solidan kanal.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 22 Apr 2017, 08:15 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2066
nemanja066 je napisao:
Nije bas tako, pogledajte programsku semu na Telamachu, a i internet u sklopu paketa, brise pod sa mtelom i eltom zajedno.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Botu, pravac u FBIH i ukljuci sebi Telemach.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 22 Apr 2017, 08:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Ne brini se ti, svi bi uključili Telemach kad bi mogli. ;)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 22 Apr 2017, 09:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Apr 2017, 18:26
Postovi: 196
ja sam iz Rs ali koristim uslugu Total u vlasnistvu Telemacha


Vrh
  
 
 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280 ... 664  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs