banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 06:22 Danas je 23 Jun 2026, 06:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279 ... 664  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 17 Apr 2017, 15:32 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Apr 2017, 18:26
Postovi: 196
e jbg druze ne mozes sve gledati u osnovnom paketu i ja bi bio najsrecniji da mogu gledati Hbo i ostalo u osnovnom paketu


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 17 Apr 2017, 15:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
HD Arene u HD paketu, SD u osnovnom.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 17 Apr 2017, 16:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
Ma nije problem oanovni paket i cijena, nego transparetno stavite i uzecu, nego pitam, sta ce biti poslije maja sa arenom i SK i ne znaju, to je problem.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 17 Apr 2017, 16:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2010, 17:53
Postovi: 3885
Nadaj se najboljem, očekuj najgore.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 17 Apr 2017, 16:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
Ma samo hocu da stave pravila i da odem potpisati.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Apr 2017, 06:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Biće čudno ako Arena u Totalu i Telemachu ide u dodatni, a SK u mtelu ostane u osnovnom paketu. A gotovo je izvjesno da će Arene 2-4 ići u dodatni. Ako neće sve, vjerujem da će bar SK 4-6 prebaciti u neki paket.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Apr 2017, 09:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Vuk Mandusic je napisao:
Ma nije problem oanovni paket i cijena, nego transparetno stavite i uzecu, nego pitam, sta ce biti poslije maja sa arenom i SK i ne znaju, to je problem.


Meni nije jasno šta uopšte treba da se desi u maju?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Apr 2017, 09:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Apr 2017, 18:26
Postovi: 196
pa da vide ljudi hoce li sk ostati u mtel :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Apr 2017, 10:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
Potpisem ugovor daj mi Open Trio Standard, meni super sve SK i Arene imam milina, prosao maj i izbace Arene iz standarda u paket, idi ponovo se jebavaj potpisuj ugovor ubacuj to,e to ce se desiti, hocu da na papir stave sta ce biti i da potpisem i imam rjeseno xD


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Apr 2017, 11:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Nov 2016, 15:44
Postovi: 586
Na osnovu ovoga:

"Arenasport i Sport Klub kanali od sada u osnovnom Open IPTV paketu

m:tel Open IPTV se može sa punim pravom zvati mjestom na kome živi sport jer od sada svi korisnici osnovnog Open IPTV paketa bez dodatne naknade mogu uživati u svim Arenasport kanalima i u šest novih dugoočekivanih Sport Klub kanala, spajajući tako na jednom mjestu sve najbolje sportske sadržaje."

Mislim da neće dirati ove kanale, jer su i zaposleni potvrdili da ostaje sve ovako kada mi je rođak išao potpisati ugovor prije par dana. Imaju dovoljno negativnu reputaciju, mislim da im ne treba još više, a i ovo im je šansa da pridobiju još veći broj korisnika.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Apr 2017, 11:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Vuk Mandusic je napisao:
Potpisem ugovor daj mi Open Trio Standard, meni super sve SK i Arene imam milina, prosao maj i izbace Arene iz standarda u paket, idi ponovo se jebavaj potpisuj ugovor ubacuj to,e to ce se desiti, hocu da na papir stave sta ce biti i da potpisem i imam rjeseno xD

Ne moras ici i potpisivati nista. Imas u meniju iptv-a opciju da aktiviras paket koji hoces. Ja sam tako onomad arene aktivirao.

Udjes u meni na TV pise cena svakog paketa, aktiviras ga i od sledeceg racuna ti dolazi u naplatu zajedno sa osnovnim paketom, jedino kada zelis da izbacis neki paket onda moras ici u poslovnicu


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Apr 2017, 12:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
Nisam znao, ali bio sam u mtel nedavno nista nisu znali, a i ne zurim iskreno da ti kazem, evo sace maj kraj sezone, nema nekih takmicenja kroz ljeto, mogu lagano da cekam.
Nije problem platiti, nego hocu posteno i transparetno :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 19 Apr 2017, 10:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2017, 09:40
Postovi: 357
Bojan10 je napisao:
pa da vide ljudi hoce li sk ostati u mtel :D


Kontam tvoj strah, ali odakle uopšte informacija da neće ostati?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 19 Apr 2017, 10:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Apr 2017, 18:26
Postovi: 196
nemam cega da se bojim imam Total tako da mi je Sk zagarantovan a plus uzivam uz Arene


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 19 Apr 2017, 11:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Pa logično da će SK ostati na mtelu. Ako nestane, onda će nestati i Arene sa Totala. Ali valjda nisu ludi da to urade.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 19 Apr 2017, 13:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2066
Mtel kada i uradi nesto dobro, uvijek se nadju neki sa teorijama zavjere. Bice, kako bude.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 20 Apr 2017, 10:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2015, 17:48
Postovi: 578
Star TV u ponudi m:tel IPTV.

http://www.mtel.ba/single-article/3932

_________________
*FIFA Club of the 20th Century*


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 20 Apr 2017, 10:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Apr 2017, 18:26
Postovi: 196
bravo za mtel


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 20 Apr 2017, 12:46 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 24 Nov 2014, 22:31
Postovi: 3
Imam Total TV, mtelov ADSL.
Zadovoljan sam ponudom kanala na TotalTV i kvalitetom HD kanala, ali razmišljam o prelasku na Open Trio Extra NET, samo radi interent brzine 30/6.

Kanali koje najviše gledam na Total TV su 4xSK i 4xFOX i oni su HD (ukupno nekih 20 kanala).
Sad me interesuje koji kanali na IPTV su HD. Vidim da ima neki HD paket ali tu me interesuju samo dva ili tri kanala.

Ima li u osnovnom paketu HD kanala na IPTV? Šta je sa Fox-ovim kanalima i SK?

_________________
Filmski kviz


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 20 Apr 2017, 12:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2015, 17:48
Postovi: 578
miljant je napisao:
Ima li u osnovnom paketu HD kanala na IPTV? Šta je sa Fox-ovim kanalima i SK?


Nema. Nisu HD (u osnovom paketu imaš samo Fox i Fox Life).

_________________
*FIFA Club of the 20th Century*


Vrh
  
 
 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279 ... 664  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs