banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 05:11 Danas je 23 Jun 2026, 05:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277 ... 664  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 10 Apr 2017, 06:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Apr 2017, 18:26
Postovi: 196
To Kabanica na aparatima pa plasira lazne naslove nije mu prvi put ;)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 10 Apr 2017, 06:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Apr 2017, 18:26
Postovi: 196
SK se ne ukida od maja!!! Dobio sam odg od Telemacha


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Apr 2017, 16:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
Ja sam dobio arris vip1113 i nema potrebe za daljinskim od tv-a jer ovaj sve zamjenjuje. Setup box radi savrseno.

http://www.arris.com/products/vip1113/

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Apr 2017, 16:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Taj ima wi-fi jel tako?

_________________
MANGA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Apr 2017, 18:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Je l' se plaća dodatno drugi tv?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Apr 2017, 18:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
Zavisi u kom paketu. Ja u opet trio extra net ne placam. Vidi na sajtu mtela.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Apr 2017, 19:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Open duo iptv... I piše na sajtu "gratis usluga Open To Go", ali ne znam koji pin trebam unijeti na stb kad treba generisati kod za registraciju?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 11 Apr 2017, 19:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2010, 17:53
Postovi: 3885
1234


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Apr 2017, 17:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Jan 2007, 09:30
Postovi: 2062
StigoStriko je napisao:
Taj ima wi-fi jel tako?


Ima 5 ghz, ali mislim da ga je mtel iskljucio.

_________________
Dodik-Bio je GENOCID u Srebrenici!
https://www.youtube.com/watch?v=01Qa2tkMYi8
Dodik: Malo sam plaćen za ono što radim
https://www.blic.rs/vesti/politika/dodi ... im/szjxs4h


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Apr 2017, 10:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
shakal je napisao:
Je l' se plaća dodatno drugi tv?

4KM uz Duo IPTV


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Apr 2017, 14:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2004, 09:44
Postovi: 1330
Jesu li nekome u skorije vrijeme mijenjali onaj modem?
Kod nas bili nekidan, imali smo neki bijeli, i došli, donijeli taj isti. Kaže, on možda izgleda isto, ali nije :lol: kao, brži je blabla... I donijeli novi daljinski, koji je isti kao i prethodni, samo nije sivi nego crni.
Nisam zadovoljna. ipTV nam piključili na hmdi i slika je lošija.

Starci imaju neki novi modem, i bolji daljinski. Kod nas kad prebacujem programe, moram brzinski ukucavati broj za brojem, jer ako napravim više od milisekunde pauzu, prebaci mi na prvi stisnuti broj...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Apr 2017, 15:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2372
Lokacija: Бања Лука
Bice opet discovery-ja snukera i bundeslige u HDu na iptvu od sutra :)

_________________
Овдје само Борац Бања Лука!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Apr 2017, 15:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Sep 2016, 08:14
Postovi: 125
Andiamo a Combattere je napisao:
Bice opet discovery-ja snukera i bundeslige na iptvu za vikend :)


Sutra se opet vraćaju svi privremeno ukinuti kanali na open iptv.
Ipak je Mtel pojam ozbiljnosti za Eltu i njima sličnima.Rekli su privremeno ukinuti kanali i bi tačno hehe


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Apr 2017, 15:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
http://www.mtel.ba/single-article/3926


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Apr 2017, 15:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 416
Lokacija: I. Sarajevo
Pokidali su, nema sta, mislim da je ubijena sva konkurencija u RS-u. Ne moze vise ni Bog, ni visa sila, zaustaviti egzodus elta korisnika.
Bojim se da ce mtelasi ovo zestoko naplatiti.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Apr 2017, 15:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2010, 20:20
Postovi: 678
Kakvih ovde ima bolida :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Apr 2017, 17:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 3243
Lokacija: još mAlo i tU smo
Prijedor75 je napisao:
Andiamo a Combattere je napisao:
Bice opet discovery-ja snukera i bundeslige na iptvu za vikend :)


Sutra se opet vraćaju svi privremeno ukinuti kanali na open iptv.
Ipak je Mtel pojam ozbiljnosti za Eltu i njima sličnima.Rekli su privremeno ukinuti kanali i bi tačno hehe


:thumbright:

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Apr 2017, 17:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
shakal je napisao:
shakal je napisao:
Je l' se plaća dodatno drugi tv?

4KM uz Duo IPTV

Ovo je call centar.


Mtel šalter kaže 6KM a monter kaže da je besplatno :lol: :lol: :lol: i ajd budi pametan


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Apr 2017, 18:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2372
Lokacija: Бања Лука
Duo start paketi 6, ostali duo 4.

_________________
Овдје само Борац Бања Лука!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 13 Apr 2017, 18:32 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Avg 2011, 20:18
Postovi: 777
Dakle, Eurosportovi idu i u HD paket. Ostaje pitanje da li će Sportklubovi ikada u HD. Zasad ne znaju, pitah prije par dana na šalterima.


Vrh
  
 
 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277 ... 664  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], ByteDance [Bot] i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs