banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 08:42 Danas je 23 Jun 2026, 08:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 664  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Apr 2017, 11:00 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2503
Ubacuju večeras, a ništa na sajtu zvanično nisu objavili, mislim da je ovo presedan :-D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Apr 2017, 11:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Bilo bi fer da povećaju sada pretplatu kada ubace dodatne kanale, je je fer i da smanje kada izbace. :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Apr 2017, 11:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2010, 17:53
Postovi: 3885
Sad je egal :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Apr 2017, 11:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Sep 2016, 08:14
Postovi: 125
gishas je napisao:
Ubacuju večeras, a ništa na sajtu zvanično nisu objavili, mislim da je ovo presedan :-D


Pa to je poenta,da nas izenade hehe


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Apr 2017, 11:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
Hertzog je napisao:
Tj iza eurosporta.

Samo da vise ne ganjam streamove za F1, EL iNFL, sve ostalo mi je bonus


Eto, sutra ko covjek kuci gledas darusafaku :D

Nego sta ce biti sa korisnicima koji trenutno po ugovoru placaju dodatno za arenasport? Hoce li racuni automatski biti smanjeni ili ce biti povuci potegni da se to uradi?

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Apr 2017, 12:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
vlakanje je napisao:
Hertzog je napisao:
Tj iza eurosporta.

Samo da vise ne ganjam streamove za F1, EL iNFL, sve ostalo mi je bonus


Eto, sutra ko covjek kuci gledas darusafaku :D

Nego sta ce biti sa korisnicima koji trenutno po ugovoru placaju dodatno za arenasport? Hoce li racuni automatski biti smanjeni ili ce biti povuci potegni da se to uradi?

Pa nemojte sada pretjerivati sa detaljima. Sacekajte pa ce se znati.

Sent from my Z2 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Apr 2017, 13:06 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Sjajna vijest. Hvala emtele prijatelju :) Sada mi više ne treba piratski iptv.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Apr 2017, 14:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Jan 2011, 15:31
Postovi: 244
http://www.bosanski.com/vijesti/4441/te ... panje-bih/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Apr 2017, 15:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4994
Ljudi uzivajte kad mi kod seljacine Kabanice ne mozemo...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Apr 2017, 15:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
soundcity je napisao:
http://www.bosanski.com/vijesti/4441/telemah-grupa-m-tel-zajedno-u-cerupanje-bih/

Neka nikad ne bude SK na Elti ali ću bar zalijevati tugu bošnjačkim suzama.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Apr 2017, 15:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
Fazon neka komsiji crkne krava...
A kada sjebu konkurenciju pa pocnu nas da muzu onda ce biti jauk...

Sent from my Z2 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Apr 2017, 15:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Sep 2016, 08:14
Postovi: 125
soundcity je napisao:
http://www.bosanski.com/vijesti/4441/telemah-grupa-m-tel-zajedno-u-cerupanje-bih/



Laz 1/1
Kako neko moze da se udruzi sa nekim,ko mu je konkurencija?!
Nema potrebe ca citiranjem federalnih medija,jer svi dobro znamo kako i sta....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Apr 2017, 15:25 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
danijell je napisao:
Bilo bi fer da povećaju sada pretplatu kada ubace dodatne kanale, je je fer i da smanje kada izbace. :)


prvi pronicljiv forumaš...lajk :D :D

skoro na sedmičnoj bazi imam ovakav razgovor 8)

-dobar dan (ako je u radnji) ili "jebem vam mater!!",ako je preko telefona :lol: :lol:

-dobar dan

-zašto ja od juče nemam eurosport (ili Face) (ili SOS kanal)???????!!!!!

- pa zato što su promjenili satelit i više nisu na eutelsat w2

-a kad sam potpisivao ugovor bio je,sram vas bilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-gospodine,sa koliko je kanala Total tv startao 2006 godine?

-ne znam

-ja ću vam reći....sa 24..i još se receiver kupovao u vlasništvo,znači 300 maraka odmah u startu......znate li koliko ima sad?..ne znate...99!!...ne sjećam se da ste me 75 puta nazvali da se zahvalite i pitate hoćemo li povećavat pretplatu :D 8)





uglavnom,počne sa psovanjem mene,koji veze nema...a završi se sa osmjehom :D :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 06 Apr 2017, 15:28, izmenjena 3 puta

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Apr 2017, 15:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4994
Jel ovo Kabanica seljacina pise ? http://www.bosanski.com/drugi-pisu/4533 ... lub-u-bih/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Apr 2017, 15:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Možda su se oni dogovoriti da mtel plati tih traženih KM po korisniku za SK, a ovi njima fino za AS, pa kada se preklope dođe to na realnu cijenu, a ostali izvise.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Apr 2017, 15:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Sep 2016, 08:14
Postovi: 125
Volio bih vidjeti samo,dali bi razni federalni mediji ovako reagovali,da je pitanju neki azijsko-turski provajder.Garant bi suze se prolijevale,izvsavao se masovni harakiri,da se zastiti mtel.Draze mi je Rusko govn. od Americke torte.Ko razumije,shvatice.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Apr 2017, 15:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Jan 2011, 15:31
Postovi: 244
Evo zvanicno

http://www.mtel.ba/single-article/3898


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Apr 2017, 15:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4994
Pa koliko je na kraju preplata zajedno sa SK i AS...

Da otkacim Eltu


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Apr 2017, 15:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Nadam se da će ih ubaciti i u HD paket.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Apr 2017, 15:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Gazda1970 je napisao:
Pa koliko je na kraju preplata zajedno sa SK i AS...



U osnovnom paketu su.

Vidim da m:tel ubacuje svih 6 SK kanala, dok Total ima 3 (plus onaj SK HD).

A već su obrisali objavu? :roll: :lol:


Poslednji put menjao Daky dana 06 Apr 2017, 15:47, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272 ... 664  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], dtb_pro i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs