banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 10:58 Danas je 23 Jun 2026, 10:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270 ... 664  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 03 Apr 2017, 19:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2010, 17:53
Postovi: 3885
Andiamo a Combattere je napisao:
Mozda Premier ligu gledamo vec za vikend :wink:



Iz tvojih usta...
I Formulu 1 :bounce:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 03 Apr 2017, 19:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
Darusafaka zvezda, direktno u petak na mtelu
:) :) :)

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 03 Apr 2017, 20:58 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Mar 2016, 06:57
Postovi: 37
Kako otkljucati set top box?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 03 Apr 2017, 21:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
1234

_________________
MANGA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 03 Apr 2017, 21:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
nema gledanja pornjave

ako i vi nemači pojma sa mtela dobijate sk dobićemo i mi sa blica četničkog


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 03 Apr 2017, 21:55 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Mar 2014, 20:42
Postovi: 18
Pitao sam ih u inbox na fejsu za Sport Klub i ovo su odgovorili!

Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 03 Apr 2017, 22:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
Pusti ti njihovu sluzbu i facebuk. U petak pocinje.

Caca blic je vlasnistvo beckih konjusara, nikad nije bio cetnicki.

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 03 Apr 2017, 22:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2009, 16:50
Postovi: 193
Sta hoces reci da ce prije na blicu doci?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 04 Apr 2017, 08:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Neće na blicu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 04 Apr 2017, 09:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2503
Da planiraju pustiti u toku ovog mjeseca, bilo bi obavještenje još prošle godine ne samo na sajtu već i na bilbordima, TV reklamama i sl.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 04 Apr 2017, 09:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Nije to logično, na SK se agresivno promoviše total, ne vjerujem da će to mtel nešto posebno promovisati.

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 04 Apr 2017, 09:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2009, 16:50
Postovi: 193
A nema ni logike da samo mtel dobije sk mislim ako budu dobijali da će dobiti svi operateri!

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 04 Apr 2017, 09:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
Nemojte puno da gledate logiku niti da puno ocekujete.

Sent from my Z2 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 04 Apr 2017, 09:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2009, 16:50
Postovi: 193
Upravo tako

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 04 Apr 2017, 10:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2503
nuvolari je napisao:
Nije to logično, na SK se agresivno promoviše total, ne vjerujem da će to mtel nešto posebno promovisati.

Sumnjam, kolika je gangula bila oko SK i sada ga ubace na mala vrata, pogotovo ako ostala konkurencija ne dobija. Sve u svemu, vrijeme će pokazati.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 04 Apr 2017, 10:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Ja i dalje smatram da ako m:tel nekim čudom dobije SK, onda će i Telemach i/ili Total dobiti Arene. Nisu ludi da im prepuste SK tek tako. Mada su to sve nagađanja dok ne dođe zvanična objava i jednih i drugih.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 04 Apr 2017, 14:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1875
Lokacija: banja luka
Daky

TO je priča stara 100 godina i slažem se sa tobom, ukoliko Total dobije Arene, i m:tel će SK.

U tom slučaju izvisiće Eltaši i Blic.

Al vjerujem da će do kraja sedmice biti više informacija.

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 04 Apr 2017, 14:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Ja imam neku svoju logiku...
Elem, u ovo doba kad možeš računar prikopčati za tv, i pustiti utakmicu, seriju, il šta hoćeš na tv, mislim da će se s vremeno i tv operateri prestati klati, odnosno zajebavati oko toga, svi će uvesti i arene i sport klubove, i još neke programe, možda čak cijenu smanjiti i udri veselje, nek uzima kome je šta potrebno.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 04 Apr 2017, 14:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ti si Caca bas naivan.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 04 Apr 2017, 14:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
Нова Варош je napisao:
Ja imam neku svoju logiku...
Elem, u ovo doba kad možeš računar prikopčati za tv, i pustiti utakmicu, seriju, il šta hoćeš na tv, mislim da će se s vremeno i tv operateri prestati klati, odnosno zajebavati oko toga, svi će uvesti i arene i sport klubove, i još neke programe, možda čak cijenu smanjiti i udri veselje, nek uzima kome je šta potrebno.


A ovo sto si naveo zna da uradi mozda 2% ljudi koji koriste tv. I kada stream zapinje svako malo i rezolucija katastrofa nemam volju da gledam. Prestati klati, spustiti cijene... :lol: :lol: :lol:
Kao da ne zivis ovdje.


Vrh
  
 
 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270 ... 664  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs