banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 00:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 193 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: FOX TV
PostPoslato: 02 Okt 2012, 18:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10467
CopyLeft je napisao:
@drug
Ovaj kanal je sasvim drukčiji od Fox Life, Fox Crime i Fox Movies i Nat Geo. Ovaj Fox će imati ekskluzivno sve nove serije a ovi gore postojeći će tek imati pravo na reprizu nakon što se na ovom novom Fox TV-u emituje.


Tacno, i niko to i nije ni osporio. Htio sam reci da sam apsolutno siguran da ce se srpska verzija itekako razlikovati od recimo hrvatske, i po reklamnim blokovima, i po titlu naravno. FOX-ovi kanali spadaju u najgledanije kablovske kanale u Srbiji, rame uz rame sa Sport klub - kanalima i Ultra kanalima i posao im jako dobro ide. Uostalom, zato su i otvorili svoju ekspozituru u Srbiji, nakon sto je cini mi se bugarska verzija zamijenjena srpskom. A mi cemo, ovdje u BL zasigurno u kablu dobiti srpsku verziju, bas kao sto je slucaj sa FOX Life, FOX Crime, FOX Movies ili NatGeo...odnosno kanalima iz iste porodice :wink:

Evo i FB profila:
http://www.facebook.com/FOXTVSerbia


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FOX TV
PostPoslato: 02 Okt 2012, 18:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2012, 14:47
Postovi: 1820
Ja ocekujem od Elte da od 15 kada krece da imamo kanal!

_________________
ПРАВДА ЗА ГРОБАРЕ

http://www.youtube.com/watch?v=zZ-pJJy71Rw

Све остало је историја!

ПРАВДА ЗА СОРY-A

ИСТИНА ЗА dzonija !!! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FOX TV
PostPoslato: 02 Okt 2012, 18:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
@drug
Meni je najmanji problem koji ćemo titl imati, odgvoaralo bi mi da imamo sve u ponudi pa da ljudi mogu birati.
Reklame ionako nisu bitne. Mislim da će iz ekspoziture u Beogradu emitovati za cijeli region a svaka zemlja će dodavati svoje reklame naravno ono što Fox odobri. Mi u BiH ionako dobijemo srpsku verziju ali bilo bi profi da imamo izbor titla to bar nije problem posebno jer imamo digitalnu kablovsku dok je druga stvar kod analogne gdje titl mora biti nalijepljen tj uključen od operatera.

I ja očekujem da će nam Elta-Kabel dodati ovaj kanal jer on je sad za razliku od Fox Moviesa dostupan našem tržištu. Sad nema opravdanja.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FOX TV
PostPoslato: 05 Okt 2012, 13:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
Ne može se razlikovati puno SR i HR verzija Fox-a ako su u pitanju samo titl i reklame, to u digitali dođe samo kao opcija tj dal ćeš uključiti titl ili ne na tebi je. Razlog više što sam stavio vijest o Fox Balkans u ovu temu je da se nakon nekog vremena ne zaboravi da je nekad bila i FOX TV zemaljska u Srbiji pa ćemo lakše otići na početak ove teme i pregledati kako je to bilo tada nešto u stilu Timelinea. A ovo što kažeš da nije niko osporio da je to nova televizija može se reći da nije niko sem amadeusa koji mi je dobacio da sam profulao temu i tako se rješio upita da li ćemo dobiti Fox Balkan u Elti (iako sam fino napisao da će moderatori preimenovati temu na što si i ti sam pristao kao autor iste).

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FOX TV
PostPoslato: 05 Okt 2012, 22:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10467
CopyLeft je napisao:
Ne može se razlikovati puno SR i HR verzija Fox-a ako su u pitanju samo titl i reklame, to u digitali dođe samo kao opcija tj dal ćeš uključiti titl ili ne na tebi je.


Dovoljna je razlika u titlu :lol: Sto se tice reklamnih blokova ne znam kako to izgleda na ostalim verzijama jer i u kablu i na Totalu imamo srpske verzije FOX-ovih kanala, pa vidim samo ono sto beogradske marketinske agencije utrpaju u EPP blokove :wink: Sto se tice samog programskog sadrzaja, on je identican. A u najavi su koliko vidim odlicne serije:

http://teve.ba/article/11483/serije-na-fox-kanalu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FOX TV
PostPoslato: 05 Okt 2012, 23:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
Meni to nije nikakva razlika pošto dobro razumjem oboje a ne furam se na te spike koje nam sugerišu da su prevelike razlike tako da mi oboje odgovara (ipak to nije slovenački ili makedonski). A što se tiče reklama isto je i u Elta-Kabelu ono što puštaju srbijanske marketinške agencije to i ide ali reklame su na isti kalup u cijelom regionu. To kažem jer pratim skoro sve i putem DVB-T-a HR kanale. Serije su super i biće dobrog programa zato je razlog više da ga ubace svi ozbiljni kablovski operateri.

Što se tiče reklama nervira me što na Universal Channelu idu mađaroščag reklame pošto emituju izgleda iz Mađarske za cijeli region. Titl je kao onaj kino što je nekad išao uz Otpisane, slova bijela prevelika ponekad i neprimjetna jer nemaju outline nikakav niti podlogu.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FOX TV
PostPoslato: 06 Okt 2012, 10:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10467
CopyLeft je napisao:
Meni to nije nikakva razlika pošto dobro razumjem oboje a ne furam se na te spike koje nam sugerišu da su prevelike razlike tako da mi oboje odgovara (ipak to nije slovenački ili makedonski).


Furanje na "spiku" ocito za FOX International channels ( pa i ostale ) nije uopste bitno, vec kada lokalizuju odredjene kanale, to rade tako sto postuju i sluzbeni jezik i potrebe korisnika usluga, ali i marketinsko trziste 8)

Nego evo jednog zanimljivog podatka sa FB stranice FOX TV Serbia.

Citiraj:
FOX TV Serbia
Sa izuzetkom IPTV platformi, kanali koje distribuira Fox International Channels su na raspolaganju svim kablovskim operaterima u regionu. Odluka o tome da li će pojedinačni kanal uvrstiti u ponudu ili ne, je na svakom operateru. Što se tiče novog FOX kanala, pregovori sa operaterima nisu završeni, tako da u mnogim slučajevima nemamo konačne informacije.
prije jednog sata


http://www.facebook.com/FOXTVSerbia


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FOX TV
PostPoslato: 07 Okt 2012, 23:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
opet otvaraju kanal? sto su onda onaj prvi prodali pre neku godinu?

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FOX TV
PostPoslato: 08 Okt 2012, 08:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
Znači FOX TV je kablovski kanal koji će sada emitovati za cijelu regiju.
Ono je bio Fox Srbija koji je imao nacionalnu koncesiju i zemljaski pokrivao Srbiju.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FOX TV
PostPoslato: 09 Okt 2012, 00:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
a-ha, super onda
po najavama program ce biti ok, mada mi njihove spice ne ulivaju pouzdanje

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FOX TV
PostPoslato: 10 Okt 2012, 17:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
Citiraj:
Fox Adria testira na satelitu

Slika


Zabavni kanal iz produkcije medijske grupacije FOX International Channels, FOX namijenjen za tržište bivše Jugoslavije započeo je s promotivnim emitiranjem na satelitu. Kanal sa identifikacijom FOX Adria pojavio se na satelitu Intelsat 12 (IS-12) na poziciji 45°E, u formatu slike 16:9. Trenutno se mogu pratiti promotivni džinglovi koji najavljuju program, a pojavile su se i opcije za hrvatske i slovenske subtitlove. FOX će zvanično startati 15. oktobra 2012. godine u Hrvatskoj, Albaniji, BiH, Bugarskoj, Makedoniji, Crnoj Gori, Srbiji, Sloveniji i Kosovu.

FOX je kanal "inteligentno-zabavnog" karaktera, simbol kvalitetnog sadržaja. Dio je globalne pop kulture već 20 godina, svjetski priznat i uspješan član obitelji Fox Entertainment Group i 20th Century Fox.

Dodavanjem kanala za široki auditorij (muškarci i žene 18-49) u portfelj FIC-a, tvrtka je postala jedna od "najčvršćih" multimedijskih platformi u Evropi s 14 brendova, ističući se s najboljim zabavnim kanalom FOX, prestižnim dokumentarnim kanalom National Geographic i lifestyle kanalom 24KITCHEN.

Glavna atrakcija ovog kanala bit će svjetske premijere kao što su "The Walking Dead" i "Touch". Tu će biti i nove sezone svjetskih hitova od početka 2013. kao što je nova naučna fantastika “Da Vinci’s Demons", redatelja Davida Goyera.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=n3R6CH1QS24[/youtube]


Tehnički parametri:

* Intelsat IS-12 (45°E), freq. 11,591 GHz, pol. V, SR 5830, FEC 2/3, DVB-S2/QPSK


Autor: media-sat.net

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FOX TV
PostPoslato: 10 Okt 2012, 17:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2012, 14:47
Postovi: 1820
Zna li iko ista oce biti FOX na Elti?

_________________
ПРАВДА ЗА ГРОБАРЕ

http://www.youtube.com/watch?v=zZ-pJJy71Rw

Све остало је историја!

ПРАВДА ЗА СОРY-A

ИСТИНА ЗА dzonija !!! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FOX TV
PostPoslato: 11 Okt 2012, 20:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5209
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Da li ce The Walking Dead ici i na foh crime? Ako elta ne pusti fox tv da imam na cemu gledati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FOX TV
PostPoslato: 13 Okt 2012, 08:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10467
Ici ce sigurno na Total tv-u, Telemachu, IPTV platformi Moja TV...

Citiraj:

Kada je u pitanju BiH, odnosno ovdašnji TV operateri, prema našim saznanjima, očekuje se da bi se FOX od starta 15. oktobra trebao naći u ponudama Moja TV IPTV platforme, Telemacha te Total TV satelitske platforme. Također, kanal će se naći u ponudama svih većih kablovskih operatera u zemljama regiona o čemu ćemo vas svakako blagovremeno obavijestiti.



http://teve.ba/article/11573/fox-u-ponu ... -telemacha

SBB ga je vec zgrabio. 8)

Slika

Jos dva dana do starta, a program ce otvoriti Simpsonovi u ponedjeljak u 20.30, zatim slijedi Sinbad a potom i Okruzen mrtvima i horor serija Senke... tako stoji na FB profilu FOX Serbia.

http://www.facebook.com/FOXTVSerbia


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FOX TV
PostPoslato: 13 Okt 2012, 09:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2012, 14:47
Postovi: 1820
Ovi iz SBB znaju sta rade,a kada ce poceti na Elti to se jos nezna.

_________________
ПРАВДА ЗА ГРОБАРЕ

http://www.youtube.com/watch?v=zZ-pJJy71Rw

Све остало је историја!

ПРАВДА ЗА СОРY-A

ИСТИНА ЗА dzonija !!! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FOX TV
PostPoslato: 13 Okt 2012, 11:10 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Okt 2012, 15:38
Postovi: 31
ferdinand je napisao:
Da li ce The Walking Dead ici i na foh crime? Ako elta ne pusti fox tv da imam na cemu gledati.


Premijera ide 15.10 na Fox Tv,a nakon toga ce bityi repriza na Fox Crime-u.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FOX TV
PostPoslato: 13 Okt 2012, 16:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5209
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Kada ce biti? :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FOX TV
PostPoslato: 15 Okt 2012, 14:09 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Okt 2012, 15:38
Postovi: 31
Meni danas iz elte rekli da nazovem sljedece sedmice i da ce mozda tada imati nekih informacija.Super su,azurni do ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FOX TV
PostPoslato: 15 Okt 2012, 14:55 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39469
Lokacija: Месечева икра
Fox izgleda večeras kreće na Totalu....zauzeli su mjesto, piče reklame cijeli dan i najava za premijeru The Walking Dead za večeras u 22.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FOX TV
PostPoslato: 15 Okt 2012, 15:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1704
_зока je napisao:
Fox izgleda večeras kreće na Totalu....zauzeli su mjesto, piče reklame cijeli dan i najava za premijeru The Walking Dead za večeras u 22.


Zoka, na kojem su broju? Ja sam upravo gledao i nisam našao.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 193 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs