banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 16:51 Danas je 27 Jun 2026, 16:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9535 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 477  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Avg 2018, 10:52 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1182
odustao sam ja davno od slanja mejla njima jer za sve salju isti odgovor da ne znaju nista dok im ne jave iz Beograda

boban1982 je napisao:
Sad na aplikaciji SK gledam pregled programa za srbijansku verziju SK1 u 21 najavljen prenos iz Salzburga.


to je raspored za BiH verziju....ako gledas raspored iz BiH automatski ti prikazuje raspored za Sk1 BiH


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Avg 2018, 10:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6289
Kad prebacim na Hrvatsku nema prenosa Zvezde


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Avg 2018, 11:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1362
Pa na sajtu SK prikazuje da ima prenos kad izabereš Srbiju, Crnu Goru, Makedoniju i BiH, a nema za Hrvatsku i Sloveniju.

Na teletekstu nema prenosa.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Avg 2018, 11:04 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1182
evo stigao cinestar comedy na 111 i nick jr na 205


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Avg 2018, 11:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1362
Možda bi ovdje http://forum.sbb.rs/viewforum.php?f=151 vrijedilo postaviti pitanje, ali ne vidim opciju da se registrujem na taj forum.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Avg 2018, 11:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2015, 17:48
Postovi: 578
mark05 je napisao:
evo stigao cinestar comedy na 111 i nick jr na 205


Ima li Pink Western na 127?

_________________
*FIFA Club of the 20th Century*


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Avg 2018, 12:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Ima. :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Avg 2018, 14:25 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Nisam nešto tragao za detaljima,koji SK itd,ali uglavnom,potvrđeno mi je def da će korisnici Total tv BH moći gledat večeras prenos iz Salcburga :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Avg 2018, 14:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 2098
Lokacija: Prijedor
Ostaviti RTS1 otključan ili ubaciti SK 1 CG verziju,za BH verziju nisam siguran da tako brzo mogu dići na satelit,ali vidjećemo.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Avg 2018, 14:59 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2018, 12:28
Postovi: 47
Schlager je napisao:
Nisam nešto tragao za detaljima,koji SK itd,ali uglavnom,potvrđeno mi je def da će korisnici Total tv BH moći gledat večeras prenos iz Salcburga :D


Je li to sigurno?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Avg 2018, 15:04 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
100%

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Avg 2018, 15:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1362
Nadam se da će biti tako.

A inače, je li mi ne možemo EON nikako pustiti na televizoru? Čak ni npr. ovako http://www.svakodnevica.info/kako-gleda ... platformi/

Ili to model Samsung LE32C350 ne podržava?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Avg 2018, 15:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 2098
Lokacija: Prijedor
Džaba ti kad SK možeš gledati samo preko mtelove mreže,a mtel ti već ima taj SK.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Avg 2018, 15:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Ljudi uglavnom imaju mtel internet i TotalTV, to što ti kažeš je na IPTV.

Pa ima više opcija. Može valjda putem Chromecasta, preko HDMI kabla ili ako imaš Android Smart TV da instaliraš EON aplikaciju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Avg 2018, 15:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1362
Daky je napisao:
Ljudi uglavnom imaju mtel internet i TotalTV, to što ti kažeš je na IPTV.

Pa ima više opcija. Može valjda putem Chromecasta, preko HDMI kabla ili ako imaš Android Smart TV da instaliraš EON aplikaciju.

TV je Samsung LE32C350 iz 2010.

A ovo s preslikavanjem ekrana ne može? Može li malo detaljnije kako mogu da probam to preko tableta da pustim na TV-u, ako postoji takva mogućnost.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Avg 2018, 15:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6289
Minimax trenutno emituje nekodirano.Pink BH je kodiran,nisam kući da proverim ali ljudi se žale da je na Totalu isto blokiran.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Avg 2018, 16:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
@pejas
Ne znam to nisam pokušavao sa EON-om. Treba i TV da ima WiFi opciju za "screen mirroring". Ako je neko pokušao praktično neka piše


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Avg 2018, 16:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1362
boban1982 je napisao:
Minimax trenutno emituje nekodirano.Pink BH je kodiran,nisam kući da proverim ali ljudi se žale da je na Totalu isto blokiran.

Radi Pink BH.

Daky je napisao:
@pejas
Ne znam to nisam pokušavao sa EON-om. Treba i TV da ima WiFi opciju za "screen mirroring". Ako je neko pokušao praktično neka piše

Pa moguće da TV nema tu opciju. Ne znam. Nisam siguran da bilo koja od nabrojanih mogućnosti može za ovaj TV.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Avg 2018, 16:16 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Sep 2013, 12:51
Postovi: 45
pejas je napisao:
Pa moguće da TV nema tu opciju. Ne znam. Nisam siguran da bilo koja od nabrojanih mogućnosti može za ovaj TV.

Da bi mogao direktno spojiti laptop, tablet ili mobitel na tv, tv ti prije svega mora imati Miracast ili Wifi Direct...dosta laptopa ima opciju recimo Intel Wi-Di Wireless Display gdje jednostavno preneses ekran s laptopa na tv ali uz uslov da TV posjeduje ili Miracast ili Wi-Di...ukoliko ti TV nema nesto od to dvoje, onda ti je najbolja moguca opcija Chromecast ( kojeg ja koristim na jednom TV koji nije SmartTV )...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Avg 2018, 16:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1362
haga je napisao:
pejas je napisao:
Pa moguće da TV nema tu opciju. Ne znam. Nisam siguran da bilo koja od nabrojanih mogućnosti može za ovaj TV.

Da bi mogao direktno spojiti laptop, tablet ili mobitel na tv, tv ti prije svega mora imati Miracast ili Wifi Direct...dosta laptopa ima opciju recimo Intel Wi-Di Wireless Display gdje jednostavno preneses ekran s laptopa na tv ali uz uslov da TV posjeduje ili Miracast ili Wi-Di...ukoliko ti TV nema nesto od to dvoje, onda ti je najbolja moguca opcija Chromecast ( kojeg ja koristim na jednom TV koji nije SmartTV )...

Sudeći prema ovome, onda TV nema to:
https://productz.com/en/lg-32lj610v-tv- ... e32c350-tv

Prvi put čujem za Chromecast. Bilo kako bilo, to mi je onda zasad nedostupno.


Vrh
  
 
 [ 9535 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 477  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs