banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 05:10 Danas je 27 Jun 2026, 05:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9535 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 477  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 03 Avg 2018, 14:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6289
Ovi u centrali Totala su skroz neozbiljni,za pet dana nisu uspjeli poslati nalog za priključak.Da nisam jutros otišao u firmu koja radi Total za moju opštinu ko zna kad bi došli.Ovako ljudi bez naloga došli vrlo brzo.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 07 Avg 2018, 18:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6289
Da li i kod drugih korisnika, uglavnom na kanalima iz ex-yu, postoje crne trake širine 2-3 cm sa lijeve i desne strane, kao da nije pravi 16:9 format?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 07 Avg 2018, 20:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Ne, skoro svi kanali su 16:9. Provjeri u podešavanjima.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 07 Avg 2018, 20:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6289
Podešen mi je format 16:9.Kao da na pojedinim našim kanalima,i to ne stalno što je zanimljivo,da imaju tanke crne trake sa stranakao da nije orginal 16:9 nego razvučeni 4:3


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 07 Avg 2018, 20:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
Gdje to konkretno vidiš?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 07 Avg 2018, 20:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6289
RTS,Prva,Grand pa i BN.Mislim da su neki materijali u 4:3 pa se slika razvlači ali ostanu praznine.Npr. kad je neki video materijal od agencije Tanjug postoje ivice sa sve četiri strane.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 07 Avg 2018, 21:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
boban1982 je napisao:
Podešen mi je format 16:9.Kao da na pojedinim našim kanalima,i to ne stalno što je zanimljivo,da imaju tanke crne trake sa stranakao da nije orginal 16:9 nego razvučeni 4:3


Ako nije stalno onda je do TV stanica i (ne)kvaliteta snimaka koje emituju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 08 Avg 2018, 18:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6289
Ja mislio da je RTS 1 bio blokiran zbog Đokovića,kad ono posle završetka meča kad je odblokiran na tom kanalu išla Slagalica samo odjavna špica.To ovi iz Totala zaključaju na osnovu najavljene programske šeme a ne šta je ustvari na programu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Avg 2018, 08:02 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Jun 2018, 14:48
Postovi: 52
normalno, neće valjda još plaćati nekoga da prati šta je na TV. ajde što si čekao na priključak, ljudi čekaju na servis danima..pa ti još dođe neki lik koji radi za total i još ti naplati servis za uslugu koju plaćaš..pa ti pazi dobro da ti se nešto slučajno ne pokvari od njihove opreme


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Avg 2018, 08:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6289
Meni su priključili Total prošle sedmice,zove me juče lik iz Totala pita gde stanujem da mi dođe priključiti :-D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Avg 2018, 14:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6289
Od prije neki dan Total Srbija podigao je cijenu svog extra paketa i sada iznosi oko 23 marke.Mnogo skuplje nego naš extra paketa imajući u obzir da nemaju Arene ali imaju RTS HD i BN SAT.Ali im zato u start paketu ima mnogo više kanala od našeg za neznatnu veću cijenu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Avg 2018, 15:35 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1182
glupo je porediti arene i bn....:)...Total BiH ima i Rtl kanale,Novu TV, a oni nemaju.....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Avg 2018, 16:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6289
Arene sam naveo kao veliki minus a mnogo skuplja pretplata.Znamo da u Srbiji Arene se mogu gledati samo preko mts platforme.A poskupljenje pretplate u Srbiji može i biti zbog BN SAT,vjerovatno to je deo dogovora BN i SBB-a


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Avg 2018, 16:06 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1182
ma kakav bn...pa nisu ludi.....prije bi ga izbacili ili stavili u poseban paket kao kod nas nego da poskupe zbog njega....nije to kvalitetan i trazen kanal da zbog njega poskupi....ima arena kod drugih operatera u Srbiji ali nema operatera koji ima i arene i sk.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Avg 2018, 16:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6289
Nećeš vjerovati ali BN je veoma gledan u Srbiji,šta god mi mislili o kvalitetu tog programa.A i ovde što je Telemach stavio BN u Totalov dodatni paket je potpuni promašaj s obzirom da od 4 kanala dva su slobodna na satelitu.Ali ako bi uključenje BN u extra paket značilo poskupljenje pretplate onda bolje da ga i nema.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Avg 2018, 16:16 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1182
imaju oni 3 kanala a 1 je slobodan...ovaj sto je trenutno fta ne treba racunati...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Avg 2018, 16:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6289
Četiri kanala su u dodatnom paketu računajući i BN radio,koji je takođe slobodan.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Avg 2018, 18:15 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
BN je i u dosad u Srbiji išao bez dodatnog plaćanja...samo u BH je BN u posebnom paketu za 4,99 km mjesečno...Tumačenja su različita..ja više vjerujem u ovu ekonomsku verziju,nego u političku,koju većina u razgovorima sa mnom zastupa

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Avg 2018, 18:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Pa već je rečeno. Tražili iz BN-a 0,10 KM po korisniku na šta Total nije pristao pa su se dogovorili da BN ide u poseban paket.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Avg 2018, 18:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6289
Mogli su povećati pretplatu za 0,10 KM :-P .Danas sam dobio odgovor iz Totala da trenutno nije moguće da BN bude u osnovnom paketu a ako bude promena da će korisnici biti obavešteni.


Vrh
  
 
 [ 9535 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 477  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs