Daky je napisao:
To sa BN poslovna politika te kuće. Oni prodaju svoje satelitske kartice dijaspori, a ako bi bili u osnovnom paketu TTV znatno bi im opala prodaja tih kartica. Zato ni Hayat nije u TTV. HRT je među slobodnim kanalima i može se gledati samo program iz njihove produkcije (ono što je FTA na satelitu), sve ostalo je zaključano.
Što se tiče tog paketa od 13KM nisam vidio da ga iko ima, većinom ljudi imaju onaj od 19KM. A sad su uveli i Super Total Paket od 29KM (svi kanali iz TTV paketa + HBO, Cinemax, Cinestar Premiere i Club X).
Ovo nije tacno za ove prostore, kao ni u kontekstu BN-a. Ovo Total naplacuje cesmovacu.
http://www.rtvbn.com/367068/Besplatan-program-BN-TV-za-BiHSrbiju-i-CGostale-zemlje-na-komercijalnoj-osnoviCudi me da Total naplacuje i to debelo BN kada isti nemaju ni marke od toga u kontekstu ovih prostora. Predlazem korisnicima Total TV-a da pisu BN-u na
info@rtvbn.com sa molbom da isti apeluju na Total da prestane sa takvom praksom ili da im BN uskrati pravo na emitovanje ili cak da ih tuzi jer ovo nema smisla dodatno placati.
Doduse, to je politika Total TV-a tako da smatram da korisnici mogu i direktno da se zale istom, siguran sam da ce Total izmijeniti ovo ukoliko im se korisnici budu masovno zalili jer to je 5 KM puta 24 mjeseca, sto je dodatnih 120 KM za nesto sto bi trebalo biti dio osnovnog paketa.