banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 01:30 Danas je 23 Jun 2026, 01:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9528 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 477  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 15 Dec 2017, 12:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Sad su otključali sve - HBO, Cinemax, Filmbox, BN i XXX :D

EON je danas 'smanjen' na 1 uređaj.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 15 Dec 2017, 12:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2015, 17:48
Postovi: 578
Kako čudno (i smiješno) vidjeti to otključali BN pored jednih takvih giganata.

Smeće od televizije koje iskorištava naš narod u inostranstvu.

_________________
*FIFA Club of the 20th Century*


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 15 Dec 2017, 12:30 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2017, 11:59
Postovi: 20
Citiraj:
Praznična magija je počela i sa njom vrijeme darivanja. Kao i prethodnih godina, želimo da vam uljepšamo praznike sa još više filmova, muzike, crtanih filmova, sporta i zabave! Od 15.12 do 15.1. pripremili smo posebna iznenađenja.

Poklanjamo vam dodatne digitalne i HD kanale, koje do sada niste imali u okviru svog paketa. Otvaramo i HBO i Cinemax kanale za korisnike koji ih nemaju u svom paketu! Korisnici Total TV imaju mogućnost aktivacije kanala iz ponude HBO paketa putem portala.

Želimo vam dobru zabavu i sretne praznike!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 15 Dec 2017, 12:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Da, treba aktivirati preko portala.

KCTarantula je napisao:
Kako čudno (i smiješno) vidjeti to otključali BN pored jednih takvih giganata.

Smeće od televizije koje iskorištava naš narod u inostranstvu.


Jadna dijaspora. :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 15 Dec 2017, 14:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2015, 17:48
Postovi: 578
Imamo i novi paket - Super Total TV 29 KM.

Uključeni svi paketi osim Filmboxa i maestralnog BN.

_________________
*FIFA Club of the 20th Century*


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 15 Dec 2017, 20:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5084
Lokacija: Banja Luka
Ajte brzinski vicite kako da ponovo pokrenem ovo cudo.
Pojebali su mi se svi kanali sami od sebe, pa sam kliknuo na fabricka podesavanja i sad pojma nemam sta dalje.
Transporder? Vec je cekirano Total TV - C7, ali kad kliknem stalno izbacuje da ne prima signal.
U uputstvu pise da ne klikcem ako ne znam sta da radim, kao moze se sjebati nesto.
A Zvezda pocinje na SK!!!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 15 Dec 2017, 21:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 1243
Lokacija: Banja Luka - Woking
Da nije jaka kisa vani? :) Ako je jako lose vrijeme dzaba se mucis.. Vjerovatno je to u pitanju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 15 Dec 2017, 21:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
HBO :thumbleft: :thumbright: :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Dec 2017, 07:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5084
Lokacija: Banja Luka
drug je napisao:
HBO :thumbleft: :thumbright: :D


Uspio sam nesto smandrljati.

Kako se registruje na sajtu? Sta treba unijeti u id korisnika, nekih 10 cifara?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Dec 2017, 08:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
Uđi preko mojtelemach.ba na svoje korisničko ime ( mail adresa ) i lozinku pa te onda dole baner pita želiš li promotivno HBO do 16.01.
Ako si zaboravio korisničko ime ili lozinku najbolje da pozoveš njihov kontakt centar ili da im pošalješ mail.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Dec 2017, 12:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Ako imaš EON, loguješ se preko istih podataka.
Filmbox inače nije uključen u promo period (reče mi djevojka iz podrške) tj. ne zna se još do ponedjeljka. Mada i nije toliko bitno pored HBO, Cinemaxa i Cinestar Premiere :) . BN SAT isto tako nije otključan.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Dec 2017, 12:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1362
Daky je napisao:
EON je danas 'smanjen' na 1 uređaj.

Ovo je stvarno bezobrazluk. I sad ako od januara i taj jedan bude 2 KM mjesečno, onda stvarno ne vidim mnogo smisla u svemu tome sa svim ovim ograničenjima.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Dec 2017, 12:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Ne bi se trebalo naplaćivati. Valjda ostaje besplatan. Sveli su na jedan uređaj, ali HBO i Pickbox video klub i dalje rade. Kontam da će još i to ugasiti.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Dec 2017, 12:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1362
To me uopšte ne zanima, ali Arene bi mogli da uključe.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Dec 2017, 13:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Ništa bez Telemach neta ;)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Dec 2017, 13:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1362
Daky je napisao:
Ništa bez Telemach neta ;)

To je apsurdno, jer to nama ni teoretski nije dostupno. Ne vidim smisla u tome.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Dec 2017, 13:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Ni ja, a odgovor djevojke iz podrške je "određeni kanali su ekskluziva za telemach mrežu i nažalost tako je za sad, vidjećemo šta dalje". Čini mi se da ovi iz BL sve manje imaju uticaj na odluke. Otkad su se Total i Telemach sjedinili, skoro sve odluke se donose u Sarajevu. Čak i računi stižu iz SA, a ne iz BL.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Dec 2017, 14:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2011, 21:49
Postovi: 528
Neobjašnjivo je kako jedna takva moćna kompanija, preko SBB prvo uđe u federaciju (Telemach) a RS osim Total TVa skoro potpuno ignorišu...

A jedan EON kao nijedan, što se mene tiče. Da su imalo fer, dali bi jedan po risiveru, s obzirom da imam total TV kuću i da im plaćam za dodatne risivere svakako. Šta im znači sad i gdje im je trošak da daju dva, tri EONa uz sve to...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Dec 2017, 14:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
Nakon aktivacije Promo paketa do 15.01. primjetih da je u EON otključan BN paket kanala.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Dec 2017, 14:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Lumber Jack je napisao:
Neobjašnjivo je kako jedna takva moćna kompanija, preko SBB prvo uđe u federaciju (Telemach) a RS osim Total TVa skoro potpuno ignorišu...

A jedan EON kao nijedan, što se mene tiče. Da su imalo fer, dali bi jedan po risiveru, s obzirom da imam total TV kuću i da im plaćam za dodatne risivere svakako. Šta im znači sad i gdje im je trošak da daju dva, tri EONa uz sve to...


Oni kad su došli u Federaciju nisu imali veze sa SBB-om, Totalom i UG. Bili su povezani sa slovenačkim Telemachom a kasnije je njih i SBB kupila UG pa ih je preuzeo američki KKR.


Vrh
  
 
 [ 9528 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 477  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs