banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 04:35 Danas je 22 Jun 2026, 04:35

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9525 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 477  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 11 Sep 2017, 11:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Ne znam da li je iko napisao, ali ako se može registrovati pet uređaja samo na tri može biti usluga aktivna istovremeno.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 11 Sep 2017, 11:25 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Avg 2014, 17:27
Postovi: 46
Da manje kasni i da je veći fps pa da slika to jeste pokreti budu prirodniji EON bi bio vrh


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 11 Sep 2017, 11:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3879
Na blicovoj mrezi ne radi SK. :D

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 11 Sep 2017, 11:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Što se tiče browsera, meni se Edge pokazao kao najbolji za EON. Nisu ni ostali loši, ali Edge je najfluidniji za EON.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 11 Sep 2017, 13:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2017, 13:52
Postovi: 416
Lokacija: I. Sarajevo
Morel se stream 'izvuci' u neki video player. Nisam kuci pri kompu da pokusam, je l' probao neko?

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 11 Sep 2017, 14:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Ja nisam uspio mada se nisam nešto ni trudio. Kontam da je dobro zaštićeno. Možda neki bolji ekspert uspije. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 12 Sep 2017, 10:49 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Sep 2017, 12:08
Postovi: 91
Radi sada i Video Klub na EOn-u.. Odličnoo..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 12 Sep 2017, 11:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Šta radi u video klubu? Ja mogu otvoriti samo Discovery emisije koje su bile i ranije.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 12 Sep 2017, 11:59 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Sep 2017, 12:08
Postovi: 91
Radi Video Klub, javi se u cc totala da ti kreiraju nalog za reklamaciju i meni su osposobili.. :D :D :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 12 Sep 2017, 12:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Kakav nalog za reklamaciju? Šta ti radi iz video kluba?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 12 Sep 2017, 12:33 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 09 Okt 2014, 22:29
Postovi: 719
Da li ko gleda EON na tv ? Nije valjda da je samo meni slika ocajna na SD kanalima ? Usput jos su mi zakljucane arene i FOX kanali ??!!!

Послато са SM-G900FD


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 12 Sep 2017, 13:11 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Sep 2017, 12:08
Postovi: 91
Pozoveš ih na 051/249-999 i objasniš ako ti ne radi video klub, kod mene radi HBO OD, AXN OD, Pickbox OD, ali kod mene je full paket aktivan, koliko sam čuo besplatan je video klub do kraja godine. Arene su i meni zaključane, valjda rade na njima. Kakav ti je net ako ti je slika očajna. :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 12 Sep 2017, 13:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Meni su rekli da to nije u sklopu paketa, ali prijavio sam da mi ne rade Arene 2-4 i rekli su da će to proslijediti dalje.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 12 Sep 2017, 13:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 13 Maj 2007, 20:17
Postovi: 362
Lokacija: Prijedor
Slika katastrofa na SD kanalima, to je zato sto je eon aplikacija namjenjena za mobilni i tablete, a ima eon tv apk koja je za smart tv i tu je bolja slika, ali mogu samo najjaci paketi telemacha.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 12 Sep 2017, 13:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Da, ako je Android Box u pitanju onda i ne treba očekivati pretjerano dobru sliku.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 12 Sep 2017, 13:55 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 09 Okt 2014, 22:29
Postovi: 719
Da, android box je u pitanju. Trenutno aplikacija ne radi, samo crn ekran.

Послато са SM-G900FD


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 12 Sep 2017, 13:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Sony i Samsung iz 2017 su samo preporučeni ili jedino podržani?

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 12 Sep 2017, 14:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 1242
Lokacija: Banja Luka - Woking
Provjereno EON radi na Tizenu 2.4 i 3.0. Tizen 2.4 je iz 2016.Tako da ne znam sta im to znaci.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 12 Sep 2017, 18:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
Uf konačno proradio EON i kod mene. Ali tek nakon mail-a koji sam napisao. Greškom mi vodili start paket, ali valjda se stvorila konfuzija zato što sam često kombinovao pakete.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 12 Sep 2017, 22:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 6075
Dakle, za sad ništa od video kluba. Ne znam na koju foru su @UmiPlus147 otključali jer su meni rekli da još nije dostupan.


Vrh
  
 
 [ 9525 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 477  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Google [Bot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs